Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Diva & Nice Cosmetics Accessories, 1 ks, Štětce a houbičky pro ženy, Štětec Diva & Nice Cosmetics Accessories zajistí perfektní nalíčení vaší tváře. Vlastnosti: speciální tvar pro snadnou aplikaci skvěle padne do ruky precizní a snadná aplikace na cesty i do kabelky Jak používat: Naberte na štětec malé množství líčidla a naneste na obličej dle potřeby. Pomocí štětce aplikujte na kontury obličeje. Postupujte jemnými tahy a dobře produkt rozetřete.

Royal and Langnickel Chique RoseGold, 1 ks, Štětce a houbičky pro ženy, Štětec Royal and Langnickel Chique RoseGold zajistí perfektní nalíčení vaší tváře. Vlastnosti: speciální tvar pro snadnou aplikaci pro aplikaci krémových produktů Jak používat: Naberte na štětec malé množství líčidla a naneste na obličej dle potřeby.

MAC Cosmetics 170 Synthetic Rounded Slant Brush, 1 ks, Štětce na tvář pro ženy, Štětec MAC Cosmetics 170 Synthetic Rounded Slant Brush zajistí perfektní nalíčení vaší tváře. Vlastnosti: má jemné štětiny speciální tvar pro snadnou aplikaci Složení: ze syntetických vláken Jak používat: Naberte na štětec malé množství líčidla a naneste na obličej dle potřeby.

Parisax Professional, 1 ks, Štětce na tvář pro ženy, Štětec Parisax Professional zajistí perfektní nalíčení vaší tváře. Vlastnosti: pro aplikaci pudrových produktů skvěle padne do ruky precizní a snadná aplikace Složení: z přírodních vláken Jak používat: Naberte na štětec malé množství líčidla a naneste na obličej dle potřeby.

Royal and Langnickel Chique Glam Girl, 1 ks, Štětce a houbičky pro ženy, Štětec Royal and Langnickel Chique Glam Girl zajistí perfektní nalíčení vaší tváře. Vlastnosti: pro aplikaci pudrových produktů speciální tvar pro snadnou aplikaci skvěle padne do ruky Jak používat: Naberte na štětec malé množství líčidla a naneste na obličej dle potřeby.

Royal and Langnickel Chique Glam Girl, 1 ks, Štětce a houbičky pro ženy, Štětec Royal and Langnickel Chique Glam Girl zajistí perfektní nalíčení vaší tváře. Vlastnosti: pro aplikaci pudrových produktů speciální tvar pro snadnou aplikaci skvěle padne do ruky Jak používat: Naberte na štětec malé množství líčidla a naneste na obličej dle potřeby.

Royal and Langnickel Chique Glam Girl, 1 ks, Štětce a houbičky pro ženy, Štětec Royal and Langnickel Chique Glam Girl zajistí perfektní nalíčení vaší tváře. Vlastnosti: pro aplikaci pudrových produktů precizní a snadná aplikace skvěle padne do ruky Jak používat: Naberte na štětec malé množství líčidla a naneste na obličej dle potřeby.

Illamasqua Flat Concealer Brush, 1 ks, Štětce na tvář pro ženy, Štětec Illamasqua Flat Concealer Brush zajistí perfektní nalíčení vaší tváře. Vlastnosti: pro aplikaci krémových produktů má jemné štětiny speciální tvar pro snadnou aplikaci Složení: veganský produkt Jak používat: Naberte na štětec malé množství líčidla a naneste na obličej dle potřeby.

Real Techniques Original Collection Cheek, 1 ks, Štětce na tvář pro ženy, Štětec Real Techniques Original Collection Cheek zajistí perfektní nalíčení vaší tváře. Vlastnosti: pro aplikaci pudrových produktů má jemné štětiny precizní a snadná aplikace skvěle padne do ruky Složení: veganský produkt Jak používat: Naberte na štětec malé množství líčidla a naneste na obličej dle potřeby.

MAC Cosmetics Hyper Real Serum and Moisturizer Brush, 1 ks, Štětce na tvář pro ženy, Štětec MAC Cosmetics Hyper Real Serum and Moisturizer Brush zajistí perfektní nalíčení vaší tváře. Vlastnosti: pro aplikaci krémových produktů skvěle padne do ruky speciální tvar pro snadnou aplikaci má jemné štětiny Složení: ze syntetických vláken Jak používat: Pomocí štětce aplikujte na kontury obličeje. Postupujte jemnými tahy a dobře produkt rozetřete.