Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Fixy ArtBerry®, 18 ks. Balení obsahuje 18 klasických barevných snadno omyvatelných fixů navržených speciálně pro malé děti. Všechny barvy jsou snadno omyvatelné při teplotě 40° C. Inkoust ve fixách nevysychá. Špička fixu umožňuje nakreslit čáru o průměru 1-2,5 mm. Odolá i silnému nátlaku. Inkoust je na vodní bázi bez zápachu. Fixy jsou vybaveny víčky s větráním. Evropský certifikát kvality zaručuje nepřítomnost toxických látek.

Originální oválné jednokomorové pouzdro vhodné pro dívky na 1. stupni ZŠ. Pouzdro je v oblíbeném motivu Ledové království . Vyznačuje se svou lehkostí a praktičností. Určené je pro všechny druhy psacích potřeb. Pouzdro obsahuje jednu prostornou kapsu. Uzavíratelné je na zip, čímž chrání pomůcky proti vypadnutí. Vyrobeno je z kvalitního materiálu polyesteru.

Originální jednokomorové pouzdro vhodné pro kluky na 1. stupni ZŠ. Pouzdro je v oblíbeném motivu Auta. Vyznačuje se svou lehkostí a praktičností. Určené je pro všechny druhy psacích potřeb. Pouzdro obsahuje jednu prostornou kapsu. Uzavíratelné je na zip, čímž chrání pomůcky proti vypadnutí. Vyrobeno je z kvalitního materiálu polyesteru.

Originální oválné jednokomorové pouzdro vhodné pro kluky na 1. stupni ZŠ. Penál je v oblíbeném motivu Auta. Vyznačuje se svou lehkostí a praktičností. Určený je pro všechny druhy psacích potřeb. Pouzdro obsahuje jednu prostornou kapsu. Uzavíratelné je na zip, čímž chrání pomůcky proti vypadnutí. Vyrobeno je z kvalitního materiálu polyesteru.

Originální oválné jednokomorové pouzdro vhodné pro kluky na 1. stupni ZŠ. Penál je v oblíbeném motivu Star Wars. Vyznačuje se svou lehkostí a praktičností. Určený je pro všechny druhy psacích potřeb. Pouzdro obsahuje jednu prostornou kapsu. Uzavíratelné je na zip, čímž chrání pomůcky proti vypadnutí. Vyrobeno je z kvalitního materiálu polyesteru.

Dívčí penál s motivem Barbie. Penál je v růžové barvě. Má jednu prostornou kapsu na zip. Ideální na školní potřeby včetně lepidla, nůžek a třeba i pravítka.

Paso Školní pouzdro Face 139 CZK  -57% 
Školní penál s motivem Barbie Face. Penál je jednokomorový, ale je velice prostorný. Školákům se do nich vejdou všechny školní potřeby, jako jsou ořezávátko, guma a třeba nůžky. Uvnitř je klopa s úchyty na psací potřeby. Také se uvnitř nachází jedna síťovaná kapsa na zip. Celý penál je pak uzavíratelný zipem.

Školní pouzdro Start game Kulaté jednokomorové pouzdro pro chlapce na základní škole. Penál je černý se zelenými prvky a s herním potiskem. Určený je pro všechny druhy psacích potřeb. Pouzdro obsahuje jednu prostornou kapsu. Uzavíratelné je na zip, čímž chrání pomůcky proti vypadnutí. Vyrobeno je z kvalitního materiálu polyesteru.

Školní penál HD-408 S8 rozkládací Originální jednopatrový penál v modré barvě s potiskem skateboardů. Vyznačuje se svou lehkostí a praktičností. Určený je pro všechny druhy psacích potřeb. Penál obsahuje dvě otevírací klapky po stranách. Uzavíratelný je na zip, čímž chrání pomůcky proti vypadnutí. Vyroben je z kvalitního materiálu polyesteru.

Řada ergonomických štětců s extra tvrdým syntetickým vláknem od značky Borciani & Bonazzi. Štětce jsou určeny primárně pro olej, akryl a nanášení strukturovacích past, gelů, apod. Štětiny jsou sice pružné a ohebné, ale velice dobře drží svůj tvar a jsou opravdu pevné. Díky tomu můžete pracovat s prakticky jakkoliv silnou vrstvou barvy a nemusíte se obávat, že by to štětec nezvládnul. Kromě štětin však stojí určitě za zmínku také násadka, která je speciálně tvarována pro maximální komfort a praktičnost při práci. Je vyrobena z masivního dřeva a lakována na modrou barvu, tvar odpovídá ergonomickým požadavkům a je perfektně vyvážena. Vychytávkou je pak zploštělá část, která zabraňuje namočení štětin na poklad.