Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Činel na prst. Ľahkohrateľný nástroj obsahuje sadu čtrnácti čineliek, které jsou vyrobeny z bronzu. Barevné provedení: Bronz. Velikost: 2 3/4".
Země původu : Thajsko
Materiál : Bronz

Pochodový činel s průměrem 14" upevněný na řemínku vyrobeném z kůže, který je vhodný jako doplňkový nástroj při výuce hudby. Vrobeny ze slitiny FX9. Povrchová úprava: Traditional. Řemínek a pad jsou součástí balení. Nástroje značky Nino (divize firmy Meinl) jsou určeny především pro děti. Vyroben v Německu.
Země původu : Německo
Materiál : Poniklovaná ocel
Použití : Bubny a perkuse pro děti

Orchestrální činely s koženým páskem. Vyrobeno v Německu. Dodávány jako pár. Materiál: stříbro / bronz. Průměr: 15 cm. Hmotnost: 0,2 kg.
Země původu : Čína

Orchestrální činely s koženým páskem. Vyrobeno v Německu. Dodávány jako pár. Materiál: stříbro / bronz. Průměr: 25 cm. Hmotnost: 0,6 kg.
Země původu : Čína

Závěsné tepané činely s koženým páskem. Extra zvučné. Průměr: 35 cm. Hmotnost: 0,7 kg.
Země původu : Čína

Závěsné tepané činely s koženým páskem. Extra zvučné. Průměr: 30 cm. Hmotnost: 0,5 kg.
Země původu : Čína

Orchestrální činely s koženým páskem. Vyrobeno v Německu. Dodávány jako pár. Materiál: stříbro / bronz. Průměr: 12 cm. Hmotnost: 0,1 kg.
Země původu : Čína

Orchestrální činely s koženým páskem. Vyrobeno v Německu. Dodávány jako pár. Materiál: stříbro / bronz. Průměr: 20 cm. Hmotnost: 0,4 kg.
Země původu : Čína

Pochodový činel s průměrem 12" upevněný na řemínku vyrobeném z kůže, který je vhodný jako doplňkový nástroj při výuce hudby. Vrobeny ze slitiny FX9. Povrchová úprava: Traditional. Řemínek a pad jsou součástí balení. Nástroje značky Nino (divize firmy Meinl) jsou určeny především pro děti. Vyroben v Německu.
Použití : Bubny a perkuse pro děti
Země původu : Německo
Materiál : Poniklovaná ocel

Orientální činelky na prst. Nástroj je vyroben ze slitiny bronzu a vybaven odolnou gumovou páskou.
Země původu : Thajsko