Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
BBB Three-D Forged 680 CZK  -1% 
Rohy vhodné pro horské nebo urban kolo, které jsou v zhotoveny z hliníku typu 6061 T6 v jednom kuse pomocí využití 3D technologie, díky čemuž zaručují maximální odolnost, výjimečnou pevnost a robustnost. Rohy jsou anatomicky tvarované a kopírují tvar jezdcovy dlaně, takže zaručují maximální komfort a pevné uchopení během každé jízdy. Délka: 105 mm. Hmotnost: 119 g.
Barva: Černá
Země původu: Čína
Barva podle výrobce: Černá

BBB TrailMonkey 550 CZK  -6% 
Lehké rohy vhodné pro horské nebo urban kolo, které jsou vyrobeny z hliníku typu 6061 T6 a mají ergonomický design pro maximální pohodlí jezdce. Každý roh je k řidítkům bezpečně a stabilně připevněn pomocí objímky s šestihrannou šroubem z nerezové oceli. Délka: 100 mm. Hmotnost: 118 g.
Barva: Černá
Země původu: Čína
Barva podle výrobce: Černá

BBB Three-D 490 CZK
Rohy na řídítka rovné ergonomické

Vyrobeno z jednoho kusu pro maximální pevnost.
3D kovaný hliník AL 6061 T6. Ergonomické.
Délka: 105mm.
Hmotnost: 129 gramů.

Barva: Černá
Země původu: Čína
Barva podle výrobce: Černá

Zipp 's Vuka Clip s Alumina Race Extensions má zdvih 52 mm. Vuka Race umisťuje zápěstí do přirozenější polohy, aby optimalizovali aerodynamiku. Vuka Clip má nastavitelnou šířku. Objímka Vuka Clip s průměrem 31,8 mm je kompatibilní s řidítky Zipp Vuka Alumina Base a s Vuka Bull a s ostatními silničními, časovými nebo triatlonovými řidítky, které jsou vhodné k připevnění objímkou.
 
VLASTNOSTI

Bezpečnost a přizpůsobitelnost
Systém montáže nad řídítka

Průměr: 31,8 mm
Materiál: Hliník
Použití pro: Silniční