Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Taška na paličky Meinl Waxed Canvas Collection má všechny možnosti použití jako cestovní taška s pěkným a klasickým vzhledem. Naše ultra odolná a těžká tkanina je zakončena voskovým povlakem odolným vůči oděru, aby se zachovala životnost tašky. Uvnitř hlavní přihrádky je pět kapes na uspořádání velkého množství paliček a metliček (čtyři velké kapsy plus jedna malá kapsa na vázání). Navíc jsou zde tři různě velké kapsy na drobné příslušenství. Tato taška na paličky je vybavena délkově nastavitelnými podlahovými háčky a popruhy pro zavěšení v otevřené poloze. Pro rychlý přístup k úložnému prostoru je velká vnější kapsa dimenzována na běžné příslušenství. Nastavitelný/odnímatelný ramenní popruh a vyztužená koženková rukojeť vám umožní pohodlnou přepravu této tašky na koncert nebo do studia. Vstup do tašky je jednoduchý díky velkým poutkům na zip, které se dodávají s dlouhými koženkovými šňůrkami. Tašky Meinl Waxed Canvas Collection jsou navrženy pro decentní a nadčasový styl, přičemž jsou stejně praktické jako kdykoli předtím pro jakéhokoli bubeníka. Dostupné v barvách Classic Black, Forest Green nebo Vintage Khaki.Technické údaje:Velikost - standardníDesign - MeinlPět vnitřních kapes na paličky a metličkyTři vnitřní kapsy na příslušenství/nářadíVelká vnější kapsa na příslušenství/nářadíFloor tom háčkyNastavitelný a odnímatelný ramenní popruhVyztužená koženková rukojeť
Materiál: Heavyweight Canvas Fabric
Země původu: Čína
Přihrádky: 9
Barva: Zelená
Rukojeť: Ano
Nepromokavé: Ano
Popruh: Ramenní popruh
Zámek: Ne
Typ: Zpevněné pouzdro
Zip: Ano
Tloušťka polstrování: Ne
Barva podle výrobce: Vintage Khaki
Nožičky: Ne

Perfektní pro hráče na bicí nástroje, kteří skladují mimořádně hodně hůlek nebo pro pochodových bubeníky, kteří nosí paličky typu Mallets. Meinl Stick Sling Bag je širší verze nejprodávanějšího profesionálního obalu Meinl. Uvnitř je jedenáct kapes různé velikosti na jakýkoli druh mallet paličky, metličky nebo příslušenství. Nadměrně velká vnější kapsa je dostatečně velká na to, aby se do něj vešly objemnější předměty, jako jsou knihy, noty, cvičné podložky, metronomy a další příslušenství. Noste nabitou tašku pomocí robustních vyztužených rukojetí nebo pomocí nastavitelného popruhu na tělo provlékněte tašku přes rameno a mějte volné ruce. Použijte připevněny úchytky, abyste zavěsili otevřený vak na svůj Floor Tom nebo jakýkoli jiný bicí nástroj a abyste měli své nářadí pohodlně na dosah.
Vlastnosti:- širší verze naší tašky Professional Stick- jedenáct vnitřních kapes různé velikosti pro jakýkoliv druh paličky, metličky nebo příslušenství- nadrozměrné vnější kapsa, do kterého se vejdou knihy, noty, podložky nebo Metronomy- nastavitelný řemínek na tělo, kterým se dá vak provléknout přes rameno- odolný nylon pro dlouhou životnost
Přihrádky: 11
Země původu: Čína
Barva: Černá
Varianta: MSSB
Nepromokavé: Ne
Zámek: Ne
Materiál: Nylon
Typ: Zpevněné pouzdro
Tloušťka polstrování: Ano
Popruh: Ano
Zip: Ano
Rukojeť: Ano

Taška na bubenické paličky, která stojí! Všestranný Stick Flip začíná jako taška na paličky, poté se rozepne, přehodí a přemění na držák na paličky – díky čemuž je přeprava hračkou! Stick Flip se mění z tašky na paličky na držák na paličky s vlastním designem Flip společnosti SABIAN. Transformace je rychlá a jednoduchá – nejsou zapotřebí žádné patentky ani speciální spoje. Během koncertu sedí hned vedle vás a podává náhradní paličky na dosah ruky. Když koncert skončí, rychle se složí zpět do tašky a jste připraveni na další show.
Zámek: Ne
Materiál: Nylon
Rukojeť: Ano
Popruh: Ne
Typ: Zpevněné pouzdro
Zip: Ano
Barva: Černá
Přihrádky: 2
Země původu: Čína
Barva podle výrobce: Black

Držák na paličky od firmy MEINL, který je možné použít k uskladnění hůlek, čistících kartáčků a jiného příslušenství. Je možné jej upevnit na většinu běžných stojanů.
Typ: Stick Holder
Barva: Natural
Země původu: Thajsko

Příslušenství pro bicí: luxusní černostříbrné pouzdro na paličky. Má kapsy na náhradní díly a praktické háčky k uchycení na kotel.
Země původu: USA

Taška Classic má pevnou konstrukci z nylonu 600D, odolné zipy a odnímatelný ramenní popruh. Vnitřek má upevňovací systém na kotel, který využívá nastavitelné popruhy k zavěšení na jakýkoli průměr kotle. Karabina poskytuje skvělé místo pro odložení metliček, klíčů nebo čehokoli jiného, co si bubeník přeje.
Země původu: USA
Popruh: Ano
Zip: Ano
Tloušťka polstrování: Ne
Materiál: Nylon
Typ: Taška
Barva: Černá

Deluxe obal na paličky. Vyrobený z kvalitního nylonu, vybavený pevnými zipy, plně polstrovaným interiérem, ergonomickými rukojeťmi s dvojitými prošitými popruhy, vnějšími kapsami na ipad nebo příslušenství, ramenním popruhem a montážními popruhy. V černém provedení.
Barva: Černá
Nepromokavé: Ne
Výška (mm): 64.0
Šířka (mm): 305.0
Rukojeť: Ano
Země původu: USA
Hmotnost: 2,3 kg
Zip: Ano
Typ: Zpevněné pouzdro
Délka (cm): 45.7

Profesionální ochranný obal na paličky a drobné bubenické příslušenství. Třída SPS je charakteristická vysokou kvalitou použitých materiálů a samotným zpracováním detailů, díky čemuž je oblíbenou volbou hudebníků, kteří často cestují. Povrch obalu je vyroben z voděodolného nylonu Cordura 600 Denier, který má podobné vlastnosti jako neopren. Polstrování o tloušťce 20 mm poskytuje dostatečnou ochranu proti mechanickému poškození. Všechny díly jsou kvalitně vyztuženy a podšity. Kromě zpevněné rukojeti nechybí ani jednoduchý popruh na rameno s nastavitelnou délkou a rychloupínacími smyčkami. Robustní zipy garantují dlouhou životnost. Na přední straně je vytištěno logo GEWA. Černá barva. Rozměry 46 x 23 x 3 cm. Hmotnost 1,1 kg.
Země původu: Čína

Prémiový ochranný obal s 20 mm polstrováním pro bubenické paličky. Vyznačuje se vysokou kvalitou použitých materiálů a samotným zpracováním detailů. Povrch je tvořen voděodolným nylonem Cordura 600 Denier, všechny díly jsou kvalitně vyztuženy a podšity. Kromě rukojeti nechybí ani jednoduchý popruh na rameno s nastavitelnou délkou, rychloupínacími smyčkami a robustní zipy garantující dlouhou životnost. Na přední straně je vytištěno logo GEWA. Černá barva.
Země původu: Čína

Profesionální ochranný obal na paličky a drobné bubenické příslušenství. Třída SPS je charakteristická vysokou kvalitou použitých materiálů a samotným zpracováním detailů, díky čemuž je oblíbenou volbou hudebníků, kteří často cestují. Povrch obalu je vyroben z voděodolného nylonu Cordura 600 Denier, který má podobné vlastnosti jako neopren. Polstrování o tloušťce 20 mm poskytuje dostatečnou ochranu proti mechanickému poškození. Všechny díly jsou kvalitně vyztuženy a podšity. Kromě zpevněné rukojeti nechybí ani jednoduchý popruh na rameno s nastavitelnou délkou a rychloupínacími smyčkami. Robustní zipy garantují dlouhou životnost. Na přední straně je vytištěno logo GEWA. Černá barva. Rozměry 60 x 50 x 3 cm. Hmotnost 1,1 kg.
Země původu: Čína