Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Pevný tvarovaný kufr pro violoncello velikosti 4/4. Kufr je vyroben z ultra odolného plastu a poskytuje dokonalou ochranu před nepříznivým vlivům počasí, znečištěním a mechanickým poškozením při přenosu nástroje. Samozřejmostí jsou pevné a kvalitní zámky a rukojeť pro snadné přenášení kufru. Vnitřek kufru je pokryto měkkou výztuží, která chrání nástroj před pohyby a otřesy. Součástí kufru je i dvojice kvalitních koleček, které výrazně zvyšují úroveň komfortu při přenášení. Délka výřezu pro tělo: 78,74 cm, hloubka výřezu pro tělo: 15,24 cm. Barevné provedení: Black.
Délka (cm): 137.2
Varianta: Hard Case Set
Výška (mm): 311.0
Velikost: 4/4
Barva: Černá
Rukojeť: Ano
Zip: Ne
Hmotnost: 7,7 kg
Země původu: Čína
Šířka (mm): 508.0
Typ: Kufr

príslušenstvo: Kobylka na kontrabas. veľkosť 4/4
Velikost: 4/4
Země původu: Čína

Profesionální kobylka pro 4/4 Cello, Belgický model 14/1. Kobylka je vyrobena z javorového dřeva. Šířka nožiček 90 mm. Vyrobena v naturálním provedení.
Velikost: 4/4
Varianta: 4/4
Země původu: Německo

Pouzdro pro housle velikosti 1/4. Vnitřek je tvarovaný s měkkou výstelkou. Disponuje zavíráním na zip, vnější kapsou, držákem na smyčec a schránkou na příslušenství. Poskytuje praktické přenášení díky pevnému uchu a dvěma ramenním popruhem. Povrch je vyroben z pevného nylonu. Barevné provedení: Black.
Země původu: Čína
Velikost: 1/4

Baskytarová kobylka ze série High Mass. Kobylka je vybavena čtveřicí individuálně nastavitelných kamenů a zdobena logem značky Fender. Kromě samotné kobylky je součástí balení i imbusový klíč pro nastavování kamenů. Barevné provedení: Chrome.
Počet strun: 4
Typ: Kobylka/tremolo
Země původu: Jižní Korea
Barva: Chromová

Měkké pouzdro pro 4/4 housle, s nízkou hmotností a povrchovou vrstvou z odolné nylonové tkaniny. Pevně vytvarovaný interiér je vyroben z rozpínavého polyesteru (EPS) a pokrytý měkkou akrylovou podšívkou. Pouzdro disponuje vyztuženými zipem po celém obvodu, pevnou rukojetí a 2 popruhy na ramena, a externí kapsou na zip pro příslušenství.
Velikost: 4/4
Země původu: Čína

Pirastro Obligato G 899 CZK  -16% 
Houslová G struna střední tvrdosti určená pro housle velikosti 4/4. Je
ručně vyrobená v Německu. Nabízejí stabilní tón a ladění i při kolísání
teploty a vlhkosti.
Jádro: Syntetický materiál
Země původu: Německo
Tvrdost: Medium

Violová A struna střední tvrdosti určená pro violu velikosti 4/4. Je
ručně vyrobená v Německu. Nabízejí stabilní tón a ladění i při kolísání
teploty a vlhkosti.
Země původu: Německo
Tvrdost: Medium
Jádro: Syntetický materiál

Lubrikant - Peg Soap společnosti Hill pro ladící kolíky smyčcových nástrojů. Dodáván v plastové nádobě.
Země původu: Velká Británie

O maximální bezpečnost vašeho nástroje se vám postará toto speciálně vyvinuté pouzdro z thermoplastu s mimořádně vysokou odolností proti zlomení, vynikajícími izolačními vlastnosti, pouze 0,025 W / mK tepelné vodivosti. Polstrovaný, odpružený systém na míru a 3 speciální zámky GEWA na číselnou kombinaci. Ochrana můstku díky hliníkové tyči. 2 neoprenové popruhy s bezpečnostním páskem. Ručně vyrobené rukojeti z pravé kůže a plyšový interiérVyrobeno v NěmeckuHmotnost cca. 3,9 kg
Země původu: Německo
Hmotnost: 8 kg