Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Meinl SH26-L-L Shaker 634 CZK  0% 
Crystal Shaker, který se vyznačuje se jasným zvukem s výraznými výškovými frekvencemi a středně vysokou hlasitostí. Shaker je vyroben z průhledného akrylátu (plexiskla) a boční zátky jsou vyrobeny z odolného plastu černé barvy. Náplň tvoří černé plastové kuličky. Vhodný pro živé hraní i do studia.
Barva: Černá
Země původu: Thajsko
Barva podle výrobce: Black

Tradiční dutá dýně dodává jasný tón, který řeže. Síťka je nastavitelná pro těsnou nebo volnou odezvu a barevné syntetické korálky vytvářejí klasický chraplavý zvuk.Přírodní dutá skořepina z dýněNastavitelná síťka pro těsný nebo volný zvukŘezavý tónDekorativní vzhled
Typ: Shaker
Barva: Hnědá

Meinl DO1 Shaker 750 CZK  -4% 
perkuse: Dvojitý Shaker
Země původu: Thajsko

Meinl CONE Shaker 1719 CZK  -6% 
perkuse: ConeStack Shaker, Bill Saragosa Line
Země původu: Thajsko

Meinl SH22 Shaker 787 CZK  -7% 
perkuse: Clamshell Shaker
Země původu: Thajsko

Nástroj typu Shaker Pangi. Disponuje rolničkami vyrobenými ze semen Pang, upevněnými na 25 cm dlouhém dřevěném držadle. Vyznačuje se velmi konkrétním exkluzivním zvukem.
Země původu: Indonésie

perkuse: Wood Shaker Kolekce square 3 pcs.
Země původu: Thajsko
Barva: Natural
Použití: Bubny a perkuse pro děti

Ruční šejkr s oktagonální tvarem. Nástroj je vyroben z hliníku a poskytuje dynamický a hlasitý zvuk. Barevné provedení: Černá.
Země původu: Thajsko

Blok vyrobený ze dřeva Burl a Břízy Baltské (Betula-Pendula) Uvnitř je rozdělen na dvě komory. Váha je 135 g.
Přední deska: Bříza
Barva: Natural;Hnědá
Typ: Pevný
Země původu: Bulharsko

SELA Mini Shaker Set se skládá ze tří malých shaker nástrojů, z nichž každý nabízí jinou zvukovou charakteristiku díky různým výplním. Varianta „Soft“ zní jemně, model „Medium“ příjemně hřejivě a „Hard“ shaker o něco ostřejší a výraznější. Je možné na nich hrát nejen samostatně nebo obouručně, ale díky jejich kompaktním rozměrům i ve dvou či trojici v jedné ruce. To dává této sadě širokou škálu kombinací a zvukových možností.Trio šejkrů německé výroby však nejen skvěle zní, ale zaujme iz hlediska zpracování čistě broušenými povrchy a naolejovaným bukovým dřevem. Šejkry se díky různým barvám (natural, světle hnědá, tmavě hnědá) od sebe odlišují i vizuálně, abyste při vystoupení sáhli vždy po tom správném.Pro zkušené hudebníky jsou SELA Mini Shakers výborným doplňkem ke stávající výbavě, začátečníci zde najdou úvod do světa malých perkusí. Mini Shakers jsou ideální pro akustické koncerty, studiové nahrávky a samozřejmě pro cvičení doma nebo ve zkušebně.
Typ: Shaker
Materiál: Buk
Barva podle výrobce: Natural
Počet v balení (ks): 3
Průměr (inch / palec): 1.38
Barva: Natural