Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Sada 8 barevných pastelek Artberry v metalických barvách. Jedná se o pastelky se super jasnou tuhou. Tělo je vyrobeno vybraného dřeva. Speciální impregnace dřeva a dokonalé zarovnání tuhy umožňují snadné ostření. Spotřeba pastelky je velice ekonomická. Průměr tuhy je 3 mm. Jemně kreslí, neškrábe papír, nerozpadá se. Nepřítomnost toxických látek je zaručena Evropským certifikátem kvality.

Ergonomické trojhranné pastelky Artberry. Díky trojhrannému tvaru jsou pastelky ergonomické. Počet kusů v balení: 6 Pastelky mají super jasné barvy. Pastelky jsou určeny pro mladší děti. Jsou vyrobeny z vybraného dřeva. Jsou vysoce odolné vůči nárazu. Ostření je snadné, tužka má ekonomickou spotřebu. Průměr tuhy je 5 mm. Kreslí jemně, papír neškrábe a nedrolí se. Součástí balení je také ořezávátko. Evropský certifikát kvality zaručuje nepřítomnost toxických látek.

Klasické šestihranné pastelky značky Erich Krause. Počet kusů v balení: 24 Pastelky mají super jasné barvy. Jsou vyrobeny z vybraného dřeva. Jsou vysoce odolné vůči nárazu. Ostření je snadné, tužka má ekonomickou spotřebu. Průměr tuhy je 3 mm. Kreslí jemně, papír neškrábe a nedrolí se. Evropský certifikát kvality zaručuje nepřítomnost toxických látek.

Akvarelové šestihranné pastelky Artberry. Počet kusů v balení: 12 Pastelky mají super jasné barvy. Jsou vyrobeny z vybraného dřeva. Po nanesení na papír lze pomocí štětce rozmazat pastelku jako akvarelu. Jsou vysoce odolné vůči nárazu. Ostření je snadné, tužka má ekonomickou spotřebu. Průměr tuhy je 3 mm. Kreslí jemně, papír neškrábe a nedrolí se. Součástí balení je také štětec. Evropský certifikát kvality zaručuje nepřítomnost toxických látek.

Akvarelové šestihranné pastelky Artberry. Počet kusů v balení: 24 Pastelky mají super jasné barvy. Jsou vyrobeny z vybraného dřeva. Po nanesení na papír lze pomocí štětce rozmazat pastelku jako akvarelu. Jsou vysoce odolné vůči nárazu. Ostření je snadné, tužka má ekonomickou spotřebu. Průměr tuhy je 3 mm. Kreslí jemně, papír neškrábe a nedrolí se. Součástí balení je také štětec. Evropský certifikát kvality zaručuje nepřítomnost toxických látek.

Sada kuličkových per R-301 Orange Stick&Grip. Barva inkoustu: modrá. Jedná se o klasické kuličkové pero se standardním typem špičky. Náplň v peru je vyměnitelná. Tělo pera je šestihranné, oranžové, neprůhledné. Úchopová část je profilovaná a také pogumovaná. Hrot je pětikanálový s kuličkou o průměru 0,7 mm. Inkoust poskytuje měkké a rychlé psaní, a navíc je rychleschnoucí. Délka čáry, kterou propiska dokáže napsat, je 2000 m. Šířka napsané čáry: 0,35 mm. Díky tomuto patentovanému tvaru si propiska získala své příznivce ve více než 50 zemích světa.

Ergonomické kuličkové pero ErgoLine Kids v plastovém obalu. Barva inkoustu: modrá. Jedná se o kuličkové pero se standardním typem špičky. Náplň v peru je vyměnitelná. Propiska má povrchovou úpravu Relax Touch. Jedinečná technologie Ultra Glide. Tělo pera je kulaté, barevné, neprůhledné. Propiska má ergonomicky tvarovanou úchopovou část s úchopy na prsty. Hrot je pětikanálový s kuličkou o průměru 0,7 mm. Inkoust má nízkou viskozitu, poskytuje měkké a rychlé psaní, a navíc je rychleschnoucí. Délka čáry, kterou propiska dokáže napsat, je 1500 m. Šířka napsané čáry: 0,35 mm. Propiska ErgoLine Kids se může pyšnit výbornou ergonomií a je tak doporučena jako první model pera pro předškolní děti a děti na prvním stupni základní školy. PRODÁVÁ SE VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Mechanická tužka Draft. Průměr tuhy: 2 mm. Tvrdost tuhy: HB. Tužka má ergonomický trojhranný tvar s pohodlnou gumovou rukojetí. Klipová část je navíc vybavena vestavěným ořezávátkem. PRODÁVÁ SE VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Šestihranná mikrotužka XS. Tvrdost tuhy je HB. Průměr tuhy: 0,5 mm. Tělo tužky je vyráběno v neonových barvách. MIKROTUŽKA SE VYRÁBÍ VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Kuličkové pero MEGAPOLIS Concept v plastovém obalu. Barva inkoustu: černá. Propiska má kovové prvky a standardní špičku. Náplň je vyměnitelná. Má kulaté tělo s pogumovanou rukojetí, která je navíc ergonomická. Hrot je pětikanálový s průměrem kuličky 0,7 mm. Inkoust má nízkou viskozitu a poskytuje měkké a příjemné psaní. Šířka napsané čáry je 0,35 mm. Délka čáry, kterou dokáže propiska nepřetržitě napsat je 1000 m. Propiska se stala bestsellerem značky Erich Krause ve více jak 50 zemích světa.