Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Moderní praktický vak na oblečení z kolekce Respark od značky Samsonite vyrobený z recyklovaných materiálů. Nová kolekce cestovních zavazadel Respark od značky Samsonite byla navržena se silným důrazem na bezpečnost a odolnost. Perfektně splní vaše představy o tom, jak by mělo vypadat dokonalé zavazadlo. Celá kolekce je vyrobená z recyklovaných materiálů.
Obal na oblečení je vyrobený z materiálu Recyclex®, z recyklovaného materiálu RPET společnosti Samsonite.
Lze jej nosit v ruce i přes rameno. Součástí je odnímatelný nastavitelný popruh.
Vak je skládací a uzavíratelný pomocí karabinek na straně. Vnitřek je vybaven zipovou dělící příčkou, ramínkem a fixačními popruhy. Na další nezbytnosti můžete využít přední zipovou přihrádku.
Na zadní straně je doplněn o smartsleeve - úchyt pro nasunutí na madlo kufru a integrovanou jmenovku.

Praktická business taška na oblek z kolekce Pro-DLX 5 od značky Samsonite. Díky této tašce už se nemusíte bát toho, že se vám pomačká oblek. Uvnitř najdete oddělený vak na oblečení, ramínko na daný oblek aj. Tento kufr samozřejmě nemusí být pouze na obleky. Jeho obrovskou výhodou je jeho kompatibilita - díky své velikosti ho můžete mít vždy po boku, a nebo můžete využít smart sleeve a připevnit si tuto tašku na trolej vašeho kufru.
Business kolekce PRO-DLX5 od Samsonite je velmi oblíbená. Své věci se vám v ní opravdu neztratí - díky organizačním možnostem, které tato kolekce poskytuje, budete mít perfektní přehled o tom, co kde máte.