Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Studio 49 Temple Blocks 5014 CZK  -1% 
Univerzální stojan pro 5 perkusních nástrojů temple blocks (včetně držáků). Nastavitelná výška. Hmotnost: 2,6 kg.
Země původu : Čína

Stable MA-02 1249 CZK  -1% 
Plně nastavitelný a profesionální Multi Clamp pro Váš Cowbell nebo tamburínu, clamp se díky gripu pevně přichytí na hardware a poskytne Vám upevnění požadovaného přídavného nástroje do různých úhlů.
Země původu : Taiwan

Meinl PMC-6 2576 CZK  -1% 
Univerzální perkusní rampa umožňující uspořádání jakýchkoliv perkusních nástrojů. Sestává ze základní tyče s multiclampem, 6 křídlovými maticemi, dvěma rovnými tyčkami, dvěma Z tyčkami a dvojicí úhlových tyček.
Země původu : Thajsko

DW SM797 2746 CZK  -33% 
Přídavný clamp držák na stojany průměru 1". Držák obsahuje "L-rod" o průměru 9,5 mm na jedné straně a 1,2" na druhé straně. Ideální příslušenství pro uchycení perkusí.
Země původu : USA
Materiál : Ocel

Meinl MC-SH 888 CZK  -1% 
příslušenství, bicí: Shaker Holder
Země původu : Thajsko

Meinl TMPMC 1083 CZK  -1% 
Profesionální multi clamp společnosti Meinl s uchycením na obručích bubnů. Umožňuje uchycení a optimální nastavení polohy menších perkusí a mikrofonů díky otočné konstrukci (360 stupňů) a 3/8" otvoru pro montážní tyč.
Země původu : Thajsko

Tama MC8ZCB 1059 CZK  -1% 
Tama Hoop Grip & Z-Rod Cowbell Bundle je praktický set příslušenství sestávající ze známého MC8 Hoop Grip a ZCB Z-Rod na kravské zvonce. Pomocí tohoto flexibilního hardwaru lze kravské zvonce a jiné perkusní nástroje připevnit k obruči bubnu. MC8 Hoop Grip se hodí na většinu obručí bez ohledu na to, zda se jedná o litinové nebo ocelové obruče, také speciální modely jako Grooved Hoop od Tama nejsou problémem. Pro použití s MC8 nejsou vhodné pouze dřevěné obruče.
Materiál : Ocel
Země původu : Čína

Dixon PA-HPM 671 CZK  -2% 
Rychloupínací přídavný držák od Dixon Drums vám umožní přichytit pár perkusí navíc.
Materiál : Ocel
Země původu : Taiwan

Meinl MC-4 2107 CZK  0% 
hardware: Multi-Držák čtyři ramena
Země původu : Thajsko

Držák ve tvaru L na Cowbell (kravský zvonec) pro montáž na basový buben. L-Rod může být připevněn na obou stranách, gumový chránič poskytuje dostatečnou ochranu pro obruč a zabraňuje zkroucení.
Země původu : Čína