Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Modelovací hmota ArtBerry® s 6 barvami a modelovacím nožem. První modelovací hmota na světě s přidaným Aloe vera. Díky baktericidním vlastnostem jílu a hydratačnímu účinku Aloe vera se budou při modelování vaše ruce cítit skvěle. Tato modelína je vyrobena z ekologických materiálů. Dokonale zachovává svůj tvar a na vzduchu netvrdne. Nelepí se na ruce. Neznečišťuje oblečení.

Modelína s obsahem Aloe vera. 12 kusů. První modelovací hmota s obsahem Aloe vera na světě. Při modelování se vaše ruce cítí skvěle díky baktericidním vlastnostem jílu. Navíc jsou ruce díky Aloe vera hydratovány. Modelína je vyrobena z přírodních materiálů. Je zcela netoxická.

Modelína s obsahem Aloe vera. 6 kusů. Součástí balení je i modelovací nůž. První modelovací hmota s obsahem Aloe vera na světě. Při modelování se vaše ruce cítí skvěle díky baktericidním vlastnostem jílu. Navíc jsou ruce díky Aloe vera hydratovány. Modelína je vyrobena z přírodních materiálů. Je zcela netoxická.

Sada formiček na modelování ArtBerry Animals. Formičky jsou skvělým doplňkem k modelovacím hmotám ArtBerry. S formičkami se velmi dobře pracuje. Mají dostatečně pevný rám, díky kterému udrží svůj tvar. Hrany formiček jsou bezpečně zaoblené.

BIO modelína s obsahem Aloe vera. 8 kusů. Modelína je vyrobena z přírodních surovin. Hlavní složkou je pšenice a olivový olej. Pro barevnost jednotlivých modelín je použito potravinářské barvivo. Přirozené složení modelíny definuje její hlavní vlastnosti – schne při kontaktu se vzduchem a na vyrobených figurkách se mohou objevovat prasklinky. Uschnutí trvá cca 24 hodin, v závislosti na úrovni detailů. Chcete-li zachovat pružnost modelíny, pečlivě ji uzavřete do nádob.

Modelína s obsahem Aloe vera. 10 kusů. První modelovací hmota s obsahem Aloe vera na světě. Při modelování se vaše ruce cítí skvěle díky baktericidním vlastnostem jílu. Navíc jsou ruce díky Aloe vera hydratovány. Modelína je vyrobena z přírodních materiálů. Je zcela netoxická.

Modelovací hmota – 10 ks. Hmoty mají zářivé barvy. Plastelína je dobře zpracovatelná, nelepí. Je zcela bez zápachu.

Klasická modelína Erich Krause – 18 ks Modelína je měkká, nerozpadá se, nedrolí se. Při modelování se nelepí na ruce, nezanechává mastné fleky. Barvy jsou jasné a dobře se mísí. V balení je také jeden modelovací nůž.

Klasická modelína Erich Krause , 12 kusů Modelína je měkká, nerozpadá se, nedrolí se. Při modelování se nelepí na ruce, nezanechává mastné fleky. Barvy jsou jasné a dobře se mísí. V balení je také jeden modelovací nůž.

Modelovací hmota ArtBerry® s 12 barvami a modelovacím nožem. První modelovací hmota na světě s přidaným Aloe vera. Díky baktericidním vlastnostem jílu a hydratačnímu účinku Aloe vera se budou při modelování vaše ruce cítit skvěle. Tato modelína je vyrobena z ekologických materiálů. Dokonale zachovává svůj tvar a na vzduchu netvrdne. Nelepí se na ruce. Neznečišťuje oblečení.