Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Diva & Nice Cosmetics Accessories, Doplňky pro ženy, Praktické kosmetické zrcátko Diva & Nice Cosmetics Accessories vám pomůže zůstat krásná a upravená vždy a všude! Vlastnosti: pomáhá kontrolovat dokonalý vzhled vašeho líčení zrcátko je opatřeno přísavkami pro připevnění na zrcadlo nebo sklo Jak používat: Používejte kdykoliv podle potřeby pro úpravu vzhledu nebo kontrolu svého líčení.

RIO Multi-Use Led Mirror, 1 ks, Kosmetická zrcátka pro muže, Praktické kosmetické zrcátko RIO Multi-Use Led Mirror vám pomůže zůstat krásná a upravená vždy a všude! Vlastnosti: pomáhá kontrolovat dokonalý vzhled vašeho líčení praktický tvar zrcátko je opatřeno přísavkami pro připevnění na zrcadlo nebo sklo módní design Jak používat: Používejte kdykoliv podle potřeby pro úpravu vzhledu nebo kontrolu svého líčení. Zrcátko připevněte pomocí přísavek na hladký povrch, nejlépe na zrcadlo nebo sklo.

RIO Led Touch Dimmable Comestic Mirror, 1 ks, Kosmetická zrcátka pro muže, Praktické kosmetické zrcátko RIO Led Touch Dimmable Comestic Mirror vám pomůže zůstat krásná a upravená vždy a všude! Vlastnosti: pomáhá kontrolovat dokonalý vzhled vašeho líčení módní design Jak používat: Používejte kdykoliv podle potřeby pro úpravu vzhledu nebo kontrolu svého líčení.

BEURER BS 55, 1 ks, Kosmetická zrcátka unisex, Praktické kosmetické zrcátko BEURER BS 55 vám pomůže zůstat krásná a upravená vždy a všude! Vlastnosti: pomáhá kontrolovat dokonalý vzhled vašeho líčení módní design kvalitní provedení obsahuje 2 zrcátka – klasické a zvětšovací Jak používat: Používejte kdykoliv podle potřeby pro úpravu vzhledu nebo kontrolu svého líčení.

BEURER BS 89, 1 ks, Kosmetická zrcátka unisex, Praktické kosmetické zrcátko BEURER BS 89 vám pomůže zůstat krásná a upravená vždy a všude! Vlastnosti: pomáhá kontrolovat dokonalý vzhled vašeho líčení praktický tvar kvalitní provedení Jak používat: Používejte kdykoliv podle potřeby pro úpravu vzhledu nebo kontrolu svého líčení.

RIO 10x Magnifying Mirror, 1 ks, Kosmetická zrcátka unisex, Praktické kosmetické zrcátko RIO 10x Magnifying Mirror vám pomůže zůstat krásná a upravená vždy a všude! Vlastnosti: kvalitní provedení zrcátko je opatřeno přísavkami pro připevnění na zrcadlo nebo sklo pomáhá kontrolovat dokonalý vzhled vašeho líčení obsahuje 2 zrcátka – klasické a zvětšovací Jak používat: Používejte kdykoliv podle potřeby pro úpravu vzhledu nebo kontrolu svého líčení. Zrcátko připevněte pomocí přísavek na hladký povrch, nejlépe na zrcadlo nebo sklo.

Janeke Chromium Line Table Double Mirror, Kosmetická zrcátka pro ženy, Praktické kosmetické zrcátko Janeke Chromium Line Table Double Mirror vám pomůže zůstat krásná a upravená vždy a všude! Vlastnosti: pomáhá kontrolovat dokonalý vzhled vašeho líčení módní design obsahuje 2 zrcátka – klasické a zvětšovací Jak používat: Používejte kdykoliv podle potřeby pro úpravu vzhledu nebo kontrolu svého líčení.

Kosmetické výkyvné zrcadlo BS 49 nabízí kvalitní chromový povrch s perleťovou úpravou a LED osvětlení.

Janeke Round Toilette Mirror, 1 ks, Kosmetická zrcátka pro ženy, Praktické kosmetické zrcátko Janeke Round Toilette Mirror vám pomůže zůstat krásná a upravená vždy a všude! Vlastnosti: pomáhá kontrolovat dokonalý vzhled vašeho líčení 3× zvětšuje kvalitní provedení Jak používat: Používejte dle přiloženého návodu.

Kosmetické zrcátko z kolekce Revolution X Friends v designu ikonických fialových dveří je nezbytnost pro každého fanouška seriálu Přátelé. Má praktickou robustní rukojeť, která se příjemně drží v ruce, zatímco se budete soustředit na přesnou aplikaci make-upu.