Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Přípravek na čištění a leštění vinylových povrchů. Revoluční složení v jednom kroku obnovuje vinylové povrchy, sedadla lodí, obnovuje barvy a poskytuje ochranu před UV zářením. Přípravek odstraňuje skvrny a žloutnutí z bílého vinylu (koženky) a zanechá vodě odolný povlak.

Objem : 473 ml
Země původu : Francie

Čistič vinylu navrací staršímu vinylu jeho původní vzhled a čistí ho, ale také zvýrazňuje a udržuje vzhled vinylu nového. Zajišťuje ochranu proti škodlivému UV záření, zabraňuje praskání, blednutí či změnám barev, udržuje vláčnost. Ve formě spreje jej lze jednoduše aplikovat. Objem. 473 ml.
Země původu : USA
Objem : 473 ml

Odstraňovač černých skvrn od plísní rychle odstraňuje nevzhledné skvrny ze laminátových povrchů, vinylu, plastů nebo lakovaných povrchů. Působí při kontaktu s povrchem. Speciální složení nepoškozuje vinylové čalounění nebo vlákna. Jedná se o bezpečnější variantu oproti běžným bělidlům a je určený pro použití v karavanech, domácnosti a všude tam, kde jsou problémy se skvrnami od plísní.

Země původu : USA

Koberce, čalounění i auto budou opět jako nové. Pročistěte a osvěžte veškeré domácí textilie pomocí tekutého čističe koberců RM 519. Spolu s tepovačem Kärcher udržuje každý textilní povrch dokonale čistý a postará se naprostý WOW efekt. Potěší vás také svou rychleschnoucí schopností, díky které se ideálně hodí pro každodenní a expresní použití. Pečujte o vaše kobercové podlahy, kusové koberce, pohovky i autosedačky pravidelně, a odvděčí se vám dlouhodobě krásným vzhledem.