Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Stojan na světla ze série Starline s plochou ocelovou základnou, díky čemuž je vhodný pro použití v malých prostorech. Je výškově nastavitelný v rozmezí od 1400 po 2400 mm. Disponuje ocelovou konstrukcí, průměrem trubice 35 mm, bezpečnostní šroubem s pojistkou pro pohodlné a bezpečné nastavení výšky, integrovaným absorberem otřesu, Die-cast spojovacími částmi a integrovaným závitem M10 pro připojení crossbar. Rozměr základny: 550 x 550 mm, maximální zatížení: 18 kg. Hmotnost: 17,49 kg. Barevné provedení: Black
Země původu: Německo

Stojan na světla ze série Topline. Disponuje ocelovou konstrukcí, 3 nohami ve tvaru trojnožky, průměrem trubice 35 mm, bezpečnostní skutku pro pohodlné a bezpečné nastavení výšky a závitem M10 pro připevnění crossbaru. Je výškově nastavitelný v rozmezí od 1955 po 2915 mm, maximální zatížení: 20 kg. Hmotnost: 7,11 kg. Barevné provedení: Black
Země původu: Německo

Stojan na světla ze série Topline. Disponuje ocelovou konstrukcí, 3 nohami ve tvaru trojnožky, průměrem trubice 30 mm, bezpečnostními skutky pro pohodlné a bezpečné nastavení výšky a závitem M10 pro připevnění crossbaru. Stojan se skládá ze tří částí a je výškově nastavitelný v rozmezí 1590 až po 4025 mm, maximální zatížení: 20 kg. Hmotnost: 12,68 kg. Barevné provedení: Black
Země původu: Německo

Připojte stylově svou disco kouli. Stojanový držák Eurolite s motorem pro disco koule nabízí dokonalý způsob připevnění středobodu jakékoliv diskotéky. Jeho montáž je pozoruhodně snadná a bez potřeby nářadí. Je také připraven na připojení pomocí 2 m síťového kabelu - zcela bezproblémové. Po namontování motor s hladkým chodem (1 ot / min) zaručuje spolehlivý výkon noc co noc. Díky ocelové konstrukci je tento držák robustní, design je elegantní, což z něj činí dokonalou konzolu pro zavěšení na večírky, svatby a jiné speciální události.
Země původu: Čína

Gravity TLS P 431 3154 CZK  -8% 
Pokud musíte při náročném každodenním turné namontovat světlomety nebo reproduktory pod časovým tlakem, usnadní vám to distanční sloupek TLS P 431. Je součástí série Gravity® Touring, která byla speciálně navržena pro vysoké nároky na jevišti.
Velká výhoda: Díky automatické technologii LockPin® se nastavení provádí rychleji, protože zámek nastavení výšky zapadne automaticky na místo a není potřeba žádný další kolík.
Spojení mezi základnou a stožárem bylo navíc vyztužené stabilizační objímkou, aby se zabránilo kolísání. Díky 35 mm prodlužovací trubici, která má na vnitřní straně vnitřní závit M10, můžete stojan prodloužit až na 2,40 metru a zůstane stabilní.
Gravity TLS P 431 je dalším praktickým způsobem, jak si usnadnit každodenní život na turné.
Maximální výška: 2420 mm
Nosnost: 25 kg
Barva: Černá
Minimální výška: 1430 mm
Hmotnost: 4,65 kg
Země původu: Německo

Eurolite STV-40S-WOT 2393 CZK  -14% 
Stabilní a kvalitní stojan pro věšení světelných efektů a reflektorů. Stojan je vyroben z oceli a jeho základnu zpevňuje trojice nožiček, které jsou vybaveny pogumovanými konci pro maximalizaci stability. Stojan je výškově nastavitelný v rozmezí od 1,5 m - 3,5 m s maximální kapacitou 18 kg. Samotná hmotnost stojanu je 7,5 kg. Barevné provedení: Black.
Maximální výška: 3400 mm
Hmotnost: 7,5 kg
Nosnost: 18 kg
Minimální výška: 1500 mm
Země původu: Čína

Gravity LS VARI-POLE 01 B 2080 CZK  -9% 
Profesionální teleskopická tyč pro reproduktorové nebo světelné stojany s možností jednoduchého výškového nastavování. Vari-Pole nabízí nastavení délky od 210 do 370 cm a je vyrobena z anodizovaného hliníku. Na zvedání používá systém s pevnou gumou a tlakem, který bezpečně upevní tyč v jakémkoliv bodě zdvihu. Průměr vrchní tyče: 40 mm, průměr spodní tyče: 45 mm. Celková hmotnost: 2,2 kg. Barevné provedení: Black.
Průměr (mm): 45.0
Minimální výška: 2100 mm
Průměr: 45 mm
Hmotnost: 2,2 kg
Země původu: Německo
Maximální výška: 3700 mm

Stylový stojan určený na osvětlení. Díky mohutné, ploché ocelové desce je stojan vhodný pro použití v malých prostorech. Je vybaven bezpečnostním systémem se zajišťovacím šroubem umožňující pohodlné a bezpečné nastavení výšky. Kromě toho má zabudovaný závit M10 pro připojení příčného nosníku.
Země původu: Čína

Boční světelný crossbar pro uchycení na stojan s průměrem 35 mm. Disponuje lehkou hliníkovou konstrukcí a je určen pro 4 reflektory. Rozměry: 36 x 665 mm, Hmotnost: 0,6 kg, Barevné provedení: Black
Země původu: Německo

Pozvedněte svůj set s osvětlením s bezkonkurenční všestranností. Klíčové vlastnosti:Prémiový hliníkový stojan I-Beam: speciálně navržený pro Pro Event TBL 2 a Pro Event Table II je vaším ideálním partnerem pro montáž různých světel.Hardware pro snadnou montáž součástí balení: rozlučte se s obtížemi s hledáním kompatibilního montážního vybavení. Tento produkt se dodává se vším potřebným hardwarem, který zajišťuje bezproblémové a bezpečné připevnění k vašemu stolu.Včetně praktické tašky: přeprava vašeho osvětlení nebyla nikdy jednodušší. Dodávaná taška nabízí ochranu a snadnou přepravu, díky čemuž je ACCU-STAND PRO EVENT IBEAM perfektní volbou pro mobilní DJe, svatební události a kluby.Vylepšené možnosti osvětlení: použijte svorku Duratruss (prodává se samostatně) pro ještě větší všestrannost při zavěšení svítidel. Tento design zajišťuje kompatibilitu a flexibilitu pro vaše kreativní uspořádání osvětlení.Optimální výška a nosnost: tento nosný systém se svými působivými 2,2 metry a maximálním zatížením 45 kg. Svítidla by měla být rozmístěna rovnoměrně, aby se maximalizovala stabilita.Kompaktní a lehký design: se složenou velikostí 1320 x 290 x 110 mm a hmotností pouhých 7 kg.  Proč vybrat ACCU-STAND PRO EVENT IBEAM?Ať už jste mobilní DJ, podílíte se na svatební zábavě, malých událostech nebo klubových setech, tento stojan je přizpůsoben vašim potřebám v oblasti dynamického osvětlení.
Materiál: Hliník
Barva: Stříbrná
Hmotnost: 7 kg
Typ: Stojan
Balení obsahuje: Taška