Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Vlastnosti štětců Erich Krause Artberry, 4 kusy Sada 4 kulatých štětců. Velikost štětců: 2, 4, 6, 8 Délka štětce č.2: 17,5 cm Délka štětce č.4: 17,3 cm Délka štětce č.6: 18,5 cm Délka štětce č.8: 19,6 cm Štětce jsou vyrobeny z přírodního koňského vlasu. Pohodlná rukojeť je vyrobena ze dřeva. Tato sada štětců je výborným dárkem pro všechny malé umělce.

Nůžky Junior. Délka: 13 cm. Šířka oceli: 1,5 mm. Nůžky mají kvalitní čepele z nerezové oceli. Čepele mají na koncích bezpečné zaoblení. Odolné proti korozi. Rukojeti mají klasický tvar, jsou vyrobeny z nárazuvzdorného plastu. PRODÁVÁ SE VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Nůžky Comfort. Délka: 18 cm. Šířka oceli: 1,5 mm. Nůžky mají kvalitní čepele z nerezové oceli. Pokročilé dvojité ostření umožňuje snadné stříhání maximálního rozsahu. Odolné proti korozi. Rukojeti mají ergonomický tvar, jsou vyrobeny z nárazuvzdorného plastu. Uvnitř rukojetí jsou umístěny protiskluzové vložky. PRODÁVÁ SE VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Nůžky Comfort Junior. Délka: 15,5 cm. Šířka oceli: 1,5 mm. Nůžky mají kvalitní čepele z nerezové oceli. Čepele mají na koncích bezpečné zaoblení. Odolné proti korozi. Rukojeti mají ergonomický tvar, jsou vyrobeny z nárazuvzdorného plastu. PRODÁVÁ SE VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Zástěra Minions. Zástěra má modrou barvu s obrázkem Mimoňů. Je lehce omyvatelná. Brání ušpinění dětského oblečení při výtvarných činnostech. Zástěra je délkově nastavitelná pomocí šňůrky kolem krku. Má také zavazování kolem těla. Použitý materiál: polyester. Prát se dá při teplotě 30 °C.

St.Majewski Zástěra Cars 169 CZK  -26% 
Zástěra Cars. Zástěra má červenou-modrou barvu s obrázkem Bleska McQueena na přední straně. Je lehce omyvatelná. Brání ušpinění dětského oblečení při výtvarných činnostech. Zástěra je délkově nastavitelná pomocí šňůrky kolem krku. Má také zavazování kolem těla. Použitý materiál: polyester. Prát se dá při teplotě 30 °C.

Zástěra Hot wheels. Zástěra je v černé barvě s obrázkem dvou Hot wheels autíček na přední straně. Je lehce omyvatelná. Brání ušpinění dětského oblečení při výtvarných činnostech. Zástěra je délkově nastavitelná pomocí šňůrky kolem krku. Má také zavazování kolem těla. Použitý materiál: polyester. Prát se dá při teplotě 30 °C.

Zástěra Hot wheels Zástěra má modrou barvu s obrázkem Hot wheels. Je lehce omyvatelná. Brání ušpinění dětského oblečení při výtvarných činnostech. Zástěra je délkově nastavitelná pomocí šňůrky kolem krku. Má také zavazování kolem těla. Použitý materiál: polyester. Prát se dá při teplotě 30 °C.

Zástěra My little pony Zástěra má růžovou barvu s obrázkem My little pony. Je lehce omyvatelná. Brání ušpinění dětského oblečení při výtvarných činnostech. Zástěra je délkově nastavitelná pomocí šňůrky kolem krku. Má také zavazování kolem těla. Použitý materiál: polyester. Prát se dá při teplotě 30 °C.

Zástěra Minecraft Zástěra má zelenou barvu a je s potiskem na námět počítačové hry Minecraft. Je lehce omyvatelná. Brání ušpinění dětského oblečení při výtvarných činnostech. Zástěra je délkově nastavitelná pomocí šňůrky kolem krku. Má také zavazování kolem těla. Použitý materiál: polyester. Prát se dá při teplotě 30 °C.