Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
S většími koly přicházejí větší nároky. Naštěstí jsme vytvořili 35, aby nabídla skvělý výkon a hodnotu. Ať už máte elektrický pohon nebo ''au naturel,'' 35 Gold zajišťuje naše osvědčené vzduchové pérování DebonAir™ a tlumení Motion Control™. 35 Gold verze je dostupná s upevňovacími body pro volitelné krátké nebo plné blatníky. Asi se divíte, jak jsme zabalili tolik kvality a výkonu do takového balíku šetrného k peněžence.

Nové možnosti podpory E-MTB s držáky na blatníky jsou vhodné pro všechna E-kola (k dispozici je 1,8'' zúžení)
Nová grafika přináší nový dojem
Tlumení Motion Control™ s nastavením nízké rychlosti komprese až do uzamčení
Vysoce laditelná pružina DebonAir™ nabízí konzistentní pocit během jízdy
Vhodné pro pneumatiky do 2,8'' (bez blatníků; použití plného blatníku sníží vůli pneumatiky)
35 mm hliníkové horní trubky spojují tuhost a nízkou hmotnost s prémiovým vzhledem

TECHNOLOGIE
Bottomless Tokens

Bottomless Tokens vám umožňují snadno přizpůsobit si výkon vzduchové pružiny tak, aby co nejlépe odpovídal vašemu stylu jízdy a preferencím odpružení. Přidáním snadno instalovatelných Bottomless Tokens se změní křivka vzduchové pružiny tak, aby odolala nárazu po velkém zásahu, což dává agresivním jezdcům sílu zaútočit na trail tvrději. Odstraněním Bottomless Tokens je křivka vzduchové pružiny lineárnější, čímž se zlepšuje pocit z odpružení pro určité typy terénu nebo stavu vozovky a jezdci, kteří jsou méně agresivní na přední části, mohou využívat 100 % zdvihu jejich vidlice.

DebonAir

Lehká, vysoce laditelná vzduchová pružina navržená tak, aby nabízela konzistentní pocit během celé jízdy – bez námahy absorbuje nejmenší nerovnosti a sleduje nejmenší změny v terénu.

Motion Control

Tlumení Motion Control je bezproblémové, efektivní a nabízí jednoduché nastavení komprese při nízké rychlosti ve spojení s ventilem.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Velikost kol: 29''
Zdvih: 150 mm
Sloupek: 1.5'' Tapered
Rozměr osy: 15 x 110 mm BOOST™
Pružení: DebonAir
Offset vidlice: 44 mm (29'')
Typ brzdy: Disc
Min. velikost kotouče: 180 mm
Max. velikost kotouče: 220 mm
Nastavení tlumení: Odskok, Pomalá komprese až do uzamčení
Tokeny: 0/2
Typ tlumení: Motion Control
Možnosti podpory E-MTB
Součástí balení je blatníček, ježek a pevná osa Maxle Stealth

Země původu: Taiwan
Prvky nastavení: Rebound;High / Low Speed Compression
Použití pro: MTB;E-Bike
Barva: Černá
Průměr sloupku: 1-1/8'' - 1-1/2''
Typ osky: 15x110
Typ brzdy: Kotoučová brzda
Zdvih: 150 mm
Průměr kol: 29" (622 mm)
Hmotnost (g): 2259.0

Odolná a dostatečně schopná k tomu, aby zvládla jedinečné nároky enduro i E-MTB jezdců, Yari je vybavena tuhým šasi kombinovaným se vzduchovou pružinou DebonAir a osvědčeným tlumičem Motion Control. Yari je enduro volba pro ty, kteří jezdí tvrdě s omezeným rozpočtem. VLASTNOSTI Aktualizovaná, vysoce laditelná vzduchová pružina DebonAir nabízí máslově hladký pocit a udržuje vyšší jízdní výšku pro větší jistotu ve strmém terénu Svěží, prémiový vzhled Tlumení Motion Control s nastavením komprese při nízké rychlosti Šasi je odvozeno od Lyriku TECHNOLOGIE Bottomless Tokens Tokeny vám umožňují snadno vyladit výkonnost vzduchové komory tak, aby co nejlépe odpovídala vašemu jízdnímu stylu a preferencím odpružení. Dokážete jimi zmenšit, resp. zvětšit objem vzuchové komory. Čím větší objem, tím je průběh pružení více lineární. V praxi to znamená, že kolik zatlačíte, tolik se ponoří vidlice do zdvihu. DebonAir Lehká, vysoce laditelná vzduchová pružina navržená tak, aby nabízela spirálovitý konzistentní pocit během celé cesty – bez námahy absorbuje nejmenší otřesy a sleduje nejmenší změny v terénu. Motion Control Nabízí jednoduché nastavení komprese při nízké rychlosti spojené s vypouštěcím ventilem. Sag Gradients Množství předpružení se nazývá SAG. Označuje, kolik se pružení zaboří do svého zdvihu, když sedíte na kole. Určuje to, jak se bude vaše kolo chovat při jízdě. BOOST BOOST je standardní specifikace kol a hnacího ústrojí, která otevírá příležitost pro vylepšenou geometrii rámu s kratšími řetězovými vzpěrami, širšími a tužšími pivoty, širší škálou možností převodníků, jakož i větší vůlí pro větší pláště a širšími, tužšími koly.
Barva: Černá
Typ osky: 15x110
Prvky nastavení: Air Chamber Volume;High / Low Speed Compression;Rebound
Průměr sloupku: 1-1/8'' - 1-1/2''
Typ brzdy: Kotoučová brzda
Použití pro: E-Bike;Enduro;MTB
Průměr kol: 27,5" (584 mm)
Zdvih: 160 mm
Hmotnost (g): 2086.0
Země původu: Taiwan
Úchyt brzdy: Post Mount

ZEB Ultimate je zcela nový druh vidlice navržen tak, aby čelil limitům a postavil se na ty nejtěžší enduro tratě na světě. Vylepšené 38 mm šasi obsahuje tlumič Charger 3 RC2 s technologií ButterCup potlačující vibrace. Nejvýkonnější, sportovci ověřené technologie v kombinaci s prémiovým stylem. Toto je ZEB.SKF SealsVšichni milují dobrou spolupráci, a proto již více než 5 let spolupracujeme s SKF, nejvýkonnějším výrobcem těsnění na světě. Těsnění SKF s ultra nízkým třením poskytuje dlouhodobé zachování výkonnosti a vylepšuje celkový projev odpružení.Pressure Relief ValvesEliminují nežádoucí nárůst tlaku vzduchu v dolní části nohy způsobený změnami nadmořské výšky nebo teploty. Stisknutím jednoho nebo dvou tlačítek obnoví ventily rovnováhu dolní části nohou pro optimální citlivost a prvotřídní pocit z vidlice.ButterCupsButterCups zablokují 20 % nežádoucího ''kmitání'' předtím, než se dostane do vašich rukou. Zlaté kryty na konci tlumiče a vzduchové pružiny drží dva gumové puky, která absorbují vysokofrekvenční vibrace předtím, než přejdou přes vidlici a do řídítek. ButterCups snižují celkovou únavu rukou a paží a zanechají ve vás pocit svěžesti s větší kontrolou nad trailem.DebonAir+DebonAir+ je zkonstruován tak, aby dosáhl dokonalé rovnováhy toho, co jezdci skutečně chtějí: máslový pocit, zvýšená podpora během jízdy a vyšší celková jízdní výška pro větší jistotu.Charger 3Vše zahoďte a začněte od nuly. Vytvoření toho, co se stalo tlumičem Charger 3, vyžadovalo nové poznatky. Podívejme se, co můžeme udělat, kam můžeme jít. Výsledek ustupuje nové éře ježdění, kde neexistuje rozhodnutí mezi přidáním většího tlumení a obětováním rukou drsné jízdě.Maxima Plush Dynamic Suspension LubeMaxima Plush Dynamic Suspension Lube snižuje tření, vydrží déle a zlepšuje výkon odpružení jízdu po jízdě.
Použití pro: MTB;Enduro;E-Bike
Země původu: Taiwan
Prvky nastavení: Rebound;High / Low Speed Compression;Air Chamber Volume
Úchyt brzdy: Post Mount
Typ brzdy: Kotoučová brzda
Zdvih: 180 mm
Průměr kol: 29/28" (622 mm)
Hmotnost (g): 2341.0
Barva: Černá
Typ osky: 15x110
Průměr sloupku: 1-1/8'' - 1-1/2''

Rychlejší. Silnější. Bezohledně efektivní. Nejuniverzálnější vidlice v sestavě, obsahuje šasi, které je lehčí a zároveň tužší, aby poskytovalo legendární výkon. Lyrik Ultimate obsahuje soubor špičkových technologií, jako je tlumič Charger 3, technologie ButterCup a vzduchová pružina DebonAir+. Nechte Lyrik zpívat se svěží charakteristickou barvou.SKF SealsVšichni milují dobrou spolupráci, a proto již více než 5 let spolupracujeme s SKF, nejvýkonnějším výrobcem těsnění na světě. Těsnění SKF s ultra nízkým třením poskytuje dlouhodobé zachování výkonnosti a vylepšuje celkový projev odpružení.Pressure Relief ValvesEliminují nežádoucí nárůst tlaku vzduchu v dolní části nohy způsobený změnami nadmořské výšky nebo teploty. Stisknutím jednoho nebo dvou tlačítek obnoví ventily rovnováhu dolní části nohou pro optimální citlivost a prvotřídní pocit z vidlice.ButterCupsButterCups zablokují 20 % nežádoucího ''kmitání'' předtím, než se dostane do vašich rukou. Zlaté kryty na konci tlumiče a vzduchové pružiny drží dva gumové puky, která absorbují vysokofrekvenční vibrace předtím, než přejdou přes vidlici a do řídítek. ButterCups snižují celkovou únavu rukou a paží a zanechají ve vás pocit svěžesti s větší kontrolou nad trailem.DebonAir+DebonAir+ je zkonstruován tak, aby dosáhl dokonalé rovnováhy toho, co jezdci skutečně chtějí: máslový pocit, zvýšená podpora během jízdy a vyšší celková jízdní výška pro větší jistotu.Charger 3Vše zahoďte a začněte od nuly. Vytvoření toho, co se stalo tlumičem Charger 3, vyžadovalo nové poznatky. Podívejme se, co můžeme udělat, kam můžeme jít. Výsledek ustupuje nové éře ježdění, kde neexistuje rozhodnutí mezi přidáním většího tlumení a obětováním rukou drsné jízdě.Maxima Plush Dynamic Suspension LubeMaxima Plush Dynamic Suspension Lube snižuje tření, vydrží déle a zlepšuje výkon odpružení jízdu po jízdě.
Úchyt brzdy: Post Mount
Země původu: Taiwan
Použití pro: MTB;Enduro;E-Bike
Prvky nastavení: Rebound;High / Low Speed Compression;Air Chamber Volume
Typ osky: 15x110
Barva: Černá
Průměr sloupku: 1-1/8'' - 1-1/2''
Zdvih: 160 mm
Typ brzdy: Kotoučová brzda
Průměr kol: 27,5" (584 mm)
Hmotnost (g): 2028.0

VLASTNOSTI

Vazelína redukující tření pomocí Slickolea
Doporučuje se pro SRAM XX, X0, Roam, praporky, vidlice RockShox a servis sedlovky Reverb

Typ produktu: Bike Lube
Objem: 500 ml
Země původu: Taiwan

Náhradní kroužky pro vidlice RockShox, pasují na vidlice SID A1-A3 / Reba A2-A3.
Typ produktu: Foam Ring
Barva: Bílá
Země původu: Taiwan

Chcete si posunout řídítka o něco výš? Žádný problém, s Extenderem rozšíříme vaše možnosti. Extender jednoduše prodlouží sloupek vidlice, takže můžete umístit řídítka výše o několik centimetrů, abyste získali přesně takovou jízdní polohu, jakou chcete. Distanční kroužky z hliníku pro představec řídítek Pro zvýšení sloupku vidlice až o 67 mm Obsahuje matně černou zátku RoundHead (BAP-02) Specifikace Velikost vidlice (palce): 1.1/8 Utěsněná ložiska CrMo Ložiska tohoto headsetu jsou vyrobena z CrMo. CrMo je variantou oceli, která je smíchána s chromem a molybdenem, což dává materiálu pevnost. Jsou utěsněny, aby je chránily před nečistotami, zajišťují odolnost a snadnou výměnu, díky čemuž jsou spolehlivou volbou pro hladší jízdy. Přestože není tak lehký jako hliník, má vysokou pevnost v tahu a je lehce svařitelný. Proto je pevnější než standardní ocel a déle vydrží.
Průměr sloupku: 1-1/8''
Hmotnost (g): 183.0
Barva: Černá
Barva podle výrobce: Black
Typ produktu: Duše
Země původu: Taiwan

Chcete mít řídítka o něco výše? Žádný problém, s nástavcem Extender rozšíříme vaše možnosti. Extender jednoduše prodlouží sloupek vidlice, takže můžete umístit řídítka o několik centimetrů výše a získat přesně takovou jízdní pozici, jakou chcete.Adaptér pro prodloužení ocelového krku vidliceKompatibilní s A-head i závitovými hlavovými složenímiDodáváno s BBB RoundHead (BAP-02)Rozměr: 28.6 - 25.4 mmSpecifikaceVelikost vidlice (palce): 1.1/8Utěsněná ložiska CrMoLožiska tohoto headsetu jsou vyrobena z CrMo. CrMo je variantou oceli, která je smíchána s chromem a molybdenem, což dává materiálu pevnost. Jsou utěsněny, aby je chránily před nečistotami, zajišťují odolnost a snadnou výměnu, díky čemuž jsou spolehlivou volbou pro hladší jízdy. Přestože není tak lehký jako hliník, má vysokou pevnost v tahu a je lehce svařitelný. Proto je pevnější než standardní ocel a déle vydrží.
Země původu: Taiwan
Barva podle výrobce: Black
Typ produktu: Adaptér
Průměr sloupku: 1-1/8''
Barva: Černá
Hmotnost (g): 254.0

Vzduchová vidlice s krkem CrMo. Vlastnosti: Magnéziové spodní nohy. Vnitřní nohy zlaté 32mm. Hydraulické tlumení. Nastavení komprese. Určená pro XC. 26''. Krk 1-1/8. Zdvih 120mm. Disc (Post). Hmotnost: 1972g.
Typ osky: 9x100
Použití pro: XC
Průměr kol: 26" (559 mm)
Prvky nastavení: Lockout;Rebound;Air Chamber Pressure;Compression
Země původu: Čína
Úchyt brzdy: Post Mount
Průměr sloupku: 1-1/8''
Typ brzdy: Kotoučová brzda
Barva: Černá
Zdvih: 120 mm
Hmotnost (g): 1972.0

Set gufer pro Axon32 Elite & Werx FKA122-03.
Země původu: Taiwan
Typ produktu: Gufera