Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Roller STABILO EASYoriginal v růžové barvě. Tento roller je určený speciálně pro leváky. Tvar těla je ergonomický. Jde o alternativu plnicího pera. Pohodlně se drží, neklouže. Podporuje správné držení pera. Po papíře roller lehce klouže. Manipulace s ním je velmi snadná. Inkoust rolleru EASYoriginal je zmizíkovatelný. Navíc má na sobě štítek na jméno.

Sada kuličkových per R-301 Orange Stick&Grip. Barva inkoustu: modrá. Jedná se o klasické kuličkové pero se standardním typem špičky. Náplň v peru je vyměnitelná. Tělo pera je šestihranné, oranžové, neprůhledné. Úchopová část je profilovaná a také pogumovaná. Hrot je pětikanálový s kuličkou o průměru 0,7 mm. Inkoust poskytuje měkké a rychlé psaní, a navíc je rychleschnoucí. Délka čáry, kterou propiska dokáže napsat, je 2000 m. Šířka napsané čáry: 0,35 mm. Díky tomuto patentovanému tvaru si propiska získala své příznivce ve více než 50 zemích světa.

Rollerové pero Metrix zabalené v plastovém obalu. Klasické kuličkové pero se standardním typem hrotu. Tělo pera je plastové s gumovou rukojetí a průhledným víčkem. Použitý inkoustový systém umožňuje psaní ve vodorovné i svislé poloze. Má pětikanálový hrot s kuličkou o průměru 0,5 mm. Inkoust je rychleschnoucí a nesmazatelný. Poskytuje extrémně měkké, jemné a čisté psaní. Pero dokáže napsat až 1200 metrů dlouhou čáru.

Gelové inkoustové pero R-301 Original Gel Matic. Barva inkoustu: černá. Jedná se o pero se standardním typem špičky. Náplň v peru je vyměnitelná. Tělo pera je kulaté, průsvitné s modrou barvou. Úchopová část je pohodlná, profilovaná. Inkoust poskytuje měkké a pohodlné psaní, a navíc je rychleschnoucí. Délka čáry, kterou propiska dokáže napsat, je 500 m. Šířka napsané čáry: 0,4 mm.

Ergonomické kuličkové pero ErgoLine Kids v plastovém obalu. Barva inkoustu: modrá. Jedná se o kuličkové pero se standardním typem špičky. Náplň v peru je vyměnitelná. Propiska má povrchovou úpravu Relax Touch. Jedinečná technologie Ultra Glide. Tělo pera je kulaté, barevné, neprůhledné. Propiska má ergonomicky tvarovanou úchopovou část s úchopy na prsty. Hrot je pětikanálový s kuličkou o průměru 0,7 mm. Inkoust má nízkou viskozitu, poskytuje měkké a rychlé psaní, a navíc je rychleschnoucí. Délka čáry, kterou propiska dokáže napsat, je 1500 m. Šířka napsané čáry: 0,35 mm. Propiska ErgoLine Kids se může pyšnit výbornou ergonomií a je tak doporučena jako první model pera pro předškolní děti a děti na prvním stupni základní školy. PRODÁVÁ SE VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Rollerové pero Metrix. Klasické kuličkové pero se standardním typem hrotu. Tělo pera je plastové s gumovou rukojetí a průhledným víčkem. Použitý inkoustový systém umožňuje psaní ve vodorovné i svislé poloze. Má pětikanálový hrot s kuličkou o průměru 0,5 mm. Inkoust je rychleschnoucí a nesmazatelný. Poskytuje extrémně měkké, jemné a čisté psaní. Pero dokáže napsat až 1200 metrů dlouhou čáru.

Kuličkové pero MEGAPOLIS Concept v plastovém obalu. Barva inkoustu: černá. Propiska má kovové prvky a standardní špičku. Náplň je vyměnitelná. Má kulaté tělo s pogumovanou rukojetí, která je navíc ergonomická. Hrot je pětikanálový s průměrem kuličky 0,7 mm. Inkoust má nízkou viskozitu a poskytuje měkké a příjemné psaní. Šířka napsané čáry je 0,35 mm. Délka čáry, kterou dokáže propiska nepřetržitě napsat je 1000 m. Propiska se stala bestsellerem značky Erich Krause ve více jak 50 zemích světa.

Kuličkové pero R-301 Classic Matic&Grip v plastovém obalu. Barva inkoustu: modrá. Jedná se o klasické kuličkové pero se standardním typem špičky. Náplň v peru je vyměnitelná. Tělo pera je kulaté a průhledné. Úchopová část je pohodlná, pogumovaná. Propiska má větrací čepičku. Hrot je pětikanálový s kuličkou o průměru 1 mm. Inkoust poskytuje měkké a pohodlné psaní, a navíc je rychleschnoucí. Délka čáry, kterou propiska dokáže napsat, je 2000 m. Šířka napsané čáry: 0,5 mm.

Ergonomické kuličkové pero ErgoLine Kids. Barva inkoustu: modrá. Jedná se o kuličkové pero se standardním typem špičky. Náplň v peru je vyměnitelná. Propiska má povrchovou úpravu Relax Touch. Jedinečná technologie Ultra Glide. Tělo pera je kulaté, barevné, neprůhledné. Propiska má ergonomicky tvarovanou úchopovou část s úchopy na prsty. Hrot je pětikanálový s kuličkou o průměru 0,7 mm. Inkoust má nízkou viskozitu, poskytuje měkké a rychlé psaní, a navíc je rychleschnoucí. Délka čáry, kterou propiska dokáže napsat, je 1500 m. Šířka napsané čáry: 0,35 mm. Propiska ErgoLine Kids se může pyšnit výbornou ergonomií a je tak doporučena jako první model pera pro předškolní děti a děti na prvním stupni základní školy. PRODÁVÁ SE VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Kuličkové pero Smart. Barva inkoustu: modrá. Jedná se o klasické zasunovací kuličkové pero se standardním typem špičky. Náplň v peru je vyměnitelná. Pero má kovovou sponu. Tělo pera je kulaté, modré a neprůhledné. Hrot je pětikanálový s kuličkou o průměru 0,7 mm. Inkoust poskytuje měkké a rychlé psaní, a navíc je rychleschnoucí. Délka čáry, kterou propiska dokáže napsat, je 1000 m. Šířka napsané čáry: 0,35 mm. Pro má klasický a konzervativní tvar a je proto doporučen například pro úředníky jako pero pro každodenní použití.