Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Ideální na enduro, ergonomický tvar, eliptický výřez v podélném směru, odlehčené kolejničky.. Sedlo KELLYS Styx vychází z koncepce užšího sedla s prodlouženým tvarem pro dynamickou změnu mezi širokou variací posedů bez omezení v sjezdech, jízdě či výšlapech technicky náročným terénem při enduro dobrodružstvích. Optimalizovaného rozložení tlaku je dosaženo dvojicí ergonomického polstrování a centrálním tvarováním s otvorem, který uvolňuje tlak na partie a napomáhá ventilaci.Technický popis:


ergonomický tvar
polstrování pomocí pěny s vysokou hustotou
eliptický výřez v podélném směru pro výrazné snížení tlaku na perineum
chróm-molybdénová ocel pro větší tuhost odlehčených kolejniček
vytvořeno pro kategorii enduro
velikost: 277 x 162 mm
hmotnost: 295g ±5%
vhodné pro všechny běžné sedlovky

Objevte znovu svou jízduUžijte si bezkonkurenční pohodlí a výkon v sedle pro vás tvarovaném. Průlomový design, který se dodává ve třech profilech, vytváří neuvěřitelně pohodlné, lehké a odolné sedlo.
Vestavěný komfortNejmodernější design sedla vytváří pohodlí při každé jízdě. Má unikátní třídílné konstrukční pruhy, které odvádějí napětí. Vodotěsné mikrovlákno je lepené přímo na pružný podklad, což umožňuje používat jemnější pěnu, která vám poskytne větší pohodlí, kamkoli máte namířeno.
 
Navrženo právě pro vásAť je váš styl jízdy na kole jakýkoliv, je tu pro vás sedlo Scoop. Zkuste 'flat' profil při nízkém postoji, abyste podvedli vítr. "Shallow" je sedlo pro všechny typy jízdy - vyvážení pohodlí a pohybu s mírně zakřiveným profilem, pružnou základnou a pěnou s nízkou hustotou. "Radius" sedlo je ideální, pokud chcete sedět vzpřímeně a vychutnat si pohodlnou jízdu.
 
Odolné a pružnéUnikátní design sedla vám poskytne nejen velké pohodlí, ale potah se velmi snadno čistí, má hladké linie a vynikající odolnost.
 
Flat je na rovinuProfil Flat má nejplošší zadní část a nejmenší množství polstrování. Tento profil je navržen pro nejagresivnější jízdní pozici; jezdec v této poloze bude co nejvíce tlačit do pedálů. Plochý profil má také tenčí nos, který umožňuje lepší pohyb nohou.
 

Oceněná konstrukční technika
Pružný základ a měkká pěna
Tři profily dle vašeho jízdního stylu
Vhodné pro všechny cyklistické disciplíny
Vícenásobný vítěz ocenění "Nejlepší v testu"

Průměr lyžiny sedla : 7 mm
Pohlaví : Dámské
Typ svorky lyžiny : Kulaté lyžiny
Barva : Černá
Země původu : Nizozemsko
Použití pro : Silniční
Barva podle výrobce : Team Black
Šířka (mm) : 142.0
Hmotnost (g) : 244.0
Potah sedla : Mikrovlákno
Materiál lyžiny sedla : Ocel
Pohlaví : Pánské
Délka (mm) : 282.0
Použití pro : MTB

Tento model vychází ze sedla Brooks B66, které se objevilo v katalogu Brooksu už v roce 1927. U verze B67 jsou použity pouze jednoduché spodní lyžiny, které umožňují jeho použití v kombinaci s moderními sedlovkami.Toto široké, bohatě odpružené sedlo je oblíbené pro své maximální pohodlí a také krásný vzhled. Často je používáno na městských kolech resp. na kolech, u kterých si lidé nastavují řídítka výše, než je sedlo.V zásadě platí, že čím vzpřímenější posez, tím širší a odpruženější sedlo byste měli mít.
Barva : Hnědá
Barva podle výrobce : Dark Tan
Materiál lyžiny sedla : Ocel
Délka (mm) : 260.0
Šířka (mm) : 205.0
Pohlaví : Dámské
Země původu : Spojené království
Pohlaví : Pánské
Použití pro : E-Bike
Potah sedla : Kůže
Hmotnost (g) : 850.0
Typ svorky lyžiny : Kulaté lyžiny
Průměr lyžiny sedla : 7 mm
Použití pro : Příměstská
Použití pro : Touring

BBB SportComfort Anatomic 828 CZK  -16% 
Unisex sedlo na kolo, které nabízí sportovní design s geometrií ComfortLite a anatomicky tvarovaným výřezem ve střední části pro jízdu v běžném i cyklistickém oblečení. Využívá polypropylenovou konstrukci kombinovanou s polyuretanovou pěnou střední hustoty, což zajišťuje dostatečný komfort i během delších jízd, a odolnou povrchovou úpravu ze syntetické kůže ve dvou barevných odstínech. Sedlo je také vybaveny lehkými ližinami z oceli 41xx (CrMo) s předznačených rozsahem nastavení. Rozměry: 280 x 150 mm. Hmotnost: 310 g. Černé barevné provedení.
Použití pro : Enduro
Hmotnost (g) : 310.0
Použití pro : MTB
Potah sedla : Syntetická kůže
Šířka (mm) : 150.0
Použití pro : All-Mountain
Typ svorky lyžiny : Kulaté lyžiny
Použití pro : Silniční
Země původu : Čína
Délka (mm) : 280.0
Materiál lyžiny sedla : Ocel
Barva podle výrobce : Black
Pohlaví : Pánské
Barva : Černá
Pohlaví : Dámské

SLR C59 je nejlehčí sedlo všech dob. Vyhrajte svůj další závod s tímto ultra vyspělým, plně karbonovým uměleckým dílem.SLR C-59 o hmotnosti pouhých 61 g je nejlehčím sedlem v celé kolekci. Toto lehké sedlo, navržené s celokarbonovou vrchní vrstvou a středovým výřezem Superflow, je odolné a zároveň podpůrné. Ikonický vzhled se dokonale snoubí s karbonovými konstrukčními technikami a vytváří tak špičkové sedlo. SLR C-59 je dokonalou směsí pokročilého designu a nadčasového stylu, ztělesňuje hodnoty Selle Italia.Neutrální tvarNeutrálně tvarovaná (anatomická) sedla poskytují vhodnou podporu pro cyklisty s přední rotací pánve (dynamičtí jezdci), jakož i pro cyklisty se zadní rotací pánve (statičtí jezdci).SuperflowTechnologie Superflow drasticky snižuje všechna fyzická omezení způsobená dlouhodobým tlakem v perineální oblasti.Hi-Tech Carbon RailVysokomodulová vazba ližin z karbonových vláken, ø 7 x 9 mm.Full CarbonVrchní vrstva vyrobená ze 100 % karbonového kompozitu.
Typ svorky lyžiny : Kulaté lyžiny
Materiál lyžiny sedla : Carbon/Ceramic
Průměr lyžiny sedla : 7 mm
Šířka (mm) : 128.0
Pohlaví : Pánské
Použití pro : Vytrvalost
Barva : Černá
Hmotnost (g) : 61.0
Velikost : S
Délka (mm) : 275.0
Použití pro : Závodění
Potah sedla : Fibra-Tek
Země původu : Itálie
Barva podle výrobce : Black
Použití pro : Cycle Touring

Ručně vyrobené mistry řemeslníky, ohromující sedlo vypadá stejně dobře, jako vede peloton nebo sprintuje na cílovou čáru. Překonejte ty nejnáročnější závody s lehkým karbonovým sedlem od Selle Italia. Pevné karbonové ližiny přinášejí vysoký výkon bez přidání nadměrné hmotnosti, přičemž výřez Superflow zvyšuje pohodlí snížením tlaku v oblasti perinea. Poutavá karbonová tkanina tohoto sedla je dokonalým završením vašeho kola – dokonalá směs klasického estetického a technologického pokroku Selle Italia. Superflow Technologie Superflow drasticky snižuje všechna fyzická omezení způsobená dlouhodobým tlakem v perineální oblasti. Carbon Rail + 10mm +10 mm delší karbonové ližiny ø 7 x 9 mm pro zajištění nízké hmotnosti, odolnosti a širšího rozsahu regulace sedla. Full Carbon Vrchní vrstva vyrobená ze 100 % karbonového kompozitu.
Barva : Černá
Materiál lyžiny sedla : Carbon/Ceramic
Potah sedla : Soft-Tek
Použití pro : Závodění
Pohlaví : Dámské
Barva podle výrobce : Black
Délka (mm) : 248.0
Země původu : Itálie
Typ svorky lyžiny : Kulaté lyžiny
Pohlaví : Pánské
Hmotnost (g) : 95.0
Průměr lyžiny sedla : 7 mm
Šířka (mm) : 130.0
Velikost : S

Model X Comfort Plus, sedlo navržené s ohledem na naši budoucnost, je vyrobeno ekologickým procesem, který nedělá kompromisy v oblasti kvality ani pohodlí, a to díky dodatečnému polstrování. Vyberte si ekologické sedlo s modelem X Comfort Plus. Jedná se o 100 % udržitelný produkt, který je vyroben bez použití jakéhokoli lepidla díky technologii Greentech. Jedná se o vyrobený proces z Itálie, který pomáhá snižovat emise CO2. Vlnitý tvar sedla vás podporuje při dlouhých jízdách a umožňuje vám soustředit se na cestu před vámi. Nabízí čtyřikrát hrubší polstrování než mají běžná gelová sedla. Superflow Technologie Superflow drasticky snižuje všechna fyzická omezení způsobená dlouhodobým tlakem v perineální oblasti. Zvlněný tvar Zvlněná sedla se doporučují pro statické jezdce nebo jednotlivce, kteří mají zadní sklon pánve. Fec Alloy Rail Vysoce pevná a pružná slitina karbon - železo, ø 7 mm. Greentech Patentovaná výrobní metoda, která vytváří udržitelný produkt, který je 100 % recyklovatelný, neprodukuje žádný odpad a nepoužívá žádné škodlivé materiály. Flex control Diferencovaný elastický modul uvnitř vrchní vrstvy, který umožňuje zlepšit odolnost výrobku a zajistit správnou flexibilitu zlepšením pohodlí.
Průměr lyžiny sedla : 7 mm
Šířka (mm) : 145.0
Potah sedla : Green-Tech
Hmotnost (g) : 440.0
Materiál lyžiny sedla : FeC Alloy
Velikost : L
Země původu : Itálie
Barva podle výrobce : Grey/Black
Použití pro : Cycle Touring
Pohlaví : Dámské
Barva : Šedá
Pohlaví : Pánské
Typ svorky lyžiny : Kulaté lyžiny
Barva : Černá
Délka (mm) : 245.0

Slavná pěna s trojitou hustotou je nejlepší kombinací pro zajištění jemné a komfortní jízdy. V sedadlech série Plus naleznete tři vrstvy pěny s různou hustotou. Spodní vrstva s tvrdou hustotou, střední vrstva z polypropylenu a vrchní vrstva paměťové pěny. Tato vrchní vrstva se přizpůsobí vašim tvarům, aby zajistila správnou podporu a pohodlí. Anatomický kanál optimalizuje rozložení tlaku. Ergonomické turistické sedadlo pro aktivní cyklo pozici Výrazný centrální kanál poskytuje optimální rozložení tlaku Polypropylenový skelet s odpružením elastomerem a nárazníky pro extra ochranu Pěna s trojitou hustotou: vysoká EVA pěna + střední PU pěna a měkká paměťová pěna jako vrchní vrstva Odolný a nepromokavý syntetický potah Technické údaje Pozice: Active (60°) Použití: E-kolo, Městské kolo, Turistika Systém na odlehčení tlaku: Anatomický žlábek S rukojetí pro manipulaci: Ne Ochrana sedadla: Boční nárazníky Materiál skořepiny sedadla: PP Materiál – pěna: Pěna s trojitou hustotou: EVA+ PU + Memoryfoam Hustota: 6/9 Materiál lyžin: Bór Materiál potahu: Syntetický Odpružení elastomerem: Ne
Použití pro : Touring
Pohlaví : Pánské
Potah sedla : Syntetický materiál
Materiál lyžiny sedla : Boron
Šířka (mm) : 170.0
Barva : Černá
Použití pro : E-Bike
Pohlaví : Dámské
Typ svorky lyžiny : Kulaté lyžiny
Použití pro : Příměstská
Barva podle výrobce : Black

Slavná pěna s trojitou hustotou je nejlepší kombinací pro zajištění jemné a komfortní jízdy. V sedadlech série Plus naleznete tři vrstvy pěny s různou hustotou. Spodní vrstva s tvrdou hustotou, střední vrstva z polypropylenu a vrchní vrstva paměťové pěny. Tato vrchní vrstva se přizpůsobí vašim tvarům, aby zajistila správnou podporu a pohodlí. Anatomický kanál optimalizuje rozložení tlaku. Ergonomické turistické sedadlo pro aktivní cyklo pozici Výrazný centrální kanál poskytuje optimální rozložení tlaku Polypropylenový skelet s odpružením elastomerem a nárazníky pro extra ochranu Pěna s trojitou hustotou: vysoká EVA pěna + střední PU pěna a měkká paměťová pěna jako vrchní vrstva Odolný a nepromokavý syntetický potah Technické údaje Pozice: Active (60°) Použití: E-kolo, Městské kolo, Turistika Systém na odlehčení tlaku: Anatomický žlábek S rukojetí pro manipulaci: Ne Materiál skořepiny sedadla: PP Materiál – pěna: Pěna s trojitou hustotou: EVA+ PU + Memoryfoam Hustota: 6/9 Materiál lyžin: Bór Materiál potahu: Syntetický Odpružení elastomerem: Ne
Materiál lyžiny sedla : Boron
Pohlaví : Dámské
Barva podle výrobce : Black
Typ svorky lyžiny : Kulaté lyžiny
Použití pro : Příměstská
Šířka (mm) : 185.0
Pohlaví : Pánské
Použití pro : E-Bike
Použití pro : Touring
Barva : Černá
Potah sedla : Syntetický materiál

Fabric Scoop Sport Flat 988 CZK  -16% 
Objevte znovu svou jízduUžijte si bezkonkurenční pohodlí a výkon v sedle pro vás tvarovaném. Průlomový design, který se dodává ve třech profilech, vytváří neuvěřitelně pohodlné, lehké a odolné sedlo.
Vestavěný komfortNejmodernější design sedla vytváří pohodlí při každé jízdě. Má unikátní třídílné konstrukční pruhy, které odvádějí napětí. Vodotěsné mikrovlákno je lepené přímo na pružný podklad, což umožňuje používat jemnější pěnu, která vám poskytne větší pohodlí, kamkoli máte namířeno.
 
Navrženo právě pro vásAť je váš styl jízdy na kole jakýkoliv, je tu pro vás sedlo Scoop. Zkuste 'flat' profil při nízkém postoji, abyste podvedli vítr. "Shallow" je sedlo pro všechny typy jízdy - vyvážení pohodlí a pohybu s mírně zakřiveným profilem, pružnou základnou a pěnou s nízkou hustotou. "Radius" sedlo je ideální, pokud chcete sedět vzpřímeně a vychutnat si pohodlnou jízdu.
 
Odolné a pružnéUnikátní design sedla vám poskytne nejen velké pohodlí, ale potah se velmi snadno čistí, má hladké linie a vynikající odolnost.
 
Flat je na rovinuProfil Flat má nejplošší zadní část a nejmenší množství polstrování. Tento profil je navržen pro nejagresivnější jízdní pozici; jezdec v této poloze bude co nejvíce tlačit do pedálů. Plochý profil má také tenčí nos, který umožňuje lepší pohyb nohou.
 

Oceněná konstrukční technika
Pružný základ a měkká pěna
Tři profily dle vašeho jízdního stylu
Vhodné pro všechny cyklistické disciplíny
Vícenásobný vítěz ocenění "Nejlepší v testu"

Pohlaví : Pánské
Délka (mm) : 282.0
Šířka (mm) : 142.0
Země původu : Nizozemsko
Barva podle výrobce : Black
Barva : Černá
Pohlaví : Dámské
Použití pro : Silniční
Typ svorky lyžiny : Kulaté lyžiny
Hmotnost (g) : 338.0
Průměr lyžiny sedla : 7 mm
Materiál lyžiny sedla : Ocel
Potah sedla : Mikrovlákno
Použití pro : MTB