Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Nůžky Artberry Wild Friend. Délka: 12 cm. Nůžky mají krásný potisk divokých zvířátek. Vyrobené celé pouze z plastu. Čepele nepořežou pokožku, neustříhnou vlasy, ani neponičí elektrické vedení. Zcela bezpečné používání. Navržené pouze pro stříhání papíru a lepenky. Ideální jako první nůžky pro děti. Ty se tak naučí perfektně s nůžkami pracovat. PRODÁVÁ SE S VÍCE MOTIVY BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Nůžky Kidikut 12cm Nůžky jsou určené pro začátečníky, jsou vhodné pro děti od 2 let Mají potisk zajíčka. Délka nůžek je 12 cm. Čepel je vyrobena z vyztuženého skelného vlákna. Pro větší bezpečnost při stříhání mají nůžky zaoblené špičky. Nůžky nestříhají vlasy, látku a neporaní kůži.

Kancelářské nůžky Standard v černé barvě. Nůžky s vysoce kvalitními noži. Nože jsou z nerezové oceli, odolné proti korozi. Nůžky jsou dlouhé 17 cm. Držadlo nůžek je vyrobené z lehkého a odolného plastu.

Nůžky Junior. Délka: 13 cm. Šířka oceli: 1,5 mm. Nůžky mají kvalitní čepele z nerezové oceli. Čepele mají na koncích bezpečné zaoblení. Odolné proti korozi. Rukojeti mají klasický tvar, jsou vyrobeny z nárazuvzdorného plastu. PRODÁVÁ SE VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Kancelářské nůžky Standard v černé barvě. Nůžky s vysoce kvalitními noži. Nože jsou z nerezové oceli, odolné proti korozi. Nůžky jsou dlouhé 19 cm. Držadlo nůžek je vyrobené z lehkého a odolného plastu.

Kancelářské nůžky Standard v černé barvě. Nůžky s vysoce kvalitními noži. Nože jsou z nerezové oceli, odolné proti korozi. Nůžky jsou dlouhé 17 cm. Držadlo nůžek je vyrobené z lehkého a odolného plastu.

Nůžky Comfort. Délka: 18 cm. Šířka oceli: 1,5 mm. Nůžky mají kvalitní čepele z nerezové oceli. Pokročilé dvojité ostření umožňuje snadné stříhání maximálního rozsahu. Odolné proti korozi. Rukojeti mají ergonomický tvar, jsou vyrobeny z nárazuvzdorného plastu. Uvnitř rukojetí jsou umístěny protiskluzové vložky. PRODÁVÁ SE VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Nůžky Comfort Junior. Délka: 15,5 cm. Šířka oceli: 1,5 mm. Nůžky mají kvalitní čepele z nerezové oceli. Čepele mají na koncích bezpečné zaoblení. Odolné proti korozi. Rukojeti mají ergonomický tvar, jsou vyrobeny z nárazuvzdorného plastu. PRODÁVÁ SE VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Nůžky Standard+ Ergo. Délka: 19 cm. Šířka oceli: 1,5 mm. Nůžky mají kvalitní čepele z nerezové oceli. Pokročilé dvojité ostření umožňuje snadné stříhání maximálního rozsahu. Odolné proti korozi. Rukojeti mají ergonomický tvar, jsou vyrobeny z nárazuvzdorného plastu. Uvnitř rukojetí jsou umístěny protiskluzové vložky. PRODÁVÁ SE VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Školní nůžky Joy v barevném provedení pro leváky. Nůžky obsahují zaoblené bezpečnostní konce. Pro přesné stříhání mají pravítko na ostří. Nůžky s vysoce kvalitními noži. Nože jsou z nerezové ocele, odolné proti korozi. Nůžky jsou dlouhé 13,5 cm. Držadlo nůžek je vyrobené z lehkého a odolného plastu. PRODÁVÁ SE VE VÍCE BAREVNÝCH KOMBINACÍCH BEZ MOŽNOSTI VÝĚRU.