Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Levenhuk Atom 20x50 2090 CZK  -16% 
Binokulární dalekohled. Působivé 20x zvětšení a čočky s velkou aperturou umožňují pozorovat objekty, které jsou velmi daleko. Tento triedr je vhodný i k astronomickým pozorováním. Ergonomický pogumovaný povrch pláště zajišťuje bezpečný a pohodlný úchop. Má klasickou konstrukci na bázi Porro hranolů. Optika je vyrobena z borosilikátového skla BK-7 s antireflexní vrstvou na všech optických plochách, což pozorovateli umožňuje užívat si obraz vysoké kvality. Produkuje jasný a živý obraz s přesnou reprodukcí barev. Jednou z méně nápadných předností tohoto modelu je jeho praktický design: vzdálenost mezi tubusy lze nastavit v rozsahu 56 - 72 mm, a pravý okulár je vybaven kroužkem dioptrické korekce. Očnice z měkké pryže zajišťují maximální pohodlí při pozorování. Pryžové opláštění změkčuje nárazy a brání vlhkosti, nečistotám a prachu proniknout do přístroje. Triedr lze připevnit ke stativu. Hmotnost: 1,12 kg. Obsah soupravy: dalekohled, krytky okuláru a objektivu, závěsný řemen, čistící utěrka, pouzdro, návod k použití a záruční list.
Typ aktivity : Pozorování přírody
Oční reliéf : 7 mm
Varianta : 20x50
Šířka zorného pole na 1000 m : 56 m
Balení obsahuje : Manuál
Typ aktivity : Turistika
Typ : Dalekohled
Barva : Černá
Země původu : Čína
Typ aktivity : Myslivost
Balení obsahuje : Pouzdro
Průměr výstupní pupily : 2,5 mm
Očnice : Guma
Průměr objektivu : 50 mm
Balení obsahuje : Popruh na krk
Balení obsahuje : Čisticí hadřík
Hmotnost : 1120 g
Nepromokavé : Ano
Zorné pole : 3,2°
Zvětšení : 20x
Typ aktivity : Turistické / Cestné

Divadelní kukátko s LED svítilnou a řetízkem. Jasně zářivé tělo je vyrobeno z kovu a má elegantní, čistý design, vynikající pro osoby s klasickým vkusem i pro milovníky originality. Optika s několikanásobnou antireflexní vrstvou na všech aktivních plochách je vyrobena ze skla BaK-4 a vytváří jasný obraz s dokonalým vykreslením barev. Model se dodává spolu s měkkým váčkem pro uložení a čisticí utěrkou na optiku. Na obalové krabici je potisk s divadelní tématikou. Zvětšení: 3x. Průměr čočky objektivu: 25 mm. Hmotnost: 0,24 kg. Barevné provedení: Black.
Země původu : Čína
Barva : Černá

Levenhuk Karma PRO 10x42 4090 CZK  -16% 
Binokulární dalekohled. Okuláry se skládají ze čtyř optických prvků uspořádaných do tří skupin a nabízejí svěží a ostrý obraz. Čočky jsou na všech optických plochách pokryty několikanásobnou antireflexní vrstvou, která zvyšuje světelnou propustnost. K ochraně optiky před zamlžováním i za vysoké vlhkosti je plášť tohoto modelu naplněn dusíkem. Vzdálenost mezi tubusy lze snadno upravit a pravý okulár je vybaven kroužkem dioptrické korekce. Pomocí twist-up očnic lze velmi pohodlně nastavit optimální vzdálenost mezi očima a okuláry. Reliéfní pogumovaný plášť v armádní zelené barvě neklouže v rukou. Triedr je dokonale vodotěsný. Zvětšení: 10x. Průměr čoček objektivu: 42 mm. Hmotnost: 0,8 kg. Obsah soupravy: dalekohled, krytky okuláru a objektivu, závěsný řemen, čistící utěrka, pouzdro, návod k použití a záruční list.
Země původu : Čína
Nepromokavé : Ano
Hmotnost : 770 g
Balení obsahuje : Manuál
Varianta : 10x42
Zvětšení : 10x
Typ aktivity : Turistické / Cestné
Průměr výstupní pupily : 4,1 mm
Balení obsahuje : Krytka okuláru
Balení obsahuje : Popruh na krk
Zorné pole : 5,8°
Šířka zorného pole na 1000 m : 101 m
Průměr objektivu : 42 mm
Oční reliéf : 14 mm
Očnice : TwistUp
Balení obsahuje : Pouzdro
Barva : Zelená
Očnice : Guma
Typ : Dalekohled
Balení obsahuje : Čisticí hadřík

Nejvýkonnější optický přístroj s velkou aperturou v této řadě. Jeho zvětšení lze nastavit v rozmezí 25x až 75x. Průměr čočky objektivu je 90 mm. Umožňuje provádět pozorování i na dlouhé vzdálenosti. Extrémní podmínky při pozorování nebudou problémem: Levenhuk Blaze 90 PLUS zajišťuje jasný obraz i za soumraku a překážkou pro něj není sníh, déšť ani teploty pod bodem mrazu. Optická konstrukce využívá členy vyrobené ze skla BK- 7. Jsou opatřeny několikanásobnou antireflexní vrstvou a umožňují přenášet obraz, který je v celém zorném poli ostřejší a kontrastnější. Optika vytváří vysoce kvalitní obraz se správným vykreslením barev. K okuláru můžete připevnit speciální redukci na fotoaparát (kupuje se samostatně). Tento pozorovací dalekohled můžete použít v jakémkoli počasí. Hermetickým pláštěm nepronikne voda a dusíková náplň zabraňuje zamlžování čoček. Levenhuk Blaze 90 PLUS doporučujeme instalovat na stativ, aby se zabránilo chvění obrazu při vysokém zvětšení. Součástí dodávky spektivu je i standardní fotografický stativ s 1/4" připojením. Specifikace. Průměr objektivu (apertura): 90 mm. Zvětšení: 25-75x. Zorné pole: 1,6–0,8°. Oční reliéf: 16 mm. Nejkratší vzdálenost zaostření: 10 m. Zorné pole: 28–14 m/1000 m. Výstupní pupila: 3,6–1,2 mm. Vnitřní průměr okulárů: 1,91. Materiál těla: plastik. Obsah soupravy: spektiv, kovový stolní stativ, krytky okuláru a objektivu, čistící utěrka, transportní a skladovací pouzdro, závěsný řemen, návod k použití a záruční list. Hmotnost: 3,2 kg. Rozměry balení: 53,5 × 19,5 × 15 cm. Doživotní záruka.
Balení obsahuje : Taška
Průměr objektivu : 90 mm
Barva : Šedá
Hmotnost : 3200 g
Typ : Pozorovací spektiv
Zvětšení : 75x
Země původu : Čína
Balení obsahuje : Stativ
Balení obsahuje : Manuál
Průměr výstupní pupily : 3,6 mm
Zorné pole : 1,6°
Typ aktivity : Pozorování přírody
Balení obsahuje : Čisticí hadřík
Šířka zorného pole na 1000 m : 28 m
Balení obsahuje : Řemínek

Dalekohledy Travel Spotting Scopes jsou díky kompaktnímu designu ideální na pozorování přírody a pozorování ptáků. Zejména přesné a rychlé zaostření ho připraví a umožní rychlé a jednoduché zaostření.Vyzbrojené plně pokrytou optikou a prizmatem BK-7 mají velké zvětšení a stále jasný a čistý obraz. Oční čočky se systémem TwistUp poskytují výhled s brýlemi i bez nich. Pomocí funkce plynulého zvětšení je možné dosáhnout 20 - 60-násobné zvětšení. Pro lepší stabilitu můžete použít přiložený stolní stativ.
VLASTNOSTI

lehký a kompaktní zaměřovací dalekohled na cesty
plynule nastavitelný rozsah zvětšení
vhodné i pro nositele brýlí

Typ : Zoom Spotting Scope
Balení obsahuje : Stativ
Délka (mm) : 370.0
Šířka zorného pole na 1000 m : 32 m
Šířka (mm) : 75.0
Provoz na baterie : Ne
Balení obsahuje : Manuál
Průměr objektivu : 60 mm
Zvětšení : 60x
Země původu : Německo
Zorné pole : 1,83°
Barva : Černá
Typ aktivity : Pozorování přírody
Balení obsahuje : Taška
Výška (mm) : 130.0
Hmotnost : 687 g

Bresser Junior 2290 CZK  -17% 
Planetární projektor ze série Junior, který promítá noční oblohu přímo na strop místnosti a díky dvěma zabudovaným motorem nabízí simulaci v reálném čase a pohyblivou projekci včetně padajících hvězd. Velikost projekce je 1,6 x 2,1 m (na vzdálenost 2 m, maximální projekční vzdálenost je 3 m), přičemž uživatel má k dispozici dva projekční disky obsahující více než 8000 nebeských objektů. Projektor je napájen prostřednictvím baterií (součást balení) a nabízí automatické vypnutí po 30, 60 nebo 120 minutách pro úsporu energie. Mezi další součásti patří jasná bílá LED dioda a kolečko pro nastavení zaostření. Stříbrné barevné provedení.
Země původu : Německo
Typ : Astroplanetarium

Ergonomický a vodotěsný dalekohled, který je zkonstruován tak, aby odolal náročným podmínkám, a díky své hmotnosti je dokonalým společníkem na výlety do přírody. Dalekohled má pokročilou antireflexní vrstvu, která poskytuje jasný, ostrý a živý obraz. Model Observer 42 je o více než 30 % jasnější než Observer 34, čehož si všimnete v náročných povětrnostních podmínkách. Okuláry mají očnice s otočným uzávěrem a oční reliéf 18 mm. Brilantní a ostrý obraz s exkluzivní povrchovou úpravou, díky které je dalekohled jasný a ostrý. Dalekohledy Focus Sport Optics jsou vybaveny hranoly s fázovou korekcí a optickými členy z exkluzivního skla ED (Extra low Dispersion) a obsahují lantanoidy, aby bylo dosaženo maximálního kontrastu, rozlišení a přenosu světla. S cílem, aby byly dalekohledy praktičtější a flexibilnější, se na rámy a další prvky využívají trvanlivé a lehké materiály, jako jsou polykarbonáty a slitiny hořčíku. Navíc, všechny voděodolné dalekohledy Focus jsou naplněny dusíkem, aby nedocházelo k zamlžování a aby spolehlivě fungovaly za každého počasí. Když si koupíte dalekohled Focus Sport Optics, máte jistotu, že obdržíte kvalitní produkt nejvyšší možné hodnoty za dobrou cenu, jakož i rozšířenou záruku.
Balení obsahuje : Pouzdro
Hmotnost : 645 g
Zvětšení : 8x
Barva : Zelená
Země původu : Čína
Průměr objektivu : 42 mm
Průměr výstupní pupily : 5,25 mm
Balení obsahuje : Popruh na krk
Šířka zorného pole na 1000 m : 124 m
Šířka : 13 cm
Varianta : 8x42
Zorné pole : 7,1°
Záruka : 10-letá záruka
Typ aktivity : Myslivost
Oční reliéf : 18 mm
Balení obsahuje : Manuál
Typ : Dalekohled
Balení obsahuje : Krytka okuláru
Výška : 14,5 cm
Výška (mm) : 145.0
Šířka (mm) : 130.0
Očnice : TwistUp
Balení obsahuje : Čisticí hadřík
Délka : 5,3 cm
Délka (mm) : 53.0
Typ aktivity : Pozorování přírody
Nepromokavé : Ano

Levenhuk Atom 10x25 660 CZK  -16% 
Binokulární dalekohled. Optika se všemi aktivními plochami pokrytými antireflexní vrstvou, zajišťuje jasný a křišťálově čistý obraz. Robustní plášť je potažený reliéfním pogumováním, které triedr chrání před poškozením. Optická konstrukce tohoto modelu je založena na využití střechových hranolů, výsledkem čeho je vynikající výkon a velmi kompaktní rozměry. 10x zvětšení umožňuje studovat detaily i u výrazně vzdálených objektů. Obraz získaný během pozorování je ostrý a kontrastní s živými a jasnými barvami. Design má uživateli zajistit co nejvyšší pohodlí při pozorování: můžete si nastavit mezipupilární vzdálenost, na triedru je mechanismus dioptrické korekce a okuláry jsou vybaveny očnicemi vyrobenými z měkké pryže. Pogumovaný plášť chrání vnitřní části přístroje před prachem, nečistotami a vlhkostí. Díky reliéfnímu povrchu pláště vám triedr nevyklouzne z ruky. Hmotnost: 0,34 kg. Obsah soupravy: dalekohled, závěsný řemen, čistící utěrka, pouzdro, návod k použití a záruční list.
Průměr objektivu : 25 mm
Varianta : 10x25
Typ aktivity : Turistika
Typ : Dalekohled
Balení obsahuje : Manuál
Zorné pole : 5,7°
Typ aktivity : Turistické / Cestné
Očnice : Guma
Šířka zorného pole na 1000 m : 96 m
Hmotnost : 340 g
Balení obsahuje : Pouzdro
Průměr objektivu : 25 mm
Typ aktivity : Pozorování přírody
Balení obsahuje : Čisticí hadřík
Barva : Černá
Země původu : Čína
Průměr výstupní pupily : 2,5 mm
Nepromokavé : Ano
Typ aktivity : Myslivost
Zvětšení : 10x
Balení obsahuje : Popruh na krk
Oční reliéf : 11 mm

Divadelní kukátko s LED svítilnou a řetízkem. Jasně zářivé tělo je vyrobeno z kovu a má elegantní, čistý design, vynikající pro osoby s klasickým vkusem i pro milovníky originality. Optika s několikanásobnou antireflexní vrstvou na všech aktivních plochách je vyrobena ze skla BaK-4 a vytváří jasný obraz s dokonalým vykreslením barev. Model se dodává spolu s měkkým váčkem pro uložení a čisticí utěrkou na optiku. Na obalové krabici je potisk s divadelní tématikou. Zvětšení: 3x. Průměr čočky objektivu: 25 mm. Hmotnost: 0,24 kg. Barevné provedení: Red.
Země původu : Čína
Barva : Červená

Levenhuk Bruno PLUS 20x80 5490 CZK  -38% 
Astronomický binokulární dalekohled. Jeho charakteristiky jsou zcela srovnatelné s charakteristikami základního refraktoru a umožní pozorovat krásu vesmíru. Porro hranoly a pětiprvkové okuláry, které jsou základem jeho optické stavby, přenášejí jasný, kontrastní a detailní obraz bez deformací. Všechny optické prvky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního skla BaK–4 s několikanásobnou antireflexní vrstvou. Objektivy s velkou aperturou jsou ideální při nočním pozorování hvězdné oblohy. Hermetická konstrukce neumožňuje pronikání vody a prachu dovnitř přístroje a dusíková náplň chrání čočky před zamlžením. Plášť je vyroben z hliníku odolného proti nárazům, který odolává pádům a otřesům. Pro nejčistší obraz je doporučeno dalekohled instalovat na stativ. Zvětšení: 20x. Průměr čoček objektivu: 80 mm. Hmotnost: 2,79 kg. Obsah soupravy: dalekohled, krytky okuláru a objektivu, závěsný řemen, čistící utěrka, pouzdro, návod k použití a záruční list.
Země původu : Čína
Typ : Dalekohled