Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Tato lampa je vylepšení úspěšného modelu Twin Head. Extrémně flexibilní a mimořádně dlouhé husí krky umožňují nastavit zaostřené nebo rozptýlené světlo. Každá hlavice obsahuje 6 LED diod, které lze ovládat nezávisle na sobě. Nejnovější technologie LED produkuje příjemný zdroj teplého bílého světla s cca 3000 Kelvinů. Jas lze ztlumit pomocí pohodlného otočného knoflíku. Další zajímavostí je dlouhá životnost a minimální spotřeba energie. Chytrý klip umožňuje pohodlné upevnění na hudební stoly do tloušťky 25 mm. Lampu lze provozovat buď na baterii nebo adaptérem, a nabízí tak množství individuálních možností použití. Napájecí zdroj s integrovaným USB portem a 3 baterie (AA) jsou součástí balení.
Barva : Černá
Hmotnost : 0,28 kg
Balení obsahuje : Manuál
Provoz na baterie : Ano
Materiál : Plast
Napájení : Adaptér nebo Baterie
Typ LED : Bílá
Balení obsahuje : AA baterie
Balení obsahuje : Adaptér
Adaptér součástí : Ano
Země původu : Čína

Baterií napájená lampa se šesti LED diodami na husím krku. LED diody produkují chladné bílé světlo. Lampa je díky své klipové konstrukci jednoduše instalovatelná a pomáhá dodát světlo tam, kde je potřeba. Lampa se dokonale hodí pro zvukaře, DJ nebo pro osvětlování notových zápisů. Světelný zdroj je napájen pomocí trojice baterii typu AAA. Barevné provedení: Black.
Adaptér součástí : Ne
Země původu : Čína

Přídavné světlo na notový stojan s dvěma žárovkami. Černý odstín. Konstrukce držáku se třemi klouby poskytuje důkladně nastavitelný úhel světla (celková délka držáku je 20 mm). Disponuje 2 m napájecím kabelem s Euro přípojkou. Kompatibilní pouze s 25 W trubkovými žárovkami (dvě jsou součástí produktu) a s 230 V AC 50 Hz zdrojem napětí. Vhodné jen na použití uvnitř. Vyrobeno z oceli. Rozměr světla: 320 mm. Hmotnost konstrukce: 0,47 kg. Barevné provedení: Černá.
Napájení : 240V
Země původu : Čína
Adaptér součástí : Ano
Barva : Černá

Víceúčelová připínací a volně stojící LED lampa Vhodné pro řečnické pulty, DJ kabiny atp. Plně pružný 28 cm dlouhý husí krk 10 LED diod 2 úrovně jasu volitelné pomocí přepínače Nízká spotřeba Pogumovaný kolíček Baterie 3 x AA (1,5 V) a adaptér 5 V DC jsou součástí balení
Provoz na baterie : Ano
Barva : Černá
Napájení : Baterie
Délka ramene : 220 mm

LED lampa. TIE Stage LED lampu lze použít jako přenosnou připínací svítilnu na hudební stojan i jako stojací lampu. Je vhodné pro všechny standardní hudební stojany a může být použita také jako klavírní lampa nebo osvětlení na pódiu. Díky použité LED technologii produkuje velmi jasné světlo a zároveň spotřebuje velmi málo energie. Integrovaná 1200 mA baterie nabíjecí přes přiložený USB kabel zajišťuje nepřetržité používání až 6 hodin a eliminuje tak nutnost otravné výměny baterie. Pro jas je k dispozici režim denního světla a režim nočního osvětlení s 20% jasem Díky skládacímu a kompaktnímu designu je TIE Stage LED lampa snadno přenosná. Po úplném složení se světlo automaticky vypne. Dobíjecí LED lampa s klipem. Skládací a kompaktní design Jas nastavitelný ve dvou úrovních Denní bílá Vestavěná 1200 mA vysokovýkonná baterie: až 6 hodin LED indikátor nabíjení Automatické vypnutí při složení Dodává se s USB nabíjecím kabelem
Typ baterie : Integrované
Hmotnost : 154 g
Typ LED : Bílá
Barva : Černá
Napájení : USB
Typ : Lampa
Napájení : Baterie
Provoz na baterie : Ano
Materiál : Plast
Šířka (mm) : 120.0

Lampa na notový stojan/klavír. Devět extra jasných a energeticky úsporných LED diod poskytuje konzistentní a plné osvětlení. Flexibilní husí krk je plně nastavitelný. Intenzita světla je nastavitelná ve dvou úrovních. Kužel lampy lze umístit podle individuálních potřeb, i díky použitému anti-glare sklu. Extra silný klip zajišťuje bezpečné držení na stojanu. Kompletní sada sestává ze 3 baterií AA 1,5 V, síťového adaptéru s 3 m kabelem, jakož i z odolného přenosného obalu. Hmotnost: 521 g. Barevné provedení: Black.
Země původu : Německo

Flexibilní přídavné světlo se dvěma nastavitelnými světelnými hlavicemi. Pripnuteľné pomocí klipu s maximálním rozsahem 25 mm. Hlavice disponují vlastními přepínači on / off a čtyřmi LED svetlami.Napájí se pomocí 3 x Mignon AA 1.5 V baterii nebo externího zdroje napětí. LED technologie zaručuje minimální spotřebu energie a dlouhou živnotosť produktu. Typ elektrického připojení: 110 - 240 V AC 50 Hz - 60 Hz. Délka kabelu: 3 m. Rozměry (složené): 166 x 100 x 55 mm. Hmotnost: 0,28 kg. Barva: Černá.
Napájení : 240V
Adaptér součástí : Ano
Barva : Černá
Země původu : Čína

Lehké a kompaktní osvětlení pro hudební stojan. Obsahuje 10 LED diod pro skvělé a všestranné osvětlení. Používá lithium-iontové baterie, které lze nabíjet během používání světla. Výdrž 5 hodin. Dodává se s bateriemi, napájením a přenosnou taškou. V černém barevném provedení.
Adaptér součástí : Ano
Země původu : Čína
Napájení : 240V
Barva : Černá

Lampa na notový stojan/klavír. Vybavená 12 úspornými a trvanlivými LED diodami. Lampu lze napájet bateriemi nebo síťovým adaptérem. Jas se nastavuje pomocí variabilního stmívače. Flexibilní husí krk zaručuje ideální umístění lampy. Extra silný klip zajišťuje bezpečné držení na stojanu s tloušťkou max. 25 mm. Balení obsahuje kromě lampy i síťový adaptér s 3 m kabelem a 3 baterie typu AA. Hmotnost: 415 g. Barevné provedení: Black.
Země původu : Německo

Osvětlení pro stojany vyráběné podle profesionálního standardu. Toto robustní světlo je konstruováno výhradně z kovu s napájením 24 V. Nabízí pevnou pružinovou svorku, 18 kvalitních LED diod, štíhlý design, nízké napětí, napájení ze sítě nebo baterií a 4,5 m kabel. V černém barevném provedení.
Adaptér součástí : Ano
Napájení : 240V
Země původu : Čína
Barva : Černá