Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Lehké a kompaktní osvětlení pro hudební stojan. Obsahuje 10 LED diod pro skvělé a všestranné osvětlení. Používá lithium-iontové baterie, které lze nabíjet během používání světla. Výdrž 5 hodin. Dodává se s bateriemi, napájením a přenosnou taškou. V černém barevném provedení.
Napájení : 240V
Adaptér součástí : Ano
Barva : Černá
Země původu : Čína

Battery Grip poskytuje ergonomickou rukojeť pro Forza 60 a také přibližně 1 hodinu používání bez kabelu při 100% jasu, pokud je vybaven 2 bateriemi NP-F750. Je také vybaven standardním 5/8" držákem přijímače pro přímou montáž na jakýkoliv standardní světelný stojan.
Typ : Držák
Země původu : Čína
Hmotnost : 1,8 kg
Kompatibilní s : Sony NP-F970
Kompatibilní s : Nanlite NP-F Type
Kompatibilní s : Sony NP-F750
Kompatibilní s : Sony NP-F550
Barva : Černá

ADJ PRO FS STAND 1194 CZK  -7% 
Stativový stojan na světla kompatibilní s většinou sledovacích světel a elipsoidů. Kompatibilní s ADJ FS Pan Glide. Je vyroben z hliníku a oceli. Nastavuje se rychle a snadno pomocí utahovacích šroubů. Po složení je možné ho pohodlně uložit. Výšku lze nastavit manuálně od 1 m do 1,4 m. Maximální nosnost je 50 kg. FS Pan Glide není součástí balení.
Barva : Černá
Nosnost : 50 kg
Průměr (mm) : 35.0
Hmotnost : 5,5 kg
Minimální výška : 1000 mm
Země původu : Čína
Maximální výška : 1387 mm

Tato lampa je vylepšení úspěšného modelu Twin Head. Extrémně flexibilní a mimořádně dlouhé husí krky umožňují nastavit zaostřené nebo rozptýlené světlo. Každá hlavice obsahuje 6 LED diod, které lze ovládat nezávisle na sobě. Nejnovější technologie LED produkuje příjemný zdroj teplého bílého světla s cca 3000 Kelvinů. Jas lze ztlumit pomocí pohodlného otočného knoflíku. Další zajímavostí je dlouhá životnost a minimální spotřeba energie. Chytrý klip umožňuje pohodlné upevnění na hudební stoly do tloušťky 25 mm. Lampu lze provozovat buď na baterii nebo adaptérem, a nabízí tak množství individuálních možností použití. Napájecí zdroj s integrovaným USB portem a 3 baterie (AA) jsou součástí balení.
Balení obsahuje : Adaptér
Hmotnost : 0,28 kg
Adaptér součástí : Ano
Balení obsahuje : Manuál
Provoz na baterie : Ano
Napájení : Adaptér nebo Baterie
Balení obsahuje : AA baterie
Materiál : Plast
Typ LED : Bílá
Země původu : Čína
Barva : Černá

Gravity LS 431 W 4305 CZK  -10% 
Osvětlovací stojan je vybaven velkou těžkou ocelovou základnou, která zajišťuje vysokou stabilitu. Základna má pevné patky a tři vnitřní závity, které umožňují montáž přídavných závaží. Dvě integrované praktické držadla usnadňují přepravu. Maximální výška stojanu dosahuje 2,4 m.
Země původu : Čína

Lampa na notový stojan/klavír. Vybavená 12 úspornými a trvanlivými LED diodami. Lampu lze napájet bateriemi nebo síťovým adaptérem. Jas se nastavuje pomocí variabilního stmívače. Flexibilní husí krk zaručuje ideální umístění lampy. Extra silný klip zajišťuje bezpečné držení na stojanu s tloušťkou max. 25 mm. Balení obsahuje kromě lampy i síťový adaptér s 3 m kabelem a 3 baterie typu AA. Hmotnost: 415 g. Barevné provedení: Black.
Země původu : Německo

Osvětlení pro stojany vyráběné podle profesionálního standardu. Toto robustní světlo je konstruováno výhradně z kovu s napájením 24 V. Nabízí pevnou pružinovou svorku, 18 kvalitních LED diod, štíhlý design, nízké napětí, napájení ze sítě nebo baterií a 4,5 m kabel. V černém barevném provedení.
Země původu : Čína
Napájení : 240V
Barva : Černá
Adaptér součástí : Ano

Prémiový přenosný ochranný obal pro skládací notový stojan a noty. Třída Premium se vyznačuje vysokou kvalitou použitých materiálů zpracováním detailů, díky čemuž je oblíbenou volbou hudebníků, kteří často cestují. Povrch je tvořen voděodolným nylonem Cordura 600 Denier s podobnými vlastnostmi jako neopren. Všechny díly jsou kvalitně vyztuženy a podšity. Kromě ergonomicky tvarované rukojeti nechybí ani popruh na rameno s nastavitelnou délkou, kovovými rychloupínacími smyčkami a robustní zipy garantující dlouhou životnost. Obal je vybaven pevnou vnitřní výztuhou a dělící přepážkou pro další drobné příslušenství. Na přední straně je vytištěno logo GEWA. Černá barva. Rozměry 38 x 29 x 7 cm, Hmotnost 0,56 kg.
Země původu : Čína

Prémiový přenosný ochranný obal pro skládací notový stojan a noty. Třída Premium se vyznačuje vysokou kvalitou použitých materiálů zpracováním detailů, díky čemuž je oblíbenou volbou hudebníků, kteří často cestují. Povrch je tvořen voděodolným nylonem Cordura 600 Denier s podobnými vlastnostmi jako neopren. Všechny díly jsou kvalitně vyztuženy a podšity. Kromě ergonomicky tvarované rukojeti nechybí ani popruh na rameno s nastavitelnou délkou, kovovými rychloupínacími smyčkami a robustní zipy garantující dlouhou životnost. Obal je vybaven pevnou vnitřní výztuhou a dělící přepážkou pro další drobné příslušenství. Na přední straně je vytištěno logo GEWA. Modrá barva. Rozměry 38 x 29 x 7 cm, Hmotnost 0,56 kg.
Země původu : Čína

Prémiový přenosný ochranný obal pro skládací notový stojan a noty. Třída Premium se vyznačuje vysokou kvalitou použitých materiálů zpracováním detailů, díky čemuž je oblíbenou volbou hudebníků, kteří často cestují. Povrch je tvořen voděodolným nylonem Cordura 600 Denier s podobnými vlastnostmi jako neopren. Všechny díly jsou kvalitně vyztuženy a podšity. Kromě ergonomicky tvarované rukojeti nechybí ani popruh na rameno s nastavitelnou délkou, kovovými rychloupínacími smyčkami a robustní zipy garantující dlouhou životnost. Obal je vybaven pevnou vnitřní výztuhou a dělící přepážkou pro další drobné příslušenství. Na přední straně je vytištěno logo GEWA. Červená barva. Rozměry 38 x 29 x 7 cm, Hmotnost 0,56 kg.
Země původu : Čína