Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Meinl MC-BD 720 CZK  -5% 
Plně nastavitelný držák pro Cowbell určený pro basový buben. Držák má pochromovaný povrch a je vybaven gumovými podložkami proti poškrábání. Je vyroben z pochromované oceli. Součástí balení je tyč ve tvaru L.
Země původu: Thajsko

Meinl MC-2 1390 CZK  -6% 
hardware: Multi-držák dvě ramena
Země původu: Thajsko
Materiál: Ocel

Meinl MC-FDH 1490 CZK  -6% 
hardware: Frame Drum Držák
Země původu: Thajsko

Meinl MC-1-ONE-MOUNT 830 CZK  -6% 
Svorka na perkuse. Vyrobená z kvalitní pochromované oceli. Nabízí nastavitelnou délku a nyní ještě flexibilnější díky možnému nastavení boční strany. V chromové povrchové úpravě.
Země původu: Thajsko

Meinl PM-2 1290 CZK  -7% 
Unikátní pedálový držák pro činely, který umožňuje vytvářet činelové nárazy a údery pomocí nohou, přičemž je možné jej připojit k jakémukoliv běžnému pedálu pro basový buben. Zahrnuje i cymbalové rameno, které drží činely s průměrem 16 až 22 palců, a to ve výši, kde je beater basového pedálu udeří na tom správném místě. Držák je vyroben z oceli s černou práškovou povrchovou úpravou.
Země původu: Thajsko

Držák pro Cowbell. CBA56 je pevný a spolehlivý držák pro Cowbell, který se uchycuje na sadu bicích pomocí clampového systému. Nastavitelný je i samotný sklon Cowbellu. Držák je totiž vybaven naklápěcím ramenem, které lze upevnit v jakékoliv poloze pomocí klíče.
Země původu: Čína

Držák umožňuje snadno přidat do vaší sady Frame Drum nebo tradiční dřevěnou tamburínu. Gumové uchytávací plochy zajišťují bezpečné a silné uchopení. Standardní uchycení pomocí šroubu s okem 3/8" je určeno pro každou perkusní tyč.
Materiál: Ocel
Země původu: Thajsko

Mapex MCH912 730 CZK
Držák na cowbell určený pro uchycení na obruč velkého bubnu. Trn má tvar písmene L a je opatřen vroubkováním. Je použitelný ve vertikální i horizontální poloze. Vyroben z oceli. Držák je použitelný i pro jiné typy perkusí. Chromové provedení.
Země původu: Čína

Meinl RIMCLAMP 780 CZK  -8% 
Nastavitelná svorka typu Rim Clamp, upevnitelná na rám perkusního nástroje. Na tyč lze upevnit přídavné nástroje jako např. Cowbell.
Země původu: Taiwan

Tama MC8ZCB 990 CZK  -16% 
Tama Hoop Grip & Z-Rod Cowbell Bundle je praktický set příslušenství sestávající ze známého MC8 Hoop Grip a ZCB Z-Rod na kravské zvonce. Pomocí tohoto flexibilního hardwaru lze kravské zvonce a jiné perkusní nástroje připevnit k obruči bubnu. MC8 Hoop Grip se hodí na většinu obručí bez ohledu na to, zda se jedná o litinové nebo ocelové obruče, také speciální modely jako Grooved Hoop od Tama nejsou problémem. Pro použití s MC8 nejsou vhodné pouze dřevěné obruče.
Země původu: Čína
Materiál: Ocel