Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Ošetřujte své voskované podlahy jemnou, ale účinnou péčí RM 535, která odstraní šmouhy i stopy po obuvi. Vaše podlahy se vám odvděčí dlouhodobě krásným vzhledem a delší životností. Jemný čistič důkladně vyživí dřevěné olejované i voskované povrchy a zanechá pouze příjemnou vůni včelího vosku. Snadno se s ním pracuje a není nutné jej oplachovat. A zašlé dřevo znovu zazáří.

Zažijte skutečný WOW efekt na vašich dřevěných podlahách. Péče RM 534 šetrně očistí a rozzáří uzavřené dřevěné povrchy, a navíc vytváří ochranu proti vlhkost. Šetrně ošetří již zašlé podlahy, a ještě váš domov provoní citrusy. Je určená speciálně pro uzamčené parkety, laminátové podlahy a korek. Pro voskované a olejované podlahy použijte Kärcher péči RM 535.

Stírejte snadno a bez námahy. Čistič podlah RM 537 šetrně odstraňuje šmouhy a skvrny na vašich podlahách, a zároveň chrání jejich povrch. Je vhodný nejen na kámen, ale také dlažby, vinyl, PVC a linoleum. Vždy však věnujte pozornost možnému nebezpečí poškození jednotlivých povrchů, aby čisticí prostředek vždy naplnil vaše očekávání. Vaše domácnost pak bude skutečně dokonale čistá a příjemně provoněná citrusy.

Univerzálně použitelný a extrémně úsporný. Údržbový čistič FloorPro Multi čistič RM 756 pro strojové a manuální čištění podlah a povrchů všeho druhu.

Pro všechny tvrdé podlahy: Univerzální čistič podlach RM 536 pro důkladné čištění ve výhodném balení pro perfektní výsledek bez šmouh. Vhodný pro všechny podlahové myčky a mopy Kärcher.

Podlahový čistič šetrný k materiálům pro manuální použití na veškerých tvrdých a flexibilních podlahách. Také vhodný pro vysoce lesklé povrchy a zařizovací předměty.

Kyselý základní čisticí prostředek pro podlahové mycí stroje. Účinnš rozpouštíí cementový povlak, usazeniny a povlaky, jako je např. vodní kámen, rez, pivní a mléčný kámen. Vynikající k čištění po dokončení stavby.

Zlatý teakový olej je vynikající konzervační povrchový nátěr pro mořský teak a jiné jemné dřevo při použití výjimečných přírodních olejů, které jsou dále přizpůsobeny a chemicky modifikované, čímž vytvářejí polymery s vysokou molekulovou hmotností, odolávající dlouhodobému pôsobniu slané vody a drsného počasí. Speciální technologické přísady se přidávají, aby chránily dřevo před slunečním poškozením UV žárením. Výsledkem je konečné zpracování pro maximální ochranu a krásu teakových povrchů. Ideální pro použití na všech jemných dřevěných plochách a palubách. Vlastnosti: extra dlouhotrvající ochrana teaku, dává přírodní teplou zlatou barvu, snadné použití, rychlé sušení, obsahuje ultrafialové absorbéry odolávající povětrnostním vlivům, vydrží 4 až 6 krát delší než standardní teakové oleje, také ideální pro použití na teakový nábytek a jiné jemné dřevo, ultra - rafinovaný olej, polymery a UV inhibitory poskytují dlouhotrvající ochranu a krásu, zkrášluje přirozené dřevo a barvu teaku, proniká hluboko do struktury a obsahuje UV inhibitory na ochranu proti účinkům vysoušení Sun, snadno se aplikuje. Objem: 950 ml.
Objem : 950 ml
Země původu : USA

Tropický týkový olej je kombinací kvalitného týkového oleje se speciálními pigmenty zdokonalujícími týkovou barvu a poskytujícími kompletní ochranu před působením slunce a soli. Zabraňuje černání týkového dřeva. K dokonalému efektu stačí pouze jeden tenký nátěr, který vydrží min. 1 rok. Barva: teple zlatá jako čerstvě naolejované týkové dřevo. Objem: 473 ml.
Objem : 473 ml
Země původu : USA

Kombinace prémiového týkového oleje se speciálními pigmenty zdokonaluje týkovou barvu a poskytuje kompletní UV ochranu i proti působení tropického slunce a soli. Zabraňuje černání týkového dřeva. Nekape a nestéká. K dokonalému efektu stačí pouze jeden tenký nátěr, který vydrží min. 1 rok. Barva: teple zlatá jako čerstvě naolejované týkové dřevo. Objem: 950 ml.
Země původu : USA
Objem : 950 ml