Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Nago Evo je půlkruhové unisexové sedlo, ideální pro střední a dlouhé vzdálenosti. Nabízí velkou všestrannost pro jezdce, kteří si rádi zvolí polohu při šlapání, díky čemuž je vhodné pro amatérské i profesionální použití.
 
Sedla Nago Evo jsou k dispozici ve variantách:

Lyžiny: Nack - Tirox - T2.0
Technologie: CPC - C3 - PAS
Šířka: 134/141mm

Materiál lyžiny sedla: Tirox ( Aluminum Titanium Alloy )
Země původu: Taiwan
Pohlaví: Pánské;Dámské
Délka (mm): 275.0
Průměr lyžiny sedla: 7 mm
Barva: Černá
Barva podle výrobce: Hard Black
Hmotnost (g): 222.0
Šířka (mm): 134.0

Sedlo Zero TRI PAS je navrženo společností Prologo speciálně pro použití v triatlonu. Plochý tvar je vhodný na středně krátké vzdálenosti. Velký výřez se táhne po celé délce sedla, čímž zmírňuje tlak v perineální oblasti a je mnohem jednodušší zůstat v typické triatlonové poloze sezení.
 
Systém PAS (systém perineální oblasti) je zpracování spodní části sedla, které bylo navrženo tak, aby eliminovalo tlak na pánevní oblast. Technologie PAS se dosahuje díky speciálnímu anatomickému tvarování pěny a základny. Výkon a odolnost jsou zajištěny díky nezměněné celistvosti základny.
 
Sedlo ZERO TRI PAS je k dispozici s lyžinami:
 

TiroX: Lyžina z lehké slitinové oceli, která je vysoce odolná proti tahu a kroucení. Používá se v leteckém a kosmickém průmyslu, protože je lehká a pevná. Tirox poskytuje dobrou rovnováhu mezi hmotností a silou a má průměr svorky 7mm.

 

T2.0: Lyžina Chromo-Molibdeno s velmi vysokou pevností v tahu. Průměr svorky 7mm.

Barva: Černá;Červená
Hmotnost (g): 242.0
Barva podle výrobce: Black/Red
Pohlaví: Dámské;Pánské
Průměr lyžiny sedla: 7 mm
Šířka (mm): 136.0
Délka (mm): 254.0
Země původu: Taiwan
Materiál lyžiny sedla: Tirox ( Aluminum Titanium Alloy )

Ideální sedlo pro střední a krátké vzdálenosti, kdy je nutná častá změna polohy. Plochý tvar ve spojení s tuhou skořepinou sedla vyhoví zejména jezdcům s vysokou rotací pánve.
 
Inovativní vlastnosti odvětrávání CPC (světový patent), umístěné ve strategických oblastech sedla, poskytují maximální tlumení nárazů, vibrací a umožňují jezdci udržet si nejlepší pozici na sedle za každých povětrnostních podmínek. CPC je vyrobeno ze speciálního 3D nano polymeru. Vyvinuté a testované profesionálními týmy pro cesty a offroad zajišťuje maximální pohodlí a zvyšuje výkon. V porovnání se standardní verzí CPC je vzduchové chlazení vylepšené o 10%, zatímco tlumení nárazů je vylepšeno o 15%.
 
Zero TT CPC je k dispozici s lyžinami TiroX: Lyžiny z lehké slitinové oceli, která je vysoce odolná proti tahu a kroucení. Používá se v leteckém a kosmickém průmyslu, protože je lehká a pevná. Tirox poskytuje dobrou rovnováhu mezi hmotností a silou a má průměr svorky 7mm.
Země původu: Taiwan
Materiál lyžiny sedla: Tirox ( Aluminum Titanium Alloy )
Barva: Černá
Pohlaví: Pánské;Dámské
Průměr lyžiny sedla: 7 mm
Délka (mm): 254.0
Hmotnost (g): 259.0
Šířka (mm): 136.0
Barva podle výrobce: Hard Black

Univerzální MTB sedlo s anatomicky tvarovaným reliéfem v citlivých oblastech. Pohodlné vycpávky, plochá zadní část a volnost pohybu typická pro MTB pozice.Použití: All-Mountain / Trail, Cross-Country / Maratón, MTB-TouringSkelet: Nylon CompositeLižiny: CroMoPotah: MikrovláknoPolstrování: Ortopedická komfortní pěnaOdstranění nežádoucího tlakuProgresivní odlehčovací kanál, který se směrem dozadu prohlubuje, vede k otvoru přes plášť sedla. Tato konstrukce spojuje všechny výhody vykrojeného sedla bez potenciálních nevýhod. Tento design poskytuje více odpuštění a zmírňuje perineální tlak. Příliš velký tlak v této oblasti často vede k nepohodlí a necitlivosti.Pohodlné a odolnéVýstelka je vyrobena z ortopedické pěny, která je ergonomická, ale přesto mimořádně odolná.Nejlepší downhill mobilitaÚzká, plochá zadní část s plochým obrysem a minimálním sklonem vám dává vynikající volnost pohybu pro dynamické polohování během horské cyklistiky.Odnímatelný držák sedlové tašky Topeak QuickClickVe všech modelech řady SM Men je integrován držák Topeak QuickClick. Umožňuje snadné připevnění sedlových tašek Topeak efektivním způsobem.
Šířka (mm): 144.0
Použití pro: All-Mountain;MTB;Marathon;Cross-Country;Trail
Země původu: Německo
Hmotnost (g): 305.0
Potah sedla: Mikrovlákno
Barva: Černá
Barva podle výrobce: Black
Průměr lyžiny sedla: 7 mm
Délka (mm): 269.0
Pohlaví: Pánské
Materiál lyžiny sedla: CroMo
Typ svorky lyžiny: Kulaté lyžiny
Velikost: S/M

Pohodlné sedlo pro E-MTB s anatomicky tvarovaným reliéfem v citlivých oblastech. Tvar sedla se zvýšenou zadní částí je speciálně navržen pro dlouhé stoupání v sedle a společně s pohodlným polstrováním umožňuje velkou volnost pohybu v mírně nakloněném posedu typickém pro MTB. Speciální polstrování OrthoCell poskytuje skvělou distribuci tlaku, inovativní materiál je odolnější a lehčí než gel. Použití: E-MTB, All-Mountain/Trail, Enduro Skelet: Carbon Composite Ližiny: CroMo Vrchní část: Microfiber Polstrování: Ortopedická komfortní pěna s vložkami OrthoCell Ideální ve strmějším terénu SM E-Mountain Pro výrazně zlepšuje polohu jezdce v sedě při stoupání. Zadní část vám poskytuje stabilní držení při stoupání do kopce, které šetří námahu. Více pohodlí při stoupání Přední část sedla má širší a plošší design pro větší pohodlí a podporu, když se pozice těla posouvá dopředu a níže během velmi strmých náročných stoupání. Ještě lepší než gel Materiál OrthoCell vám pomůže dosáhnout vašeho nejlepšího výkonu bez jakýchkoli problémů. Tyto vložky, které jsou odolnější a lehčí než gel, zajišťují nejlepší rozložení tlaku a poskytují nejvyšší odrazovou sílu. To znamená, že při každém otočení pedálu sledují pohyby pánve, ale velmi rychle se vracejí do výchozí polohy. Pevné a pohodlné Výplň sestává z lehké výstelky AirCell, kterou jsme navrhli tak, aby byla pohodlná a zároveň vysoce výkonná. Tlak tělesné hmotnosti na sedací kosti je mnohem efektivněji distribuován s vložkami OrthoCell a výstelkou AirCell, což výrazně zvyšuje podpůrné vlastnosti sedla. Méně tření, více pohybu Pro větší pohodlí má SM E-Mountain Pro speciální boční panely. Antifrikční materiál umožňuje snadný pohyb nohou i plynulou změnu polohy pro dynamicky lehkou jízdu. Odnímatelný držák sedlové tašky Topeak QuickClick Ve všech modelech řady SM-E Mountain je integrován držák Topeak QuickClick. Tento odnímatelný držák QuickClick umožňuje snadné připevnění sedlových tašek Topeak.
Typ svorky lyžiny: Kulaté lyžiny
Barva podle výrobce: Stealth
Šířka (mm): 153.0
Hmotnost (g): 273.0
Barva: Černá
Délka (mm): 274.0
Země původu: Německo
Použití pro: E-Bike;MTB
Průměr lyžiny sedla: 7 mm
Materiál lyžiny sedla: CroMo
Potah sedla: Mikrovlákno
Pohlaví: Pánské
Velikost: M/L

Volt je všestranné sedlo, které se stalo nejoblíbenějším MTB sedlem značky WTB. Ideální, časem osvědčený tvar pro rychlost a pohodlí. Zakřivená zadní část sedla, decentní pokles nosu a střední tloušťka polstrování, to jsou důvody jeho úspěchu. POUŽITÍ: Gravel - Cross Country - Trail - Enduro - Bikepacking KONTUROVANÝ PROFIL Drží pánev a poskytuje optimální oporu v jedné poloze sezení. Tvarovaná sedla jsou nejlepší pro jezdce, kteří se při šlapání raději zajistí ve specifické poloze sedu. KOMFORTNÍ ZÓNA Malé otvory jsou odříznuty od základny sedla, aby poskytly dodatečnou úlevu od tlaku na vaše citlivé oblasti. Comfort Zone je jemný rozdíl, který poskytuje působivé dlouhodobé pohodlí. ABR BOKY Tyto odolné záplaty materiálu chrání boky sedla před roztržením a poškozením. STŘEDNÍ POLSTROVÁNÍ Tato střední úroveň výstelky poskytuje výjimečnou rovnováhu pohodlí a podpory, aby poskytovala optimální výkon, aniž by byla příliš měkká. Sedla se středním polstrováním jsou často nejlepší volbou pro celodenní jezdce. ZÁKLADNA S VYLADĚNÝM FLEXEM Flex-Tuned základna poskytuje výjimečnou kombinaci pohodlného ohybu a pevné účinnosti. Sedla Flex-Tuned, která nejsou tak pružná jako Soft-Shell a ne tak tuhá jako základ z karbonového kompozitu, nabízejí střední úroveň ohebnosti, aby poskytla optimální podporu a pohodlí pro většinu jezdců. POVRCH Z MIKROVLÁKNA Najdete ho na všech sedlech WTB, přesně kopíruje vzhled a dojem koženého potahu, ale s antimikrobiálními a nekrutými výhodami syntetického materiálu. Pružný charakter potahu z mikrovlákna umožňuje pěně plně podporovat sedací kosti, aniž by narušovala jeho pružnost.
Země původu: Čína
Hmotnost (g): 310.0
Pohlaví: Dámské;Pánské
Materiál lyžiny sedla: CroMo
Šířka (mm): 142.0
Použití pro: Cross-Country;Enduro;Gravel;Trail
Velikost: Medium
Barva podle výrobce: Black
Potah sedla: Mikrovlákno
Délka (mm): 265.0
Barva: Černá
Typ svorky lyžiny: Kulaté lyžiny

Volt je všestranné sedlo, které se stalo nejoblíbenějším MTB sedlem značky WTB. Ideální, časem osvědčený tvar pro rychlost a pohodlí. Zakřivená zadní část sedla, decentní pokles nosu a střední tloušťka polstrování, to jsou důvody jeho úspěchu. POUŽITÍ: Gravel - Cross Country - Trail - Enduro - Bikepacking KONTUROVANÝ PROFIL Drží pánev a poskytuje optimální oporu v jedné poloze sezení. Tvarovaná sedla jsou nejlepší pro jezdce, kteří se při šlapání raději zajistí ve specifické poloze sedu. KOMFORTNÍ ZÓNA Malé otvory jsou odříznuty od základny sedla, aby poskytly dodatečnou úlevu od tlaku na vaše citlivé oblasti. Comfort Zone je jemný rozdíl, který poskytuje působivé dlouhodobé pohodlí. ABR BOKY Tyto odolné záplaty materiálu chrání boky sedla před roztržením a poškozením. STŘEDNÍ POLSTROVÁNÍ Tato střední úroveň výstelky poskytuje výjimečnou rovnováhu pohodlí a podpory, aby poskytovala optimální výkon, aniž by byla příliš měkká. Sedla se středním polstrováním jsou často nejlepší volbou pro celodenní jezdce. ZÁKLADNA S VYLADĚNÝM FLEXEM Flex-Tuned základna poskytuje výjimečnou kombinaci pohodlného ohybu a pevné účinnosti. Sedla Flex-Tuned, která nejsou tak pružná jako Soft-Shell a ne tak tuhá jako základ z karbonového kompozitu, nabízejí střední úroveň ohebnosti, aby poskytla optimální podporu a pohodlí pro většinu jezdců. POVRCH Z MIKROVLÁKNA Najdete ho na všech sedlech WTB, přesně kopíruje vzhled a dojem koženého potahu, ale s antimikrobiálními a nekrutými výhodami syntetického materiálu. Pružný charakter potahu z mikrovlákna umožňuje pěně plně podporovat sedací kosti, aniž by narušovala jeho pružnost.
Velikost: Široký
Použití pro: Trail;Cross-Country;Enduro;Gravel
Materiál lyžiny sedla: Ocel
Typ svorky lyžiny: Kulaté lyžiny
Barva podle výrobce: Black
Hmotnost (g): 320.0
Země původu: Čína
Potah sedla: Mikrovlákno
Barva: Černá
Pohlaví: Dámské;Pánské
Šířka (mm): 150.0
Délka (mm): 265.0

Krátké sedlo se širokým nosem určené pro flexibilní jezdce, kteří se při pedálování pohybují do stran. Navrženo tak, aby vám poskytlo lepší zážitek z kola, je určeno pro soutěžní silniční cyklisty, kteří si na kole zachovávají agresivní, aerodynamickou polohu; kteří se při pedálování také pohybují ze strany na stranu. Od sedla PRO Stealth Performance se liší tím, že má zaoblený zadní profil a mírně užší nos, aby se usnadnil pohodlný pohyb doleva a doprava. Má také zvýšenou zadní část, která dále pomáhá jezdcům udržovat aerodynamickou pozici. Sedlo PRO Stealth Curved Performance má karbonem vyztuženou polymerovou základnu, ližiny z nerezavějící oceli a lehké polstrování EVA, sedlo je pokryto hladkým PU potahem. Je k dispozici ve verzích o šířce 142 a 152 milimetrů, přičemž obě mají široké anatomické tvarování, které zabraňuje nepohodlí, které je obvykle způsobeno nárazy na perineální oblasti. HIGHLIGHTY Navrženo k usnadnění agresivní, aerodynamické polohy na kole Hladký PU povrch Kompatibilní s PRO příslušenstvím Široké, anatomicky přizpůsobené tvarování Krátká délka, široký design nosu (mírně užší nos než u sedel PRO Stealth) Silniční sedlo pro flexibilní jezdce, kteří se pohybují do stran Základna: Karbonem vyztužený polymer Polstrování: Lehká EVA Ližiny: INOX Zaoblený zadní profil pro usnadnění pohodlného pohybu vlevo a vpravo
Materiál lyžiny sedla: Nerezová ocel
Země původu: Taiwan
Hmotnost (g): 209.0
Použití pro: MTB;Gravel
Barva podle výrobce: Black
Šířka (mm): 152.0
Barva: Černá
Průměr lyžiny sedla: 7 x 7 mm

X-LR AirCross Superflow zajišťuje maximální výkon kombinací bezprecedentní lehkosti a pevnosti. Toto sedlo, speciálně navržené pro off-roadový svět, je vybaveno speciální technologií ''AirCross Tech'', která zaručuje pozoruhodnou odolnost vůči oděru a opotřebení a revoluční design pro stylový a podmanivý vzhled. Skládá se z měkčí vnitřní vrstvy a voděodolné vnější vrstvy, čímž se dosahuje správné rovnováhy mezi pohodlím, odolností a výkonem.

Rám: Manganová trubka Ø7 mm
Kategorie: Expert

TECHNOLOGIE

Technologie Air cross
Dvojitá hustota
Manganová kolejnice
Zesílené okraje
Superflow

Typ svorky lyžiny: Kulaté lyžiny
Použití pro: XC;Gravel;Cyclocross;Marathon
Potah sedla: Polyuretan
Velikost: S
Šířka (mm): 131.0
Hmotnost (g): 215.0
Pohlaví: Dámské;Pánské
Barva: Černá
Země původu: Itálie
Průměr lyžiny sedla: 7 mm
Délka (mm): 266.0
Barva podle výrobce: Black
Materiál lyžiny sedla: Manganese

Rozšiřte své obzorySedlo Line má třídílný lepený design. Kromě toho má celoplošný odlehčovací kanál, který vytváří sedlo nejvyššího pohodlí, lehkosti a odolnosti.
 
Zvyšte svou výdržNa základě inovativního sedla Scoop má Line vodotěsnou podložku s centrálním odlehčovacím kanálem po celé délce, aby se snížil tlak na pudendálnu artérii. Line je sedlo speciálně navrženo pro pohodlí během delších dní v sedle.
 
Inovativní designNejmodernější design sedla Line vytváří pohodlí při každé jízdě. Má unikátní třídílné konstrukční pruhy, které odvádějí kompresi a napětí. Vodotěsné mikrovlákno je lepené přímo na pružný podklad, což umožňuje používat jemnější pěnu, která vám poskytne větší pohodlí, kamkoli máte namířeno.
 
Odolné a pružnéUnikátní design sedla vám poskytne nejen velké pohodlí, ale potah se velmi snadno čistí, má hladké linie a vynikající odolnost.
 
Shallow je pro každéhoShallow profil má zaoblenější zadní část a střední polstrování. Tento profil je určen pro jezdce naklánějících se dopředu, v přirozenější jízdní poloze; řidítka budou o něco nižší než sedlo, přičemž hmotnost jezdce bude rozdělena mezi sedlo a řídítka rovnoměrněji, což vyžaduje menší polstrování sedla.
 

Oceněná konstrukční technika
Pružný základ a měkká pěna
Odlehčovací kanál po celé délce
Vhodné pro všechny cyklistické disciplíny
Vícenásobný vítěz ocenění "Nejlepší v testu"

Typ svorky lyžiny: Kulaté lyžiny
Materiál lyžiny sedla: Ocel
Použití pro: Road;MTB
Pohlaví: Dámské;Pánské
Hmotnost (g): 250.0
Barva podle výrobce: Black
Šířka (mm): 134.0
Barva: Černá
Délka (mm): 270.0
Průměr lyžiny sedla: 7 mm
Země původu: Nizozemsko
Potah sedla: Mikrovlákno