Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Originální jednokomorové pouzdro vhodné pro kluky na 1. stupni ZŠ. Pouzdro je v oblíbeném motivu Auta. Vyznačuje se svou lehkostí a praktičností. Určené je pro všechny druhy psacích potřeb. Pouzdro obsahuje jednu prostornou kapsu. Uzavíratelné je na zip, čímž chrání pomůcky proti vypadnutí. Vyrobeno je z kvalitního materiálu polyesteru.

Originální oválné jednokomorové pouzdro vhodné pro kluky na 1. stupni ZŠ. Penál je v oblíbeném motivu Star Wars. Vyznačuje se svou lehkostí a praktičností. Určený je pro všechny druhy psacích potřeb. Pouzdro obsahuje jednu prostornou kapsu. Uzavíratelné je na zip, čímž chrání pomůcky proti vypadnutí. Vyrobeno je z kvalitního materiálu polyesteru.

Čirá polyuretanová folie s jednostranným nánosem vysoce odolného akrylového lepidla vhodného i pro exteriérové použití. Vodotěsná, voděodolná.

Školní pouzdro Start game Kulaté jednokomorové pouzdro pro chlapce na základní škole. Penál je černý se zelenými prvky a s herním potiskem. Určený je pro všechny druhy psacích potřeb. Pouzdro obsahuje jednu prostornou kapsu. Uzavíratelné je na zip, čímž chrání pomůcky proti vypadnutí. Vyrobeno je z kvalitního materiálu polyesteru.

Jaká byla klíčová data života Karla Gotta? Který den vyhrál prvního Zlatého slavíka? Kdy se ženil a kdy se mu narodily dcery? Kdy slavil narozeniny se svými přáteli a které dny se naopak musel vyrovnávat s jejich ztrátou? S životopisným kalendářem Karla Gotta plným unikátních fotografií opět prožijete zásadní a zlomové okamžiky jeho osobního života i kariéry napříč týdny, měsíci i roky, a dohromady dostanete ucelený příběh nejpopulárnějšího českého zpěváka všech dob!

Školní penál HD-408 S8 rozkládací Originální jednopatrový penál v modré barvě s potiskem skateboardů. Vyznačuje se svou lehkostí a praktičností. Určený je pro všechny druhy psacích potřeb. Penál obsahuje dvě otevírací klapky po stranách. Uzavíratelný je na zip, čímž chrání pomůcky proti vypadnutí. Vyroben je z kvalitního materiálu polyesteru.

WOMAN 2023 - Adolf Zika 44 CZK  -87% 
Nástěnný kalendář na rok 2023. Ženská krása v černobílém pojetí zachycená objektivem světoznámého fotografa Adolfa Ziky.

Blok s barvenými papíry formátu A4, 10 kusů, 130g/m2

Karbonová páska Brother AX 10/410 má na sobě vrstvu uhlíku. Bohužel se páska nepřetáčí v tiskárně opakovaně, jako u nylonové, ale po odvinutí návinu se zasaví a musí se vyměnit. Výhoda této pásky je v kvalitě a ostrosti tisku.

Odkládací mapa A4 + tři klopy, která je určena k archivaci a třídění dokumentů. Prakticky a rychle dokumenty uschováte. Je vhodná pro použití jak v kanceláři, tak i ve škole. Klopy zabraňují náhodnému vypadnutí a ztrátě dokumentů. Materiál je barevný karton PREŠPÁN 350g/m2