Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Struny na kontrabas 3/4 Solo, série: Belcanto, sada
Země původu: Rakousko
Velikost: 3/4

Profesionální ochranný obal pro 3/4 Violoncello. Povrch obalu je vyroben z voděodolného materiálu Gewa-TEX, který má podobné vlastnosti jako neopren. Polstrování o tloušťce 3 mm poskytuje základní ochranu proti mechanickému poškození. Všechny díly jsou kvalitně vyztuženy a podšité. Robustní zipy, vrchní polstrovaná rukojeť, jednoduchý popruh na rameno s nastavitelnou délkou a rychloupínacími smyčkami, nechybí ani popruhy na ramena. Na přední straně je kapsa pro 2 smyčce, příslušenství a noty. Modrá barva. Hmotnost 1,6 kg.
Země původu: Čína
Velikost: 3/4
Varianta: 3/4
Barva: Modrá
Hmotnost: 8 kg

Pevný tvarovaný kufr pro housle velikosti 1/2 nebo 12'' violu. Kufr je vyroben z ultra odolného plastu a poskytuje dokonalou ochranu před nepříznivým vlivům počasí, znečištěním a mechanickým poškozením při přenosu nástroje. Samozřejmostí jsou pevné a kvalitní zámky a rukojeť pro snadné přenášení kufru . Vnitřek kufru je pokryto měkkou výztuží, která chrání nástroj před pohyby a otřesy. Součástí kufru je i pás, kterým lze bezpečně upevnit smyčec na jednom místě. Délka výřezu pro tělo: 33,66 cm, hloubka výřezu pro tělo: 5,08 cm. Barevné provedení: Black.
Země původu: Čína
Velikost: 1/2
Rukojeť: Ano
Výška (mm): 140.0
Délka (cm): 68.6
Typ: Kufr
Nepromokavé: Ne
Hmotnost: 1,8 kg
Šířka (mm): 251.0

Praktické pouzdro s ramenními popruhy pro tvarované pevné obaly na housle společnosti Gewa.
Barva podle výrobce: Černá

Praktické pouzdro s ramenními popruhy pro tvarované pevné obaly na housle společnosti Gewa.
Barva podle výrobce: Modrá

Sada strun pro 4/4 violu (37 cm) ze série Dominant se syntetickým jádrem, s hliníkovým nebo stříbrným vinutím a teplým zabarvením zvuku. Obsahuje struny a1, d1, g a c. Odolné vůči změně vzdušné vlhkosti.
Země původu: Rakousko
Velikost: 4/4

Arco struna C ze série Belcanto určená pro orchestrální ¾ kontrabas. Disponuje jedinečným designem ocelového jádra, které se rychle usazuje a velmi dobře intonuje. Disponuje tmavým a teplým tónem s vynikající rezonancí a širokou škálou barevných odstínů. Nabízí velkou projekci s mírným úsilím. Díky svým vlastnostem je ideální pro klasickou hudbu a jazz.
Země původu: Rakousko
Velikost: 4/4

Struny na housle 1/4, série: Dominant, sada 130, 131, 132, 133
Země původu: Rakousko
Velikost: 1/4

Struny na housle 1/2, série: Dominant, sada 130, 131, 132, 133
Země původu: Rakousko
Velikost: 1/2

Sada strun pro 1/8 housle ze série Thomastik Dominant. Struny jsou považovány za referenční standard a disponují syntetickým jádrem, které přináší teplý tón podobný strunám vyrobeným z přírodního střeva. Navíc struny zajišťují stabilní ladění i při změně vlhkosti. Zvuk strun je měkký, jasný a nabízí vynikající intonaci. Série Dominant patří mezi nejoblíbenější struny na světě.
Země původu: Rakousko
Velikost: 1/8
Tvrdost: Medium