Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Laserový dálkoměr s jedinečnou rychlostí a přesností do dlaně. Vlastnosti: Gumové-kovové povrchové provedení. VDT (Vivid Display Technology. 2nd Generation ESP VSI (Variable Sight-in). Bow Mode - poskytuje skutečnou horizontální vzdálenost od 5-99 yardů. Rifle Mode - poskytuje držení v CM, IN, MOA & MIL. Bullseye™, Brush™ a Scan režim. Rozsah: 5-1300 yardů. Přizpůsobitelné dioptrie. Kompatibilní s magnetickým systémem upevnění. Voděodolný. Možná montáž na statív. Posi-Thread™ dvířka na baterii. Zvětšení: 6x. Průměr objektivu: 21mm. Hmotnost: 227g.
Rozsah měření : 1190 m
Zvětšení : 6x
Barva : Černá
Technologie : Bow Mode
Země původu : Čína
Technologie : Rifle Mode
Typ aktivity : Golf
Technologie : ARC
Rozměry : 8,6 W x 7,4 H x 2,5 D (cm)
Hmotnost : 227 g

Laserový dálkoměr vám díky svému perfektnímu tvaru skvěle padne do ruky. Zaujme vás svými funkcemi, jako Slope pro měření svahu, funkcí vibrování po zaměření cíle a ignorováním obrazů v pozadí. Dálkoměr je perfektním doplňkem pro každého golfistu. Vyznačuje se jednoduchým ovládáním a dobrou optikou.
Rychlý režim skenování zmapuje terén a vzdáleností. K dispozici budete mít až 6-násobné přiblížení pro jasné a přesnější zobrazení. Potěší vás také jeho nízká hmotnost a díky voděodolné konstrukcí jej můžete využívat za každého počasí.
Rozsah měření : 1090 m
Typ aktivity : Golf
Sklon : Ano
Barva : Černá
Země původu : Čína
Hmotnost : 172 g
Zvětšení : 6x

Golfový laser je charakteristický rychlostí, přesností a jednoduchým použitím. Nabízí dosah až 1300 yardů, přesnost na méně než jeden yard a špičkové, 7-násobné zvětšení. Díky technologii Pinlock PRO 3000 zaručuje, že budete moci kdykoli důvěřovat své vzdálenosti.
Vlastnosti:

Rychlý, přesný a snadno použitelný: Špičková laserová technologie pro rychlé měření vzdálenosti
Kompaktní a lehký (196 g s baterií): Jednoduše přenosný, vyrobený z vysoce kvalitních a lehkých materiálů
Ergonomický design s texturovanými gumovými úchyty: Pohodlně a snadno se drží za všech povětrnostních podmínek
Dosah 5 - 1300 yardů; 450 yardů k vlajce: Působivá schopnost dosahu pro dokonalé plánování odpalu
Přesnost na 0,5 yardu: Přesnost zaručuje, že budete vždy mířit na cíl
Sedminásobný zvětšení: Špičková optika pro neuvěřitelně jasný obraz
Kompenzace sklonu: Přesný algoritmus poskytuje režim svahu
Soutěž je legální s vypnutým režimem svahu: Jednoduše vypněte režim svahu tak, aby vyhovoval předpisům turnaje
Pin Lock s vibracemi a vizuálním potvrzením: Vibrační puls vás informuje, když dosáhnete cíle
Potlačení šumu: Potlačení hluku v pozadí pro soustředění
LCD displej s vysokým rozlišením: Čistý obraz bez ohledu na světelné podmínky
Automatický pohotovostní režim po 10 sekundách: Zajišťuje účinnost a životnost baterie
Nastavitelný okulár: Zaostřete, abyste dosáhli optimální zážitek ze sledování
Prémiové tvrdé pouzdro na přenášení s klipem na tašku: Maximální ochrana a rychloupínací otevírací mechanismus
Kompatibilní s příslušenstvím Motocaddy: Rychlý a snadný přístup pro uživatele vozíků Motocaddy
Přepínání mezi yardy a metry: Alternativní metriky se dají snadno upravit podle vašich preferencí
Odolný proti dešti (s krytím IPX5): Odolný vůči povětrnostním vlivům pro maximální výkon
Včetně 3V lithiové baterie: Baterie s dlouhou výdrží a špičkovou kvalitou

Specifikace:

ZVĚTŠENÍ: 7X
PŘESNOST: 0,5 yardu
DOSAH: 1300 yardů (450 yardů k vlajce)
ODOLNOST VŮČI VODĚ: IPX5 odolnost vůči dešti

Voděodolnost : IPX5
Typ aktivity : Golf
Rozsah měření : 1190 m
Barva podle výrobce : Black
Barva : Černá
Provoz na baterie : Ano
Zvětšení : 7x
Země původu : Čína
Hmotnost : 196 g
Sklon : Ano

Laserový dálkoměr Forestry Pro II – měřte rychleji a dál. Tato novinka má nyní rozsah měření vzdálenosti 7,5 – 1 600m. Tříbodové měření přesně vyhodnotí výšku, i když je spodní a/nebo horní část objektu zakryta. HYPER-READ poskytuje rychlé a stabilní měření s výsledky zobrazenými na interním displeji za přibližně 0,3 sekundy. Systém přepínání priority cíle vám umožňuje vybrat si mezi nejbližšími nebo nejvzdálenějšími objekty a do deníku lze uložit až 250 měření. Větší podsvícený externí displej nabízí jasné zobrazení při slabém osvětlení a kompaktní tělo je vodotěsné a pohodlně se nosí. Vložte si přesnost do kapsy s Forestry Pro II.
Rozsah měření : 7,5 m
Typ aktivity : Myslivost
Provoz na baterie : Ano
Zvětšení : 6x
Typ aktivity : Golf
Typ baterie : CR2/3V
Nepromokavé : Ano
Země původu : Čína
Rozsah měření : 1600 m
Barva : Žlutá
Balení obsahuje : Manuál
Hmotnost : 170 g

Vestavěná dobíjecí baterie 700 mAh. 10 minut nabíjení. SuperClear 6X Jun poskytuje čistou obrazovku s různými úrovněmi. Detekce horizontu (HD laser system) - laserový systém je přesný i přes třes rukou Měří vzdálenosti, které odrážejí převýšení a dráhu míčku - Magic Slope Vyniká Super Pin Finder systémem - pro přesné vyhledání cíle je k dispozici funkce Targeting Měří vzdálenosti, které odrážejí nadmořskou výšku, teplotu a vlhkost golfového hřiště, odraz prostředí - E-Slope Obsahuje vestavěnou dobíjecí 700 mAh baterii, nabíjí se pouze 10 min Objektiv SuperClear 6X poskytuje naprostou čistotu a jas Konektor USB-C Vejde se do kapsy
Rozměry : 98 x 58 x 31 (mm)
Barva : Bílá
Barva podle výrobce : Pure White
Sklon : Ano
Baterie v balení : Ano
Typ aktivity : Golf
Zvětšení : 6x
Nepromokavé : Ano
Země původu : Čína
Balení obsahuje : Baterie
Provoz na baterie : Ano
Hmotnost : 135 g

Kvalitní laserový dálkoměr nabízí jednoduché ovládání, perfektní optiku a množství skvělých funkcí. Dálkoměr disponuje funkcí Priority Loc pro snadné a rychlé zaměření cíle. Po zaměření cíle zobrazí na displeji vzdálenost k němu na 15 sekund. Pokud dálkoměr zaměří cíl, informuje vás o tom krátkým zavibrováním.
Dálkoměr vás také potěší až 6-násobným přiblížením obrazu pro přesnější zaměření. Jeho konstrukce je voděodolná a zároveň velmi lehká, navržena tak aby vám perfektně padl do ruky.
Barva : Černá
Hmotnost : 172 g
Země původu : Čína
Zvětšení : 6x
Sklon : Ne
Typ aktivity : Golf
Rozsah měření : 720 m

Pokud použijete COOLSHOT PROII STABILIZED, zjistíte, že jde o zcela novou zkušenost. Vychutnáte si nekompromisní, klidný a stabilní pohled na golfové hřiště, který vám zajistí působivá optika Nikon a technologie STABILIZED. Funkce HYPER READ a špičkový displej OLED umožňují prakticky okamžitá měření, aby vám poskytly potřebný čas k soustředění na odpal.Stabilní obrazDálkoměr COOLSHOT PROII STABILIZED využívá inovativní technologie z fotografických výrobků Nikon pro stabilizaci obrazu v hledáčku a měřicího laseru potlačením účinků chvění rukou a nestability okolního prostředí. Vyhledání cíle je snadné – stačí se jen zaměřit a hrát.Vysoká rychlost a přesnostVestavěná technologie HYPER READ poskytuje rychlá a přesná měření (za cca 0,3 s) s komfortním zobrazením naměřených hodnot na brilantním displeji OLED. Můžete se tak více soustředit na příští odpal, aniž byste zpomalili svou hru.Volba měření upraveného o sklonPři hraní pro zábavu můžete zapnout funkci ID (stoupání/klesání), která započte sklon hřiště, což je kritické při odpalech do kopce a z kopce. Volitelně se používá indikace skutečné vzdálenosti, která signalizuje plnění pravidel povolených měření při soutěžích.SoutěžeLED dioda indikace skutečné vzdálenosti informuje pořadatele soutěže, že nepoužíváte režim s technologií ID tam, kde jsou měření korigovaná o sklon zakázána.Funkce Locked OnFunkce DUAL LOCKED ON ECHO informuje o změření vzdálenosti k praporku, čímž pomáhá při zaměřování praporkové tyče, a ne stromu nebo jiného objektu, který by se mohl nacházet v cestě. Laserový dálkoměr informuje při přesném zaměření vizuálním a zvukovým signálem.Rozpoznání terénuPomocí funkce trvalého měření můžete v reálném čase proměřovat přesné vzdálenosti ke stromům a dalším překážkám, které vám mohou stát v cestě. Pro zkoumání vašeho okolí stačí jednoduše stisknout a držet tlačítko napájení.Odolnost vůči povětrnostním vlivůmTrocha deště dálkoměr COOLSHOT PROII STABILIZED rozhodně nezastaví. Vodotěsný laserový dálkoměr odolávající zamlžování je schopen obstát v širokém rozmezí podmínek a teplot.Lehké a kompaktní provedeníLehký laserový dálkoměr má velikost podobnou chytrému telefonu a váží pouhých 180 g – což znamená, že se snadno vejde do kapsy a nepředstavuje znatelnou zátěž.Přirozený obraz v hledáčkuCOOLSHOT PROII STABILIZED je vybaven 6 x zvětšujícím monokulárem s vícenásobnými antireflexními vrstvami a protizávojovou technologií Nikon. Díky tomu poskytuje jasný a brilantní obraz. Tato brilance obrazu názorně ukazuje, proč je Nikon s více než 100 letou tradicí stále světovým lídrem v oblasti optiky.
Barva : Bílá
Voděodolnost : IPX4
Balení obsahuje : Baterie
Nepromokavé : Ano
Zorné pole : 7,5°
Typ baterie : CR2/3V
Sklon : Ano
Baterie v balení : Ano
Balení obsahuje : Pouzdro
Zvětšení : 6x
Typ aktivity : Golf
Hmotnost : 180 g
Země původu : Čína
Průměr výstupní pupily : 3,5 mm
Oční reliéf : 18 mm
Očnice : TwistUp
Rozsah měření : 1090 m

Laserový dálkoměr NX9 má elegantní, kompaktní design, Target Acquisition pro snadné zaměření, technologii Pulse Vibration a magnetický držák na vozík pro snadný přístup.Externí přepínač sklonuMagnetická rukojeť na vozíkHD optikaVibracePřesnost +/- 1 YardRozsah měření 999 yardůZvětšení 6XOdolný vůči voděMěření yardů a metrůTyp baterie: CR2 3V
Rozsah měření : 914 m
Zvětšení : 6x
Voděodolnost : Ano
Barva : Černá
Provoz na baterie : Ano
Technologie : Pulse Vibration
Technologie : Target Acquisition
Typ baterie : CR2/3V
Typ aktivity : Golf
Země původu : Čína
Barva : Bílá

Tour V6 Shift využívá novou a vylepšenou elektroniku spolu s patentovanou technologií Tour-trusted Slope a je nejpřesnějším, nejkonzistentnějším a s nejdelším dosahem série Tour, jaké kdy Bushnell Golf uvedl na trh.TECHNOLOGIE SLOPE-SPÍNAČEPohodlně použijte Slope k získání kompenzovaných vzdáleností kolem hřiště, mějte zařízení v souladu s USGA, které je legální na turnaje.VYLEPŠENÁ ODEZVAKromě toho, že cítíte, že jste uzamkli vlajku, červený kroužek bude blikat – JOLT vibruje, abyste získali ještě větší zpětnou vazbu a jistotu, že jste správně.VYLEPŠENÝ DESIGN ODOLNÝ PROTI POČASÍ (IPX6)Nejodolnější (IPX6) laser série Tour, jaký kdy Bushnell Golf vyrobil.INTEGROVANÝ MAGNETICKÝ DRŽÁKExkluzivní magnetický držák BITE od Bushnell Golf, který vám umožní snadno namontovat Tour V6 Shift přímo na řídítka vozíku.VlastnostiPřesnostZískejte správné číslo při každém výstřelu, ať už laserujete strom, bunkr nebo vlajku, Bushnell je přesný s přesností na centimetry od vašeho cíle.Mobilní aplikace Bushnell GolfOdemkněte užitečné informace, jako jsou rozložení jamek se vzdáleností, 3D průlety se vzdáleností a aktualizace hřišť.Dominance na TourLaserové dálkoměry Bushnell jsou nesporné číslo 1 v profesionálním golfu.TOUR V6 SHIFT OBSAHUJE:Tour V6 Shift laserový dálkoměrPrémiové pouzdro na přenášeníPratelný hadřík z mikrovlákna1 CR2 bateriePrůvodce rychlým spuštěním
Zvětšení : 6x
Technologie : Long Eye Relief
Rozsah měření : 914 m
Balení obsahuje : Pouzdro
Země původu : Čína
Balení obsahuje : Manuál
Rozměry : 11,4 x 4 x 7,8 cm
Barva : Černá
Barva : Bílá
Průměr výstupní pupily : 4 mm
Záruka : 2-letá záruka
Oční reliéf : 16 mm
Barva podle výrobce : White/Black
Technologie : Multilayer Coating
Průměr objektivu : 24 mm
Hmotnost : 247 g
Typ baterie : CR2
Typ aktivity : Golf
Šířka zorného pole na 1000 m : 100 m
Sklon : Ano
Provoz na baterie : Ano
Baterie v balení : Ano
Balení obsahuje : Baterie
Voděodolnost : IPX6

S využitím nové a vylepšené elektroniky je Tour V6 nejpřesnějším, nejkonzistentnějším a s nejdelším dosahem série Tour, jaké kdy Bushnell Golf uvedl na trh. VYLEPŠENÁ ODEZVA Kromě toho, že cítíte, že jste uzamkli vlajku, červený kroužek bude blikat – JOLT vibruje, abyste získali ještě větší zpětnou vazbu a jistotu, že jste správně. VYLEPŠENÝ DESIGN ODOLNÝ PROTI POČASÍ (IPX6) Nejodolnější (IPX6) laser série Tour, jaký kdy Bushnell Golf vyrobil. INTEGROVANÝ MAGNETICKÝ DRŽÁK Exkluzivní magnetický držák BITE od Bushnell Golf, který vám umožní snadno namontovat Tour V6 přímo na řídítka vozíku. Vlastnosti Přesnost Získejte správné číslo při každém výstřelu, ať už laserujete strom, bunkr nebo vlajku, Bushnell je přesný s přesností na centimetry od vašeho cíle. Mobilní aplikace Bushnell Golf Odemkněte užitečné informace, jako jsou rozložení jamek se vzdáleností, 3D průlety se vzdáleností a aktualizace hřišť. Dominance na Tour Laserové dálkoměry Bushnell jsou nesporné číslo 1 v profesionálním golfu. TOUR V6 OBSAHUJE: Tour V6 laserový dálkoměr Prémiové pouzdro na přenášení Pratelný hadřík z mikrovlákna 1 CR2 baterie Průvodce rychlým spuštěním
Provoz na baterie : Ano
Země původu : Čína
Zvětšení : 6x
Voděodolnost : IPX6
Šířka zorného pole na 1000 m : 100 m
Barva podle výrobce : Black
Hmotnost : 247 g
Záruka : 2-letá záruka
Průměr výstupní pupily : 4 mm
Balení obsahuje : Manuál
Sklon : Ano
Technologie : Multilayer Coating
Rozměry : 11,4 x 4 x 7,8 cm
Barva : Černá
Oční reliéf : 16 mm
Průměr objektivu : 24 mm
Rozsah měření : 914 m
Balení obsahuje : Pouzdro
Balení obsahuje : Baterie
Technologie : Long Eye Relief
Typ baterie : CR2
Typ aktivity : Golf
Baterie v balení : Ano