Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Mikrotužka z řady BeGreen. Vyrobena ze 70,6 % recyklovaných materiálů. Ergonomický a gumový úchop pro pohodlnější psaní. Průhledné tělo s barevnou rukojetí a stiskacím mechanismem. Vyměnitelná pryž s víčkem. Plně zasunutelný hrot. Šířka stopy: 0,5 mm

Mikrotužka Delta. V balení je také 20 náhradních tuh. Mikrotužka má na konci gumu. Šířka tuhy: 0,5 mm. Tvrdost tuhy: HB. Mikrotužka má ergonomicky tvarované tělo trojhranného typu. Tělo je v jasných neonových barvách. Tento model Delta se stal absolutním bestsellerem mezi mikrotužkami ve více než 50 zemích světa. MIKROTUŽKA SE VYRÁBÍ VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Kulatá mikrotužka Vivo. Tvrdost tuhy je HB. Průměr tuhy: 0,5 mm. Tělo tužky je vyráběno v neonových barvách. MIKROTUŽKA SE VYRÁBÍ VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Mechanická tužka Draft. Průměr tuhy: 2 mm. Tvrdost tuhy: HB. Tužka má ergonomický trojhranný tvar s pohodlnou gumovou rukojetí. Klipová část je navíc vybavena vestavěným ořezávátkem. PRODÁVÁ SE VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Šestihranná mikrotužka XS. Tvrdost tuhy je HB. Průměr tuhy: 0,5 mm. Tělo tužky je vyráběno v neonových barvách. MIKROTUŽKA SE VYRÁBÍ VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Kulatá mikrotužka Vivo. Balení obsahuje i 20 náhradních tuh. Tvrdost tuhy je HB. Průměr tuhy: 0,5 mm. Tělo tužky je vyráběno v neonových barvách. MIKROTUŽKA SE VYRÁBÍ VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Čím potěšit malou školačku? pořiďte jí sadu veselých tužek s jejím vlastním jménem! ve škole tak bude každému hned jasné, komu tužka patří. Pozor! nesahat! majitelkou této tužky je totiž aniČka! sada originálních tužek se jménem a glitrovým efektem obsahuje 5 tužek s gumou. Hroty jsou ořezané, stačí vzít jen do ruky a psát! skvělý dárek nejen při zahájení školního roku. Rozměry balení: 23 x 5 x 1 cm materiál: dřevo

Ztrácí vaši blízcí neustále propisky? pořiďte jim originální propisku se jménem a můžete si být jisti, že o tuto propisku už nepřijdou. Jmenná propiska se stylusem je i skvělým dárkem. Je připevněna na dárkové kartičce, která obsahuje výčet nejlepších vlastností svého nositele. Ideální dárek k svátku, narozeninám či zahájení školního roku. Stylus na propisce slouží k ovládání a psaní na dotykových displejích mobilních telefonů a tabletů. Udělejte radost svému blízkému jménem jaroslav! rozměr: 14,2 x 1,2 cm materiál: plast náplň: modrá náplň do propisky je možné pořídit v dobrých papírnictvích.

Šestihranná mikrotužka XS. Balení obsahuje i 20 náhradních tuh. Tvrdost tuhy je HB. Průměr tuhy: 0,5 mm. Tělo tužky je vyráběno v neonových barvách. MIKROTUŽKA SE VYRÁBÍ VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Mechanická tužka Color Touch Ornament. Průměr tuhy: 2 mm. Tvrdost tuhy: HB. Tužka má kulatý tvar.