Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Levenhuk Vegas ED 8x32 5490 CZK  -31% 
Levenhuk Vegas ED 8x32 je kompaktní binokulární dalekohled pro náročné uživatele. Tyto binokulární dalekohledy jsou vybaveny špičkovou optikou vyrobenou ze skla s extrémně nízkými hodnotami rozkladu světla, které minimalizuje optické vady čočky a poskytují ostrý, jasný a kontrastní obraz napříč celým zorným polem. Dalekohledům Levenhuk Vegas ED 8x32 nevadí nepříznivé počasí ani prudké změny teploty. Jsou ideální pro lovce, rybáře a všechny, kdo milují extrémní volnočasové aktivity.
Tyto binokulární dalekohledy jsou založeny na moderních střechových hranolech, které zajišťují vysoký přenos světla. Levenhuk Vegas ED 8x32 jsou kompaktnější a lehčí než podobné binokulární dalekohledy jiných značek. Mají veškeré optické schopnosti profesionální optiky. Všechny optické členy jsou vyrobeny ze skla s extrémně nízkými hodnotami rozkladu světla a jsou chráněny několika vrstvami antireflexní povrchové úpravy. Důležitými součástmi optického designu tohoto modelu jsou čtyřprvkové okuláry.
Tělo je vyrobeno z plastu odolného proti nárazům, který chrání optiku proti nechtěným úderům. Binokulární dalekohledy nevykluzují z rukou, odolají pádu z malé výšky a dobře odolávají prudkým změnám teploty. Jejich tělo je vyplněno dusíkem – neškodným bezbarvým plynem bez zápachu, který chrání čočky před zamlžováním. Hermetická konstrukce zajišťuje vysokou úroveň vodotěsnosti. Tento binokulární dalekohled je možné upustit do vody hluboké 1,5 metru na dobu kratší než 3 minuty.
Přestože mají dalekohledy Levenhuk Vegas ED 8x32 kompaktní velikost, jsou přizpůsobitelné pro stativ. Standardní závit 1/4" je zakrytý krytem stativové zásuvky, který nenarušuje hermeticky utěsněné tělo.
Země původu: Čína
Zvětšení: 8x
Balení obsahuje: Protiprachový kryt
Balení obsahuje: Taška
Balení obsahuje: Řemínek
Balení obsahuje: Čistící hadřík
Balení obsahuje: Manuál
Typ: Dalekohled

Levenhuk Monaco ED 8x32 6990 CZK  -30% 
Binokulární dalekohledy Levenhuk Monaco ED 8x32 jsou vybaveny moderními střechovými hranoly, které jsou odolné vůči extrémním pozorovacím podmínkám. Jsou malé a lehké a velmi užitečné na výlety s kempováním, neboť tyto dalekohledy vás příliš nezatíží a ani nezaberou mnoho místa v batohu. Dalekohledy Levenhuk Monaco ED 8x32 mají stylový design. Jsou oceňovány pro své výjimečné optické schopnosti a snadnou údržbu. Tyto binokulární dalekohledy jsou skutečným pokladem pro všechny, kdo milují rybaření, lov nebo cestování.
Země původu: Čína
Zvětšení: 8x
Balení obsahuje: Protiprachový kryt
Balení obsahuje: Taška
Balení obsahuje: Řemínek
Balení obsahuje: Čistící hadřík
Balení obsahuje: Manuál
Typ: Dalekohled

Série Fujinon 7x50 WP-XL Mariner, která kombinuje skvělý výkon za výbornou cenu, je vodácký dalekohled základní úrovně. Má vícevrstvé čočky, pevný polykarbonátový exteriér a hmotnost, která je pozoruhodně nízká na 7x50 vodotěsnou a protizamlžovací optiku. Má pogumovaný povrch a bude plavat na vodě, když vám náhody vypadne z rukou. Obsahuje také popruh.
Zvětšení: 7x
Typ: Dalekohled
Průměr objektivu: 50 mm
Hmotnost: 0,8 kg
Nepromokavé: Ano
Barva: Černá
Průměr výstupní pupily: 7,1 mm
Zorné pole: 7,5°
Šířka zorného pole na 1000 m: 131 m
Oční reliéf: 18 mm
Očnice: Plast
Typ aktivity: Plachtění
Šířka: 23 cm
Délka: 23 cm
Výška: 9 cm
Balení obsahuje: Řemínek
Balení obsahuje: Čistící hadřík
Balení obsahuje: Manuál
Země původu: Čína
Varianta: Standard

Fujifilm Fujinon TS-X1440 31890 CZK  -24% 
TS-X 1440 je stabilizovaný dalekohled se 14-násobným zvětšením s korekcí vibrací ±6°. Použitím velkých komponentů čočky objektivu s efektivním průměrem 40 mm se dosahuje pokročilé úrovně výkonu shromažďování světla. Jedinečný „EBC Multi-Coating“ společnosti Fujifilm se používá ke kontrole záblesků, duchů a chromatické aberace a zároveň zvyšuje propustnost světla, aby se zajistil jasný a čistý obraz. Stylový a snadno uchopitelný design je kombinován s voděodolnou konstrukcí, díky čemuž je snadno použitelný a vysoce spolehlivý. TS-X 1440 je perfektní pro pozorování přírody a divoké zvěře ze člunu nebo auta a lze jej použít pro astronomické pozorování při slabém osvětlení.
Typ aktivity: Myslivost
Barva: Černá
Země původu: Čína
Průměr výstupní pupily: 2,9 mm
Oční reliéf: 13 mm
Zorné pole: 4°
Šířka zorného pole na 1000 m: 70 m
Délka: 81 mm
Průměr objektivu: 40 mm
Zvětšení: 14x
Balení obsahuje: Carrying Bag
Balení obsahuje: Popruh na krk
Balení obsahuje: Krytka objektivu
Balení obsahuje: Baterie
Napájení: Baterie
Typ: Dalekohled
Nepromokavé: Ano
Hmotnost: 130 g
Šířka: 165 mm

Binokulární skládací dalekohled MFH® univerzální 10 x 50 – woodland je skvělým pomocníkem do každé situace. Díky praktickému tvaru se dobře drží v rukou a za pomoci nylonového pouzdra se i snadno přenáší. Dalekohled nabízí až 10násobné zvětšení, což z něj činí praktickou pomůcku hlavně během cestování v přírodě, což ocení zejména všichni turisté a cestovatelé.

Díky maskáčovému vzoru a rubínovým čočkám je jeho vzhled příjemný na oči, a potěší nejednoho myslivce či turistu. Uživatelé také ocení i zdrsněný povrch operačního válce, který tak zajišťuje snadnou kontrolu a nastavení čoček. Jednoduché skládání a nízká hmotnost nabízí snadnou manipulaci.

Benefity, o kterých musíte vědět:

 • robustní pogumovaný nárazuvzdorný plášť 
 • ostrý a nezkreslený obraz v jakémkoli zvětšení
 • dodáván v praktickém černém nylonovém pouzdru
 • až 10násobné zvětšení


VTX Fog Free Vortex je sada určená pro čištění objektivů Vaší optiky. Čistící přípravek obsažený v sadě účinně eliminuje zamlžování skel. Je tedy ideální také pro čištění brýlí, kde tento efekt najde uplatnění při zvýšené fyzické aktivitě. Sada obsahuje zmiňovaný chemický přípravek na čištění a dále hadřík ze speciálních mikrovláken na setření šmouh, jemných nečistot a otisků prstů. Přípravek a hadřík z mikrovláken jsou šetrné a efektivně čistí bez ovlivnění vlastností čištěné optiky.Benefity, o kterých musíte vědět:

 • sada na čištění objektivů dalekohledů, puškohledů nebo skel brýlí
 • čistící přípravek eliminuje zamlžování skel
 • sada obsahuje
  • chemický přípravek na čištění
  • hadřík ze speciálních mikrovláken na utření skel
 • Odpovídá federálním specifikacím USA NNN-P-40B

Kvalitní dalekohled s vícevrstvou optikou zvyšující přenos světla, což vede k jasnějším a ostrým obrazem s vysokou úrovní kontrastu. Stylové gumové hliníkové tělo chrání před poškozením a ergonomické palcové zarážky a výstupky prstů slouží pro mimořádné pohodlí a snadné používání. Je voděodolný, má měkký přenosný kufřík a součástí balení jsou i popruhy. Technické parametry: Zvětšení: 10-30x Průměr objektivu: 50 mm, Interpupilárna vzdálenost (max.) - 72 mm, Interpupilárna vzdálenost (min.) - 56 mm, Rozsah nastavení dioptrií -4 až +8, Relativní jas - 25 @ 10x / 2,77 @ 30x, Hmotnost - 794 g, Rozměry 185 x 81 x 160 mm.
Země původu: Čína
Barva: Černá
Zvětšení: 30x
Typ: Dalekohled
Průměr objektivu: 50 mm
Hmotnost: 794 g
Průměr výstupní pupily: 5 mm
Šířka zorného pole na 1000 m: 68,6 m
Očnice: Guma
Oční reliéf: 20 mm
Typ aktivity: Myslivost

Dalekohled určený pro outdoorové nadšence, myslivce a pozorovatele ptactva. Díky odlehčené sklopné konstrukci si svůj dalekohled Nature můžete kdykoli vzít s sebou na pozorovatelská dobrodružství. Čočky ED jsou navrženy tak, aby nabízely velkolepý výhled, a vytvářejí kvalitu obrazu ostrý jako břitva a minimalizují chromatickou aberaci. Dlouhý oční reliéf usnadňuje lidem s brýlemi používání dalekohledu. Snadno se používá a nastavení zaostření je přesné a rychlé, takže můžete snadno sledovat i pohybující se objekty. Ergonomický sklopná konstrukce činí dalekohled stabilním a snadno ovladatelný jen jednou rukou. Pryžový povrch poskytuje stabilitu a usnadňuje dlouhodobé držení dalekohledu, díky čemuž je Focus Nature ED vynikající pro pozorování ptáků a lov. Design odolný vůči povětrnostním vlivům umožňuje snadné používání dalekohledu bez ohledu na počasí. Je 100% vodotěsný a plněný plynným dusíkem. Focus Nature ED se dodává s taškou, popruhem na krk a krytkami objektivu. Dalekohledy Focus Sport Optics jsou vybaveny hranoly s fázovou korekcí a optickými členy z exkluzivního skla ED (Extra low Dispersion) a obsahují lantanoidy, aby bylo dosaženo maximálního kontrastu, rozlišení a přenosu světla. S cílem, aby byly dalekohledy praktičtější a flexibilnější, se na rámy a další prvky využívají trvanlivé a lehké materiály, jako jsou polykarbonáty a slitiny hořčíku. Navíc, všechny voděodolné dalekohledy Focus jsou naplněny dusíkem, aby nedocházelo k zamlžování a aby spolehlivě fungovaly za každého počasí. Když si koupíte dalekohled Focus Sport Optics, máte jistotu, že obdržíte kvalitní produkt nejvyšší možné hodnoty za dobrou cenu, jakož i rozšířenou záruku.
Typ aktivity: Myslivost
Typ aktivity: Pozorování přírody
Barva: Černá
Země původu: Čína
Průměr výstupní pupily: 4,15 mm
Oční reliéf: 15,2 mm
Očnice: TwistUp
Zorné pole: 5,6°
Šířka zorného pole na 1000 m: 98 m
Výška: 12,5 cm
Výška (mm): 125.0
Délka: 5 cm
Délka (mm): 50.0
Průměr objektivu: 42 mm
Zvětšení: 10x
Balení obsahuje: Popruh na krk
Balení obsahuje: Pouzdro
Balení obsahuje: Krytka objektivu
Typ: Dalekohled
Nepromokavé: Ano
Hmotnost: 690 g
Šířka: 15 cm
Šířka (mm): 150.0
Záruka: 10-letá záruka

Dalekohled určený pro outdoorové nadšence, myslivce a pozorovatele ptactva. Díky odlehčené sklopné konstrukci si svůj dalekohled Nature můžete kdykoli vzít s sebou na pozorovatelská dobrodružství. Čočky ED jsou navrženy tak, aby nabízely velkolepý výhled, a vytvářejí kvalitu obrazu ostrý jako břitva a minimalizují chromatickou aberaci. Dlouhý oční reliéf usnadňuje lidem s brýlemi používání dalekohledu. Snadno se používá a nastavení zaostření je přesné a rychlé, takže můžete snadno sledovat i pohybující se objekty. Ergonomický sklopná konstrukce činí dalekohled stabilním a snadno ovladatelný jen jednou rukou. Pryžový povrch poskytuje stabilitu a usnadňuje dlouhodobé držení dalekohledu, díky čemuž je Focus Nature ED vynikající pro pozorování ptáků a lov. Design odolný vůči povětrnostním vlivům umožňuje snadné používání dalekohledu bez ohledu na počasí. Je 100% vodotěsný a plněný plynným dusíkem. Focus Nature ED se dodává s taškou, popruhem na krk a krytkami objektivu. Dalekohledy Focus Sport Optics jsou vybaveny hranoly s fázovou korekcí a optickými členy z exkluzivního skla ED (Extra low Dispersion) a obsahují lantanoidy, aby bylo dosaženo maximálního kontrastu, rozlišení a přenosu světla. S cílem, aby byly dalekohledy praktičtější a flexibilnější, se na rámy a další prvky využívají trvanlivé a lehké materiály, jako jsou polykarbonáty a slitiny hořčíku. Navíc, všechny voděodolné dalekohledy Focus jsou naplněny dusíkem, aby nedocházelo k zamlžování a aby spolehlivě fungovaly za každého počasí. Když si koupíte dalekohled Focus Sport Optics, máte jistotu, že obdržíte kvalitní produkt nejvyšší možné hodnoty za dobrou cenu, jakož i rozšířenou záruku.
Typ aktivity: Myslivost
Typ aktivity: Pozorování přírody
Barva: Černá
Země původu: Čína
Průměr výstupní pupily: 5,15 mm
Oční reliéf: 18,4 mm
Očnice: TwistUp
Zorné pole: 6,8°
Šířka zorného pole na 1000 m: 119 m
Výška: 12,5 cm
Výška (mm): 125.0
Délka: 5 cm
Délka (mm): 50.0
Průměr objektivu: 42 mm
Zvětšení: 8x
Balení obsahuje: Popruh na krk
Balení obsahuje: Pouzdro
Balení obsahuje: Krytka objektivu
Typ: Dalekohled
Nepromokavé: Ano
Hmotnost: 711 g
Šířka: 15 cm
Šířka (mm): 150.0
Záruka: 10-letá záruka

Tyto klasické dalekohledy 8x40 umožňují podrobné jasné pozorování na dálku. Ideální volba pro mladé začínající objavovatele.Robustní a kompaktní dalekohled se středovým kolečkem, 8-násobným zvětšením pro obrázky plné detailů. Pogumované a lakované pouzdro. Rozsah dodávky: dalekohled, taška, řemínek, obal na čočky.
Zvětšení: 8x
Průměr objektivu: 40 mm
Délka (mm): 170.0
Šířka (mm): 150.0
Výška (mm): 65.0
Balení obsahuje: Čistící hadřík
Balení obsahuje: Řemínek
Balení obsahuje: Taška
Balení obsahuje: Manuál
Typ: Dalekohled
Země původu: Německo