Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Kvalitní plášť Kenda 16" pro dětská kola.. Plášť Kenda 16x1,75 K-935 černý je kvalitní plášť s dlouhodobou životností. Tento plášť je vhodný pro celoroční použití na suchém i na mokrém povrchu. Plášť Kenda 16x1,75 K-935 lze díky vzorku a tvrdosti využít na zpevněných cestách. Kenda jako největší výrobce veloplášťů a veloduší na světě zaručuje špičkovou kvalitu podloženou dlouhodobým vývojem a řadou spokojených zákazníků.Technický popis:


plášť Kenda 16"
vysoce kvalitní
další označení pláště: 47-305 = 16 x 1.75
barva: černá

Kvalitní plášť Kenda 20".. Plášť Kenda 20x1,75 K-879 Kwick černý je kvalitní plášť s dlouhodobou životností. Tento plášť je vhodný pro celoroční použití na suchém i na mokrém povrchu. Plášť Kenda 20x1,75 K-879 lze díky vzorku a tvrdosti využít jak v terénu, tak i na zpevněných cestách. Kenda jako největší výrobce veloplášťů a veloduší na světě zaručuje špičkovou kvalitu podloženou dlouhodobým vývojem a řadou spokojených zákazníků.Technický popis:  


plášť Kenda 20"
vysoká kvalita
další označení pláště: 47-406 = 20 x 1.75
barva: černá

Kvalitní plášť Kenda 28".. Plášť Kenda 25x622 K-152 černý je kvalitní plášť s dlouhodobou životností. Hladký plášť s minimálním dezénem vhodným pro město a cyklistické stezky při denním použití. Kenda jako největší výrobce veloplášťů a veloduší na světě zaručuje špičkovou kvalitu podloženou dlouhodobým vývojem a řadou spokojených zákazníků.Technický popis:


hladký plášť Kenda 28"
minimální dezén
vysoká kvalita
další označení pláště: 25-622 = 28 x 1.00 = 700 x 25C
barva: černá

Kvalitní plášť Kenda 28".. Plášť Kenda 40x635 K-184 Eurotrek černý je kvalitní plášť s dlouhodobou životností. Tento plášť je vhodný pro celoroční použití na suchém i na mokrém povrchu. Kenda jako největší výrobce veloplášťů a veloduší na světě zaručuje špičkovou kvalitu podloženou dlouhodobým vývojem a řadou spokojených zákazníků.Technický popis:


plášť Kenda 28"
vysoká kvalita
další označení pláště: 40-635 = 28 x 1 ½ = 700 x 38B
barva: černá

Kvalitní 10" plášť nejen pro W-TEC a inSPORTline elektrokoloběžky.. Plášť na elektrokoloběžku W-TEC 10" vyrobený z prvotřídního materiálu je připravena pro okamžité použití. Disponuje vzorkem a je vhodný nejen pro W-TEC a inSPORTline elektrokoloběžky.Technický popis:


plášť se vzorkem
vhodný pro přední i zadní kolo
označení pláště: 10x2,5"
vhodný pro elektrokoloběžky se stejnými parametry původního pláště

Kvalitní 12" plášť nejen pro W-TEC a inSPORTline elektrokoloběžky.. Plášť na elektrokoloběžku W-TEC 12" vyrobený z prvotřídního materiálu je připraven pro okamžité použití. Disponuje vzorkem a je vhodný nejen pro W-TEC a inSPORTline elektrokoloběžky.Technický popis:


plášť se vzorkem
vhodný pro přední i zadní kolo
označení pláště: 12 ½ x 2 ¼" = 47-203
vhodný pro elektrokoloběžky se stejnými parametry původního pláště

Kvalitní plášť o velikosti 12", dezén s jemnými zářezy, skvělý odvod vody, vhodný na zpevněné cesty.. Plášť inSPORTline Wanda 12" je kvalitní široký plášť s dlouhou životností. Díky jemnému vzorku je plášť inSPORTline Wanda 12 ½ x 2 ¼" vhodný především na zpevněné cesty. Dezén s jemnými zářezy skvěle odvádí vodu a zachovává nízký valivý odpor. Lze jej použít univerzálně jako přední nebo zadní plášť.Technický popis:


plášť inSPORTline Wanda 12"
vysoce kvalitní
výborný odvod vody
nízký valivý odpor
univerzální použití jako přední nebo zadní plášť
další označení pláště: 57-203 = 12 ½ x 2 ¼"

Kvalitní plášť o velikosti 16", dezén s jemnými zářezy, skvělý odvod vody, vhodný na zpevněné cesty.. Plášť inSPORTline Wanda 16" je kvalitní plášť s dlouhodobou životností. Díky jemnému vzorku je plášť inSPORTline Wanda 16 x 2.125" vhodný především na zpevněné cesty. Dezén s jemnými zářezy skvěle odvádí vodu a zachovává nízký valivý odpor. Lze jej použít univerzálně jako přední nebo zadní plášť.Technický popis:


plášť inSPORTline Wanda 16"
vysoce kvalitní
výborný odvod vody
nízký valivý odpor
univerzální použití jako přední nebo zadní plášť
další označení pláště: 57-305 = 16 x 2.125

Kvalitní plášť o velikosti 20", dezén s jemnými zářezy, skvělý odvod vody, vhodný na zpevněné cesty.. Plášť inSPORTline Wanda 20" je kvalitní široký plášť s dlouhou životností. Díky jemnému vzorku je plášť inSPORTline Wanda 20 x 2.125" vhodný především na zpevněné cesty. Dezén s jemnými zářezy skvěle odvádí vodu a zachovává nízký valivý odpor. Lze jej použít univerzálně jako přední nebo zadní plášť.Technický popis:


plášť inSPORTline Wanda 20"
vysoce kvalitní
výborný odvod vody
nízký valivý odpor
univerzální použití jako přední nebo zadní plášť
další označení pláště: 57-406 = 20 x 2.125"

Rekon je lehký terénní plášť navržený pro rychlou jízdu v technickém terénu.
Specifikace:

Možnosti směsi Dual compound, 3C MaxxSpeed, nebo 3C MaxxTerra
Možnosti 60 TPI nebo 120 TPI
Ochrana proti propíchnutí EXO nebo EXO+
Wide Trail (WT) plášť optimalizovaný pro 30-35 mm široké ráfky
Kategorie: XC, Trail
Doporučená instalace: Přední a zadní kolo

Technologie:

3C MaxxTerra: Střední směs používaná ve vybraných horských pneumatikách. 3C MaxxTerra je měkčí a nabízí větší trakci než 3C MaxxSpeed, a zajišťuje nižší opotřebování a menší valivý odpor než MaxxGrip.
3C MaxxSpeed: Dvě směsi ve vnější vrstvě, které se používají především v cross-country (XC) pneumatikách, jsou speciálně navrženy tak, aby snížily valivý odpor a optimalizovaly opotřebování běhounu a trakci.
EXO: Materiál odolný vůči proříznutí a oděru přidaný na boční stěny mnoha MTB plášťů Maxxis. Tato hustě tkaná látka je lehká a vysoce flexibilní, což zajišťuje, že výkon pneumatiky zůstane nezměněn. Zvolte EXO Protection pro zvýšenou odolnost při jízdě na štěrku, XC a nenáročných trailech.
EXO+: Střední možnost ochrany proti propíchnutí od Maxxis vhodná pro všestrannou jízdu na trailech a lehká e-kola. Pevný plášť a v kombinaci s materiálem EXO+ chrání pneumatiku, zatímco butylová vložka pomáhá předcházet poškození ráfku.
Tubeless ready: Tubeless ready pláště poskytují jezdci mnoho výhod: schopnost provozovat nižší tlak vzduchu, což zlepšuje trakci, nižší valivý odpor v porovnání s tube-type plášti a menší šanci na zploštění. Pláště jsou označovány znakem “TR” na bočnici, musí být namontovány na kompatibilní ráfky a vyžadují použití tekutého tmelu k udržení tlaku. Kapalné tmely mají zároveň extra výhodu v utěsňování malých vpichů. Nezapomeňte pravidelně kontrolovat tmel a podle potřeby jej obnovovat, protože časem vyschne.
Wide Trail: Wide Trail (WT) konstrukce optimalizuje rozložení a profil pláště na dnešních moderních, širších ráfcích. Tradiční pláště jsou navrženy pro starší, užší typy ráfků a mohou vytvářet příliš čtvercový profil, což vede k méně optimálnímu výkonu. Pláště WT jsou optimalizovány pro vnitřní šířku ráfku 35 mm, ale osvědčilo se, že fungují v rozsahu od 30 do 35 mm, v závislosti na preferencích jezdce. Pláště Maxxis Wide Trail XC jsou optimalizovány pro použití s 30 mm vnitřní šířkou ráfků, ale budou dobře fungovat na ráfcích užších než 25 mm. Maxxis nedoporučuje ráfky širší než 30 mm nebo užší než 25 mm.

Země původu: Taiwan
Speciální vlastnosti: Tubeless Ready
Barva: Hnědá;Černá
Barva podle výrobce: Black/Tanwall
Typ: Kevlarový
Šířka (inch): 2.6
Průměr: 29/28" (622 mm)
Hmotnost (g): 924.0
TPI: 60.0