Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
DW SM770 Činelové rameno 4008 CZK  -6% 
Držák pro upevnění činelu na basový buben. Možnost variabilního nastavení rozestupů. Barevné provedení: Chrome.
Země původu : Taiwan

Držák pro upevnění činelu na basový buben. Kratší verze držáku SM770. Možnost variabilního nastavení rozestupů. Barevné provedení: Chrome.
Materiál : Ocel
Země původu : Taiwan

DW SM788 Multiclamp 2099 CZK  -8% 
Přídavný adaptér pro činelový stojan ze série Dogbone. Disponuje rychloupínacími svorkami s průměrem ½'' na obou stranách. Nejčastěji se používá k přidávání dalších činelů na zadní stranu jiných činelových ramen. Je ho možné přidat nebo odebrat při zachování stávajícího nastavení. Dogbone je vhodný i na držení L-ramen pro tom tom a jiní příslušenství. Délka: 8''. Chromové barevné provedení.
Země původu : Taiwan

DW SM778 Činelové rameno 2300 CZK  -11% 
Přídavný teleskopický adaptér pro činelový stojan ze série Dogbone. Disponuje rychloupínacími svorkami s průměrem ½'' na obou stranách. Nejčastěji se používá k přidávání dalších činelů na zadní stranu jiných činelových ramen. Je ho možné přidat nebo odebrat při zachování stávajícího nastavení. Dogbone je vhodný i na držení L-ramen pro tom tom a jiní příslušenství. Délka: 13 – 18''. Chromové barevné provedení.
Materiál : Ocel
Země původu : USA

Přídavné rameno pro činel s multiclampom Mg3. PDAXMG6QG umožňuje umístit činel k vaší sadě bicích na jakýkoliv činelový stojan. Vybaveno rychlouzávěrem Quick Grip s neomezeným nastavením úhlu a multiclampom Mg3. Barva: chrom
Země původu : Čína

Činelové rameno s průměrem ½''. Disponuje možností nastavení sklonu, mechanismem Techlock, filcovými podložkami a paměťovou svorkou. Délka: cca 23 cm (9''). Barevné provedení: Chrome.
Země původu : Taiwan

DW SM909 Činelové rameno 3104 CZK  -8% 
Díky tomuto nástavci můžete přidat další činel k držáku na činely. Plynule nastavitelný plstěný nastavovač vzdálenosti. Vhodné pro stojany na činely DW ze série 5000, 6000, 7000 a 9000.
Země původu : Taiwan
Materiál : Ocel

Pearl OPT-1112 1867 CZK  -3% 
Optimount, který je oporou bicích souprav třídy touring-class od Pearl, poskytuje vynikající rezonanci a stabilitu.

Černá povrchová úprava s chromovými prvky.
4 body izolace a zavěšení tomu.

Země původu : Čína
Materiál : Ocel

Činelové rameno s výškově nastavitelnou spodní tyčí. Rozměry: rameno 12 x 197 mm, spodní tyč 19 x 200 mm / 22 x 150 mm.

Materiál : Ocel
Země původu : Čína

Činelové rameno - dlouhé / 16 ''/, vybavené rychlouzávěrem Quick Grip s neomezeným nastavením úhlu a DW paměťovým zámkem. Průměr ramene je 1/2 ''. Barva: chrom
Země původu : Čína