Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Balení 12 barevných pastelek. Speciální trojhranný tvar se zesíleným tělem pro děti. Tento pohodlný tvar umožní Vašemu dítěti pohodlné kreslení bez namáhání ruky. Tužky se při případném pádu nelámou, při kreslení se nerozpadají. Pro stálou ostrost pastelek je součástí balení i ořezávátko. Díky speciálnímu pigmentu barvy neztrácí časem svou jasnost.

Sada 8 barevných pastelek Artberry v metalických barvách. Jedná se o pastelky se super jasnou tuhou. Tělo je vyrobeno vybraného dřeva. Speciální impregnace dřeva a dokonalé zarovnání tuhy umožňují snadné ostření. Spotřeba pastelky je velice ekonomická. Průměr tuhy je 3 mm. Jemně kreslí, neškrábe papír, nerozpadá se. Nepřítomnost toxických látek je zaručena Evropským certifikátem kvality.

Sada 24 barevných pastelek Artberry Premium, balených v kovové krabičce. Jedná se o pastelky s jasnou tuhou a matným tělem. Ani po čase barvy na papíře neztrácí svůj jas, a to díky komponentům s UV ochranou. Díky speciální impregnaci dřeva a pevné tuze mají pastelky velkou odolnost proti nárazům. Měkké dřevo a perfektní zarovnání tuhy umožňují snadné ostření. Spotřeba pastelky je velice ekonomická. Průměr tuhy je 3 mm. Jemně kreslí, neškrábe papír, nerozpadá se. Nepřítomnost toxických látek je zaručena Evropským certifikátem kvality.

Sada 18 barevných pastelek Artberry. Jedná se o pastelky se super jasnou tuhou. Tělo je vyrobeno z tónovaného plastu. Dokonalé zarovnání tuhy umožňují snadné ostření. Spotřeba pastelky je velice ekonomická. Průměr tuhy je 2,6 mm. Jemně kreslí, neškrábe papír, nerozpadá se. Neobsahuje PVC.

Akvarelové pastelky ArtBerry Jumbo. Balení obsahuje 12 ks. Pastelky mají zesílené tělo. Tělo má ergonomický trojhranný tvar. Vyrobeno z vybraného dřeva. Tuhy jsou super jasné. Po nanesení na papír se dají pastelky rozetřít pomocí vody a štětce. Štětec je součástí balení, stejně tak i ořezávátko. Pastelky mají velkou odolnost vůči nárazu. Průměr tuhy je 5 mm. Jemně kreslí, neškrábe papír. Tuhy se nerozpadají. Pastelky jsou snadno omyvatelné. Evropský certifikát kvality zaručuje nepřítomnost toxických látek.

Akvarelové pastelky Erich Krause nejsou pouze obyčejné pastelky. S pomocí štětce a vody se dají roztírat a mají pak tedy vlastnosti akvarelových barev. Navíc jsou vhodné i pro ty nejmenší děti, neobsahují totiž žádné toxické látky. Můžete je tedy s klidem využít pro zajímavé domácí tvoření. Sada 12 akvarelových pastelek ArtBerry . Pastelky jsou v šestihranném provedení. Po nanesení na papír lze stopu z pastelky použít k vytvoření akvarelu, s pomocí vody a štětce. Pastelky jsou vyrobené z vybraného dřeva se super jasným olovem. Průměr pastelky: 3 mm. Bez přítomnosti toxických látek.

Pastelky jsou základem školní výbavy každého žáka, a tak nesmí chybět v žádném penálu. Toto balení obsahuje dvanáct šestihranných kvalitních pastelek Arberry s měkkou, ale velmi odolnou tuhou. Všechny barvy jsou velmi syté a na papíře rozhodně vyniknou. Vlastnosti pastelek Erich Krause Artberry 12 ks, medúza Barevné pastelky 12 ks vhodné pro děti od 3 let. Tužkové pastelky se šestihranným průřezem a sytými barvami. Pastelky obsahují měkkou odolnou tuhu. Pastelky jsou dlouhé 18 cm. Průměr tuhy je 3 mm.

Sada 12 šestihranných barevných pastelek Artberry Premium. Jedná se o pastelky s jasnou tuhou a matným tělem. Ani po čase barvy na papíře neztrácí svůj jas, a to díky komponentům s UV ochranou. Díky speciální impregnaci dřeva a pevné tuze mají pastelky velkou odolnost proti nárazům. Měkké dřevo a perfektní zarovnání tuhy umožňují snadné ostření. Spotřeba pastelky je velice ekonomická. Průměr tuhy je 3 mm. Jemně kreslí, neškrábe papír, nerozpadá se. Nepřítomnost toxických látek je zaručena Evropským certifikátem kvality.

Sada barevných pastelových tužek v kovovém pouzdře. Barevné tužky jsou šestihranné o průměru 7 mm s kvalitním silně pigmentovaným jádrem o průměru 3,8 mm. Tužky mají příjemnou povrchovou úpravu s lakovaným zakončením a zlatým označením. Je možné je dále upravovat vodou pomocí štětce nebo houby.
Barva: Mix
Země původu: Česká republika
Počet v balení (ks): 72
Druh tužky: Sada akvarelových tužek
Varianta: 72 ks

Tyto výtvarné pastelové tužky jsou určeny pro detailní práci. Jejich bohatá pigmentace a vysoký stupeň stálosti na světle zaručují vynikající výsledky. Barvy mají práškovou texturu a dají se navzájem míchat, rozmazávat nebo rozpustit ve vodě. Sada obsahuje 36 tužek.
Barva: Mix
Země původu: Rakousko
Počet v balení (ks): 36
Druh tužky: Sada pastelových tužek
Varianta: 36 ks