Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Díky dvojitému pedálu HP200PTWL Iron Cobra 200 si zachováte rytmus i nyní v dostupném formátu pro leváky. HP200PTWL, navržený stejným konceptem jako špičková Iron Cobra 900, vám poskytne požadovaný výkon za skvělou cenu. Díky nastavení pedálové pružiny Spring Tight vám HP200PTWL poskytne neuvěřitelně plynulou a rychlou reakci, protože systém Cobra Coil plynule vrací nohu do původní polohy po každém kopnutí. Kromě Cobra Coil je HP200PTWL vybaven jednoreťazovou Power Glide Cam TAMA, která zvyšuje výkon a rychlost. Jednoduše a rychle můžete nastavit ideální úhel beatru pro optimální kop.
Země původu: Čína
Typ převodu: Řetěz
Varianta: Left

Dvojšlapka pro basový buben. Nabízí páskový převod, ložiska NiNja vyvinuté skateboardovými inženýry, držáky pružin s vůlí a čtyři povrchové Quad Control Core beatery. Dále disponuje funkcí Powershifter, Redline pedály s vylepšeným protiskluzovým povrchem a hřídelí s hladkým chodem. Součástí produktu je i obal na dvojšlapku.
Země původu: Čína

Pedál Iron Cobra ze série 200 vyvinutý na stejném designovém principu
jako pedály profesionální série 900. Nabízí jednoduchý řetězový převod
Power Glide Cam, možnost nastavení úhlu beateru a šlapky a možnost
nastavení tvrdosti pružiny přesně podle vašich představ.
Typ převodu: Řetěz
Země původu: Čína

Dvojitý pedál pro bicí nástroje společnosti Pearl. Pedál s kvalitním zpracováním obsahuje pohon s jedným řetízkem a Linear Action Cam, což zajišťuje rychlý chod a vynikající odezvu při hře. Model 922 je vybaven duálními beatermi (plast/plst) a patentovanou funkcí Pearl Powershifter.
Země původu: Taiwan

Profesionální dvojitý bubenícky pedál s výztužnou deskou a můstkové výztuží pod lištou. Lepší odezva poskytuje přídavná pružina na levém pedálu. Určíte dobrá volba pro bubeníky, kteří zkoušejí experimentovat s dvojšlapku. Součástí balení je taška.
Země původu: Itálie
Typ převodu: Řetěz
Materiál: Ocel

Dvojitý pedál ze série 1000, z produktové řady Falcon. Převod je veden dvojitým řetězem přes kulatý váčku, která zajišťuje plynulý chod. Nabízí další možnosti výběru mezi převodem páskou, nebo pevným převodem Direct Drive, které však nejsou součástí balení. Disponuje zmenšenými pevnými ocelovými základnami, které jsou vybaveny protiskluzovou gumou nalepenou zespodu a výsuvnými ocelovými bodci pro dokonalou stabilitu. Úchyt k obruči velkého bubnu disponuje "plovoucími" čelistmi, které zajišťují stabilitu pedálu při použiti na nerovném pódiu. Beatery jsou oboustranné (filc / plast) a je možné regulovat jejich váhu pomocí vyměnitelných závaží. Jsou vybaveny paměťovými objímkami. Nášlapné desky jsou prodloužené a disponují posouvatelnými a odnímatelnými zarážkami. Paty i vačky pro uchycení pružin, jsou vybaveny kuličkovými ložisky. Úhel sklonu palic a nášlapných desek, je možné nastavovat nezávisle. Součástí balení je pevný přepravní obal.
Země původu: Čína
Typ převodu: Řetěz

Pedál pro basový buben ze série 3000 vhodný pro pokročilejší bubeníky. Disponuje celo-kovovou konstrukcí, otočným beatrem s plastovým a filcovým úderníkem, dual-chain Turbo drive převodem a ocelovou základnou.
Typ převodu: Řetěz
Země původu: Taiwan

Pedál Eliminator: Solo Red Double Bass poskytuje technickému hráči veškerou rychlost, díky které je původní Eliminator znám.Solo Red dvoupedál zaměřuje odezvu na základě Radical Progressive Action (Red) sedla, které je převzato z pedálu Pearl's Eliminator: Redline.Jedinečný tvar sedla dává dvojitému hnacímu řetězu přidanou páku, která odpovídá pohybu vaší nohy pro rychlejší odraz ve dvojitých úderech. Univerzální kloub zajišťuje výjimečný pocit z obou pedálů a poskytuje potřebnou přesnost při nejvyšší rychlosti.Mezi další funkce Eliminator patří zrychlená akce, Roller Hoop Clamp a přizpůsobitelná funkce Powershifter.
Země původu: Čína
Typ převodu: Řetěz
Materiál: Ocel

Profesionální řetězová dvojšlapka s originálním designem a pevnou, lehkou hliníkovou konstrukcí. Disponuje dvousměrným beaterem a protiskluzovými vestavěnými ostruhami. Pedál Vám nabízí množství možností jak si ho přizpůsobit a nastavit pro Vaše osobní potřeby a spokojenost. Upravte si úhel beatera, nastavte jeho sílu a ovládněte rytmus.
Země původu: Taiwan

Jeden z nejprodávanějších bubenických pedálů, vhodný zejména pro začínající bubeníky, kteří zkoušejí experimentovat s dvojšlapkou, je vyroben z pevného no lehkého hliníku, připravený k okamžitému použití bez zbytečných přehnaných nastavení a opatření, disponuje dvěma Deluxe beatery a nastavitelnými částmi pro pohodlné hraní a stabilitu.
Země původu: Taiwan