Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Základní čistič k důkladnému odstranění starých vrstev a odolných nečistot na kameni, linoleu a PVC. Vysoce lesklý účinek díky následnému použití ošetřujících prostředků společnosti Kärcher. Použitelný i na odstranění běžných nečistot na uzamčených parketách a korku. Upozornění: Nevhodný pro neuzamčené dřevěné povrchy.

Optimální péče a perfektní ochrana pro uzavřené parkety, laminátové a korkové podlahy. Stopy po chození jsou odstraněny, pečující film je obnoven a podlaha obdrží jemně matný lesk. Upozornění: Ošetřené podlahy nechte 24 hodin vytvrdit, nenanášejte na ně žádnou vodu, nešoupejte po nich žádný nábytek, nevstupujte na ně s botami. Chraňte přípravek před mrazem.

Optimální péče a perfektní ochrana pro voskované dřevěné podlahy nebo dřevěné podlahy s olejovo-voskovým finišem. Stopy po chození jsou odstraněny, pečující film je obnoven a podlaha obdrží jemně matný lesk. Upozornění: Ošetřené podlahy nechte 24 hodin vytvrdit, nenanášejte na ně žádnou vodu, nešoupejte na nich žádný nábytek, nevstupujte na ně s botami. Chraňte přípravek před mrazem.

Zažijte skutečný WOW efekt na vašich dřevěných podlahách. Péče RM 534 šetrně očistí a rozzáří uzavřené dřevěné povrchy, a navíc vytváří ochranu proti vlhkost. Šetrně ošetří již zašlé podlahy, a ještě váš domov provoní citrusy. Je určená speciálně pro uzamčené parkety, laminátové podlahy a korek. Pro voskované a olejované podlahy použijte Kärcher péči RM 535.

Speciální čistič pro všechny obklady z jemné kameniny spolehlivě rozpustí nečistoty z tuků, olejů a minerální nečistoty. Nenarušuje protiskluzový účinek dlaždic z jemné kameniny. Bez tenzidů a snadno oddělitelné.

Bezbarvý olej na teakové dřevo s dobrou penetrací, chránící dřevo před působením povětrnostních vlivů. Objem - 750 ml.
Objem: 750 ml
Země původu: Česká republika

Univerzálně použitelný a extrémně úsporný. Údržbový čistič FloorPro Multi čistič RM 756 pro strojové a manuální čištění podlah a povrchů všeho druhu.

Kyselý základní čisticí prostředek pro podlahové mycí stroje. Účinnš rozpouštíí cementový povlak, usazeniny a povlaky, jako je např. vodní kámen, rez, pivní a mléčný kámen. Vynikající k čištění po dokončení stavby.

Gelový prostředek na snadné a rychlé odstranění teakových olejů a nátěrů. Gelová forma je vhodná i pro použití ve vertikální poloze.

Objem: 950 ml
Země původu: Francie

Zlatý teakový olej je vynikající konzervační povrchový nátěr pro mořský teak a jiné jemné dřevo při použití výjimečných přírodních olejů, které jsou dále přizpůsobeny a chemicky modifikované, čímž vytvářejí polymery s vysokou molekulovou hmotností, odolávající dlouhodobému pôsobniu slané vody a drsného počasí. Speciální technologické přísady se přidávají, aby chránily dřevo před slunečním poškozením UV žárením. Výsledkem je konečné zpracování pro maximální ochranu a krásu teakových povrchů. Ideální pro použití na všech jemných dřevěných plochách a palubách. Vlastnosti: extra dlouhotrvající ochrana teaku, dává přírodní teplou zlatou barvu, snadné použití, rychlé sušení, obsahuje ultrafialové absorbéry odolávající povětrnostním vlivům, vydrží 4 až 6 krát delší než standardní teakové oleje, také ideální pro použití na teakový nábytek a jiné jemné dřevo, ultra - rafinovaný olej, polymery a UV inhibitory poskytují dlouhotrvající ochranu a krásu, zkrášluje přirozené dřevo a barvu teaku, proniká hluboko do struktury a obsahuje UV inhibitory na ochranu proti účinkům vysoušení Sun, snadno se aplikuje. Objem: 473 ml.
Objem: 473 ml
Země původu: USA