Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Paso Vak na záda Elsa 95 CZK  -58% 
Vak na záda Elsa. Má černo-modrou barvu s motivem pohádky Frozen. Je ideální pro holčičky na základní škole. Vak je uzavíratelný pomocí stahovacích šňůrek. Díky těmto šňůrkám je přístup do vaku jednoduchý a rychlý. Ramenní šňůry jsou dvojité, což umožňuje nosit vak na zádech či na rameni.

Předškolní batoh pro chlapce na výlety či kroužky v motivu Auta. Motiv batohu je ve speciálním 3D efektu. Batoh obsahuje jednu prostorné přihrádku. Na straně batohu se nachází kapsa ze síťoviny na lahev či jiné drobnosti. Ramenní popruhy batohu jsou nastavitelné. Batoh má pohodlnou rukojeť a ozdobné stahováky.

Vak na záda Cars. Vak má šedou barvu. Je uzavíratelný díky stahovacím šňůrkám. Díky tomu je přístup do vaku velice pohodlný a snadný. S motivem oblíbeného Bleska McQueena.

Vak na záda Frozen Strong. Má fialovou barvu a je s obrázkem Anny a Elsy z oblíbené pohádky Ledové království. Je ideální pro dívky na základní škole. Vak je uzavíratelný pomocí stahovacích šňůrek. Díky těmto šňůrkám je přístup do vaku jednoduchý a rychlý. Ramenní šňůry jsou dvojité, což umožňuje nosit vak na zádech či na rameni.

model: 730799, color: 1008950

Women's Printed Backpack and Pencil Holder

Unisex Water Repellent Printed Backpack and Pencil Holder

DEFACTO Women's Backpack 551 CZK  -81% 
Women's Backpack

Street Printed Backpack with Laptop Compartment

Women's Plush Large Backpack