Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Meinl MC-FDH 1473 CZK  -2% 
hardware: Frame Drum Držák
Země původu: Thajsko

Meinl PM-2 1473 CZK  -2% 
Unikátní pedálový držák pro činely, který umožňuje vytvářet činelové nárazy a údery pomocí nohou, přičemž je možné jej připojit k jakémukoliv běžnému pedálu pro basový buben. Zahrnuje i cymbalové rameno, které drží činely s průměrem 16 až 22 palců, a to ve výši, kde je beater basového pedálu udeří na tom správném místě. Držák je vyroben z oceli s černou práškovou povrchovou úpravou.
Země původu: Thajsko

DW SM2141 1578 CZK  -2% 
Malý perkusní držák s variabilně nastavitelným L-ramenem. Upevnění pomocí upínací čelisti na kopákovou obruč.
Materiál: Ocel
Země původu: Taiwan

DW SM797 3520 CZK  -9% 
Přídavný clamp držák na stojany průměru 1". Držák obsahuje "L-rod" o průměru 9,5 mm na jedné straně a 1,2" na druhé straně. Ideální příslušenství pro uchycení perkusí.
Země původu: USA
Materiál: Ocel

Meinl CLAMP 616 CZK  -1% 
Délkově nastavitelný Multiclamp. Vybaven tyčí s vroubkováním o průměru 8 mm, upevnitelný na každý standardní stojan. Určen pro umístění dalšího nástroje v soupravě (např. cowbellu, tamburíny ...). Vyroben z oceli, v chromové povrchové úpravě.
Země původu: Taiwan

Meinl MC-GU 831 CZK  -2% 
hardware: Guiro Držák
Země původu: Thajsko

Mapex MCH913 1017 CZK  -2% 
Držák na Cowbell v kombinaci s multiclampom, který kdisponuje dvěma klouby s možností nastavení vertikálně, i horizontálně. Klouby jsou vybaveny zoubkováním. Vyrobeno z ocelové slitiny. Držák na Cowbell je opatřen vroubkováním a je vyroben z oceli. Je použitelný i pro jiné typy perkusí. Stříbrné provedení.
Materiál: Ocel
Země původu: Čína

Sonor MH-PC 1014 CZK  -2% 
Držák na perkuse, v kombinaci s multiclampom. Držák na perkuse je opatřen vroubkováním a je vyroben z oceli. Clamp disponuje jedním otočným kloubem, který je vybaven zoubkováním. Vnitřní strana disponuje gumovou vložkou, která chrání svíranou trubku. Vyrobeno z kovové slitiny. Šedé provedení.
Země původu: Čína

Meinl MC-1-ONE-MOUNT 994 CZK  -2% 
Svorka na perkuse. Vyrobená z kvalitní pochromované oceli. Nabízí nastavitelnou délku a nyní ještě flexibilnější díky možnému nastavení boční strany. V chromové povrchové úpravě.
Země původu: Thajsko

PDP by DW PDAXAC95 997 CZK  -2% 
Přídavné rameno pro uchycení perkusních nástrojů s otvorem 9,5 mm jako je tamburína, kravský zvon a jiné. PDAXAC95 lze uchytit na jakýkoliv stojan s průměrem od 10,5 mm po 13 mm. Vybaveno rychlouzávěrem Quick Grip s neomezeným nastavením úhlu a DW paměťovým zámkem. Barva: chrom
Země původu: Čína