Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Pevný tvarovaný kufr pro housle velikosti 3/4 nebo 13'' violu. Kufr je vyroben z ultra odolného plastu a poskytuje dokonalou ochranu před nepříznivým vlivům počasí, znečištěním a mechanickým poškozením při přenosu nástroje. Samozřejmostí jsou pevné a kvalitní zámky a rukojeť pro snadné přenášení kufru . Vnitřek kufru je pokryto měkkou výztuží, která chrání nástroj před pohyby a otřesy. Součástí kufru je i pás, kterým lze bezpečně upevnit smyčec na jednom místě. Délka výřezu pro tělo: 34,93 cm, hloubka výřezu pro tělo: 5,72 cm. Barevné provedení: Black.
Rukojeť : Ano
Výška (mm) : 152.0
Šířka (mm) : 267.0
Délka (cm) : 75.6
Typ : Kufr
Země původu : Čína
Velikost : 3/4
Nepromokavé : Ne
Hmotnost : 2 kg

Pevný polstrovaný povlak pro violoncello ze série Madarozzo Mad Essential. Pouzdro je vyrobeno z pevného polyesteru 420D s 16 mm polstrováním, které důkladně chrání nástroj nejen před nepříznivým vlivem počasí, ale i mechanickým poškozením. Ergonomicky tvarovaná zadní část tvoří spolu s vyztuženými popruhy pohodlné podmínky pro snadné přenášení nástroje na zádech. Kromě samotného polstrování je speciálně chráněna kobylka a vnitřek pouzdra vyplňuje jemný nylon. Samozřejmostí jsou i velké kapsy pro příslušenství a velmi kvalitní zip. Boční strana pouzdra je vybavena držadlem pro snadné přenášení v jedné ruce. Pouzdro je vhodné pro violoncello velikosti 3/4. Barevné provedení: Black / Grey.
Země původu : Čína
Hmotnost : 1,1 kg

BAM Hightech Oblong Compact Etui s kapsou na noty 5202XLC se vzhledem černého karbonu je kompaktní, ultralehké pevné pouzdro určené pro 15" a 16" violy do 42 cm. High-tech kufr na nástroj je obzvláště lehký a stabilní díky svému plášti vyrobenému z inovativního high-tech materiálu od BAM. Toto pouzdro na violu je vybaveno velkou kapsou na noty, která je připevněna k jeho krytu. Špičková technologie vyrobená ve Francii.
Délka (cm) : 780.0
Rukojeť : Ano
Zip : Ano
Délka interiéru (mm) : 750.0
Výška (mm) : 190.0
Vnitřní šířka (mm) : 250.0
Hmotnost : 2,7 kg
Země původu : Francie
Typ : Kufr
Šířka (mm) : 280.0

High-tech tvarované pouzdro na violu BAM 2200XLB v azurové modré je elegantně tvarované pouzdro na violu 15-17 palců (až 43 cm). Toto high-tech pouzdro spojuje elegantní tvar s výhodami osvědčeného high-tech pouzdra od BAM: 3-vrstvá struktura vyrobená z obzvlášť odolných materiálů. Díky tomu jsou high-tech pouzdra obzvlášť lehká a stabilní. Uvnitř je viola perfektně uložena a chráněna v pěnovém polstrování se sametovým potahem. Toto pouzdro Bam neobsahuje žádnou kapsu na noty ani struny.
Barva podle výrobce : Modrá
Délka (mm) : 830.0
Rukojeť : Ano
Výška (mm) : 190.0
Typ : Kufr
Šířka (mm) : 310.0
Země původu : Francie
Zip : Ne
Materiál : ABS
Barva : Modrá
Hmotnost : 1,9 kg
Délka interiéru (mm) : 800.0

Tvarované pouzdro na housle nové high-tech linie La Défense DEF2002XLA od BAM spojuje mimořádně kompaktní tvar s výhodami inovativního high-tech materiálu od BAM a moderním designem vnějšího pláště v hliníkovém vzhledu. Pouzdro na housle má vnější plášť vyrobený z patentovaného high-tech systému BAM, 3-vrstvou strukturu vyrobenou z obzvláště odolných materiálů. Díky tomu je pouzdro na housle extrémně lehké (pouze 1,6 kg!) a odolné.
Délka (mm) : 790.0
Typ : Kufr
Rukojeť : Ano
Země původu : Francie
Materiál : ABS
Hmotnost : 1,6 kg
Šířka (mm) : 250.0
Výška (mm) : 180.0
Délka interiéru (mm) : 620.0

Pouzdro BAM Hightech Contoured Case 2002XL je elegantní a ultralehké tvarované pouzdro na 4/4 housle. Plášť tohoto houslového pouzdra sestává z osvědčeného high-tech systému od BAM, 3-vrstvé struktury vyrobené z obzvlášť odolných materiálů. Díky tomu jsou high-tech pouzdra obzvlášť lehká a pevná. Uvnitř jsou housle optimálně uloženy a chráněny v pěnové výplni se sametovým potahem. Toto pouzdro Bam nemá žádnou kapsu na noty a struny.
Materiál : ABS
Hmotnost : 1,6 kg
Rukojeť : Ano
Barva podle výrobce : Black Carbon
Délka (mm) : 790.0
Šířka (mm) : 250.0
Výška (mm) : 180.0
Délka interiéru (mm) : 620.0
Typ : Kufr
Země původu : Francie

Pouzdro BAM Hightech Slim Case 2000XL je tenké, ultralehké pouzdro pro 4/4 housle. Plášť houslového pouzdra se skládá z inovativního high-tech systému od Bam, 3-vrstvé struktury vyrobené z obzvlášť odolných materiálů. High-tech pouzdra jsou proto velmi lehká a pevná a nabízejí optimální ochranu nástroje. Uvnitř jsou housle uloženy v pěnové výplni.
Šířka (mm) : 255.0
Délka interiéru (mm) : 630.0
Barva podle výrobce : Bílá
Materiál : Polyurethane Foam
Rukojeť : Ano
Typ : Kufr
Hmotnost : 1,9 kg
Výška (mm) : 155.0
Délka (mm) : 820.0
Země původu : Francie
Materiál : ABS

Měkké pouzdro pro 4/4 housle, s nízkou hmotností a povrchovou vrstvou z odolné nylonové tkaniny. Pevně vytvarovaný interiér je vyroben z rozpínavého polyesteru (EPS) a pokrytý měkkou akrylovou podšívkou. Pouzdro disponuje vyztuženými zipem po celém obvodu, pevnou rukojetí a 2 popruhy na ramena, a externí kapsou na zip pro příslušenství.
Velikost : 4/4
Země původu : Čína

Pevný polstrovaný povlak pro violoncello ze série Madarozzo MadEdu. Pouzdro je vyrobeno z pevného polyesteru 420D s 20 mm polstrováním, které důkladně chrání nástroj nejen před nepříznivým vlivem počasí, ale i mechanickým poškozením. Ergonomicky tvarovaná zadní část tvoří spolu s vyztuženými popruhy pohodlné podmínky pro snadné přenášení nástroje na zádech. Kromě samotného polstrování je speciálně chráněna kobylka a vnitřek pouzdra vyplňuje jemný nylon. Samozřejmostí jsou i velké kapsy pro příslušenství a velmi kvalitní zip. Boční strana pouzdra je vybavena držadlem pro snadné přenášení v jedné ruce. Pouzdro je vhodné pro violoncello velikosti 4/4. Barevné provedení: Black / Grey.
Hmotnost : 1,7 kg
Země původu : Čína

Pevný polstrovaný povlak pro kontrabas ze série Madarozzo Mad Elegant. Pouzdro je vyrobeno z pevného polyesteru 600D s 25 mm polstrováním, které velmi důkladně chrání nástroj nejen před nepříznivým vlivem počasí, ale i mechanickým poškozením. Ergonomicky tvarovaná zadní část tvoří spolu s vyztuženými popruhy pohodlné podmínky pro snadné přenášení nástroje na zádech. Kromě samotného polstrování je speciálně chráněna kobylka a vnitřek pouzdra vyplňuje jemný nylon. Samozřejmostí jsou i velké kapsy pro příslušenství a velmi kvalitní zip. Boční strana pouzdra je vybavena držadlem pro snadné přenášení v jedné ruce. Pouzdro je vhodné pro kontrabas velikosti 4/4. Barevné provedení: Black/Grey.
Velikost : 4/4
Země původu : Čína