Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Kuličkové pero se stiskacím mechanismem. Inovativní pogumovaná rukojet pro pohodlnější psaní. Inkoust nové generace pro hladké psaní. Šířka stopy: 0,27 mm. Průměr hrotu: 1 mm

Sada 6 gelových per R-301 Metallic. Barva inkoustu: modrá, oranžová, šedá, zelená, fialová, růžová. Jedná se o gelová pera standardního typu. Pero má vyměnitelnou náplň. Tělo pera je kulaté, průhledné. Úchopová část propisky je profilovaná. Hrot je pětikanálový s kuličkou o průměru 0,8 mm. Inkoust poskytuje přesné a rychlé psaní, a navíc je rychleschnoucí. Náplň je s metalickými odstíny. Délka čáry, kterou propiska dokáže napsat, je 400 m. Šířka napsané čáry: 0,6 mm.

Roller STABILO EASYoriginal v růžové barvě. Tento roller je určený speciálně pro leváky. Tvar těla je ergonomický. Jde o alternativu plnicího pera. Pohodlně se drží, neklouže. Podporuje správné držení pera. Po papíře roller lehce klouže. Manipulace s ním je velmi snadná. Inkoust rolleru EASYoriginal je zmizíkovatelný. Navíc má na sobě štítek na jméno.

Velice oblíbený liner na inkoustové bázi v odstínu černé barvy. Hrot zasazený v kovovém pouzdře zajišťuje dlouhou životnost. Vydrží dlouho bez víčka a nevyschne. Komfortní úchopová zóna podporuje držení bez předčasné únavy ruky. Šíře stopy: 0,4 mm.

Velice oblíbený liner na inkoustové bázi v odstínu modré barvy. Hrot zasazený v kovovém pouzdře zajišťuje dlouhou životnost. Vydrží dlouho bez víčka a nevyschne. Komfortní úchopová zóna podporuje držení bez předčasné únavy ruky. Šíře stopy: 0,4 mm.

Velice oblíbený liner na inkoustové bázi v odstínu červené barvy. Hrot zasazený v kovovém pouzdře zajišťuje dlouhou životnost. Vydrží dlouho bez víčka a nevyschne. Komfortní úchopová zóna podporuje držení bez předčasné únavy ruky. Šíře stopy: 0,4 mm.

Kuličkové pero JOY Neon. Barva inkoustu: modrá. Jedná se o kuličkové pero se standardním typem špičky. Jedinečná technlogie Ultra Glide. Tělo pera je kulaté, v neonových barvách. Úchopová část je pohodlná, pogumovaná. Hrot je pětikanálový s kuličkou o průměru 0,7 mm. Inkoust má nízkou viskozitu, poskytuje snadné, měkké a rychlé psaní. Délka čáry, kterou propiska dokáže napsat, je 1300 m. Šířka napsané čáry: 0,35 mm. Bestseller mezi pery se semi-gelovým inkoustem. PRODÁVÁ SE VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Sada 6 gelových per R-301 Glitter. Barva inkoustu: modrá, červená, žlutá, zelená, šedá, černá. Jedná se o gelová pera standardního typu. Pero má vyměnitelnou náplň. Tělo pera je kulaté, průhledné. Úchopová část propisky je profilovaná. Hrot je pětikanálový s kuličkou o průměru 0,8 mm. Inkoust poskytuje přesné a rychlé psaní, a navíc je rychleschnoucí. Náplň je se třpytkami. Délka čáry, kterou propiska dokáže napsat, je 400 m. Šířka napsané čáry: 0,6 mm.

Sada 6 gelových per R-301 Neon. Barva inkoustu: zelená, žlutá, světle oranžová, tmavě oranžová, červená, fialová. Jedná se o gelová pera standardního typu. Pero má vyměnitelnou náplň. Tělo pera je kulaté, průhledné. Úchopová část pera je profilovaná. Hrot je pětikanálový s kuličkou o průměru 0,8 mm. Inkoust poskytuje přesné a rychlé psaní, a navíc je rychleschnoucí. Náplň je s neonovými odstíny. Délka čáry, kterou propiska dokáže napsat, je 400 m. Šířka napsané čáry: 0,6 mm.

Gelový roller se stiskacím mechanismem. Velmi odolná kulička, který si ponechává svůj tvar i při dlouhodobém psaní. Vyměnitelná náplň. Šířka stopy: 0,32 mm Průměr hrotu: 0,7 mm