Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
DUROLUX je vybaven vzduchovým pružinovým systémem s názvem EQUALIZER™ (EQ). Ve spojení s kazetou Piston Compensator System (PCS™) dosahuje vydání DUROLUX 2020 další úroveň výkonu. SYSTÉM EQ EQUALIZER™Systém Air EQ dokonale vyrovnává váhu jezdce s pružinou. Systém Air EQ vytváří indivuduálne přizpůsobení každého jezdce a optimalizuje správné řízení průhybu. Výsledkem je pružný pocit v lehkém a snadno nastavitelném balení vzduchových pružin. Hollow CrownLehká technologie kované duté korunky přináší další tuhost a udržuje váhu na nízké úrovni. Je o 35 gramů lehčí než pevná korunka. Jednodílný dutý karbonový svršek oproti kované verzi ušetří 120 gramů. PCSDíky PCS patroně a nastavení komprese a odskoku je kazeta RC2 spolehlivá, odolná a lehká. Q-LOCQ-LOC je patentovaný systém rychlého uvolnění pro osky, který si zaslouží název "quick". Q-LOC 2 je evoluční krok, který zaručuje 100% kompatibilitu se všemi druhy osek.Offset: 44mm
Použití pro: Trail;Enduro;E-Bike
Průměr sloupku: 1-1/8'' - 1-1/2''
Zdvih: 160 mm
Prvky nastavení: High / Low Speed Compression;Air Chamber Volume;High / Low Speed Rebound;Air Chamber Pressure
Typ brzdy: Kotoučová brzda
Typ osky: 15x110
Úchyt brzdy: Post Mount;180
Hmotnost (g): 2120.0
Barva: Černá
Země původu: Čína
Průměr kol: 29/28" (622 mm)

Vzduchový tlumič. Vlastnosti: Manuální uzamykání a hydraulické tlumení. Nastavení komprese. Vylepšený úhel vzduchového ventilu. Určený pro XC/Trail. Hmotnost: 288g.
Rozměry: 190 x 38 mm
Prvky nastavení: Lockout;Compression;Air Chamber Pressure;Rebound
Hmotnost (g): 288.0
Země původu: Čína
Použití pro: MTB;All-Mountain
Průměr sloupku: 1-1/8''
Typ produktu: Tlumič

Odolná a dostatečně schopná k tomu, aby zvládla jedinečné nároky enduro i E-MTB jezdců, Yari je vybavena tuhým šasi kombinovaným se vzduchovou pružinou DebonAir a osvědčeným tlumičem Motion Control. Yari je enduro volba pro ty, kteří jezdí tvrdě s omezeným rozpočtem. VLASTNOSTI Aktualizovaná, vysoce laditelná vzduchová pružina DebonAir nabízí máslově hladký pocit a udržuje vyšší jízdní výšku pro větší jistotu ve strmém terénu Svěží, prémiový vzhled Tlumení Motion Control s nastavením komprese při nízké rychlosti Šasi je odvozeno od Lyriku TECHNOLOGIE Bottomless Tokens Tokeny vám umožňují snadno vyladit výkonnost vzduchové komory tak, aby co nejlépe odpovídala vašemu jízdnímu stylu a preferencím odpružení. Dokážete jimi zmenšit, resp. zvětšit objem vzuchové komory. Čím větší objem, tím je průběh pružení více lineární. V praxi to znamená, že kolik zatlačíte, tolik se ponoří vidlice do zdvihu. DebonAir Lehká, vysoce laditelná vzduchová pružina navržená tak, aby nabízela spirálovitý konzistentní pocit během celé cesty – bez námahy absorbuje nejmenší otřesy a sleduje nejmenší změny v terénu. Motion Control Nabízí jednoduché nastavení komprese při nízké rychlosti spojené s vypouštěcím ventilem. Sag Gradients Množství předpružení se nazývá SAG. Označuje, kolik se pružení zaboří do svého zdvihu, když sedíte na kole. Určuje to, jak se bude vaše kolo chovat při jízdě. BOOST BOOST je standardní specifikace kol a hnacího ústrojí, která otevírá příležitost pro vylepšenou geometrii rámu s kratšími řetězovými vzpěrami, širšími a tužšími pivoty, širší škálou možností převodníků, jakož i větší vůlí pro větší pláště a širšími, tužšími koly.
Země původu: Taiwan
Prvky nastavení: Rebound;High / Low Speed Compression;Air Chamber Volume
Úchyt brzdy: Post Mount
Zdvih: 160 mm
Průměr kol: 29/28" (622 mm)
Průměr sloupku: 1-1/8'' - 1-1/2''
Typ brzdy: Kotoučová brzda
Použití pro: Enduro;MTB;E-Bike
Hmotnost (g): 2086.0
Barva: Černá
Typ osky: 15x110

Monarch je vlk v ovčím rouchu. Jeho lehký design poskytuje nejen plynulou jízdu, ale díky pružině Solo Air poskytuje i perfektní tlumení. Získáte tak odolný, plně nastavitelný tlumič schopný vyhladit ty nejagresivnější tratě. Nenechte se zmást jeho vzhledem. Stejně jako vlk, jeho obal ne vždy prozradí, co je uvnitř.
 
TECHNOLOGIE
 

DebonAir

Lehká vzduchová pružina s vynikajícím vyladěním pro potřeby XC. Vidlice pracuje výše ve zdvihu pro jistější a kontrolovanější sjezd - bez námahy absorbuje i nejmenší otřesy a sleduje nejmenší změny v terénu.
 

Sag Gradients

Množství předpružení se nazývá SAG. Označuje, kolik se pružení zaboří do svého zdvihu, když sedíte na kole. Určuje to, jak se bude váš bike chovat při jízdě.
 

Solo Air

Nastavte si parametry pro vaši jízdu za několik sekund.
 
Vlastnosti

Vnější úprava odskoku
Solo Air pružina pro hladkou jízdu, kterou lze nastavit za pár vteřin

Barva: Černá
Rozměry: 190 x 51 mm
Barva podle výrobce: Black
Země původu: Taiwan

Vzduchová vidlice s hliníkovým krkem, magnéziové spodní nohy, vnitřní 32 mm černé nohy, hydraulické tlumení, nastavení komprese, dálkový lockout, určená pro XC a trail.
Použití pro: XC;Trail
Typ osky: 9x100
Průměr sloupku: 1-1/8''
Hmotnost (g): 1830.0
Úchyt brzdy: Post Mount
Průměr kol: 29/28" (622 mm)
Země původu: Čína
Typ brzdy: Kotoučová brzda
Zdvih: 100 mm
Barva: Černá

Sada na upgrade vzduchové pružiny - DebonAir C1 170 mm (zahrnuje sestavu DebonAir, hlavu těsnění) - LYRIK / YARI A1+ (2016+).
Zdvih: 170 mm
Země původu: Taiwan

Vzduchová vidlice s krkem CrMo. Vlastnosti: Magnéziové spodní nohy. Vnitřní nohy zlaté 32mm. Hydraulické tlumení. Nastavení komprese. Určená pro XC. 26''. Krk 1-1/8. Zdvih 120mm. Disc (Post). Hmotnost: 1972g.
Průměr sloupku: 1-1/8''
Země původu: Čína
Použití pro: XC
Typ osky: 9x100
Prvky nastavení: Air Chamber Pressure;Compression;Rebound;Lockout
Hmotnost (g): 1972.0
Úchyt brzdy: Post Mount
Zdvih: 120 mm
Barva: Černá
Typ brzdy: Kotoučová brzda
Průměr kol: 26" (559 mm)

Set gufer pro všechny 35 mm vidlice FKA122-01.
Země původu: Taiwan
Typ produktu: Gufera

Lehká titanová oska Q-LOC. Chytrý mechanismus, díky kterému není potřeba nářadí. Vhodná pro vidlice SR Suntour s 15 mm patkami.
Typ osky: 15x100
Země původu: Čína
Typ produktu: Pevná osa

SR Suntour RL 12 656 CZK  -1% 
Páčka dálkového uzamykání vidlice na řídítka.
Země původu: Taiwan