Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Kotoučová zadní brzda G2 R.

Nastavení vzdálenosti páky
Typ brzdy: Hydraulic
Použití: MTB
Typ brzdových destiček: Steel-backed organic
Uchycení třmene: Direct mount DIR
Kotouč a adaptér NEJSOU součástí balení

Barva podle výrobce : Black
Země původu : Taiwan
Úchyt brzdy : Post Mount
Použití pro : MTB
Varianta : Zadní
Barva : Černá
Typ produktu : Hydraulická brzdová páka

Longus Pedals HQ MTB 439 CZK  -30% 
Celohliníkové pedály HQ MTB jejichž tělo je vyrobeno z jednoho kusu, jsou lehké a současně odolné s dlouhou životností. Oska pedálu z chrom-molybdenové (CrMo oceli s rozměrem # 6'8 9/16'' a šesti plochami pro pedálový klíč je položena na nastavitelných kuličkových ložiskách. Pedály jsou vybaveny odnímatelnými odrazkami po obou stranách. Rozměr 101 x 64 x 23 mm. Hmotnost: 288g/pár
Použití pro : Treking
Typ produktu : Klasické pedály
Hmotnost (g) : 288.0
Materiál : Hliníková slitina
Počet v balení (ks) : 2
Barva : Černá
Země původu : Čína
Barva podle výrobce : Černá

Kvalitní 20" duše, vysoká odolnost proti proražení, 35 mm autoventilek.. Duše na koloběžku inSPORTline Wanda 20" je vyrobená z nejkvalitnějšího butylového kaučuku. Nabízí dlouhodobou stabilitu tlaku vzduchu a vysokou odolnost proti proražení. Autoventilek s délkou 35 mm je určený pro standardní ráfek.Technický popis:


dlouhodobá stabilita vzduchu
vysoká odolnost proti proražení
materiál: butylový kaučuk
délka ventilku: 35 mm
další označení duše: 47/57-406 = 20 x 1.75-2.125"
AV - auto ventil

Shimano MTB M540 SPD Silver 1387 CZK  -30% 
Kvalitní pedály MTB PDM540 konstrukce SPD se vyznačují oboustranným zámkem zarážky. Pedály jsou určeny pro MTB začínající jezdce. Disponují nastavitelnou silou zámku pro upnutí zarážky. Výhodou je jejich snadná údržba, servis a čištění. Jsou dodávány spolu se zarážkami SM-SH51, pro jednostranné uvolnění upnutí.
Počet v balení (ks) : 2
Materiál : Hliníková slitina
Použití pro : MTB
Typ produktu : Nášlapné pedály
Barva podle výrobce : Silver
Hmotnost (g) : 352.0
Země původu : Čína
Barva : Stříbrná

SLR C59 je nejlehčí sedlo všech dob. Vyhrajte svůj další závod s tímto ultra vyspělým, plně karbonovým uměleckým dílem.SLR C-59 o hmotnosti pouhých 61 g je nejlehčím sedlem v celé kolekci. Toto lehké sedlo, navržené s celokarbonovou vrchní vrstvou a středovým výřezem Superflow, je odolné a zároveň podpůrné. Ikonický vzhled se dokonale snoubí s karbonovými konstrukčními technikami a vytváří tak špičkové sedlo. SLR C-59 je dokonalou směsí pokročilého designu a nadčasového stylu, ztělesňuje hodnoty Selle Italia.Neutrální tvarNeutrálně tvarovaná (anatomická) sedla poskytují vhodnou podporu pro cyklisty s přední rotací pánve (dynamičtí jezdci), jakož i pro cyklisty se zadní rotací pánve (statičtí jezdci).SuperflowTechnologie Superflow drasticky snižuje všechna fyzická omezení způsobená dlouhodobým tlakem v perineální oblasti.Hi-Tech Carbon RailVysokomodulová vazba ližin z karbonových vláken, ø 7 x 9 mm.Full CarbonVrchní vrstva vyrobená ze 100 % karbonového kompozitu.
Typ svorky lyžiny : Kulaté lyžiny
Materiál lyžiny sedla : Carbon/Ceramic
Průměr lyžiny sedla : 7 mm
Šířka (mm) : 128.0
Pohlaví : Pánské
Použití pro : Vytrvalost
Barva : Černá
Hmotnost (g) : 61.0
Velikost : S
Délka (mm) : 275.0
Použití pro : Závodění
Potah sedla : Fibra-Tek
Země původu : Itálie
Barva podle výrobce : Black
Použití pro : Cycle Touring

Ručně vyrobené mistry řemeslníky, ohromující sedlo vypadá stejně dobře, jako vede peloton nebo sprintuje na cílovou čáru. Překonejte ty nejnáročnější závody s lehkým karbonovým sedlem od Selle Italia. Pevné karbonové ližiny přinášejí vysoký výkon bez přidání nadměrné hmotnosti, přičemž výřez Superflow zvyšuje pohodlí snížením tlaku v oblasti perinea. Poutavá karbonová tkanina tohoto sedla je dokonalým završením vašeho kola – dokonalá směs klasického estetického a technologického pokroku Selle Italia. Superflow Technologie Superflow drasticky snižuje všechna fyzická omezení způsobená dlouhodobým tlakem v perineální oblasti. Carbon Rail + 10mm +10 mm delší karbonové ližiny ø 7 x 9 mm pro zajištění nízké hmotnosti, odolnosti a širšího rozsahu regulace sedla. Full Carbon Vrchní vrstva vyrobená ze 100 % karbonového kompozitu.
Barva : Černá
Materiál lyžiny sedla : Carbon/Ceramic
Potah sedla : Soft-Tek
Použití pro : Závodění
Pohlaví : Dámské
Barva podle výrobce : Black
Délka (mm) : 248.0
Země původu : Itálie
Typ svorky lyžiny : Kulaté lyžiny
Pohlaví : Pánské
Hmotnost (g) : 95.0
Průměr lyžiny sedla : 7 mm
Šířka (mm) : 130.0
Velikost : S

Nízkoprofilové provedení přehazovačky Shadow RD+. Určena pro kombinaci převodů 1 x 11 s kazetou s max. počtem zubů 11 - 51. Stabilizátor řetězu snižuje odskakování, nárazy a hlučnost řetězu.
Speciální vlastnosti : Shadow RD+
Počet převodů : 11
Země původu : Japonsko
Použití pro : MTB
Typ ramínka : SGS

Konstrukce kotouče Ice Technologies Freeze. Zlepšuje odvod tepla a snižuje pokles brzdného účinku při přehřátí. Matice kotouče je určena pro venkovní utažení. Použité technologie: Ice Technologies Freeze, Center Lock.
Země původu : Japonsko
Speciální vlastnosti : Ice-Tech Freeza
Průměr (mm) : 203.0
Použití pro : MTB
Uchycení kotouče : Center Lock
Kompatibilita : Resin
Kompatibilita : Metalic

Set dual-control ST-R9270, hadička SM-BH90 a brzdový třmen BR-R9270, naplněné minerálním olejem a odvzdušněné. Vylepšená ergonomie páky, bezdrátové řazení rychleji řadí a zlepšuje estetiku kola, technologie SERVO WAWE ACTION optimalizuje ovládání brzd. Nový proces odvzdušňování usnadňuje údržbu. Technologie Dual Control Lever Dual Control Lever má optimalizovanou strukturu s funkcemi, které zahrnují odlehčenou otočnou část na blízké straně řadící jednotky a integrovaný řadící kabel pro snazší řízení. Jeho mnohé komponenty jsou vyrobeny tak kompaktně a přesně, že dosahují bezprecedentního vysokorychlostního výkonu. Reach Adjust Brzdová páka je vybavena mechanismem nastavení dosahu. Vzdálenost od rukojeti řídítek k páce lze nastavit tak, aby vyhovovala každé velikosti ruky, typu jízdy a individuálním preferencím jezdce. E-tube Služba SHIMANO E-TUBE spojuje jezdce s koly pomocí nejnovější technologie. S bezplatným stažením aplikací E-TUBE můžete vylepšit vzrušující, pohodlnější a inteligentnější připojení. Servo Wave Action Když zatáhnete za brzdovou páku SERVOWAVE, počáteční pohyb destiček je rychlý, takže je zapotřebí malý pohyb páky, aby se destičky dostaly do kontaktu s rotorem. Koeficient násobení výkonu se pak rychle zvyšuje v kontaktu destičky s ráfkem, takže větší zdvih páky se použije pro aplikování větší brzdné síly se zlepšenou kontrolou. Mono-Body Třmen SHIMANO MONO-BODY je vyroben z jednoho bloku kovaného za studena, aby se maximalizovala tuhost. Dokonalý poměr tuhosti a hmotnosti, třmen MONO-BODY je součástí hydraulického kotoučového brzdového systému s lineární odezvou. Lineární odezva se rovná silnému výkonu a vynikající ovladatelnosti. One Way Bleeding ''ONE WAY BLEEDING'' byl vyvinut pro rychlou a snadnou prevenci vzduchu v hydraulickém systému. Zefektivnili jsme cestu oleje v celém systému, abychom zabránili zachytávání vzduchových bublin v systému. Jednosměrné vedení oleje plus nálevka s minerálním olejem poskytuje jednoduchý a čistý systém odvzdušňování. Ice Technologies Vyblednutí, ke kterému může dojít například na rotoru kotoučové brzdy a destičce při brzdění při dlouhé jízdě z kopce, má negativní vliv na brzdný výkon. SHIMANO použilo rotor kotoučové brzdy ICE TECHNOLOGIES a destičku ICE TECHNOLOGIES k realizaci technologie chlazení pro konzistentní výkon. Opláštění rotoru kotoučové brzdy, který má 3-vrstvou sendvičovou strukturu z nerezavějící oceli, hliníku a nerezavějící oceli, poskytuje lepší výkon a odvod tepla. SCIENCE OF SPEED Roky práce vám přinášejí vteřiny. Rychlost je hnací silou nové generace silničních sad. Konstruktéři společnosti Shimano zdokonalili všechny komponenty a funkce tak, aby poskytovaly špičkový požitek z jízdy, ať už spurtujete do cíle na Champs-Élysées, nebo zdoláváte nedaleký kopec.
Brzdové obložení : L03A
Země původu : Japonsko
Varianta : Left
Úchyt brzdy : Flat Mount
Barva : Černá
Použití pro : Silniční
Typ produktu : Řadící a brzdová páka
Hmotnost (g) : 423.0
Počet převodů : 2
Typ brzdy : Hydraulic

Vzlétnout! Tato cross-country raketa kombinuje rychlost a kontrolu v zatáčkách na nejvyšší možné úrovni. Skvělý univerzál na závody. Ultra lehký s 127TPI kostrou. Design běhounu: vyvážené proporce mezi stabilními výběžky a dostatečnými mezerami pro skvělé odvalování a výborné samočisticí vlastnosti.
EVOLUTION LINE. To nejlepší, co se dá vyrobit, prvotřídní materiály, nejnovější technologie.
LITESKIN. Pláště mají lehké, ztenčené boční stěny. Výhody: úspora na hmotnosti a nižší valivý odpor.
ADDIX SPEED. Směs pro XC závodníky. Katapultuje XC pláště do nové výkonnostní dimenze.
Odvalování ●●●●●○Road Grip ●●●○○○Off-Road Grip ●●●●●○Ochrana ●●○○○○Životnost ●●●○○○
Průměr : 29/28" (622 mm)
Země původu : Indonésie
Šířka (inch) : 44928
Typ : Kevlarový
Barva : Černá
Hmotnost (g) : 535.0
Šířka (mm) : 54.0
TPI : 67.0