Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Odlamovací nůž Universal v menším provedení ve žluté barvě. Obsahuje samostatné odlamovací čepele. Délka čepele je 9 mm, tenká je 0,5 mm. Nůž má automatickou pojistku proti samovolnému vysunutí. Tělo nože je vyrobené z lehkého a odolného plastu. Použitelný na řezání papíru, tvořivého materiálu, polymerových hmota apod.

Vysouvací nůž s kovovým tělem. Délka čepele je 19 mm, tenká je 0,6 mm. Nůž se při nepoužívání automaticky zasouvá. Tělo nože je vyrobené z kovu. Použitelný na řezání papíru, tvořivého materiálu, polymerových hmota apod.

Nůžky Artberry Wild Friend. Délka: 12 cm. Nůžky mají krásný potisk divokých zvířátek. Vyrobené celé pouze z plastu. Čepele nepořežou pokožku, neustříhnou vlasy, ani neponičí elektrické vedení. Zcela bezpečné používání. Navržené pouze pro stříhání papíru a lepenky. Ideální jako první nůžky pro děti. Ty se tak naučí perfektně s nůžkami pracovat. PRODÁVÁ SE S VÍCE MOTIVY BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Nůžky Dynamic. Délka: 18 cm. Šířka oceli: 2 mm. Nůžky mají kvalitní čepele z nerezové oceli. Pokročilé dvojité ostření umožňuje snadné stříhání maximálního rozsahu. Odolné proti korozi. Rukojeti mají ergonomický tvar, jsou vyrobeny z nárazuvzdorného plastu. PRODÁVÁ SE VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Kancelářské nůžky Standard v černé barvě. Nůžky s vysoce kvalitními noži. Nože jsou z nerezové oceli, odolné proti korozi. Nůžky jsou dlouhé 19 cm. Držadlo nůžek je vyrobené z lehkého a odolného plastu.

Kancelářské nůžky Standard v černé barvě. Nůžky s vysoce kvalitními noži. Nože jsou z nerezové oceli, odolné proti korozi. Nůžky jsou dlouhé 17 cm. Držadlo nůžek je vyrobené z lehkého a odolného plastu.

Nůžky Comfort. Délka: 18 cm. Šířka oceli: 1,5 mm. Nůžky mají kvalitní čepele z nerezové oceli. Pokročilé dvojité ostření umožňuje snadné stříhání maximálního rozsahu. Odolné proti korozi. Rukojeti mají ergonomický tvar, jsou vyrobeny z nárazuvzdorného plastu. Uvnitř rukojetí jsou umístěny protiskluzové vložky. PRODÁVÁ SE VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Nůžky Comfort Junior. Délka: 15,5 cm. Šířka oceli: 1,5 mm. Nůžky mají kvalitní čepele z nerezové oceli. Čepele mají na koncích bezpečné zaoblení. Odolné proti korozi. Rukojeti mají ergonomický tvar, jsou vyrobeny z nárazuvzdorného plastu. PRODÁVÁ SE VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Nůžky Standard+ Ergo. Délka: 19 cm. Šířka oceli: 1,5 mm. Nůžky mají kvalitní čepele z nerezové oceli. Pokročilé dvojité ostření umožňuje snadné stříhání maximálního rozsahu. Odolné proti korozi. Rukojeti mají ergonomický tvar, jsou vyrobeny z nárazuvzdorného plastu. Uvnitř rukojetí jsou umístěny protiskluzové vložky. PRODÁVÁ SE VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Krásně zdobené nůžky z nerezavějící oceli ve vintage stylu. Nůžky v délce 11,4 cm s ostrými hroty jsou ideální jako praktická pomůcka při vyšívání, pletení či hackování doplňků. Součástí balení je také ořezávač nití a náprstek, který slouží jako ochrana prstu při ručním šití.
Barva : Zlatá
Délka : 11,4 cm
Použití : Vyšívání