Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Pokud hledáte lepší olejovou barvu, nizozemská značka Van Gogh je tu pro vás. Máselný olej, který se vyznačuje vynikající pevností v tónování, vysokou úrovní pigmentace pro intenzivní barvy, rovnoměrným stupněm lesku a tloušťky mezi barvami a dobrou až vynikající odolností vůči světlu. Snadno se míchá a používá. Tyto olejové barvy jsou vynikající pro začátečníky, studenty pokročilých studií a pracujících umělců. Tato sada obsahuje tuby 14x40ml v následujících barvách: Titanium White (105), Azo Yellow Lemon (267), Azo Yellow Medium (269), Azo Red (312), Azo Deep Red (313), Quinacridone Pink (366), Cerulean Blue PHTHALATE (535), Sevres Blue (530), Sap Green (623), Emerald Green (615), Ultramarine (504), Yellow Ocher (227), Burnt Umber (409), Ivory Black (701). Tato souprava obsahuje: 75 ml, lihovina bez zápachu, malířské médium Talens 75 ml, štětec na malování s plochými štětinami (velikost 10), štětec na malování s kulatými štětinami (velikost 6), malířská špachtle, pohár na dvojitou paletu, dřevěnou paletu, hadřík na čištění a brožuru o míchání barev.
Druhy barev: Sada olejových barev
Země původu: Nizozemsko
Objem: 14x40 ml
Počet v balení (ks): 14

S addiExpress můžete snadno a pohodlně plést kruhově nebo na šířku - stačí otočit natahovačky a cítit zábavu z pletení s addiExpressu. I začátečník si na to rychle zvykne a zabaví se při výrobě různých předmětů, jako jsou šátky, pulovry, vesty, manžety na ruce a legíny či dokonce ponožky. AddiExpress má praktický držák jehlic a počítadlo řádků.
Barva: Černá
Průměr: 10 - 15 mm
Země původu: Čína
Balení obsahuje: Jehla

Ručně zhotovený rám z bukového dřeva a je vybaven stojanem a poskytuje tak ideální oporu pro vaši tapiserii.
Barva: Natural
Země původu: Francie
Velikost: 68 x 45 cm
Materiál: Buk

Více možností, větší výrobky a ještě více zábavy při pletení! To vše získáte s addiExpress Kingsize. Pro jeho obsluhu je potřebných pouze několik otočení rukama a vytvoříte ještě více kreativních prací. AddiExpress Kingsize se dá jednoduše upevnit o stůl tak, aby nesklouzl. Přízi (na průměr jehlice 4 - 8 mm) je možné do něj snadno vložit. Při kruhovém pletení lze plést do průměru 35 cm, při rovném pletení do šířky 45 cm.
Balení obsahuje: Držák jehly;Jehla;Počítadlo řádků;Šroubovák
Země původu: Čína
Barva: Modrá
Průměr: 10 - 15 mm

Omnigrid univerzální pravítko, 10x45 cm, umožňuje bezpečné vedení rotačních fréz a uměleckých nožů, mřížka Omnigrid s černými a žlutými značkami, transparentní pravítko v metrické nebo imperiální soustavě, odolný plast.
Materiál: Plast
Délka: 45 cm
Šířka: 10 cm
Země původu: Malajsie
Typ: Pravítko

Praktický obal na pletací jehlice a jiné doplňky s otevíráním na zip. Uvnitř se nachází 15 gumiček pro jehlice různých rozměrů. 8 extra kapes poskytuje prostor pro různé drobné doplňky.
Barva: Černá
Velikost: 43 x 20 cm
Země původu: Německo

Čelní plastový kryt včetně displeje a tlačítek pro šicí stroj Singer Quantum Stylist 9960.
Displej: Ano
Materiál: Plast

Ručně zhotovený rám z bukového dřeva a je vybaven stojanem a poskytuje tak ideální oporu pro vaši tapiserii.
Barva: Natural
Velikost: 30 x 68 cm
Materiál: Buk
Země původu: Francie

Ručně zhotovený rám z bukového dřeva a je vybaven stojanem a poskytuje tak ideální oporu pro vaši tapiserii.
Materiál: Buk
Barva: Natural
Velikost: 30 x 45 cm
Země původu: Francie

Trojitě točený bavlněný provázek, tlustý 5 mm je vyroben ze 120 samostatných vláken. Vzniká zkroucením 3 částí složených z 40 vláken. Je mimořádně jemný a hrubý zároveň, díky čemuž dokonale zvýrazní krásu uzlů makramé. Díky nové zkroucené struktuře je provázek pevný, snadno se s ním pracuje a dva druhy třásní získáte rozmotáním prsty nebo rozčesáním hřebenem. Magická kombinace oblíbených barev. Podívejte se na provázek z různých úhlů a překvapí vás různými barvami. Je to skvělá volba pro lidi, kteří chtějí dát své práci originální efekt. Ideální pro techniky makramé i háčkování. Vytvoříte s ním jedinečné klíčenky, kabelky nebo bytové dekorace. Špagát Bobbiny má certifikát OEKO-TEX STANDARD 100, který zaručuje, že testovaná a certifikovaná příze neobsahuje žádné škodlivé látky, které jsou nebezpečné pro lidské zdraví a životní prostředí. Složení: 100% recyklovaná bavlna - 3 x 40 jemných vláken trojnásobně stočených Šířka: 5 mm Hmotnost: cca 800 g Návin: 100 m
Země původu: Polsko
Sezóna: Jar;Léto;Zima;Podzim
Barva: Multi;Magic Iris
Hmotnost: 800 g
Typ příze: 3PLY Macrame Rope
Délka: 100 m
Tloušťka: 5 mm
Materiál příze: Bavlna
Typ: Točený 3ply macramé provázek
Složení: Bavlna