Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Originální korejský perkusní nástroj Temple Block. Dodatečné doladění firmou Studio 49. Dodávaný jako set 5 bloků s paličkou. Hmotnost: 1,8 kg.
Barva : Natural
Země původu : Čína
Barva podle výrobce : Natural
Materiál : Dřevo
Typ : Temple Block

Tato 5-dílná sada odolných bloků z baltské břízy má proměnlivý rozsah od vysokého (nejmenší blok) po nízký (největší blok). Vyrobeno z baltské břízy s designem dutého těla pro teplý tón dřevěných bloků, který zaujme. Meinl Percussion Wood Temple Block Set se hodí pro různé hudební situace od perkusních jamm sessions přes orchestrální vystoupení až po školní kapelu. Zahrnuje pár hůlek z bílého dřeva s měkkými gumovými hlavičkami a je vybaven robustním držákem, který se připevňuje k jakémukoli standardnímu bubenickému hardwaru. Ladění od nízkých po vysoké tóny: D5, F5, A5, C6, D6.
Země původu : Bulharsko
Barva : Natural
Materiál : Dřevo
Barva podle výrobce : Natural
Typ : Wood Block

Wood Block Hand Clap kombinuje přírodní tón dřeva perkusního bloku s efektem tleskání rukama a lze na něm hrát pomocí paličky na bicí. Uvnitř dutého těla z baltské břízy je ocelová řetěz - cabasa, která při úderu do bloku vytváří ostrý efekt „tleskání“. Hrací plocha je zakončena měkkou podložkou, takže můžete hrát s paličkami a nepoškodit blok a zároveň získat plný zvuk. Wood Block Hand Clap je vybaven standardním držákem na šroub s okem, který se hodí na jakoukoli perkusní tyč.
Materiál : Dřevo
Země původu : Bulharsko
Typ : Wood Block
Barva : Natural
Barva podle výrobce : Natural

Meinl perkusní bloky mají silný "klopací" zvuk bez podtónů nebo nežádoucího vyzvánění - ideální pro stabilní čtvrťové rytmy nebo složité latinské patterny.Zvuk je hlubší (červené provedení) - tento blok vytváří nízký tón a je mírně větší ve srovnání s černou verzí. Vyroben z odolného plastu s vysokou hustotou, odolává hrám s jakoukoli paličkou, tento blok můžete snadno používat v jakémkoli prostředí od živých klubových představení až po vnější představení. Nastavitelný držák - vybaven nastavitelným, pevným držákem s 3/8 "okem, který se hodí na většinu tyčí nebo stojanů - držák může být nakloněn nebo přemístěn na třech různých stranách bloku, aby se dosáhlo optimální umístění.
Typ : Kravský zvon
Materiál : Plast
Barva : Červená
Barva podle výrobce : Červená