Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Royal and Langnickel Moda Perfect Mineral, 5 ks, Štětce a houbičky pro ženy, Sada štětců na líčení Royal and Langnickel Moda Perfect Mineral vám umožní vytvořit jakékoliv denní i večerní líčení jako od profesionála.

Royal and Langnickel Moda Total Face, 6 ks, Štětce a houbičky pro ženy, Sada štětců na líčení Royal and Langnickel Moda Total Face vám umožní vytvořit jakékoliv denní i večerní líčení jako od profesionála.

da Vinci Classic, , Štětce na tvář pro ženy, Štětec da Vinci Classic zajistí perfektní nalíčení vaší tváře. Vlastnosti: pro aplikaci pudrových produktů speciální tvar pro snadnou aplikaci precizní a snadná aplikace má jemné štětiny Složení: z přírodních vláken Jak používat: Pomocí štětce aplikujte na kontury obličeje. Postupujte jemnými tahy a dobře produkt rozetřete.

da Vinci Style, , Štětce na tvář pro ženy, Štětec da Vinci Style zajistí perfektní nalíčení vaší tváře. Vlastnosti: pro aplikaci pudrových produktů speciální tvar pro snadnou aplikaci skvěle padne do ruky Složení: ze syntetických vláken

Smashbox Stippling Foundation Brush, , Štětce na tvář pro ženy, Štětec Smashbox Stippling Foundation Brush zajistí perfektní nalíčení vaší tváře. Vlastnosti: pro aplikaci krémových produktů speciální tvar pro snadnou aplikaci precizní a snadná aplikace Jak používat: Naberte na štětec malé množství líčidla a naneste na obličej dle potřeby.

Smashbox Camera Ready Sheer Powder Brush, , Štětce na tvář pro ženy, Štětec Smashbox Camera Ready Sheer Powder Brush zajistí perfektní nalíčení vaší tváře. Vlastnosti: pro aplikaci pudrových produktů má jemné štětiny speciální tvar pro snadnou aplikaci Jak používat: Naberte na štětec malé množství líčidla a naneste na obličej dle potřeby.

Bobbi Brown Sheer Powder Brush, , Štětce na tvář pro ženy, Štětec Bobbi Brown Sheer Powder Brush zajistí perfektní nalíčení vaší tváře. Vlastnosti: pro aplikaci pudrových produktů má jemné štětiny speciální tvar pro snadnou aplikaci Jak používat: Naberte na štětec malé množství líčidla a naneste na obličej dle potřeby.

Bobbi Brown Precise Blending Brush, 1 ks, Štětce na tvář pro ženy, Štětec Bobbi Brown Precise Blending Brush zajistí perfektní nalíčení vaší tváře. Vlastnosti: speciální tvar pro snadnou aplikaci skvěle padne do ruky precizní a snadná aplikace Jak používat: Pomocí štětce aplikujte na kontury obličeje. Postupujte jemnými tahy a dobře produkt rozetřete.

Rodial Baby Teddy Brush, 1 ks, Štětce na tvář pro ženy, Vlastnosti: pro aplikaci krémových produktů pro aplikaci pudrových produktů precizní a snadná aplikace Složení: ze syntetických vláken veganský produkt Jak používat: Naberte na štětec malé množství líčidla a naneste na obličej dle potřeby.

Erborian BB Brush, 1 ks, Štětce na tvář pro ženy, Štětec Erborian BB Brush zajistí perfektní nalíčení vaší tváře. Vlastnosti: pro aplikaci krémových produktů speciální tvar pro snadnou aplikaci skvěle padne do ruky precizní a snadná aplikace Jak používat: Naberte na štětec malé množství líčidla a naneste na obličej dle potřeby.