Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Balení 12 barevných pastelek. Speciální trojhranný tvar se zesíleným tělem pro děti. Tento pohodlný tvar umožní Vašemu dítěti pohodlné kreslení bez namáhání ruky. Tužky se při případném pádu nelámou, při kreslení se nerozpadají. Pro stálou ostrost pastelek je součástí balení i ořezávátko. Díky speciálnímu pigmentu barvy neztrácí časem svou jasnost.

Balení 6 šestihranných pastelek. Pastelky mají super jasné neonové barvy. Při pádu se nelámou, při kreslení se nerozpadají. Pastelka s tuhou o průměru 3 mm jemně kreslí, papír nepoškrábe. Barvy na papíře neztrácí časem svou jasnost. Evropský certifikát kvality zaručuje, že pastelka neobsahuje toxické látky.

Sada 8 barevných pastelek Artberry v metalických barvách. Jedná se o pastelky se super jasnou tuhou. Tělo je vyrobeno vybraného dřeva. Speciální impregnace dřeva a dokonalé zarovnání tuhy umožňují snadné ostření. Spotřeba pastelky je velice ekonomická. Průměr tuhy je 3 mm. Jemně kreslí, neškrábe papír, nerozpadá se. Nepřítomnost toxických látek je zaručena Evropským certifikátem kvality.

Sada 18 barevných pastelek Artberry. Jedná se o pastelky se super jasnou tuhou. Tělo je vyrobeno z tónovaného plastu. Dokonalé zarovnání tuhy umožňují snadné ostření. Spotřeba pastelky je velice ekonomická. Průměr tuhy je 2,6 mm. Jemně kreslí, neškrábe papír, nerozpadá se. Neobsahuje PVC.

Ergonomické trojhranné pastelky Artberry. Díky trojhrannému tvaru jsou pastelky ergonomické. Počet kusů v balení: 6 Pastelky mají super jasné barvy. Pastelky jsou určeny pro mladší děti. Jsou vyrobeny z vybraného dřeva. Jsou vysoce odolné vůči nárazu. Ostření je snadné, tužka má ekonomickou spotřebu. Průměr tuhy je 5 mm. Kreslí jemně, papír neškrábe a nedrolí se. Součástí balení je také ořezávátko. Evropský certifikát kvality zaručuje nepřítomnost toxických látek.

Klasické šestihranné pastelky značky Erich Krause. Počet kusů v balení: 18 Pastelky mají super jasné barvy. Jsou vyrobeny z vybraného dřeva. Jsou vysoce odolné vůči nárazu. Ostření je snadné, tužka má ekonomickou spotřebu. Průměr tuhy je 3 mm. Kreslí jemně, papír neškrábe a nedrolí se. Evropský certifikát kvality zaručuje nepřítomnost toxických látek.

Klasické šestihranné pastelky značky Erich Krause. Počet kusů v balení: 24 Pastelky mají super jasné barvy. Jsou vyrobeny z vybraného dřeva. Jsou vysoce odolné vůči nárazu. Ostření je snadné, tužka má ekonomickou spotřebu. Průměr tuhy je 3 mm. Kreslí jemně, papír neškrábe a nedrolí se. Evropský certifikát kvality zaručuje nepřítomnost toxických látek.

Akvarelové šestihranné pastelky Artberry. Počet kusů v balení: 12 Pastelky mají super jasné barvy. Jsou vyrobeny z vybraného dřeva. Po nanesení na papír lze pomocí štětce rozmazat pastelku jako akvarelu. Jsou vysoce odolné vůči nárazu. Ostření je snadné, tužka má ekonomickou spotřebu. Průměr tuhy je 3 mm. Kreslí jemně, papír neškrábe a nedrolí se. Součástí balení je také štětec. Evropský certifikát kvality zaručuje nepřítomnost toxických látek.

Pastelky Erich Krause trojhranné, 6 kusů Klasické trojhranné pastelky značky Erich Krause. Díky trojhrannému tvaru jsou pastelky ergonomické. Počet kusů v balení: 6 Pastelky mají super jasné barvy. Jsou vyrobeny z vybraného dřeva. Jsou vysoce odolné vůči nárazu. Ostření je snadné, tužka má ekonomickou spotřebu. Průměr tuhy je 3 mm. Kreslí jemně, papír neškrábe a nedrolí se. Evropský certifikát kvality zaručuje nepřítomnost toxických látek.

Akvarelové šestihranné pastelky Artberry. Počet kusů v balení: 24 Pastelky mají super jasné barvy. Jsou vyrobeny z vybraného dřeva. Po nanesení na papír lze pomocí štětce rozmazat pastelku jako akvarelu. Jsou vysoce odolné vůči nárazu. Ostření je snadné, tužka má ekonomickou spotřebu. Průměr tuhy je 3 mm. Kreslí jemně, papír neškrábe a nedrolí se. Součástí balení je také štětec. Evropský certifikát kvality zaručuje nepřítomnost toxických látek.