Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Standardní kazeta TZ pro všechny aktuální modely PT, kazety TZ šířky 6mm, bílá / černá (6mm, laminovaná), délka 8m, pozn: pásky TZ jsou nahrazovány páskami TZE, jedná se o ekologickou verzi pásek TZ.

Sada barevných pastelových tužek v kovovém pouzdře. Barevné tužky jsou šestihranné o průměru 7 mm s kvalitním silně pigmentovaným jádrem o průměru 3,8 mm. Tužky mají příjemnou povrchovou úpravu s lakovaným zakončením a zlatým označením. Je možné je dále upravovat vodou pomocí štětce nebo houby.
Barva : Mix
Varianta : 48 ks
Počet v balení (ks) : 48
Druh tužky : Sada akvarelových tužek
Země původu : Česká republika

Sada špičkových barevných tužek se silně pigmentovaným jádrem o průměru 3,8 mm v kovovém obalu. Tužky mají lakovanou povrchovou úpravu a zlaté označení.
Barva : Mix
Varianta : 72 ks
Druh tužky : Sada barevných tužek
Barva podle výrobce : Mix
Země původu : Česká republika
Počet v balení (ks) : 72

HSE-211E - NOVÁ originální bužírka, smrštitelnost 3:1, šířka 5,2 mm, černý tisk na bílé, délka 1,5 m z řady PRO Tape (design černo-modrého balení): Než použijete tuto smršťovací bužírku ve Vaší tiskár

HSE-231E - NOVÁ originální bužírka, smrštitelnost 3:1, šířka 11,2 mm, černý tisk na bílé, délka 1,5 m z řady PRO Tape (design černo-modrého balení): Než použijete tuto smršťovací bužírku ve Vaší tiská

HSE-221E - NOVÁ originální bužírka, smrštitelnost 3:1, šířka 9 mm, černý tisk na bílé, délka 1,5 m z řady PRO Tape (design černo-modrého balení): Než použijete tuto smršťovací bužírku ve Vaší tiskárně

Tyto klasické barevné tužky mají šestihranný tvar a jsou bohatě pigmentované. Vytvářejí odvážné a živé tahy. Jsou ideální pro práci v různých technikách. Balení obsahuje 24 tužek.
Země původu : Rakousko
Varianta : 24 ks
Druh tužky : Sada barevných tužek
Počet v balení (ks) : 24
Barva : Mix

24 barevných tužek v plechovce. Tyto barevné tužky jsou nezbytností pro každou školní tašku!
Všechny tužky Bruynzeel jsou pečlivě vyrobeny ze dřeva odpovědného původu.
Tužky Bruynzeel jsou také dvakrát lepené, aby byly extra pevné a pravděpodobnost zlomení tuhy - například pokud tužka spadne na zem - je minimální!
Počet v balení (ks) : 24
Barva podle výrobce : Multicolour
Druh tužky : Sada tužek pro děti
Varianta : 24 ks
Země původu : Nizozemsko
Barva : Multi

Sada práškových suchých pastelů s tvrdší strukturou, čtvercového profilu, rozměry 7 x 7 mm a délkou 75 mm. Tyto pastely jsou vhodné na kreslení tenkých a obrysových čar.
Varianta : 48 ks
Typ výtvarnických pomůcek : Pastely
Počet v balení (ks) : 48
Barva : Mix
Typ : Sada suchých pastelů
Země původu : Česká republika

Na konci 19. století Gustave Sennelier začal vyrábět barvy, které obsahovaly jen ty nejkvalitnější pigmenty. Tuto tradici a úctu k materiálům si Senneliér drží dodnes. S více než 125letými zkušenostmi jsou Sennelier jednou z nejuznávanějších značek výtvarného umění na světě. Suché pastely obsahují nejčistší pigmenty, které jsou smíchány se spoustou přírodních pojiv v exkluzivní receptuře. Výsledkem jsou tyto světlostálé, syté pastely. Pohodlná manipulace a velká styčná plocha umožňuje rovnoměrné pokrytí velkých ploch, přičemž stačí jen jemný nátěr.
Sada Landscape vhodná pro vášnivé krajináře obsahuje 24 suchých pastelů plné velikosti dlouhých cca 63 mm o průměru cca 13 mm, samostatně balených, uložených v pěnových přihrádkách, aby se zabránilo jejich poškození.
Barvy: 953 – Amber; 207 - Apple Green; 333 - Blue Violet; 164 - Bronze Green Light; 612 - Cadmium Yellow Deep; 955 – Celadon; 958 - Cinereous Gray; 147 - Dead Leaf Green; 518 – Gray; 957 - Imperial Green; 137 – Indigo; 527 - Intense White; 956 - Jade Green; 950 - Lichen Green; 952 - Minerva Blue; 173 - Moss Gray Green; 402 - Mouse Gray; 453 - Olive Gray; 954 – Periwinkle; 481 - Purplish Blue Gray; 305 - Scarlet Lake; 951 - Shale Gray; 083 – Vermilion; 444 - Violet Brown Lake.
Varianta : 24 ks
Barva podle výrobce : Krajina
Země původu : Mauricius
Typ : Sada suchých pastelů
Počet v balení (ks) : 24
Barva : Mix