Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Sada 8 barevných pastelek Artberry v metalických barvách. Jedná se o pastelky se super jasnou tuhou. Tělo je vyrobeno vybraného dřeva. Speciální impregnace dřeva a dokonalé zarovnání tuhy umožňují snadné ostření. Spotřeba pastelky je velice ekonomická. Průměr tuhy je 3 mm. Jemně kreslí, neškrábe papír, nerozpadá se. Nepřítomnost toxických látek je zaručena Evropským certifikátem kvality.

Roller STABILO EASYoriginal v růžové barvě. Tento roller je určený speciálně pro leváky. Tvar těla je ergonomický. Jde o alternativu plnicího pera. Pohodlně se drží, neklouže. Podporuje správné držení pera. Po papíře roller lehce klouže. Manipulace s ním je velmi snadná. Inkoust rolleru EASYoriginal je zmizíkovatelný. Navíc má na sobě štítek na jméno.

Ergonomické trojhranné pastelky Artberry. Díky trojhrannému tvaru jsou pastelky ergonomické. Počet kusů v balení: 6 Pastelky mají super jasné barvy. Pastelky jsou určeny pro mladší děti. Jsou vyrobeny z vybraného dřeva. Jsou vysoce odolné vůči nárazu. Ostření je snadné, tužka má ekonomickou spotřebu. Průměr tuhy je 5 mm. Kreslí jemně, papír neškrábe a nedrolí se. Součástí balení je také ořezávátko. Evropský certifikát kvality zaručuje nepřítomnost toxických látek.

Klasické šestihranné pastelky značky Erich Krause. Počet kusů v balení: 24 Pastelky mají super jasné barvy. Jsou vyrobeny z vybraného dřeva. Jsou vysoce odolné vůči nárazu. Ostření je snadné, tužka má ekonomickou spotřebu. Průměr tuhy je 3 mm. Kreslí jemně, papír neškrábe a nedrolí se. Evropský certifikát kvality zaručuje nepřítomnost toxických látek.

Akvarelové šestihranné pastelky Artberry. Počet kusů v balení: 12 Pastelky mají super jasné barvy. Jsou vyrobeny z vybraného dřeva. Po nanesení na papír lze pomocí štětce rozmazat pastelku jako akvarelu. Jsou vysoce odolné vůči nárazu. Ostření je snadné, tužka má ekonomickou spotřebu. Průměr tuhy je 3 mm. Kreslí jemně, papír neškrábe a nedrolí se. Součástí balení je také štětec. Evropský certifikát kvality zaručuje nepřítomnost toxických látek.

Gelové inkoustové pero R-301 Original Gel Matic. Barva inkoustu: černá. Jedná se o pero se standardním typem špičky. Náplň v peru je vyměnitelná. Tělo pera je kulaté, průsvitné s modrou barvou. Úchopová část je pohodlná, profilovaná. Inkoust poskytuje měkké a pohodlné psaní, a navíc je rychleschnoucí. Délka čáry, kterou propiska dokáže napsat, je 500 m. Šířka napsané čáry: 0,4 mm.

Šestihranná mikrotužka XS. Tvrdost tuhy je HB. Průměr tuhy: 0,5 mm. Tělo tužky je vyráběno v neonových barvách. MIKROTUŽKA SE VYRÁBÍ VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Kuličkové pero Smart. Barva inkoustu: modrá. Jedná se o klasické zasunovací kuličkové pero se standardním typem špičky. Náplň v peru je vyměnitelná. Pero má kovovou sponu. Tělo pera je kulaté, modré a neprůhledné. Hrot je pětikanálový s kuličkou o průměru 0,7 mm. Inkoust poskytuje měkké a rychlé psaní, a navíc je rychleschnoucí. Délka čáry, kterou propiska dokáže napsat, je 1000 m. Šířka napsané čáry: 0,35 mm. Pro má klasický a konzervativní tvar a je proto doporučen například pro úředníky jako pero pro každodenní použití.

Kulatá tužka s tvrdostí HB. Tužka má na sobě gumu střední tvrdosti. Vyrobeno z moderní, ekologické a hypoalergenní termoplastické pryže (TPR). Neobsahuje PVC. Tužka je odolná proti pádu. Měkké dřevo a perfektní tuha umožňují snadné ořezávání bez rozpadání tuhy. Průměr tuhy je 2,2 mm. Při použití neškrábe papír. Tužka má na sobě navíc natištěnou malou násobilku.

Vysoce kvalitní kulatá tužka Savanna ve zvířecím motivu. Kvalitní olovnatá nelámavá HB tuha. Ideální na psaní, kreslení a skicování. Tělo tužky je vytvořené z masivního dřeva, snadno se ostří a poskytuje vysokou odolnost. Na konci tužky je guma pro rychlou korekci chyb. Průměr tuhy: 2,2 mm.