Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Fixy ArtBerry®, 18 ks. Balení obsahuje 18 klasických barevných snadno omyvatelných fixů navržených speciálně pro malé děti. Všechny barvy jsou snadno omyvatelné při teplotě 40° C. Inkoust ve fixách nevysychá. Špička fixu umožňuje nakreslit čáru o průměru 1-2,5 mm. Odolá i silnému nátlaku. Inkoust je na vodní bázi bez zápachu. Fixy jsou vybaveny víčky s větráním. Evropský certifikát kvality zaručuje nepřítomnost toxických látek.

Roller STABILO EASYoriginal v růžové barvě. Tento roller je určený speciálně pro leváky. Tvar těla je ergonomický. Jde o alternativu plnicího pera. Pohodlně se drží, neklouže. Podporuje správné držení pera. Po papíře roller lehce klouže. Manipulace s ním je velmi snadná. Inkoust rolleru EASYoriginal je zmizíkovatelný. Navíc má na sobě štítek na jméno.

Ergonomické trojhranné pastelky Artberry. Díky trojhrannému tvaru jsou pastelky ergonomické. Počet kusů v balení: 6 Pastelky mají super jasné barvy. Pastelky jsou určeny pro mladší děti. Jsou vyrobeny z vybraného dřeva. Jsou vysoce odolné vůči nárazu. Ostření je snadné, tužka má ekonomickou spotřebu. Průměr tuhy je 5 mm. Kreslí jemně, papír neškrábe a nedrolí se. Součástí balení je také ořezávátko. Evropský certifikát kvality zaručuje nepřítomnost toxických látek.

Akvarelové šestihranné pastelky Artberry. Počet kusů v balení: 12 Pastelky mají super jasné barvy. Jsou vyrobeny z vybraného dřeva. Po nanesení na papír lze pomocí štětce rozmazat pastelku jako akvarelu. Jsou vysoce odolné vůči nárazu. Ostření je snadné, tužka má ekonomickou spotřebu. Průměr tuhy je 3 mm. Kreslí jemně, papír neškrábe a nedrolí se. Součástí balení je také štětec. Evropský certifikát kvality zaručuje nepřítomnost toxických látek.

Gelové prstové barvy ArtBerry®, 4 ks. První prstové barvy s Aloe vera na světě. Právě díky aloe vera barvy během malování jemně pečují o pokožku dítěte. Barvy jsou speciálně navrženy pro malé děti. Základem jsou bezpečná potravinářská barviva. Ideální pro malování na papír či lepenku. Můžete kreslit prsty a dlaněmi, či použít štětec nebo houbičku. Dítě se malováním naučí rozlišovat a míchat barvy a rozvíjí i jemné motorické dovednosti. V závislosti na tlaku malby můžete vytvářet různě jasné barvy. Hustá gelová struktura barvy zabraňuje vylití, pokud nádoba spadne. Po usušení obrázku zůstávají barvy jasné a váš obrázek bude lesklý.

Sada fixů Centropen 7790/4 Počet barev v balení: 4 Obsahuje černou, modrou, zelenou a červenou barvu. Inkoust odolává vyschnutí až 3 roky. Použitý inkoust je vypratelný. Fixy jsou zdravotně nezávadné. Šířka stopy je 1,8 mm. Hrot fixy je vláknový a odolný proti zatlačení.

Šestihranná mikrotužka XS. Tvrdost tuhy je HB. Průměr tuhy: 0,5 mm. Tělo tužky je vyráběno v neonových barvách. MIKROTUŽKA SE VYRÁBÍ VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Kulatá tužka s tvrdostí HB. Tužka má na sobě gumu střední tvrdosti. Vyrobeno z moderní, ekologické a hypoalergenní termoplastické pryže (TPR). Neobsahuje PVC. Tužka je odolná proti pádu. Měkké dřevo a perfektní tuha umožňují snadné ořezávání bez rozpadání tuhy. Průměr tuhy je 2,2 mm. Při použití neškrábe papír. Tužka má na sobě navíc natištěnou malou násobilku.

Vysoce kvalitní kulatá tužka Savanna ve zvířecím motivu. Kvalitní olovnatá nelámavá HB tuha. Ideální na psaní, kreslení a skicování. Tělo tužky je vytvořené z masivního dřeva, snadno se ostří a poskytuje vysokou odolnost. Na konci tužky je guma pro rychlou korekci chyb. Průměr tuhy: 2,2 mm.

Sada 10 barevných fixek bez toxických látek pro děti od 3 let. Fixy mají silný hrot odolný proti poškození při zatlačení. Inkoust je na vodní bázi, bez zápachu, snadno omývatelný a vypratelný. Uzávěr fixám dodává dlouhou životnost. Šíře stopy: 1 - 2 mm.