Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Meinl SH-R Shaker 2590 CZK  -7% 
Ruční perkuse typu Shekere. Nástroj je vyroben z prémiového laminátu. Jeho tělo je obaleno nastavitelnou síťkou z korálků. Materiálové provedení zajišťuje vysokou kvalitu zvuku a odolnost. Barevné provedení: Červená. Velikost: M.
Země původu : Thajsko

Meinl SH9-L-S Shaker 590 CZK  -1% 
Hliníkový shaker s kulatý tvarem společnosti Meinl. Shaker produkuje výrazný a plný zvuk, vhodný pro hlasitější hudební produkci.
Barva : Černá
Země původu : Thajsko
Barva podle výrobce : Black

Sela SE 279 Shaker 350 CZK  -2% 
SELA Mini Shaker Set se skládá ze tří malých shaker nástrojů, z nichž každý nabízí jinou zvukovou charakteristiku díky různým výplním. Varianta „Soft“ zní jemně, model „Medium“ příjemně hřejivě a „Hard“ shaker o něco ostřejší a výraznější. Je možné na nich hrát nejen samostatně nebo obouručně, ale díky jejich kompaktním rozměrům i ve dvou či trojici v jedné ruce. To dává této sadě širokou škálu kombinací a zvukových možností.Trio šejkrů německé výroby však nejen skvěle zní, ale zaujme iz hlediska zpracování čistě broušenými povrchy a naolejovaným bukovým dřevem. Šejkry se díky různým barvám (natural, světle hnědá, tmavě hnědá) od sebe odlišují i vizuálně, abyste při vystoupení sáhli vždy po tom správném.Pro zkušené hudebníky jsou SELA Mini Shakers výborným doplňkem ke stávající výbavě, začátečníci zde najdou úvod do světa malých perkusí. Mini Shakers jsou ideální pro akustické koncerty, studiové nahrávky a samozřejmě pro cvičení doma nebo ve zkušebně.
Země původu : Německo
Počet v balení (ks) : 3
Materiál : Buk
Barva : Natural
Typ : Shaker
Průměr (inch / palec) : 1.38
Barva podle výrobce : Natural

Meinl SH22 Shaker 820 CZK  -2% 
perkuse: Clamshell Shaker
Země původu : Thajsko

Nástroj typu Shaker Kemiri. Disponuje rolničkami vyrobený ze semen stromu Pala pocházejícího z Indonésie, upevněnými na 25 cm dlouhém dřevěném držadle. Vyznačuje se velmi konkrétním exkluzivním zvukem.
Země původu : Indonésie

Meinl SH7-L-BK Shaker 939 CZK  -1% 
perkuse: shaker velký Fiberglass černý
Barva : Černá
Země původu : Thajsko
Barva podle výrobce : Black

perkuse: Wood Shaker Kolekce square 3 pcs.
Použití : Bubny a perkuse pro děti
Země původu : Thajsko

Nástroj typu Shaker Fruit. Disponuje rolničkami vyrobenými z ořechů druhu Chacha, upevněnými na 25 cm dlouhém dřevěném držadle. Vyznačuje se velmi konkrétním exkluzivním zvukem.
Země původu : Indonésie

Nástroj typu Shaker JuJu. Disponuje rolničkami vyrobenými z ořechů druhu Juju pocházejícího z africké Ghany, upevněnými na 25 cm dlouhém dřevěném držadle. Produkuje suchý konkrétní zvuk, podobný tleskání.
Země původu : Indonésie

Kolekce Meinl Face Shaker přidává vizuální zábavu k základnímu perkusivnímu doplňku. Odolné lisované ABS tělo a hlasitější výplň se dobře hodí pro živá vystoupení i nahrávání. Vyrobeno podle stejných specifikací jako šedý U.F.O. Shaker (SH21GR), ale s jasnou žlutou barvou a kolekcí tištěné grafiky. Ideální pro živé a studiové použití Obsahuje zábavné designy – veselá tvář, hovínková tvář, smějící se tvář, smutná tvář Odolné tvarované ABS tělo Balení obsahuje misku na Face šejkre
Počet v balení (ks) : 4
Země původu : Thajsko
Typ : Shaker
Materiál : ABS
Barva podle výrobce : Yellow
Barva : Žlutá