Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Tato 5-dílná sada odolných bloků z baltské břízy má proměnlivý rozsah od vysokého (nejmenší blok) po nízký (největší blok). Vyrobeno z baltské břízy s designem dutého těla pro teplý tón dřevěných bloků, který zaujme. Meinl Percussion Wood Temple Block Set se hodí pro různé hudební situace od perkusních jamm sessions přes orchestrální vystoupení až po školní kapelu. Zahrnuje pár hůlek z bílého dřeva s měkkými gumovými hlavičkami a je vybaven robustním držákem, který se připevňuje k jakémukoli standardnímu bubenickému hardwaru. Ladění od nízkých po vysoké tóny: D5, F5, A5, C6, D6.
Materiál: Dřevo
Typ: Wood Block
Barva podle výrobce: Natural
Barva: Natural
Země původu: Bulharsko

Meinl MWB1-BK Blok 525 CZK  -1% 
perkuse: Wood Block střední
Typ: Wood Block
Barva: Černá
Materiál: Dřevo
Země původu: Thajsko
Barva podle výrobce: Black;Černá

Meinl MWB2 Blok 562 CZK  -2% 
perkuse: Wood Block, velký
Materiál: Dřevo
Typ: Wood Block
Barva podle výrobce: Black;Černá
Barva: Černá
Země původu: Thajsko

Meinl PMWB1-L Blok 664 CZK  -1% 
Perkusní nástroj Wood Block, vyrobený ze dřeva kaučukovníku s palisandrovým vrchní deskou. Large, Hmotnost 385 gramů. Dřevěná úderová hůlka je součástí balení.
Velikost: L
Typ: Wood Block
Materiál: Kaučukovník
Barva podle výrobce: Natural
Barva: Natural
Země původu: Thajsko
Balení obsahuje: Beater

Perkusní nástroj - Woodblock vyrobený z palisandrového dřeva. Disponuje 2 různými tóny. Palička je součástí balení. Délka: 21 cm. Průměr: 3 cm. Hmotnost: 0,1 kg. Barevné provedení: naturální.
Balení obsahuje: Beater
Materiál: Palisandr
Barva podle výrobce: Palisandr
Barva: Palisandr
Typ: Wood Block, tubular
Země původu: Čína

Meinl MPE3BK Blok 980 CZK  0% 
Perkusní nástroj - plastový block s vysokým laděním společnosti Meinl. Produkuje výrazný tón bez nežádoucích zvuků. Block je vybaven držákem s nastavením úhlu, který lze umístit na 3 stranách pro optimální polohu uchycení. Držák obsahuje 3/8"otvor, který je vhodný pro jakoukoliv standardní montážní tyč. Block je vyroben z PE plastu s vysokou hustotou.

Barva podle výrobce: Černá;Black
Typ: Pevný
Barva: Černá
Materiál: Plast
Země původu: Thajsko

Meinl MPE4R Blok 1274 CZK  0% 
Meinl perkusní bloky mají silný "klopací" zvuk bez podtónů nebo nežádoucího vyzvánění - ideální pro stabilní čtvrťové rytmy nebo složité latinské patterny.Zvuk je hlubší (červené provedení) - tento blok vytváří nízký tón a je mírně větší ve srovnání s černou verzí. Vyroben z odolného plastu s vysokou hustotou, odolává hrám s jakoukoli paličkou, tento blok můžete snadno používat v jakémkoli prostředí od živých klubových představení až po vnější představení. Nastavitelný držák - vybaven nastavitelným, pevným držákem s 3/8 "okem, který se hodí na většinu tyčí nebo stojanů - držák může být nakloněn nebo přemístěn na třech různých stranách bloku, aby se dosáhlo optimální umístění.
Barva podle výrobce: Červená;Red
Materiál: Plast
Barva: Červená
Typ: Kravský zvon

Wood Block Hand Clap kombinuje přírodní tón dřeva perkusního bloku s efektem tleskání rukama a lze na něm hrát pomocí paličky na bicí. Uvnitř dutého těla z baltské břízy je ocelová řetěz - cabasa, která při úderu do bloku vytváří ostrý efekt „tleskání“. Hrací plocha je zakončena měkkou podložkou, takže můžete hrát s paličkami a nepoškodit blok a zároveň získat plný zvuk. Wood Block Hand Clap je vybaven standardním držákem na šroub s okem, který se hodí na jakoukoli perkusní tyč.
Země původu: Bulharsko
Barva: Natural
Typ: Wood Block
Barva podle výrobce: Natural
Materiál: Dřevo

Wood Temple Block se hodí pro různorodé hudební využití od perkusní sestavy přes orchestrální uskupení až po školní kapelu. Vyroben z baltské břízy s designem dutého těla pro hřejivý tón dřevěných bloků, který vyčnívá. Obsahuje držák dřevěného bloku, který se připevňuje k jakékoli standardní bubnové tyči. Tento Wood Temple Block je naladěn na C6.Velikost: 12,5 cm D x 10 cm Š x 6 cm VKonstrukce ze 100% baltské břízy pro přírodní odstín dřevaLadění: C6Obsahuje držák dřevěného bloku
Ladění: C6
Balení obsahuje: Držák kamery
Barva: Hnědá
Materiál: Baltic Birch
Nastavitelná výška: Ano
Typ: Wood Block
Varianta: S