Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Levenhuk Atom 7x35 1190 CZK  -37% 
Binokulární dalekohled. Dalekohled nabízí skvělou viditelnost a dokonale se hodí ke sledování ptáků, panoramatickému pozorování a v jiných situacích, kdy je třeba v jednom okamžiku pozorovat velkou oblast. Kvalitní optika zajišťuje jasný a ostrý obraz, zatímco kompaktní pogumované tělo pohodlně spočine v rukou. Využívá klasické Porro hranoly, proto je světelná ztráta uvnitř hranolů téměř nulová. Čočky s antireflexní vrstvou na všech optických plochách poskytují jasný a přirozený obraz. Široké zorné pole se skvěle hodí k panoramatickým pozorováním v terénu. Disponuje nastavitelnou mezipupilární vzdáleností a dioptrickou korekcí. Triedr je vybaven pohodlnými očnicemi vyrobenými z měkké pryže. Pogumovaný plášť chrání binokulár před proniknutím prachu a nečistot do jeho vnitřních částí. Hmotnost: 1,8 kg. Obsah soupravy: dalekohled, krytky okuláru a objektivu, závěsný řemen, čistící utěrka, pouzdro, návod k použití a záruční list.
Země původu: Čína
Barva: Černá
Zvětšení: 7x
Typ: Dalekohled
Průměr objektivu: 35 mm
Hmotnost: 1800 g
Průměr výstupní pupily: 5 mm
Šířka zorného pole na 1000 m: 157 m
Zorné pole: 8°
Očnice: Guma
Oční reliéf: 13 mm
Typ aktivity: Cestování

Levenhuk Sherman PRO 6.5x32 2690 CZK  -30% 
Binokulární dalekohled. Velké Porro hranoly zajišťují široké zorné pole. Důmyslná optická konstrukce dvouprvkových objektivů a okulárů s pěti optickými prvky zajišťuje plochý obraz terénu bez zkreslení na okrajích. Čočky jsou na všech aktivních plochách pokryty několikanásobnou antireflexní vrstvou, což dále zvyšuje kvalitu obrazu. K ochraně optiky před zamlžováním je plášť naplněn dusíkem. Dlouhý oční reliéf tohoto modelu vám umožňuje pozorování s nasazenými dioptrickými nebo slunečními brýlemi. Pomocí praktických twist-up očnic můžete nastavit nejpohodlnější vzdálenost očí od okulárů. Triedr je dokonale vodotěsný. Zvětšení: 6.5x. Průměr čoček objektivu: 32 mm. Hmotnost: 1,12 kg. Obsah soupravy: dalekohled, krytky okuláru a objektivu, závěsný řemen, čistící utěrka, pouzdro, návod k použití a záruční list.
Země původu: Čína
Barva: Zelená
Zvětšení: 6,5x
Typ: Dalekohled
Průměr objektivu: 32 mm
Hmotnost: 1120 g
Průměr výstupní pupily: 4,9 mm
Šířka zorného pole na 1000 m: 175 m
Zorné pole: 10°
Očnice: TwistUp
Oční reliéf: 21 mm
Typ aktivity: Myslivost

Levenhuk Sherman PRO 8x42 3790 CZK  -34% 
Binokulární dalekohled. Optická konstrukce vychází z použití Porro hranolů, díky čemuž nabízí široké zorné pole. Objektivy jsou dvouprvkové a okuláry se skládají z pěti optických prvků. Taková konstrukce umožňuje získat ploché zorné pole, takže obraz je bez zkreslení nejen ve středu, ale i na okrajích. Čočky jsou na všech optických plochách pokryty několikanásobnou antireflexní vrstvou, která zvyšuje světelnou propustnost. Plášť je naplněn dusíkem, který chrání čočky před zamlžováním. Optika je uložena v robustním vodotěsném těle. Díky pogumovanému plášti s reliéfním povrchem se triedr velmi pohodlně drží v rukou a široký popruh, který je součástí sady, můžete použít k jeho zavěšení kolem krku. Tělo je opatřeno montážní objímkou, jejíž pomocí jej lze v případě potřeby umístit na stativ. Zvětšení: 8x. Průměr čoček objektivu: 42 mm. Hmotnost: 1,2 kg. Obsah soupravy: dalekohled, krytky okuláru a objektivu, závěsný řemen, čistící utěrka, pouzdro, návod k použití a záruční list.
Země původu: Čína
Barva: Zelená
Zvětšení: 8x
Typ: Dalekohled
Průměr objektivu: 42 mm
Hmotnost: 1200 g
Průměr výstupní pupily: 5,3 mm
Šířka zorného pole na 1000 m: 142 m
Zorné pole: 8,1°
Očnice: TwistUp
Oční reliéf: 21 mm
Typ aktivity: Myslivost

Golfový dálkoměr nabízí všechny klíčové prémiové funkce v dostupném balení. Špičková optika se vyznačuje vynikající čistotou v kombinaci se 6-násobným zvětšením, dosahem 600 m a snadno čitelnými vzdálenostmi. Dálkoměr poskytuje velmi rychlé výsledky, skenování stožáru a cílový vibrační režim s přesností / - 0,5 m a poskytuje hodnoty přímé vzdálenosti a sklonu. Dálkoměr je kombinací správné velikosti a váhy, abyste dosáhli co nejlepší zážitek.
Hmotnost: 170 g
Barva: Bílá
Zvětšení: 6x
Sklon: Ano
Rozsah měření: 600 m
Varianta: X Rangefinder
Barva podle výrobce: White/Black/Red
Země původu: Čína
Typ aktivity: Golf

Golfový dálkoměr nabízí všechny klíčové prémiové funkce v dostupném balení. Špičková optika se vyznačuje vynikající čistotou v kombinaci se 6-násobným zvětšením, dosahem 600 m a snadno čitelnými vzdálenostmi. Dálkoměr poskytuje velmi rychlé výsledky, skenování stožáru a cílový vibrační režim s přesností / - 0,5 m a poskytuje hodnoty přímé vzdálenosti a sklonu. Dálkoměr je kombinací správné velikosti a váhy, abyste dosáhli co nejlepší zážitek.
Hmotnost: 170 g
Barva: Šedá
Rozsah měření: 600 m
Zvětšení: 6x
Sklon: Ano
Varianta: X Rangefinder
Barva podle výrobce: Charcoal/Black/Red
Země původu: Čína
Typ aktivity: Golf
: Li

Levenhuk Karma BASE 8x32 1490 CZK  -31% 
Dalekohled je kombinací nízké hmotnosti a kompaktních rozměrů. Poskytuje jasný a ostrý obraz a 8-násobné zvětšení. Je ideální pro všechny milovníky turistiky. Vhodný je na pozorování otevřených ploch. Dalekohled je přizpůsobitelný i pro stativ.Čočky jsou vyrobeny ze skla BK-7. Optika je chráněna několika vrstvami povlaku, což zvyšuje jas a kontrast přenášeného obrazu. Široké zorné pole umožňuje pozorování skupin lidí nebo zvířat. Okuláry jsou navíc vybaveny větším reliéfem očí. Ostrost se nastavuje pomocí centrálního zaostřovacího kolieska.Ďalšie nastavení lze provádět pomocí nastavovacího kroužku dioptrie. Vlastnosti:Turistické dalekohledy disponují optikou vyrobenou z vrstveného skla BK-7Široké zorné pole a 8-násobné zvětšeníBlízké zaostření 3 metry je vhodné na pozorování blízkých objektůVhodný pro provádění pozorování s nasazenými brýlemi, přizpůsobitelný stativuLehké plastové tělo s vysokou pevností Sada obsahuje:DalekohledKryty na objektiv / čočkyPopruh / řemínekPouzdroČisticí utěrkaUživatelská příručka Specifikace:Zvětšení: 8 xTyp: Roof prismMateriál optiky: BK-7Optická vrstva: vícevrstváPrůměr čočky (clony): 32 mmPrůměr výstupní pupily: 4 mmReliéf očí: 13,6 mmRelativní jasnost: 16Zorné pole: 7,2 °Zorné pole, (m / 1000 m) (ft / 1000 yd): 126Blízké zaostření: 3 m / 9,8 ftNastavení dioptrických brýlí, dioptrie: ± 4Interpupilárna vzdálenost (IPD): 55-76 mmZaostřování: centrálníMateriál: guma, plastPřizpůsobitelné stativu: anoPouzdro v sadě: anopogumované těloPoužití: turistickéVelikost: kompaktníVyužití:Výrobek pro všeobecné použitíMohou ho používat děti starší 3 let
Země původu: Čína

Levenhuk Vegas ED 8x32 5490 CZK  -31% 
Levenhuk Vegas ED 8x32 je kompaktní binokulární dalekohled pro náročné uživatele. Tyto binokulární dalekohledy jsou vybaveny špičkovou optikou vyrobenou ze skla s extrémně nízkými hodnotami rozkladu světla, které minimalizuje optické vady čočky a poskytují ostrý, jasný a kontrastní obraz napříč celým zorným polem. Dalekohledům Levenhuk Vegas ED 8x32 nevadí nepříznivé počasí ani prudké změny teploty. Jsou ideální pro lovce, rybáře a všechny, kdo milují extrémní volnočasové aktivity.
Tyto binokulární dalekohledy jsou založeny na moderních střechových hranolech, které zajišťují vysoký přenos světla. Levenhuk Vegas ED 8x32 jsou kompaktnější a lehčí než podobné binokulární dalekohledy jiných značek. Mají veškeré optické schopnosti profesionální optiky. Všechny optické členy jsou vyrobeny ze skla s extrémně nízkými hodnotami rozkladu světla a jsou chráněny několika vrstvami antireflexní povrchové úpravy. Důležitými součástmi optického designu tohoto modelu jsou čtyřprvkové okuláry.
Tělo je vyrobeno z plastu odolného proti nárazům, který chrání optiku proti nechtěným úderům. Binokulární dalekohledy nevykluzují z rukou, odolají pádu z malé výšky a dobře odolávají prudkým změnám teploty. Jejich tělo je vyplněno dusíkem – neškodným bezbarvým plynem bez zápachu, který chrání čočky před zamlžováním. Hermetická konstrukce zajišťuje vysokou úroveň vodotěsnosti. Tento binokulární dalekohled je možné upustit do vody hluboké 1,5 metru na dobu kratší než 3 minuty.
Přestože mají dalekohledy Levenhuk Vegas ED 8x32 kompaktní velikost, jsou přizpůsobitelné pro stativ. Standardní závit 1/4" je zakrytý krytem stativové zásuvky, který nenarušuje hermeticky utěsněné tělo.
Země původu: Čína
Zvětšení: 8x
Balení obsahuje: Protiprachový kryt
Balení obsahuje: Taška
Balení obsahuje: Řemínek
Balení obsahuje: Čisticí hadřík
Balení obsahuje: Manuál
Typ: Dalekohled

Hvězdářský dalekohled Levenhuk Blitz 80s PLUS je achromatický refraktor s krátkou ohniskovou vzdáleností a širokým zorným polem, který obraz vykresluje ve vysokém rozlišení. Vzhledem k velké apertuře je hvězdářský dalekohled vhodný i k astrofotografii. Umožňuje pozorování vesmírneho prostoru a jasných objektů hlubokého vesmíru, ty však nikoli podrobně.
Tento refraktor s krátkou ohniskovou vzdáleností je velice kompaktní, je tak skvělým přístrojem pro výlety na venkov. Mimo městské světelné znečištění navíc poskytuje ostřejší a jasnější obraz nočního nebe. Lze jej použít také jako pozorovací hvězdářský dalekohled pro pozemní pozorování.
Hvězdářský dalekohled se instaluje na paralaktickou montáž s ručním ovládáním. Tento typ montáže je praktický pro delší pozorování. Ovládací knoflíky s pomalým pohybem umožňují přesné a plynulé sledování objektů na pohybující se obloze. Montáž se připevňuje na hliníkový stativ. Ten je stabilní a výškově nastavitelný, uprostřed se nachází přihrádka na příslušenství. Vzhledem k použití standardního okulárového výtahu lze s hvězdářský dalekohledem použít jakékoli příslušenství s průměrem válce 31,75 mm (1,25") (prodává se zvlášť).
Vlastnosti:

Refraktor s krátkou ohniskovou vzdáleností – kompaktní a lehký
Vhodný pro výlety na venkov
Vhodný pro zkoumání vesmíru a astrofotografii
Lze použít pro pozemní pozorování
Rozšířená sada

Typ aktivity: Astronómie
Clona: 80 mm
Země původu: Čína
Hledáček: Optická
Průměr objektivu: 80 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 400 mm
Balení obsahuje: Okulár
Balení obsahuje: Finderscope
Balení obsahuje: Control Knobs
Balení obsahuje: Montážní sada
Balení obsahuje: Manuál
Balení obsahuje: Stativ
Typ: Teleskop
Varianta: 80s Plus

Webkamera SWISSTEN FHD 1080P je vybavena automatickým ostřením, kvalitou obrazu Full HD a je podporována OS Windows, OS X/ MAC OS a dalšími. (webcamera)

Webkamera Niceboy Stream 499 CZK  -50% 
Niceboy STREAM je dostupná webkamera pro streamování a videokomunikaci v HD rozlišení 1280 x 720. Webkameru snadno upevníte pomocí klipsu na stůl nebo monitor. V jednom těle webkamery Niceboy STREAM najdete vše pro čistý přenos obrazu i zvuku. Niceboy Stream Niceboy STREAM je praktická webkamera s HD rozlišením. V těle se nachází kvalitní HD CMOS senzor, který zachytí každý detail v jasných, přirozených barvách. Plynulost přenosu pak vychází vychází z vysoké snímkové frekvence 30 FPS.