Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Řetězová šlapka na basový buben ze série 6700, dvoj-řetězový mechanismus, nastavitelná výška pedálu, nová rychlá podložka G Class se skvělou odezvou, beater s hmotností 90 gramů s dvojitým povrchem, stabilizační povrch Steel Rock.
Země původu : Taiwan

Dvojitá řetězová šlapka na basový buben ze série 6700, dvoj-řetězový mechanismus, nastavitelná výška pedálů, nová rychlá podložka G Class se skvělou odezvou, beater s hmotností 90 gramů s dvojitým povrchem, stabilizační povrch Steel Rock.
Země původu : Taiwan

hardware: dvojitá řetězová šlapka, beater 90 gramů, texturovaný černý finish, ocelový podstavec.
Země původu : Taiwan

Šlapka pro basový buben ze série 4000 s řetězovým převodem, rychlým G pedálem s hladkou plochou a Beatris v černém provedení z jedné strany ukončen bílým filcovým úderníkem kruhového tvaru a plastovým "válečkem" ze strany druhé.
Země původu : Taiwan

Single pedál pro basový buben ze série 5000. Vlastnosti: Kuličkové ložisko Delta - dvojité ložisko pružinového závěsu - Memory funkce všech nastaveních - boční spona napínací obruče - deska podlahy s proti-skluzem - oboustranný filc/plast beater - kulatý double řetěz - 3-bodová Bass Drum montáž
Země původu : Taiwan
Typ převodu : Řetěz

Single-pedál s robustní základní deskou s vestavěnými hroty a pryžovou podložkou pro pevnou stabilitu. Na obruč bubnu se jednoduše uchytí pomocí svorky. Výhodou je velmi jednoduché nastavení napětí pružiny pro snadné nastavení odporu beatru, který má dva povrchy: jeden plastový průhledný pro větší atak a druhý měkký plstěný pro více vintage tón. Stupačka pedálu je hladká a poskytuje rychlou odezvu. Dvojitý řetěz zajišťuje plynulý chod. Ladicí klíč je součástí balení.
Země původu : Taiwan
Materiál : Ocel
Typ převodu : Řetěz

Single pedál pro basový buben ze série 5000. Vlastnosti: Kuličkové ložisko Delta - dvojité ložisko pružinového závěsu - Memory funkce všech nastaveních - boční spona napínací obruče - deska podlahy s proti-skluzem - oboustranný filc/plast beater - excentrický double řetěz, 3-bodová Bass Drum montáž
Typ převodu : Řetěz
Země původu : Taiwan

Dvojitý pedál pro basový buben ze série 9000 s prodlouženou nášlapnou plochou. Disponuje nastavitelnou částí uchycení řetězu s úrovněmi accelerator až Turbo, patentovanou pohyblivou otočnou pružinou pro menší odpor a neuvěřitelně plynulý pocit, novým vylepšeným Tri-Pivot úchytem ke korpusu bubnu. Pedál se dodává spolu s nylonovými páskami a hřídelí s paměťovým zámkem.
Země původu : Taiwan
Typ převodu : Řetěz

Profesionální single pedál určený pro basový buben s pevnou, robustní konstrukcí, možností nastavení a výbornou odezvou, vhodný jak pro začínající hráče i profesionály. Nabízí dvojitý řetězový převod, ložiskové vačky na obou stranách uchycení pružin, plovoucí čelisti pro uchycení k ráfku bubnu, dvojitým beatrem, vyrobeným z kombinace plast/filc, gumovou, protiskluzovou spodní vrstvu, nebo protiskluzové zatahovací hroty. Kromě toho nabízí nezávislé nastavení výšky pedálu a úhlu beatru, nebo možnost výměny převodu. Součástí balení je polstrované pouzdro s boční kapsou a vyměnitelné závaží do beateru.
Země původu : Čína
Typ převodu : Řetěz

Dvojitý pedál ze série 1000 z produktové řady Falcon, určený pro leváka. Převod je veden dvojitým řetězem přes kulatou váčku, která zajišťuje plynulý chod. Nabízí další možnosti výběru mezi převodem páskou, nebo pevným převodem Direct Drive, které však nejsou součástí balení. Disponuje zmenšenými pevnými ocelovými základnami, které jsou vybaveny protiskluzovou gumou nalepenou zespodu a výsuvnými ocelovými bodci pro dokonalou stabilitu. Úchyt k obruči velkého bubnu disponuje "plovoucími" čelistmi, které zajišťují stabilitu pedálu při použiti na nerovném pódiu. Beatery jsou oboustranné (filc / plast) a je možné regulovat jejich váhu pomocí vyměnitelných závaží. Jsou vybaveny paměťovými objímkami. Nášlapné desky jsou prodloužené a disponují posouvatelnými a odnímatelnými zarážkami. Paty i vačky pro uchycení pružin, jsou vybaveny kuličkovými ložisky. Úhel sklonu beater a nášlapných desek, je možné nastavovat nezávisle. Součástí balení je pevný přepravní obal.
Země původu : Čína