Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Láhev na vodu Spring. Barva láhve je oranžová. Objem láhve je 600 ml. Láhev je vyrobena z tritanu, který je zcela netoxický. Tritan nemění chuť nápojů. Láhev má jednoduché šroubovací víčko.

Láhev na pití Buldoček. Láhev je ve světlých odstínech s motivem buldočka. Ideální pro dívky na základní škole. Objem láhve je 500 ml. Má na sobě nastavitelný popruh, který lze odpojit. Do láhve je možné nalévat nápoje do teploty 60 °C. Má certifikát kvality. Láhev je netoxická, bezpečná pro děti, neobsahuje BPA. Hodí se do školy či na výlety.

Láhev s pouzdrem Tramp Criss cross Set láhve a pouzdra na láhev. Obal má černou barvu s mřížovaným potiskem s modrými prvky. Láhev na vodu je vyrobena z kovu. Díky tomu perfektně udrží teplotu nápoje. Objem láhve je 700 ml. Pouzdro má jednu přední kapsu na zip pro uložení drobností. Pouzdro je stahovatelné šňůrkou. Také má popruh pro zavěšení za krk. Pouzdro je vyrobeno z pevného a kvalitního materiálu.

Láhev s pouzdrem Tramp Calipso Set láhve a pouzdra na láhev. Obal je s potiskem barevných pruhů. Láhev na vodu je vyrobena z kovu. Díky tomu perfektně udrží teplotu nápoje. Objem láhve je 700 ml. Pouzdro má jednu přední kapsu na zip pro uložení drobností. Pouzdro je stahovatelné šňůrkou. Také má popruh pro zavěšení za krk. Pouzdro je vyrobeno z pevného a kvalitního materiálu.

Termohrnek Collection of magic Termohrnek je šedý s růžovým víčkem. Hrnek je vyroben z vysoce kvalitních materiálů. Má uvnitř vestavěné sítko. Otevírání hrnku je jednoduché, má také zámeček pro uzamknutí, který brání náhodnému otevření. Perfektní na cesty do školy nebo do práce. Určen na studené i teplé nápoje. Objem termohrnku je 380 ml. Vyroben z nerezové oceli. Perfektně drží teplotu nápoje.

Paso Termohrnek Love you 179 CZK  -57% 
Termohrnek Love you Termohrnek je modrý s růžovým víčkem. Hrnek je vyroben z vysoce kvalitních materiálů. Má uvnitř vestavěné sítko. Otevírání hrnku je jednoduché, má také zámeček pro uzamknutí, který brání náhodnému otevření. Perfektní na cesty do školy nebo do práce. Určen na studené i teplé nápoje. Objem termohrnku je 380 ml. Vyroben z nerezové oceli. Perfektně drží teplotu nápoje.

Lahev na pití Football červená Láhev na pití v červené barvě s fotbalovým potiskem. Objem láhve je 500 ml. Je vybavena nastavitelným popruhem, díky kterému se může láhev pověsit za krk. Popruh se dá také odepnout. Do láhve můžete nalévat nápoje s maximální teplotou až 60 °C. Láhev je netoxická a bezpečná pro děti.


Helikon-Tex Tritan je outdoorová lahev s objemem 1 litr vyrobená z nezávadného materiálu Tritan, který je nejen netoxický pro lidské tělo, ale je schopen uchovat vodu déle čerstvou a nezanechávat v ní nežádoucí pachy.Odolný TritanMateriál Tritan je velice pevný a odolný a zvládne i hrubší zacházení. Krček lahve je široký 54 mm pro snazší nabírání vody v přírodě a snížení zamrzání vody v lahvi při nízkých teplotách.Benefity, o kterých musíte vědět:

  • produktová řada Heliko-Tex® Bushcraft®
  • BPA free
  • netoxický a odolný materiál
  • široké hrdlo
  • rozměry lahve (v x pr): 20 cm x 9 cm
     

Láhev na vodu Brisk. Má modrou barvu. Objem láhve je 400 ml. Láhev je vyrobena z tritanu. Ten nemění chuť nápojů. Při vysokých teplotách nevypouští toxický bisfenol A, na rozdíl od obyčejných PET lahví. Má velmi jednoduché otevírání. Ve víčku je zakomponovaná i blokace proti úniku tekutiny. Na sobě má láhev i popruh na upevnění.LÁHEV NENÍ VHODNÉ MÝT V MYČCE.

Láhev na vodu Brisk. Má růžovou barvu. Objem láhve je 400 ml. Láhev je vyrobena z tritanu. Ten nemění chuť nápojů. Při vysokých teplotách nevypouští toxický bisfenol A, na rozdíl od obyčejných PET lahví. Má velmi jednoduché otevírání. Ve víčku je zakomponovaná i blokace proti úniku tekutiny. Na sobě má láhev i popruh na upevnění.LÁHEV NENÍ VHODNÉ MÝT V MYČCE.