Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Vak na záda Sprint. Vak je v černé barvě s oranžovými prvky. Stylový vak značky Coolpack. Vyroben je z pevného a kvalitního materiálu – polyesteru. Ten je vysoce odolný vůči vlhkosti. Vak je stahovatelný pomocí šňůrek na obou stranách.

Vak na záda Sprint. Vak je v šedé barě se zelenými prvky. Stylový vak značky Coolpack. Vyroben je z pevného a kvalitního materiálu – polyesteru. Ten je vysoce odolný vůči vlhkosti. Vak je stahovatelný pomocí šňůrek na obou stranách.

Paso Vak na záda Elsa 95 CZK  -58% 
Vak na záda Elsa. Má černo-modrou barvu s motivem pohádky Frozen. Je ideální pro holčičky na základní škole. Vak je uzavíratelný pomocí stahovacích šňůrek. Díky těmto šňůrkám je přístup do vaku jednoduchý a rychlý. Ramenní šňůry jsou dvojité, což umožňuje nosit vak na zádech či na rameni.

Předškolní batoh pro chlapce na výlety či kroužky v motivu Auta. Motiv batohu je ve speciálním 3D efektu. Batoh obsahuje jednu prostorné přihrádku. Na straně batohu se nachází kapsa ze síťoviny na lahev či jiné drobnosti. Ramenní popruhy batohu jsou nastavitelné. Batoh má pohodlnou rukojeť a ozdobné stahováky.

Vak na záda Cars. Vak má šedou barvu. Je uzavíratelný díky stahovacím šňůrkám. Díky tomu je přístup do vaku velice pohodlný a snadný. S motivem oblíbeného Bleska McQueena.

Dětský batoh Frozen Strong fialový Předškolní batoh pro dívky do školky nebo na výlety. Batoh je ve fialové barvě a má motiv Ledového království. Batoh obsahuje jednu prostornou přihrádku. Na straně batohu se nachází kapsa na lahev či jiné drobnosti. Ramenní popruhy batohu jsou nastavitelné. Batoh má pohodlnou rukojeť.

Prémiový vak na záda Icon šedý. Vak je v šedé barvě s potiskem drobných obrázků. Ideální pro školačky na základní škole. Je uzavíratelný pomocí stahovacích šňůrek. Díky tomu je přístup do vaku velice pohodlný a snadný. Má také kapsu na zip, do které si můžete uložit své drobnosti. Ramenní šňůry jsou silné a pevné, proto se dá vak nosit na zádech či na rameni. Zadní strana je pokryta síťovinou a je vyztužena.

Vak na záda Frozen Strong. Má fialovou barvu a je s obrázkem Anny a Elsy z oblíbené pohádky Ledové království. Je ideální pro dívky na základní škole. Vak je uzavíratelný pomocí stahovacích šňůrek. Díky těmto šňůrkám je přístup do vaku jednoduchý a rychlý. Ramenní šňůry jsou dvojité, což umožňuje nosit vak na zádech či na rameni.

Rozměry: L18 x H20 cm Materiál: 100% polyester

Reebok Mat Bag Grey 20 L 612 CZK  -56% 
Určeno pro podložky na jógu a fitness; Reebok Mat Bag - Grey kombinuje odolnost s jemným pocitem. Díky úplnému zapínání na přezku a nastavitelným popruhem lze tašku nosit na zádech nebo přes rameno, abyste dosáhli naprosté pohodlí.

Multifunkční nastavitelné řemeny
Roll-top design se zapínáním na přezku
Odolné a pohodlné
Pohodlné na přepravu

Typ aktivity : Joga
Objem : 11 - 20 L
Pohlaví : Pánské
Barva podle výrobce : Grey
Hmotnost (g) : 300.0
Šířka (cm) : 17.0
Země původu : Vietnam
Barva : Šedá
Délka (cm) : 17.0
Velikost : L
Materiál : Polyester
Hmotnost : 300 g
Výška (cm) : 85.0
Pohlaví : Dámské
Objem : 20 L