Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
GEWA 404832 1/2 Smyčec 5108 CZK  -13% 
Smyčec pro kontrabas 1/2, brazil dřevo, školní verze student. Vlastnosti: Ebenové dřevo. Německý model. Kulatá tyč s posunem a drážkou. Orazítkováno ,,Jaeger''.
Země původu : Německo
Velikost : 1/2

GEWA 404833 1/4 Smyčec 5108 CZK  -13% 
Smyčec pro kontrabas 1/4, brazil dřevo, školní verze student. Vlastnosti: Ebenové dřevo. Německý model. Kulatá tyč s posunem a drážkou. Orazítkováno ,,Jaeger''.
Velikost : 1/4
Země původu : Německo

Smyčec pro kontrabas 3/4. Nabízí studentům dobrou alternativu k levným dřevěným smyčcem, protože jsou odolnější a neroztrhnou se. Standardní FiberGlass obsahují syntetickou žabku a trojdílnu nožičku. Smyčec má saténovou černou povrchovou úpravu, pravé bílé žíně a koženkovou přilnavost. Smyčec má hmotnost v rozmezí 125-135 gramů. Samozřejmostí je celoživotní záruka.
Země původu : USA
Velikost : 3/4

Smyčec pro kontrabas 1/2. Nabízí studentům dobrou alternativu k levným dřevěným smyčcem, protože jsou odolnější a neroztrhnou se. Standardní FiberGlass obsahují syntetickou žabku a trojdílnu nožičku. Smyčec má saténovou černou povrchovou úpravu, pravé bílé žíně a koženkovou přilnavost. Smyčec má hmotnost v rozmezí 125-135 gramů. Samozřejmostí je celoživotní záruka.
Země původu : USA
Velikost : 1/2

Smyčec pro violoncello 3/4. Smyčec je vybaven vysoce kvalitní uhlíko-grafitovou paličkou. Smyčec je namontován s nejkvalitnějšími německými ebenovými žabkami od firmy Paulus. Chromově-stříbrná žabka je vybavena posunem a dvojitým očkem. Smyčec je v barvě lesklá černá a má prémiové pravé bílé žíně. Rozsahu hmotnosti je v rozmezí 77-83 gramů. Samozřejmostí je celoživotní záruka.
Varianta : 3/4
Země původu : USA
Velikost : 3/4

Smyčec pro violoncello 1/2. Smyčec je vybaven vysoce kvalitní uhlíko-grafitovou paličkou. Smyčec je namontován s nejkvalitnějšími německými ebenovými žabkami od firmy Paulus. Chromově-stříbrná žabka je vybavena posunem a dvojitým očkem. Smyčec je v barvě lesklá černá a má prémiové pravé bílé žíně. Rozsahu hmotnosti je v rozmezí 77-83 gramů. Samozřejmostí je celoživotní záruka.
Země původu : USA
Velikost : 1/2
Varianta : 1/2

Kvalitní smyčec pro violoncello vyrobený v USA. Je vhodný pro začínajícího a mírně pokročilého studenta. Je vyroben z karbonového vlákna. Žabka je z ebenového dřeva s posunem, očkem a nikl stříbrným ovinutím. Prut má kulatý průřez a trojdílnou nožičku. Na smyčec je použito přírodní koňské žíně.
Varianta : 4/4
Země původu : USA
Velikost : 4/4

Petz 1090VN 1/2 Smyčec 1696 CZK  -29% 
Osmihranný smyčec pro housle velikosti 1/2, se stříbrným vinutím a ebenovou žabkou, vyrobený ze dřeva manilkary.
Země původu : Rakousko
Tvar : Angular
Velikost : 1/2
Materiál žíní : Mongolské žíně na smyčec
Materiál žabky : Eben
Materiál : Manilkara

Petz 1095VN 1/2 Smyčec 2800 CZK  -36% 
Osmihranný smyčec pro housle velikosti 1/2 s ebenovou žabkou, vyrobený z brazilského sepanu.
Materiál : Sepan brazilský
Materiál žabky : Eben
Tvar : Angular
Země původu : Rakousko
Materiál žíní : Natural
Velikost : 1/2

Petz 1080VA Smyčec 994 CZK  -16% 
Osmihranný smyčec pro violu se stříbrným vinutím, ebenová žabkou, vyrobený z manilkary.
Materiál žíní : Koňský vlas
Velikost : 4/4
Tvar : Angular
Země původu : Rakousko
Materiál žabky : Eben
Materiál : Manilkara