Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Nůžky KAI 7250L s délkou 250 mm.Nůžky pro leváky.Další skvělá série nůžek značky KAI je N7000. Jedinečná konstrukce nůžek je tvořena z celokovového výseku z nerez-molybdenvanadiovej oceli A8 (C: 0,8%, Mo: 0,2, V: 0,15%, Cr: 13%). Oka nůžek vyplňuje "Elastomer" tak jako u série N5000. Středová šroub je povrchově upravena cementováním, což zaručuje její tuhost a stálost proti oděru. Šroub je nastavitelná, díky čemuž je možné upravit sevření čelistí podle charakteru stříhaného materiálu.Vhodné na materiály: textil, kůže, kevlar, papír, fólie, guma.
Použití: Univerzální
Materiál: Nerezová ocel
Preferovaná ruka: Levá ruka
Barva: Černá
Délka: 25 cm

Ostří čepele s mikrozúbkamiJedinečná konstrukce nůžek je tvořena z celokovového výseku z nerez-molybdenvanadiovej oceli A8 (C: 0,8%, Mo: 0,2, V: 0,15%, Cr: 13%). Nůžky jsou zušľachtelé na neuvěřitelných 59 HRC. Oka nůžek vyplňuje "Elastomer". Středový šroub je povrchově upravena cementováním, což zaručuje jejo tuhost a stálost proti oděru. Šroub je nastavitelný, díky čemuž je možné upravit sevření čelistí podle charakteru stříhaného materiálu.Délka nůžek: 280 mm (11 ")Vhodné na materiály: textil, kůže, kevlar, papír, fólie, guma
Varianta: 7280-SE
Délka: 28 cm
Barva: Černá
Materiál: Plast;Ocel
Použití: Univerzální
Preferovaná ruka: Pravá ruka

Určené především na vyšívání a ruční práce. Mají ergonomickou měkčenou rukojeť.Balení obsahuje ochranný kryt čepele.Délka nůžek: 165 mm (6,5")Vhodné na materiály: textil, kůže, papír, fólie
Barva: Modrá
Použití: Vyšívání
Délka: 16,5 cm
Varianta: V5165-B

Olfa RB-45:10 45 mm 847 CZK  -1% 
Náhradní kruhová čepel pro 45 mm kruhové řezače jednoduše přeřízne až 6 vrstev látky. Tato čepel je vyrobena z vysoce kvalitní wolframové oceli pro bezkonkurenční ostrost a vynikající životnost. RB45-10 obsahuje 10 čepelí v plastovém pouzdře v blistrech.
Varianta: RB-45:10 45 mm
Počet v balení (ks): 10
Země původu: Japonsko
Průměr čepele: 45 mm
Typ: Náhradní čepel

Profesionálne nožnice z nehrdzavejúcej ocele ideálne pre spotrebiteľské aj priemyselné použitie. Vysoko kvalitné čepele z nehrdzavejúcej ocele 55 mm zaisťujú precízne a ľahké rezanie. Rezaný materiál je na svojom mieste držaný jednou čepeľou, ktorá je mierne zúbkovaná, čo poskytuje maximálnu kontrolu. Nožnice sú tak ostré, že dokážu prerezať elektrické vedenie, plasty, letecké kompozity, Kevlar® a ďalšie materiály. Vynikajúce taktiež na rezanie viacerých vrstiev látky alebo hrubých textilných materiálov.
Materiál: Kov;Plast
Délka: 5,5 cm
Barva: Žlutá
Varianta: SCS-2
Použití: Univerzální

Nůžky prémiové kvality se starožitným vzhledem a vytepaným čepem jsou vyrobeny z kalené oceli a kované s přesností do nejmenšího detailu. Díky své velikosti a ostří čepelí jsou vhodné pro použití při začišťování během šití, quiltování, vyšívání a dalších ručních pracích.
Délka: 9 cm
Použití: Vyšívání
Materiál: Ocel
Barva: Zlatá

Určené především na vyšívání a ruční práce. Mají ergonomickou měkčenou rukojeť.Balení obsahuje ochranný kryt čepele.Délka nůžek: 165 mm (6,5")Vhodné na materiály: textil, kůže, papír, fólie
Barva: Růžová
Varianta: V5165-P
Použití: Vyšívání
Délka: 16,5 cm

Určené především na vyšívání a ruční práce. Mají ergonomickou měkčenou rukojeť.Balení obsahuje ochranný kryt čepele.Délka nůžek: 135 mm (5,3")Vhodné na materiály: textil, kůže, papír, fólie
Délka: 13,5 cm
Použití: Vyšívání
Barva: Růžová
Varianta: V5135-P

Profesionálne nožnice z nehrdzavejúcej ocele ideálne pre spotrebiteľské aj priemyselné použitie. Vysoko kvalitné čepele z nehrdzavejúcej ocele 40 mm zaisťujú precízne a ľahké rezanie. Rezaný materiál je na svojom mieste držaný jednou čepeľou, ktorá je mierne zúbkovaná, čo poskytuje maximálnu kontrolu. Nožnice sú tak ostré, že dokážu prerezať elektrické vedenie, plasty, letecké kompozity, Kevlar® a ďalšie materiály. Vynikajúce taktiež na rezanie viacerých vrstiev látky alebo hrubých textilných materiálov.
Barva: Žlutá
Použití: Univerzální
Varianta: SCS-1
Materiál: Plast;Kov
Délka: 4 cm

Vyzkoušejte snadné, pohodlné a přesné stříhání s novými nůžkami OLFA SCS-4. Mimořádně velká rukojeť pro pohodlné a přesné řezání. Symetrické rukojeti se hodí stejně pro leváky i praváky. Čepele s hladkým okrajem lehce kloužou přes látku a jsou nabroušené až po špičku. Unikátní speciální honovací proces společnosti OLFA pomáhá čepelím uchopit a řezat látku, aniž by se přes ně prohýbal materiál. Precizně navržené čepele se plynule rozšiřují do rukojetí tak, aby zajistily odolnost, lepší stabilitu řezu a rozložení tlaku. Nit profesionální kvality zajišťuje pozici čepele pro mimořádnou přesnost a zachovává tak plynulý pohyb čepele i v náročných podmínkách.
Barva: Žlutá
Varianta: SCS-4
Použití: Univerzální
Materiál: Kov;Plast
Délka: 13 cm