Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Studenovodní vysokotlaký čistič HD 5/15 C Plus se osvědčí jako všestranný pomocník při úklidu venkovních prostor. Zvládá provoz ve vertikální i horizontální poloze a je až o 15 % výkonnější než jeho předchůdce. Jeho silné čerpadlo vyvine pracovní tlak 15 MPa, s nímž snadno odstraníte prach, zeminu i další nečistoty. Automatická přetlaková pojistka navíc zaručuje dlouhou životnost zařízení. Ergonomická vysokotlaká pistole EASY!Force tlumí sílu zpětného rázu vody, takže se při práci jen tak neunavíte. EASY!Lock rychlospojky pak usnadňují připojení příslušenství. Výsuvná rukojeť stroje a robustní kolečka umožňují pohodlný přesun vapky na místo úklidu. A když je vše čisté, příslušenství jednoduše připevníte ke stroji, takže se lépe skladuje.

Kompaktní vysokotlaký čistič HD 5/15 CX Plus účinně odstraní hlínu, mech i další nečistoty z různých povrchů. K čištění využívá proud studené vody, takže ušetříte za její ohřev. Výkonné čerpadlo vyvine pracovní tlak 15 MPa, kterému podlehnou i odolnější nečistoty. Před poškozením ho chrání automatická přetlaková pojistka, která prodlužuje životnost zařízení. Unikátní vysokotlaká pistole EASY!Force vyžaduje minimální sílu ke stisku spouště, při úklidu tak nemusíte neustále svírat ruku. Ergonomický design pistole navíc tlumí zpětný ráz, takže se při práci příliš neunavíte. Praktické rychlospojky EASY!Lock pak usnadňují připojení příslušenství. A když je práce hotová, hadici namotáte na praktický navíjecí buben, pistoli zasunete do těla stroje a vše jednoduše uskladníte i na malém prostoru.

Všestranný vysokotlaký čistič HD 5/15 CX Plus + FR Classic zvládá úklid v horizontální i vertikální poloze. Díky vysokému pracovnímu tlaku 15 MPa odstraní i odolné nečistoty. Čerpadlo navíc chrání automatická přetlaková pojistka, která prodlužuje životnost zařízení. Stroj si poradí s různými typy povrchů, které účinně vyčistí od prachu i hrubé špíny. Součástí balení je rovněž praktický čistič ploch FR Classic, který usnadní úklid rozsáhlejších prostor. Díky rychlospojkám EASY!Lock navíc příslušenství vyměníte během okamžiku. Ergonomická vysokotlaká pistole EASY!Force se pohodlně ovládá a funguje spolehlivě, aniž byste museli neustále tisknout spoušť. Inovativní konstrukce pistole také tlumí zpětný ráz, takže se při práci příliš neunavíte. Úklid ulehčí rovněž dlouhá 15m hadice s navíjecím bubnem, který šetří místo na skladování.

Vyčistit a ochránit. Použijte intenzivní preventivní ochranu vašich domácích textilií, a výrazně si tím usnadníte jejich následné čistění. Hodí se pro kusové koberce, kobercové podlahy, pohovky, čalounění i autosedačky. Žádné nečistoty ani rozlité tekutiny již nemají šanci. Nyní je odstraníte snadněji.

Účinný vysokotlaký čistič HD 7/17 M Plus spolehlivě vyčistí i hrubou špínu. Oceníte ho při úklidu na stavbách i veřejných místech. Stroj zvládá čištění v horizontální i vertikální poloze. K provozu nepotřebuje vodu ohřívat – vystačí si jen se sílou samotného vodního paprsku, který natlakuje až na 17 MPa. Výkonné čerpadlo chrání automatická přetlaková pojistka a vodní filtr, které tak prodlužují životnost zařízení. Inovativní vysokotlaká pistole EASY!Force zaručuje při práci maximální komfort. Její spoušť nemusíte při čištění neustále svírat, takže se příliš neunavíte. Díky praktickým spojkám EASY!Lock k pistoli připevníte trysku během okamžiku. Promyšlená konstrukce zařízení navíc umožní jednoduché skladování příslušenství přímo na těle stroje.

Zlatý teakový olej je vynikající konzervační povrchový nátěr pro mořský teak a jiné jemné dřevo při použití výjimečných přírodních olejů, které jsou dále přizpůsobeny a chemicky modifikované, čímž vytvářejí polymery s vysokou molekulovou hmotností, odolávající dlouhodobému pôsobniu slané vody a drsného počasí. Speciální technologické přísady se přidávají, aby chránily dřevo před slunečním poškozením UV žárením. Výsledkem je konečné zpracování pro maximální ochranu a krásu teakových povrchů. Ideální pro použití na všech jemných dřevěných plochách a palubách. Vlastnosti: extra dlouhotrvající ochrana teaku, dává přírodní teplou zlatou barvu, snadné použití, rychlé sušení, obsahuje ultrafialové absorbéry odolávající povětrnostním vlivům, vydrží 4 až 6 krát delší než standardní teakové oleje, také ideální pro použití na teakový nábytek a jiné jemné dřevo, ultra - rafinovaný olej, polymery a UV inhibitory poskytují dlouhotrvající ochranu a krásu, zkrášluje přirozené dřevo a barvu teaku, proniká hluboko do struktury a obsahuje UV inhibitory na ochranu proti účinkům vysoušení Sun, snadno se aplikuje. Objem: 950 ml.
Objem : 950 ml
Země původu : USA

Tropický týkový olej je kombinací kvalitného týkového oleje se speciálními pigmenty zdokonalujícími týkovou barvu a poskytujícími kompletní ochranu před působením slunce a soli. Zabraňuje černání týkového dřeva. K dokonalému efektu stačí pouze jeden tenký nátěr, který vydrží min. 1 rok. Barva: teple zlatá jako čerstvě naolejované týkové dřevo. Objem: 473 ml.
Objem : 473 ml
Země původu : USA

Kombinace prémiového týkového oleje se speciálními pigmenty zdokonaluje týkovou barvu a poskytuje kompletní UV ochranu i proti působení tropického slunce a soli. Zabraňuje černání týkového dřeva. Nekape a nestéká. K dokonalému efektu stačí pouze jeden tenký nátěr, který vydrží min. 1 rok. Barva: teple zlatá jako čerstvě naolejované týkové dřevo. Objem: 950 ml.
Země původu : USA
Objem : 950 ml

Bezdotykový nášlapný mechanický stojan na dezinfekci CITY


Nerezová nádoba o objemu 11 litrů
Až 17 000 dávek
Rozprašovací mechanismus
Vhodné do náročných prostředí
Jednoduchá montáž i výměna dezinfekce
Vhodný pro gelovou i tekutou dezinfekci
Není potřeba el. energie - vše zajišťuje ocelový nášlapný mechanismus
Produkt je chráněn průmyslovou ochranou a vzorem
Český produkt
Kvalitní ocelové zpracování a Komaxit prášková barva


Představení bezdotykového stojanu na dezinfekci CITY

Bezdotykový stojan na dezinfekci CITY je určený k dezinfekci rukou v náročném městském prostředí. Ocelová kostrukce má objem nádrže 11 litrů a vystačí až na 17 000 dávek dezinfekce. Použít můžete gelovou nebo tekutou. Disponuje šlapacím mechanismem a nepotřebuje elektrické připojení či baterie. Stojan CITY se snadno instaluje, lehce ovládá a je tak vhodný do každého prostředí.

Technická specifikace:


Model: CITY Non-Touch nášlapný dezinfekční mechanický stojan s rozprašovačem
Barva: černá
Objem nádoby: 11 litrů
Rozměry (v x š x h): 1165 x 165 x 150 mm
Velikost základny: 395 x 395 mm
Materiál: ocel
Hmotnost: 27 kg
Nastavená dávka dezinfekce: 0,7 ml


Obsah balení:


1x Bezdotykový stojan CITY

Bezdotykový nášlapný mechanický stojan na dezinfekci CITY OUTDOOR


Nerezový stojan pro venkovní použití
Nerezová nádoba o objemu 11 litrů
Až 17 000 dávek
Rozprašovací mechanismus
Vhodné do náročných prostředí
Jednoduchá montáž i výměna dezinfekce
Vhodný pro gelovou i tekutou dezinfekci
Není potřeba el. energie - vše zajišťuje ocelový nášlapný mechanismus
Produkt je chráněn průmyslovou ochranou a vzorem
Český produkt


Představení bezdotykového stojanu na dezinfekci CITY OUTDOOR

Bezdotykový stojan na dezinfekci CITY OUTDOOR je určený k dezinfekci rukou v náročném městském prostředí. Ocelová kostrukce má objem nádrže 11 litrů a vystačí až na 17 000 dávek dezinfekce. Použít můžete gelovou nebo tekutou. Disponuje šlapacím mechanismem a nepotřebuje elektrické připojení či baterie. Stojan CITY OUTDOOR se snadno instaluje, lehce ovládá a je tak vhodný do každého venkovního i vnitřního prostředí.

Technická specifikace:


Model: CITY OUTDOOR Non-Touch venkovní nášlapný dezinfekční mechanický stojan s rozprašovačem
Barva: nerez
Objem nádoby: 11 litrů
Rozměry (v x š x h): 1165 x 165 x 150 mm
Velikost základny: 395 x 395 mm
Materiál: nerez
Hmostnost: 27 kg
Nastavená dávka dezinfekce: 0,7 ml


Obsah balení:


1x Bezdotykový stojan CITY OUTDOOR