Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Jednoduchý pedál z produktové řady Iron Cobra, který prošel několika inovacemi. Převod je veden dvojitou řetězem přes kulatý váčku typu Rolling Glide. Tento převod zajišťuje plynulou a konzistentní reakci pedálu. Oproti předchozímu modelu je vačka odlehčená o 40%, což má za následek větší pocit kontroly nad pedálem. Rovněž je vynoveno i usazení ložisek hřídele, což umožňuje jeho přirozený pohyb. Další novinkou je osazení novými ložisky typu Oiles®, jejichž tření je mnohem nižší, než u běžných kuličkových ložisek. Rovněž hřídel který spojuje patu s pedálem, disponuje průměru 6 mm. Novinkou je i nový beater typu Power-Strike Cobra Beater s menším průměrem úderníku, což má za následek větši atak při úderu. Úhel úderníku beater vůči bláně je nastavitelný. Disponuje rozšířenou pevnou ocelovou základnou, která je opatřena protiskluzovou gumou nalepenou zespodu. Mezi základnou a pedálem je umístěn systém Cobra Coil (pružina, která umožňuje okamžitý návrat pedálu do původní polohy). Uchycení k obruči velkého bubnu se ovládá z boku pedálu. Součástí balení je pevný plastový přepravní kufr. Černo - stříbrné barevné provedení.
Země původu: Čína

Dvojitá šlapka pro basový buben s jedno-řetězovým převodem a dlouhým pedálem Demon Style Powershifter. Nabízí možnost plynulého nastavení úhlu beateru přesně podle vašich potřeb, dále Dual Surface Beater s Core Control, round cam a FrictionLess Roller.
Typ převodu: Řetěz
Země původu: Čína

Direct-drive single pedál FP9D evokuje výkonnou estetiku superbiku Yamaha YZF-R1. Footboard je navržen z hliníkového odlitku, který nabízí lehčí a pevnější pocit inspirovaný konstrukcí superbiku.Tento model nabízí nastavitelnou hmotnost filcového beatru, snadno přístupné nastavení pružiny pedálu, nezávislé nastavení úhlu beatru a footboardu zajišťující plynulou hratelnost a nastavitelnost. Mezi další funkce patří protiskluzové hroty paty na zajištění pedálu a přenosné pouzdro.
Země původu: USA

Jednoduchá kopáková šlapka s dvojitou reťezí.
Země původu: Čína
Typ převodu: Řetěz

Jednořetězový CAM systém
Hladká šlapka pro rychlou odezvu
Průhledný modrý beater s duálním povrchem
Nastavení napnutí pružiny
Obručová svorka: klíč od bubnu
Robustní základní deska s vestavěnými hroty a gumovou podložkou

Typ převodu: Řetěz
Materiál: Ocel
Země původu: Taiwan

Single pedál nové série 800 je výsledkem výzkumu, jehož cílem je nabídnout pedál s vysokým výkonem a technickým obsahem, který vyhovuje požadavkům a nastavením všech bubeníků. Přímá trakce v kombinaci s jednoramennou konstrukcí a "vícedírovou" hliníkovou platformou spolu s použitím kulových ložisek a plynulým pohybem mezi platformou a patou dělají z tohoto pedálu řady 800 lehké, robustní a profesionální bubenické příslušenství. Technicky citlivý, vhodný pro všechny bubeníky a všechny hudební žánry.
Materiál: Ocel
Typ převodu: Přímý
Země původu: Itálie

Pedál na basový buben Eliminator: Solo Red, který poskytuje přesnou rychlost a soustředěný výkon, nabízí technickému hráči odezvu Eliminator bez nadbytečných funkcí.Zaměření pohonu na přesnou odezvu díky Radical Progressive Action of Eliminator: Redline Red Cam – tvar tohoto sedla umožňuje dvojitému řetězu lépe se přizpůsobit pohybu vaší nohy. To znamená plynulý pohyb ve spodní části zdvihu se zrychleným atakem v horní části a rychlý odraz pro reaktivní dvojkopy.Mezi další funkce Eliminator patří zrychlená akce, Roller Hoop Clamp a patentovaná funkce Powershifter.
Materiál: Ocel
Země původu: Čína
Typ převodu: Řetěz

Pedál na basový buben, série 52 Řetězový převod s dvojitým řetězem Ocelová základna s protiskluzovou gumovou podložkou Dva kotevní hroty držící pedál na místě Boční upínací mechanismus 4-hranný beater z plsti a plastu Nastavitelný úhel beatra Nastavitelné napnutí pružiny Ladicí klíč Paměťový zámek Čistá hmotnost: 2,4 kg
Hmotnost netto (kg): 2.4
Balení obsahuje: Beater;Ladící klíč
Typ převodu: Řetěz
Materiál: Ocel

Řetězová šlapka na basový buben ze série 6700, dvoj-řetězový mechanismus, nastavitelná výška pedálu, nová rychlá podložka G Class se skvělou odezvou, beater s hmotností 90 gramů s dvojitým povrchem, stabilizační povrch Steel Rock.
Země původu: Taiwan

Pedál pro basový buben ze série 3000 vhodný pro pokročilejší bubeníky. Disponuje celo-kovovou konstrukcí, otočným beatrem s plastovým a filcovým úderníkem, dual-chain Turbo drive převodem a ocelovou základnou.
Typ převodu: Řetěz
Země původu: Taiwan