Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Modelína s obsahem Aloe vera. 10 kusů. První modelovací hmota s obsahem Aloe vera na světě. Při modelování se vaše ruce cítí skvěle díky baktericidním vlastnostem jílu. Navíc jsou ruce díky Aloe vera hydratovány. Modelína je vyrobena z přírodních materiálů. Je zcela netoxická.

Modelína s obsahem Aloe vera. 12 kusů. První modelovací hmota s obsahem Aloe vera na světě. Při modelování se vaše ruce cítí skvěle díky baktericidním vlastnostem jílu. Navíc jsou ruce díky Aloe vera hydratovány. Modelína je vyrobena z přírodních materiálů. Je zcela netoxická.

Plastelína patří mezi oblíbené výtvarné potřeby. Pro domácí tvoření s dětmi je navíc modelína Erich Krause jako dělaná. Je měkká, plastická, můžete ji libovolně spojovat a modelovat postavy, jaké chcete. Pokud se bojíte ušpinění stolu, neváhejte si k ní dokoupit také podložku. Vlastnosti plastelíny Erich Krause Artberry 12 barev Modelovací plastická hmota s gramáží 216 g. Balení obsahuje 12 ks v různých zářivých barvách. Vhodná na modelování a vytváření libovolně tvarovaných předmětů. Bloky odlišných barev se dají navzájem spojovat a kombinovat. Kvalitní modelína, která zůstává měkká a plastická po dlouhou dobu. Ideální pro školy na výtvarnou výchovu, ale i do zájmových či kreativních kroužků.

BIO modelína s obsahem Aloe vera. 8 kusů. Modelína je vyrobena z přírodních surovin. Hlavní složkou je pšenice a olivový olej. Pro barevnost jednotlivých modelín je použito potravinářské barvivo. Přirozené složení modelíny definuje její hlavní vlastnosti – schne při kontaktu se vzduchem a na vyrobených figurkách se mohou objevovat prasklinky. Uschnutí trvá cca 24 hodin, v závislosti na úrovni detailů. Chcete-li zachovat pružnost modelíny, pečlivě ji uzavřete do nádob.

Modelovací hmota ArtBerry® s 12 barvami a modelovacím nožem. První modelovací hmota na světě s přidaným Aloe vera. Díky baktericidním vlastnostem jílu a hydratačnímu účinku Aloe vera se budou při modelování vaše ruce cítit skvěle. Tato modelína je vyrobena z ekologických materiálů. Dokonale zachovává svůj tvar a na vzduchu netvrdne. Nelepí se na ruce. Neznečišťuje oblečení.

Modelína s obsahem Aloe vera - 6 kusů. První modelovací hmota s obsahem Aloe vera na světě. Při modelování se vaše ruce cítí skvěle díky baktericidním vlastnostem jílu. Navíc jsou ruce díky Aloe vera hydratovány. Modelína je vyrobena z přírodních materiálů. Je zcela netoxická.

BIO modelína s obsahem Aloe vera - 8 kusů. Modelína je vyrobena z přírodních surovin. Hlavní složkou je pšenice a olivový olej. Pro barevnost jednotlivých modelín je použito potravinářské barvivo. Přirozené složení modelíny definuje její hlavní vlastnosti – schne při kontaktu se vzduchem a na vyrobených figurkách se mohou objevovat prasklinky. Uschnutí trvá cca 24 hodin, v závislosti na úrovni detailů. Chcete-li zachovat pružnost modelíny, pečlivě ji uzavřete do nádob.

Umělecké modelovací těsto Artberry s Aloe vera Tato hmota kombinuje vlastnosti jílu a sádry a na vzduchu zatvrdne. Hmota je vyrobena z přírodních materiálů. Pokud hmotu navlhčíte, můžete vytvářet sochařská díla, interiérové předměty, bižuterii atd. Doba tvrzení je v rozmezí 12 a 36 hodin, v závislosti na tloušťce. Po vytvrzení je možné nabarvit, pokreslit.

Modelína s obsahem Aloe vera - 6 základních barev. První modelovací hmota s obsahem Aloe vera na světě. Při modelování se vaše ruce cítí skvěle díky baktericidním vlastnostem jílu. Navíc jsou ruce díky Aloe vera hydratovány. Modelína je vyrobena z přírodních materiálů. Je zcela netoxická.

Klasická modelína Erich Krause – 18 ks Modelína je měkká, nerozpadá se, nedrolí se. Při modelování se nelepí na ruce, nezanechává mastné fleky. Barvy jsou jasné a dobře se mísí. V balení je také jeden modelovací nůž.