Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Phyto-Sourcils Fix je zahušťovací a nastavovací gel na obočí od značky Sisley. Tento vzorec, obohacený o nylonová vlákna, dodává obočí tvar, které se okamžitě zdá plnější.Dokonalá rovnováha mezi zpevněním a pružností, udržuje obočí po celý den, bez pocitu ztuhnutí.Stín 0 je zcela neviditelný, aby diskrétně zkrotil obočí. Gely s odstíny 1 a 2 v jemných barvách obočí pro intenzivní vzhled.Kartáček umožňuje přesné použití pro jasnější tvar a velmi přirozený výsledek. Jediný tah pro mírně zvýrazněné obočí, několik pro intenzivnější tvar bez přetížení obočí.Phyto-Sourcils Fix je dlouhodobě odolný proti otěru.Obohacená receptura s aktivním složením péče o pleť (Pro vitamin B5 a extrakt z mučenky) zcela respektuje jemnou přirozenost pleti. Testováno pod oftalmologickým dohledem.

Tuto barevnou řasenku na obočí si zamilujete, neboť je obohacená o vlákna, čímž zaručuje okamžitý objem pro vyplnění a definování obočí! Vypadají vyplněná a definovaná, výsledek je dokonce vrstvitelný, neobtiskává se a má dlouhotrvající výdrž.

Lehké složení tohoto čirého gelu upraví celé obočí a přirozeně ho zafixuje. - Obočí zůstává zafixované po celý den, aniž by vypadalo ztuhle - slibujeme!

Objevte nový gel na obočí Gel Eyebrow Pen. Nová kolekce MAD EYES je nový velkolepý způsob líčení očí s pečujícími složkami. Díky objemovému gelu vytvoříte dokonale nalíčené obočí. Mikrovlákna zaručí jeho přirozený objem.

Objevte nový dlouhotrvající fixační gel Aqua Resist Brow Fixer od Make Up for Ever! Aqua Resist Brow Fixer je dlouhotrvající fixační gel na obočí s mikrokartáčem pro extrémní přesnost. Jeho lehká a vysoce pigmentovaná struktura sublimuje obočí tím, že poskytuje barvu a definici. Jeho 45 ° úhlový kartáč umožňuje snadné a přesné nanášení. Jeho vodotěsný vzorec zaručuje 24 hodinovou výdrž pro přirozený make-up. Výsledek? Disciplinované obočí po dobu 24 hodin. K dispozici ve 4 odstínech. *GOOD FOR VEGAN Produkty vhodné pro vegany, neobsahující žádné ingredience živočišného původu.

Budoucnost vašeho obočí začíná tahy Génia. Brow Genius® kombinuje šest omlazujících složek v promyšleném složení s mnoha výhodami, které působí okamžitě i dlouhodobě a vytváří vzhled vašich snů. Myslete na měkké, pružné, upravené a plné obočí, o kterém jste vždycky snili. Tento seznam účinných složek, od peptidů, panthenolu a korejského ženšenu až po biotin a ricinový olej, je navržen tak, aby vyživoval, udržoval a měnil obočí. Je prý dobře promyšlený. -Peptidové složení s výtažkem z červeného jetele pro plnější vzhled a zároveň ochranu obočí před lámáním. -Korejský červený ženšen pomáhá viditelně zahustit obočí. -Panthenol pomáhá změkčit, vyhladit a zkrotit suché nebo nepoddajné chloupky, takže obočí je ukázněnější a lépe se s ním pracuje. -Biotin pomáhá pokrýt vlasy pro viditelně plnější vzhled. -Kastrový olej pomáhá chránit, vyživovat a obnovovat obočí a zároveň vytváří zdravé prostředí na pokožce a kolem vlasových folikulů.

Předem definované šablony jsou ideální pro tvarování přirozeně vypadajícího obočí.

Pro ty nejkrásnější Vánoce! Udělejte si radost (nebo někomu jinému) s našimi TOP beaty best-sellery! Dramatické řasy s BADgal BANG!, jemná pleť s bází the POREfessional a perfektní obočí, které vydrží celý den, s gelem 24HR Brow Setter. Vše najdete v plechové dóze, kterou můžete používat pořád dokola.

Předem definované šablony jsou ideální pro tvarování přirozeně vypadajícího obočí.

Předem definované šablony jsou ideální pro tvarování přirozeně vypadajícího obočí.