Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Lampa na notový stojan/klavír. Devět extra jasných a energeticky úsporných LED diod poskytuje konzistentní a plné osvětlení. Flexibilní husí krk je plně nastavitelný. Intenzita světla je nastavitelná ve dvou úrovních. Kužel lampy lze umístit podle individuálních potřeb, i díky použitému anti-glare sklu. Extra silný klip zajišťuje bezpečné držení na stojanu. Kompletní sada sestává ze 3 baterií AA 1,5 V, síťového adaptéru s 3 m kabelem, jakož i z odolného přenosného obalu. Hmotnost: 521 g. Barevné provedení: Black.
Země původu: Německo

Flexibilní přídavné světlo se dvěma nastavitelnými světelnými hlavicemi. Pripnuteľné pomocí klipu s maximálním rozsahem 25 mm. Hlavice disponují vlastními přepínači on / off a čtyřmi LED svetlami.Napájí se pomocí 3 x Mignon AA 1.5 V baterii nebo externího zdroje napětí. LED technologie zaručuje minimální spotřebu energie a dlouhou živnotosť produktu. Typ elektrického připojení: 110 - 240 V AC 50 Hz - 60 Hz. Délka kabelu: 3 m. Rozměry (složené): 166 x 100 x 55 mm. Hmotnost: 0,28 kg. Barva: Černá.
Barva: Černá
Země původu: Čína
Adaptér součástí: Ano
Napájení: 240V

Kompaktní přídavné světlo vyrobené z plastu se dvěma LED světly s dlouhou životností. Precizně vyrobené optické čočky rozptylují světlo rovnoměrně po celé straně papíru. Připíná se na notové stojany pomocí klipu. Silikonový krk poskytuje flexibilní nastavení úhlu světla. Součástí produktu jsou také tři AAA baterie s životností až 30 hodin. Napájení je možné i pomocí USB kabelu (není součástí produktu). Rozsah klipu: až do 28 mm. Barevné provedení: Černá.
Barva: Černá
Země původu: Čína
Adaptér součástí: Ne

Lampička pro notový pult s ocelovou konstrukcí. Sklon lampičky je nastavitelný pomocí tří kloubů, uchycení na stojan pomocí šroubovací svorky s rozsahem 20 mm. Lampička disponuje 2 metrovým síťovým kabelem s vypínačem a dodává se spolu se žárovkou. Rozměr stínítka 160 mm, maximální výkon 25 W. Svítivost 2500 Lux. Hmotnost 0,36 kg, černé barevné provedení.
Země původu: Německo

Přídavné světlo na notový stojan s dvěma žárovkami. Černý odstín. Konstrukce držáku se třemi klouby poskytuje důkladně nastavitelný úhel světla (celková délka držáku je 20 mm). Disponuje 2 m napájecím kabelem s Euro přípojkou. Kompatibilní pouze s 25 W trubkovými žárovkami (dvě jsou součástí produktu) a s 230 V AC 50 Hz zdrojem napětí. Vhodné jen na použití uvnitř. Vyrobeno z oceli. Rozměr světla: 320 mm. Hmotnost konstrukce: 0,47 kg. Barevné provedení: Černá.
Barva: Černá
Země původu: Čína
Adaptér součástí: Ano
Napájení: 240V

LED lampa s klipovým upínáním a dvojicí LED světel na husím krku. LED světla produkují jasné světlo a jednoduše se upínají na jakýkoliv stojan, stůl nebo mixpult. Dvojice světel je polohovatelná díky husímu krku. Barevné provedení: Black.
Barva: Černá
Země původu: Čína
Adaptér součástí: Ne

Lampička, kterou je možné uchytit na notový stojan nebo držák. Lampa je vybavena dvojicí superjasných LED diod, Které se dají nezávisle zapínat a vypínat. Svítidlo je uchytitelné na jakýkoliv stojan pomocí pevné klipsy s gumovým povrchem s maximálním rozpětím 3cm. Kromě toho je světlo vybaveno dvojicí husích krků pro každou LED zvlášť. Husí krky dokáží dokonale přizpůsobit polohu LED diod. LL24 se dodává spolu s USB kabelem, pomocí kterého je možné světlo napájet a trojicí AAA baterii pro použití bez napájení z elektrické sítě. Barevné provedení: Black.
Adaptér součástí: Ne
Země původu: Čína

Baterií napájená lampa s dvojicí LED diod na husím krku. LED diody produkují teplé bílé světlo. Lampa je díky své klipové konstrukci jednoduše instalovatelná a pomáhá dodát světlo tam, kde je potřeba. Lampa se dokonale hodí pro zvukaře, DJ nebo pro osvětlování notových zápisů. Světelný zdroj je napájen pomocí trojice baterii typu AAA. Barevné provedení: Black.
Země původu: Čína
Adaptér součástí: Ne

Baterií napájená lampa se šesti LED diodami na husím krku. LED diody produkují chladné bílé světlo. Lampa je díky své klipové konstrukci jednoduše instalovatelná a pomáhá dodát světlo tam, kde je potřeba. Lampa se dokonale hodí pro zvukaře, DJ nebo pro osvětlování notových zápisů. Světelný zdroj je napájen pomocí trojice baterii typu AAA. Barevné provedení: Black.
Země původu: Čína
Adaptér součástí: Ne

Lampička na dvou husích šíjích umožňuje uchycení prostřednictvím klipu, nebo použití jako volně stojící svítidlo. Vybavená je 2 x 2 LED diodami a nabízí 2 režimy svícení s ovládáním pomocí jednotlivých tlačítek. Lampička je vhodná pro stojany na noty, mixpulty, notebook nebo při čtení. Napájení prostřednictvím 3 x AAA (1,5 V) baterií, nebo USB kabelem. Baterie a USB kabel jsou součástí balení. Barva: Black
Země původu: Čína
Adaptér součástí: Ne