Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Balení 12 barevných pastelek. Speciální trojhranný tvar se zesíleným tělem pro děti. Tento pohodlný tvar umožní Vašemu dítěti pohodlné kreslení bez namáhání ruky. Tužky se při případném pádu nelámou, při kreslení se nerozpadají. Pro stálou ostrost pastelek je součástí balení i ořezávátko. Díky speciálnímu pigmentu barvy neztrácí časem svou jasnost.

Sada 8 barevných pastelek Artberry v metalických barvách. Jedná se o pastelky se super jasnou tuhou. Tělo je vyrobeno vybraného dřeva. Speciální impregnace dřeva a dokonalé zarovnání tuhy umožňují snadné ostření. Spotřeba pastelky je velice ekonomická. Průměr tuhy je 3 mm. Jemně kreslí, neškrábe papír, nerozpadá se. Nepřítomnost toxických látek je zaručena Evropským certifikátem kvality.

Ergonomické trojhranné pastelky Artberry. Díky trojhrannému tvaru jsou pastelky ergonomické. Počet kusů v balení: 6 Pastelky mají super jasné barvy. Pastelky jsou určeny pro mladší děti. Jsou vyrobeny z vybraného dřeva. Jsou vysoce odolné vůči nárazu. Ostření je snadné, tužka má ekonomickou spotřebu. Průměr tuhy je 5 mm. Kreslí jemně, papír neškrábe a nedrolí se. Součástí balení je také ořezávátko. Evropský certifikát kvality zaručuje nepřítomnost toxických látek.

Klasické šestihranné pastelky značky Erich Krause. Počet kusů v balení: 18 Pastelky mají super jasné barvy. Jsou vyrobeny z vybraného dřeva. Jsou vysoce odolné vůči nárazu. Ostření je snadné, tužka má ekonomickou spotřebu. Průměr tuhy je 3 mm. Kreslí jemně, papír neškrábe a nedrolí se. Evropský certifikát kvality zaručuje nepřítomnost toxických látek.

Klasické šestihranné pastelky značky Erich Krause. Počet kusů v balení: 24 Pastelky mají super jasné barvy. Jsou vyrobeny z vybraného dřeva. Jsou vysoce odolné vůči nárazu. Ostření je snadné, tužka má ekonomickou spotřebu. Průměr tuhy je 3 mm. Kreslí jemně, papír neškrábe a nedrolí se. Evropský certifikát kvality zaručuje nepřítomnost toxických látek.

Akvarelové šestihranné pastelky Artberry. Počet kusů v balení: 12 Pastelky mají super jasné barvy. Jsou vyrobeny z vybraného dřeva. Po nanesení na papír lze pomocí štětce rozmazat pastelku jako akvarelu. Jsou vysoce odolné vůči nárazu. Ostření je snadné, tužka má ekonomickou spotřebu. Průměr tuhy je 3 mm. Kreslí jemně, papír neškrábe a nedrolí se. Součástí balení je také štětec. Evropský certifikát kvality zaručuje nepřítomnost toxických látek.

Sada 6 šestihranných tužek. Tuhy mají tvrdost: 2H, H, HB, B, 2B, 4B. Barva grafitového odstínu závisí na tvrdosti každé tuhy. Tuha 2H má průměr 2,0 mm. Tuha H má průměr 2,0 mm. Tuha HB má průměr 2,2 mm. Tuha B má průměr 2,4 mm. Tuha 2B má průměr 2,4 mm. Tuha 4B má průměr 2,4 mm. Tužky jsou vyrobené ze speciálního dřeva. Jsou odolné proti pádům. Měkké dřevo a perfektní tuha umožňují snadné ořezávání bez rozpadání tuhy. Při použití neškrábe papír.

Akvarelové šestihranné pastelky Artberry. Počet kusů v balení: 24 Pastelky mají super jasné barvy. Jsou vyrobeny z vybraného dřeva. Po nanesení na papír lze pomocí štětce rozmazat pastelku jako akvarelu. Jsou vysoce odolné vůči nárazu. Ostření je snadné, tužka má ekonomickou spotřebu. Průměr tuhy je 3 mm. Kreslí jemně, papír neškrábe a nedrolí se. Součástí balení je také štětec. Evropský certifikát kvality zaručuje nepřítomnost toxických látek.

Mechanická tužka Draft. Průměr tuhy: 2 mm. Tvrdost tuhy: HB. Tužka má ergonomický trojhranný tvar s pohodlnou gumovou rukojetí. Klipová část je navíc vybavena vestavěným ořezávátkem. PRODÁVÁ SE VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Šestihranná mikrotužka XS. Tvrdost tuhy je HB. Průměr tuhy: 0,5 mm. Tělo tužky je vyráběno v neonových barvách. MIKROTUŽKA SE VYRÁBÍ VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.