Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Modelovací hmota ArtBerry® s 6 barvami a modelovacím nožem. První modelovací hmota na světě s přidaným Aloe vera. Díky baktericidním vlastnostem jílu a hydratačnímu účinku Aloe vera se budou při modelování vaše ruce cítit skvěle. Tato modelína je vyrobena z ekologických materiálů. Dokonale zachovává svůj tvar a na vzduchu netvrdne. Nelepí se na ruce. Neznečišťuje oblečení.

Tyčinkové lepidlo Extra, 21 g, zabalené v plastovém obalu. Má nové, extra silné složení na bázi PVP. Používání je velice ekonomické. Lepidlo je zcela netoxické. Neobsahuje rozpouštědla. Odolné proti mrazu. Je vhodné na papír, karton a textilie. Po aplikaci rychle zasychá.

Výkres A4, 10 ks 22 CZK  -26% 
Čtvrtky velikosti A4 jsou vhodné pro všechny malé kreslíře i malíře. Pokreslit je můžete třeba fixkami, odvážnějším malířům zase poslouží kreslicí karton jako podklad pro jejich malbu temperami. Díky větší gramáži malí uličníci papír neproděraví tak snadno a váš stůl díky tomu zůstane v bezpečí. Vlastnosti výkresu A4, 10 ks Výkres s bílými listy formátu A4. Listy jsou pevné a silné. Obsahuje celkem 10 listů. Gramáž je 190g.

Tyčinkové lepidlo Magic, 8 g. Má nové, extra silné složení na bázi PVP. Lepidlo zanechává krátkodobou barevnou stopu, která postupně mizí. Díky tomu můžete sledovat, kde bylo lepidlo aplikováno. Používání je velice ekonomické. Lepidlo je zcela netoxické. Neobsahuje rozpouštědla. Odolné proti mrazu. Je vhodné na papír, karton a textilie. Po aplikaci rychle zasychá.

Modelovací hmota Erich Krause® s 16 barvami a moelovacím nožem. Univerzální modelovací hmota pro širokou škálu uměleckého použití. Nabízí jasné a intenzivní barvy.. Barvy se dobře míchají, a tak vytváří nové odstíny. Zachovávají si svůj tvar a na vzduchu netvrdnou. Modelování přispívá k rozvoji kreativního myšlení a rozvíjí fantazii a jemné motorické dovednosti.

Krepovaný papír stříbrné barvy. Rozměr: 50 x 200 cm. Vhodný pro výtvarné práce.

Krepovaný papír zlaté barvy. Rozměr: 50 x 200 cm. Vhodný pro výtvarné práce.

Krepovaný papír Classic Mix barvy. Balení obsahuje 10 kusů barevných krepových papírů. Rozměr papírů: 50 x 200 cm. Vhodný pro výtvarné práce.

Krepovaný papír Pastel Mix barvy. Balení obsahuje 10 kusů barevných krepových papírů. Rozměr papírů: 50 x 200 cm. Vhodný pro výtvarné práce.

Krepovaný papír Hvězdy Mix barvy. Balení obsahuje 10 kusů barevných krepových papírů. Rozměr papírů: 50 x 200 cm. Vhodný pro výtvarné práce.