Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
hardware: séria 600, Cymbal Boom Arm
Země původu: Čína

Nastavitelný dvojitý clamp s paměťovými zámky vyroben z kvalitní oceli, určený k přichycení libovolného hardwareu.
Země původu: Taiwan

Přídavný činelový stojan sestávající ze tří otočných a dvou délkově nastavitelných částí, umožňujících nastavení stojanu do jakékoliv polohy. Stojan je vhodný pro činely Crash, China a Splach. Chromové provedení.
Země původu: Taiwan

Přídavný činelový stojan s kulovým kloubem umožňujícím nastavení sklonu stojanu do jakékoliv polohy. Vrchní část držáku je nastavitelná do úhlu až 360 stupňů což umožňuje uchycení stojanu i na nedostupnejšie místa. Chromové provedení.
Země původu: Taiwan

DW SM788 Multiclamp 1787 CZK  -5% 
Přídavný adaptér pro činelový stojan ze série Dogbone. Disponuje rychloupínacími svorkami s průměrem ½'' na obou stranách. Nejčastěji se používá k přidávání dalších činelů na zadní stranu jiných činelových ramen. Je ho možné přidat nebo odebrat při zachování stávajícího nastavení. Dogbone je vhodný i na držení L-ramen pro tom tom a jiní příslušenství. Délka: 8''. Chromové barevné provedení.
Země původu: Taiwan

Samostatné rameno na činelový stojan s nastavitelnou délkou spodní tyče. Boom: 12mm diameter x 327mm délka. Stojan: 19 / 22mm diameter x 300 / 350mm délka.

Země původu: Čína

Pearl AX-25L Multiclamp 1687 CZK  -5% 
Každá rozšiřitelná rychloupínací svorka na dvouosé a dvoucestné svorce AX-25L se hodí na 1/2" až 1-1/8" tyčky pro spolehlivou montáž a umístění ve vaší sestavě.Hlavní část hřídele přidává dalších 7" dosahu, aby se dosáhlo vzdálenosti při montáži větších činelů a dálkových hi-hat.Můžete ji upravit ze strany na stranu a nahoře a dole pro flexibilní montáž příslušenství a přídavných bubnů kolem soupravy bicích.
Typ: Multiclamp
Materiál: Ocel
Země původu: Čína

Pokud potřebujete rozšířit sadu činelů tak tento držák od Dixon Drums vám to jednoduše umožní.
Materiál: Ocel
Země původu: Taiwan

Toto činelové rameno od Dixon Drums vám umožní bez zbytečných řečí přidat nějaký ten extra činel.
Materiál: Ocel
Země původu: Taiwan

Činelové rameno s výškově nastavitelnou spodní tyčí. Rozměry: rameno 12 x 197 mm, spodní tyč 19 x 200 mm / 22 x 150 mm.

Země původu: Čína
Materiál: Ocel