Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Levenhuk Atom 20x50 2090 CZK  -16% 
Binokulární dalekohled. Působivé 20x zvětšení a čočky s velkou aperturou umožňují pozorovat objekty, které jsou velmi daleko. Tento triedr je vhodný i k astronomickým pozorováním. Ergonomický pogumovaný povrch pláště zajišťuje bezpečný a pohodlný úchop. Má klasickou konstrukci na bázi Porro hranolů. Optika je vyrobena z borosilikátového skla BK-7 s antireflexní vrstvou na všech optických plochách, což pozorovateli umožňuje užívat si obraz vysoké kvality. Produkuje jasný a živý obraz s přesnou reprodukcí barev. Jednou z méně nápadných předností tohoto modelu je jeho praktický design: vzdálenost mezi tubusy lze nastavit v rozsahu 56 - 72 mm, a pravý okulár je vybaven kroužkem dioptrické korekce. Očnice z měkké pryže zajišťují maximální pohodlí při pozorování. Pryžové opláštění změkčuje nárazy a brání vlhkosti, nečistotám a prachu proniknout do přístroje. Triedr lze připevnit ke stativu. Hmotnost: 1,12 kg. Obsah soupravy: dalekohled, krytky okuláru a objektivu, závěsný řemen, čistící utěrka, pouzdro, návod k použití a záruční list.
Očnice : Guma
Zorné pole : 3,2°
Hmotnost : 1120 g
Nepromokavé : Ano
Typ aktivity : Turistické / Cestné
Typ : Dalekohled
Balení obsahuje : Čisticí hadřík
Zvětšení : 20x
Balení obsahuje : Manuál
Průměr výstupní pupily : 2,5 mm
Varianta : 20x50
Typ aktivity : Pozorování přírody
Typ aktivity : Myslivost
Barva : Černá
Oční reliéf : 7 mm
Šířka zorného pole na 1000 m : 56 m
Země původu : Čína
Typ aktivity : Turistika
Průměr objektivu : 50 mm
Balení obsahuje : Popruh na krk
Balení obsahuje : Pouzdro

Námořní triedr určený pro rybáře nebo milovníky vodních sportů. Tento přístroj s velkou aperturou disponuje zvětšením 7x a širokým zorným polem, které umožňuje pohodlné sledování velkých objektů. Objektivy o průměru 50 mm zachycují velké množství světla, díky čemuž umožňují pozorování i za soumraku. Tyto nejlepší námořní binokulární dalekohledy jsou v plášti opatřeny vestavěným dálkoměrem a kompasem s diodovým osvětlením. Stupnice dálkoměru je viditelná v okulárech a s její pomocí je možné měřit výšku pozorovaného objektu nebo jeho vzdálenost a určit tak jeho polohu. K napájení diodového osvětlení je potřeba dvou baterií. Kompas udává směr k objektu. Sever je 360°, jih je 180°, východ 90° a západ 270°. Dálkoměr slouží k určení vzdálenosti pozorovaného objektu nebo jeho velikosti. Musíte znát jeden z těchto parametrů a pomocí speciálního vzorce pak můžete vypočítat druhý z nich. Do tohoto vzorce zadáte údaj z dálkoměru. Optická konstrukce je založena na využití Porro hranolů. Kvalitní optika vyrobená ze skla BaK-4 redukuje aberace na minimum a přenáší ostrý a sytý obraz. Čočky s několikanásobnou antireflexní vrstvou na všech opticky aktivních plochách výrazně snižují světelné ztráty. Vodotěsný plášť je vyroben z odolného plastu a je pogumovaný. Tím se zajišťuje ochrana optického přístroje před náhodnými otřesy. Dusíková náplň zabraňuje zamlžování čoček při náhlých změnách teploty. Lidé, kteří nosí brýle, ocení twist-up očnice – pomohou jim správně nastavit šířku zorného pole. Každý optický tubus triedru se zaostřuje zvlášť, tento model nemá mechanismus středového zaostřování. Přirozenému chvění rukou při dlouhodobém pozorování lze předejít instalací triedru na stativ. Specifikace: Zvětšení: 7x. Typ: pryzmat Porro. Okuláry: 2 prvky v 1 skupině. Objektivy: 3 prvky ve 2 skupinách. Materiál optiky: sklo BaK-4. Povrchová úprava optiky: antireflexní vrstva na všech optických plochách. Průměr objektivu (apertura): 50 mm. Výstupní pupila: 5 mm. Oční reliéf: 23 mm. Soumrakový faktor: 18,7. Relativní jas: 51. Práh rozlišení: 5,5. Zorné pole: 7°. Zorné pole: 122 m/1000 m. Nejkratší vzdálenost zaostření: 4 m. Dioptrická korekce okuláru: ±5 dioptrií. Mezipupilární vzdálenost (IPD): 56-76 mm. Zaostřování: individuální pro každý okulár. Očnice: vysunovací. Velikost: klasický. Materiál těla: plastik. Náplň: dusík. Specifikace vodotěsnosti: IPX7. Rozsah provozní teploty: −20…+55 °C. Obsah soupravy: binokulární dalekohled, krytky okuláru a objektivu, pouzdro, závěsný řemen, čistící utěrka, 2 baterie LR936 (jsou součástí balení), návod k použití a záruční list. Hmotnost: 1,42 kg. Rozměry balení: 24 × 23 × 11 cm. Doživotní záruka.
Typ : Dalekohled
Oční reliéf : 23 mm
Očnice : Skládací
Země původu : Čína
Průměr výstupní pupily : 5 mm
Průměr objektivu : 50 mm
Hmotnost : 1420 g
Typ aktivity : Marine
Zvětšení : 7x
Šířka zorného pole na 1000 m : 122 m
Barva : Modrá
Nepromokavé : Ano

Námořní triedr určený pro rybáře nebo milovníky vodních sportů. Tento přístroj s velkou aperturou disponuje zvětšením 8x a širokým zorným polem, které umožňuje pohodlné sledování velkých objektů. Objektivy o průměru 30 mm zachycují velké množství světla, díky čemuž umožňují pozorování i za soumraku. Tyto nejlepší námořní binokulární dalekohledy jsou v plášti opatřeny vestavěným dálkoměrem a kompasem s diodovým osvětlením. Stupnice dálkoměru je viditelná v okulárech a s její pomocí je možné měřit výšku pozorovaného objektu nebo jeho vzdálenost a určit tak jeho polohu. K napájení diodového osvětlení je potřeba dvou baterií. Kompas udává směr k objektu. Sever je 360°, jih je 180°, východ 90° a západ 270°. Dálkoměr slouží k určení vzdálenosti pozorovaného objektu nebo jeho velikosti. Musíte znát jeden z těchto parametrů a pomocí speciálního vzorce pak můžete vypočítat druhý z nich. Do tohoto vzorce zadáte údaj z dálkoměru. Optická konstrukce je založena na využití Porro hranolů. Kvalitní optika vyrobená ze skla BaK-4 redukuje aberace na minimum a přenáší ostrý a sytý obraz. Čočky s několikanásobnou antireflexní vrstvou na všech opticky aktivních plochách výrazně snižují světelné ztráty. Vodotěsný plášť je vyroben z odolného plastu a je pogumovaný. Tím se zajišťuje ochrana optického přístroje před náhodnými otřesy. Námořní triedr Levenhuk Nelson 8x30 se dodává ve vodotěsném plovoucím tělesu: pokud náhodou spadne do vody, nepotopí se, a čočky a hranoly se nepoškodí. Dusíková náplň zabraňuje zamlžování čoček při náhlých změnách teploty. Lidé, kteří nosí brýle, ocení twist-up očnice – pomohou jim správně nastavit šířku zorného pole. Každý optický tubus triedru se zaostřuje zvlášť, tento model nemá mechanismus středového zaostřování. Přirozenému chvění rukou při dlouhodobém pozorování lze předejít instalací triedru na stativ. Specifikace: Zvětšení: 8x. Typ: pryzmat Porro. Okuláry: 2 prvky v 1 skupině. Objektivy: 4 prvky ve 3 skupinách. Materiál optiky: sklo BaK-4. Povrchová úprava optiky: antireflexní vrstva na všech optických plochách. Průměr objektivu (apertura): 30 mm. Výstupní pupila: 3,75 mm. Oční reliéf: 18 mm. Soumrakový faktor: 15,49. Relativní jas: 14. Práh rozlišení: 6,5. Zorné pole: 8°. Zorné pole: 139 m/1000 m. Nejkratší vzdálenost zaostření: 3 m. Dioptrická korekce okuláru: ±5 dioptrií. Mezipupilární vzdálenost (IPD): 56-76 mm. Zaostřování: individuální pro každý okulár. Očnice: vysunovací. Velikost: klasický. Materiál těla: plastik. Náplň: dusík. Specifikace vodotěsnosti: IPX7. Rozsah provozní teploty: −20…+55 °C. Obsah soupravy: binokulární dalekohled, krytky okuláru a objektivu, pouzdro, závěsný řemen, čistící utěrka, 2 baterie LR936 (jsou součástí balení), návod k použití a záruční list. Hmotnost: 0,95 kg. Rozměry balení: 20 × 17 × 9 cm. Doživotní záruka.
Očnice : Skládací
Průměr výstupní pupily : 5 mm
Barva : Modrá
Hmotnost : 950 g
Typ : Dalekohled
Zvětšení : 8x
Typ aktivity : Marine
Země původu : Čína
Nepromokavé : Ano
Oční reliéf : 23 mm
Šířka zorného pole na 1000 m : 122 m
Průměr objektivu : 30 mm

Námořní monokulární dalekohled vybaven vestavěným kompasem a dálkoměrem. Tyto pomůcky umožňují optickému přístroji měřit vzdálenost k objektům a určovat směr objektů vůči světovým stranám. Monokulár je lehký a odolný; v batohu nezabere moc místa. Tento optický přístroj doporučujeme příznivcům rybolovu a majitelům malých plavidel. Zvětšení monokuláru je 7x, což postačuje k detailnímu pozorování vzdálených objektů. Minimální zaostřovací vzdálenost je pouhé 3 metry. Optika je vyrobena ze skla BaK-4. Čočky kompletně pokryté několikanásobnou antireflexní vrstvou přenášejí jasný obraz s vysokým rozlišením. Vodotěsný plastový plášť je naplněn dusíkem, který chrání čočky před zamlžováním. Přístroj má vestavěný kompas a dálkoměr pro použití během dne (nemá vlastní osvětlení). V okuláru uvidíte v oblouku úhlovou stupnici: ta ukazuje směr ke studovanému objektu v úhlových stupních. Sever je 360°, jih je 180°, východ 90° a západ 270°. Dálkoměr vám pomůže vypočítat vzdálenost k objektu, pokud znáte jeho rozměry (výšku). Můžete také vypočítat velikost objektu, pokud znáte jeho vzdálenost. Budete potřebovat údaje z dálkoměru a speciální vzorec pro výpočet. Tento monokulární dalekohled doporučujeme používat blízko vody s plovoucím popruhem Levenhuk FS10: toto jasné příslušenství zabrání, aby se optický přístroj potopil nebo ztratil. Specifikace. Materiál optiky: sklo BaK-4. Povrchová úprava optiky: několikanásobná, na všech optických plochách. Okuláry: 2 optické členy v 1 skupině. Objektivy: 3 optické členy ve 2 skupinách. Zvětšení: 7x. Průměr objektivu (apertura): 35 mm. Zorné pole: 7,5°. Relativní jas: 25. Soumrakový faktor: 15.65. Výstupní pupila: 5 mm. Oční reliéf: 23 mm. Nejkratší vzdálenost zaostření: 3 m. Dioptrická korekce okuláru: ± 4 dioptrií. Specifikace vodotěsnosti: IPX7. Materiál těla: plastik. Očnice: twisted-up. Další vlastnosti: vestavěný kompas a dálkoměr. Zorné pole: 130 m/1000 m. Rozsah provozní teploty: −20…+55°C. Balení: monokulární dalekohled, pouzdro, ochranná krytka okuláru, ochranná krytka objektivu, čistící utěrka, závěsný řemen, návod k použití a záruční list. Hmotnost: 0,42 kg. Rozměry balení: 18 × 9 × 7 cm. Doživotní záruka.
Země původu : Čína

Monokulární dalekohled s ideální kombinací silného zvětšení, kompaktních rozměrů a spolehlivé konstrukce. Je to přístroj s velkým optickým výkonem, který pomůže v jakékoliv situaci. Lze jím pozorovat přírodu, městskou krajinu a celou řadu různých vzdálených objektů. Při dlouhodobém pozorování lze monokulár instalovat na libovolný stativ se standardním 1/4 '' závitem. Moderní střešní hranoly ze skla a čočky s několikanásobnou antireflexní vrstvou, které jsou použity v tomto přístroji, poskytují obraz s vysokým rozlišením a jasem. Zvětšení 8x umožňuje všechny druhy pozorování z ruky bez obav z třesoucího se obrazu. S monokulární Levenhuk Wise 8x42 nepocítíte negativní účinky vyplývající z přirozeného chvění rukou. Je vybaven speciální ochrannou antivibrační povrchovou úpravou. Všechny optické prvky jsou bezpečně chráněny před prachem, postříkáním vodou, otřesy a náhodnými mechanickými údery. Velké zaostřovací kolečko je velmi praktické, protože umožňuje nastavit ostrost jen jednou rukou. Očnici lze snadno protáhnout do délky a v případě potřeby vrátit do výchozí polohy. Díky objektivu s průměrem 42 mm lze pozorovat široké zorné pole. V kombinaci s výkonným zvětšením 8x se tento přístroj stává nejlepším monokulárem na pozorování na dlouhé vzdálenosti. Dodává se s rozšířenou sadou, která obsahuje vše potřebné k péči o optiku a její údržbu a navíc měkké přepravní pouzdro. Specifikace. Materiál optiky: sklo BaK-4. Povrchová úprava optiky: několikanásobná, na všech optických plochách. Zvětšení: 8x. Průměr objektivu (apertura): 42 mm. Zorné pole: 6,3 °. Výstupní pupila: 5,2 mm. Oční reliéf: 18 mm. Nejkratší vzdálenost zaostření: 3 m. Zorné pole: 110 m / 1000 m. Materiál těla: plastik. Další vlastnosti: twist-up očnice. 1/4 '' konektor pro montáž na stativ, antivibrační pogumování těla. Balení: monokulární dalekohled, pouzdro, ochranná krytka okuláru, ochranná krytka objektivu, čistící utěrka, závěsný řemen, návod k použití a záruční list. Hmotnost: 0,353 kg. Rozměry: 160 х 71 x 54 mm.
Země původu : Čína

Levenhuk Blaze BASE 60 1790 CZK  -10% 
Výkonný optický přístroj s velkou aperturou, který disponuje funkcí zoom a šikmým okulárem. Bude ideální ke studiu velmi vzdálených objektů, protože nabízí maximální zvětšení 60x. Objektiv s velkou aperturou umožní provádět pozorování, i když světelné podmínky nejsou ideální: při východu slunce, během pošmourného dne nebo za soumraku. Souprava obsahuje malý stolní stativ, který je potřebný pro pozorování při velkém zvětšení: minimalizuje totiž chvění obrazu. Levenhuk Blaze BASE obsahuje skleněné optické členy přenášející ostrý a detailní obraz. Čočky jsou pokryty několika vrstvami antireflexní povrchové úpravy, která zlepšuje jas obrazu. K seřízení optiky můžete použít kroužek dioptrické korekce na okuláru. Optická konstrukce je uzavřena v kompaktním a lehkém plastovém plášti. Ten je nárazuvzdorný a spolehlivě přístroj ochrání před náhodnými otřesy a pády. Přírodovědci, myslivci a průzkumníci se do spektivu Levenhuk Blaze BASE 60 doslova zamilují. Je skvělou volbou pro pozorování divoké zvěře i městské a přírodní scenérie. Pomocí tohoto spektivu můžete pořizovat snímky pozorované oblasti, neboť na něj můžete nainstalovat fotoredukci. Specifikace. Průměr objektivu (apertura): 60 mm. Průměr okuláru: 21 mm. Zvětšení: 20-60x. Zorné pole: 2,1–1°. Oční reliéf: 16–14 mm. Nejkratší vzdálenost zaostření. 10 m. Zorné pole: 36–17 m/1000 m. Výstupní pupila: 3–1 mm. Dioptrická korekce okuláru: ± 4 dioptrií. Materiál těla: plastik.Obsah soupravy: spektiv, kovový stolní stativ, krytky okuláru a objektivu, čistící utěrka, transportní a skladovací pouzdro, návod k použití a záruční list. Hmotnost: 1,46 kg. Rozměry balení: 39 × 19 × 12 cm. Doživotní záruka.
Průměr objektivu : 60 mm
Barva : Černá
Země původu : Čína
Zvětšení : 60x
Zorné pole : 2,1°
Průměr výstupní pupily : 3 mm
Typ aktivity : Pozorování přírody
Balení obsahuje : Taška
Šířka zorného pole na 1000 m : 36 m
Typ : Pozorovací spektiv
Barva : Zelená
Balení obsahuje : Čisticí hadřík
Hmotnost : 1460 g
Balení obsahuje : Stativ
Balení obsahuje : Manuál

Levenhuk Blaze BASE 70 2290 CZK  -14% 
Model spektivu s velkou aperturou, nejvýkonnější z řady základních pozorovacích dalekohledů Levenhuk. Je odolný vůči tvrdým podmínkám a nabízí vysoce kvalitní obraz i při pozorování těsně před úsvitem a za soumraku. Skleněná optika zajišťuje skvělý detailní obraz a přirozené vykreslení barev. Spektiv Levenhuk Blaze BASE 70 je ideální volbou ke studiu života v přírodě a městského prostředí nebo k lovu a pozorování ptáků. Čočky jsou vyrobeny ze skla BK-7 a chráněny několika vrstvami antireflexní povrchové úpravy. Šikmý okulár umožňuje pohodlnější pozorování nadhlavníkové oblasti. Tento pozorovací dalekohled ohromí ostrým, kontrastním obrazem a umožní obdivovat všechny krásy světa kolem nás. Je skvělý i pro osoby nosící brýle – jeho optika je totiž vybavena dioptrickou korekcí na okuláru. Plášť je vyroben z lehkého a odolného plastu. Souprava obsahuje malý stolní stativ, který je nepostradatelný během pozorování při velkém zvětšení. Na spektiv Levenhuk Blaze BASE 70 možno pomocí speciální redukce, která se kupuje samostatně, nainstalovat doplňkové fotografické zařízení. Specifikace. Průměr objektivu (apertura): 70 mm. Průměr okuláru: 21 mm. Zvětšení: 25-75x. Zorné pole: 1,9–0,91°. Oční reliéf: 16–14 mm. Nejkratší vzdálenost zaostření. 12 m. Zorné pole: 33–16 m/1000 m. Výstupní pupila: 2,8–0,93 mm. Dioptrická korekce okuláru: ± 4 dioptrií. Materiál těla: plastik.Obsah soupravy: spektiv, kovový stolní stativ, krytky okuláru a objektivu, čistící utěrka, transportní a skladovací pouzdro, návod k použití a záruční list. Hmotnost: 1,64 kg. Rozměry balení: 43 × 19 × 12 cm. Doživotní záruka.
Barva : Zelená
Balení obsahuje : Taška
Barva : Černá
Šířka zorného pole na 1000 m : 33 m
Země původu : Čína
Hmotnost : 1640 g
Zorné pole : 1,9°
Průměr objektivu : 70 mm
Zvětšení : 75x
Balení obsahuje : Čisticí hadřík
Balení obsahuje : Stativ
Typ : Pozorovací spektiv
Typ aktivity : Pozorování přírody
Průměr výstupní pupily : 2,8 mm
Balení obsahuje : Manuál

Vodotěsný dalekohled s gumovým povrchem, který poskytuje dobrou přilnavost a zvyšuje bezpečnost při nárazu. Dalekohled je také dobře vyvážený a má velké zaostřovací kolečko, které usnadňuje ovládání v rukavicích. Focus Outdoor je řada hodnotných dalekohledů s hranoly BaK-4 a dobrou antireflexní vrstvou, která poskytuje ostrý obraz se správnými barvami v celém zorném poli. Twist-up očnice umožňují dalekohled používat s nasazenými brýlemi. Modely 32 mm jsou perfektní všestranné dalekohledy pro lovce, pozorovatele ptactva nebo kohokoli, kdo se chce přiblížit přírodě a potřebuje vyšší úroveň jasu, aby mohl pozorovat věci za horších světelných podmínek. Focus Outdoor se dodává s taškou, popruhem a čistícím hadříkem. Dalekohledy Focus Sport Optics jsou vybaveny hranoly s fázovou korekcí a optickými členy z exkluzivního skla ED (Extra low Dispersion) a obsahují lantanoidy, aby bylo dosaženo maximálního kontrastu, rozlišení a přenosu světla. S cílem, aby byly dalekohledy praktičtější a flexibilnější, se na rámy a další prvky využívají trvanlivé a lehké materiály, jako jsou polykarbonáty a slitiny hořčíku. Navíc, všechny voděodolné dalekohledy Focus jsou naplněny dusíkem, aby nedocházelo k zamlžování a aby spolehlivě fungovaly za každého počasí. Když si koupíte dalekohled Focus Sport Optics, máte jistotu, že obdržíte kvalitní produkt nejvyšší možné hodnoty za dobrou cenu, jakož i rozšířenou záruku.
Barva : Zelená
Výška : 13,5 cm
Délka (mm) : 47.0
Typ aktivity : Cestování
Balení obsahuje : Pouzdro
Hmotnost : 530 g
Výška (mm) : 135.0
Varianta : 10x32
Průměr výstupní pupily : 3,2 mm
Typ : Dalekohled
Šířka (mm) : 125.0
Typ aktivity : Pozorování přírody
Průměr objektivu : 32 mm
Délka : 4,7 cm
Zorné pole : 5,6°
Balení obsahuje : Čisticí hadřík
Šířka zorného pole na 1000 m : 98 m
Očnice : TwistUp
Balení obsahuje : Manuál
Oční reliéf : 14 mm
Nepromokavé : Ano
Zvětšení : 10x
Balení obsahuje : Popruh na krk
Balení obsahuje : Krytka okuláru
Země původu : Čína
Šířka : 12,5 cm
Záruka : 10-letá záruka

Praktický dálkoměr přináší jasný a čistý obraz díky kvalitnímu monokuláru se 6-násobným zvětšením a vícevrstvou úpravou. Dálkoměr nabízí velký rozsah měření 5 - 730 m se zobrazením vzdálenosti po 1 metru. Nechybí možnost jednorázového nebo nepřetržitého měření po dobu až 8 sekund. Algoritmus priority prvního cíle měří vzdálenost k nejbližšímu z překrývajících se objektů. Umožňuje přesně změřit vzdálenost k vlajce, pískovým překážkám či konci hřiště. Díky nízké hmotnosti lze dálkoměr pohodlně držet v jedné ruce.
Hmotnost : 130 g
Sklon : Ne
Rozsah měření : 730 m
Zvětšení : 6x
Typ aktivity : Golf
Země původu : Čína
Barva : Bílá

Kompaktní a odolný námořní dalekohled navržen tak, aby byl uživatelsky přívětivý a se zaměřením na optickou kvalitu. Dalekohled Focus Marine 7X50 Compas je vylisován z jednoho kusu, je mimořádně dobře zkonstruován a 100% vodotěsný, aby odolal mořskému prostředí a stal se nezbytnou součástí standardního vybavení lodi. Focus Marine 7X50 Compass je obzvláště vhodný pro navigaci díky vestavěnému kompasu a měřítku zaměřovače, kterou lze v případě potřeby osvětlit. Stabilní vestavěný kompas usnadňuje orientaci a navigaci. Dalekohled má také zabudovanou stupnici, která vám pomůže vypočítat vzdálenost nebo velikost objektu, který měříte. Menší design usnadňuje nehybné držení po delší dobu. Dlouhý oční reliéf usnadňuje lidem, která nosí brýle jeho používání. Snadno se používá a nastavení zaostření je přesné a rychlé, takže můžete snadno sledovat pohybující se objekty. Taška, neoprenový popruh a baterie jsou součástí balení. Dalekohledy Focus Sport Optics jsou vybaveny hranoly s fázovou korekcí a optickými členy z exkluzivního skla ED (Extra low Dispersion) a obsahují lantanoidy, aby bylo dosaženo maximálního kontrastu, rozlišení a přenosu světla. S cílem, aby byly dalekohledy praktičtější a flexibilnější, se na rámy a další prvky využívají trvanlivé a lehké materiály, jako jsou polykarbonáty a slitiny hořčíku. Navíc, všechny voděodolné dalekohledy Focus jsou naplněny dusíkem, aby nedocházelo k zamlžování a aby spolehlivě fungovaly za každého počasí. Když si koupíte dalekohled Focus Sport Optics, máte jistotu, že obdržíte kvalitní produkt nejvyšší možné hodnoty za dobrou cenu, jakož i rozšířenou záruku.
Zvětšení : 7x
Barva : Modrá
Balení obsahuje : Řemínek
Typ aktivity : Marine
Balení obsahuje : Pouzdro
Záruka : 10-letá záruka
Země původu : Čína
Balení obsahuje : Baterie
Průměr objektivu : 50 mm