Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Prémiový přenosný ochranný obal pro notový stojan a noty. Třída Premium se vyznačuje vysokou kvalitou použitých materiálů zpracováním detailů, díky čemuž je oblíbenou volbou hudebníků, kteří často cestují. Povrch je tvořen voděodolným nylonem Cordura 600 Denier s podobnými vlastnostmi jako neopren. Všechny díly jsou kvalitně vyztuženy a podšity. Kromě ergonomicky tvarované rukojeti nechybí ani popruh na rameno s nastavitelnou délkou, rychloupínacími smyčkami a robustní zipy garantující dlouhou životnost. Obal je vybaven pevnou vnitřní výztuhou a dělící přepážkou pro další drobné příslušenství. Na přední straně je vytištěno logo GEWA. Černá barva. Rozměry 40 x 30 x 10 cm, Hmotnost 0,56 kg.
Země původu: Čína

Prémiový přenosný ochranný obal pro skládací notový stojan a noty. Třída Premium se vyznačuje vysokou kvalitou použitých materiálů zpracováním detailů, díky čemuž je oblíbenou volbou hudebníků, kteří často cestují. Povrch je tvořen voděodolným nylonem Cordura 600 Denier s podobnými vlastnostmi jako neopren. Všechny díly jsou kvalitně vyztuženy a podšity. Nechybí popruh na rameno s nastavitelnou délkou a ergonomická rukojeť. Obal je bez molitanového polstrování se zapínáním na odolný zip. Na přední straně je vytištěno logo GEWA. Černá barva. Rozměry 69 x 40 x 12 cm. Hmotnost 0,12 kg.
Země původu: Čína

Pouzdro na přenášení, vyrobené z nylonového materiálu, odolného proti roztržení, pro základní desku 26705 a chrání před nečistotami a poškrábáním. Robustní zip a polstrovaná rukojeť poskytují extra pohodlí a bezpečnost. Rozměry: 560 x 560 x 30 mm. V černé povrchové úpravě.
Země původu: Německo
Varianta: 24627

Pouzdro na přenášení, vyrobené z nylonového materiálu, odolného proti roztržení, pro základní desku 26705 a chrání před nečistotami a poškrábáním. Robustní zip a polstrovaná rukojeť poskytují extra pohodlí a bezpečnost. Rozměry: 490 x 490 x 30 mm. V černé povrchové úpravě.
Země původu: Německo
Varianta: 24628

Prémiový přenosný ochranný obal pro skládací notový stojan a noty. Třída Premium se vyznačuje vysokou kvalitou použitých materiálů zpracováním detailů, díky čemuž je oblíbenou volbou hudebníků, kteří často cestují. Povrch je tvořen voděodolným nylonem Cordura 600 Denier s podobnými vlastnostmi jako neopren. Všechny díly jsou kvalitně vyztuženy a podšity. Kromě ergonomicky tvarované rukojeti nechybí ani popruh na rameno s nastavitelnou délkou, kovovými rychloupínacími smyčkami a robustní zipy garantující dlouhou životnost. Obal je vybaven pevnou vnitřní výztuhou a dělící přepážkou pro další drobné příslušenství. Na přední straně je vytištěno logo GEWA. Černá barva. Rozměry 38 x 29 x 7 cm, Hmotnost 0,56 kg.
Země původu: Čína

Prémiový přenosný ochranný obal pro skládací notový stojan a noty. Třída Premium se vyznačuje vysokou kvalitou použitých materiálů zpracováním detailů, díky čemuž je oblíbenou volbou hudebníků, kteří často cestují. Povrch je tvořen voděodolným nylonem Cordura 600 Denier s podobnými vlastnostmi jako neopren. Všechny díly jsou kvalitně vyztuženy a podšity. Kromě ergonomicky tvarované rukojeti nechybí ani popruh na rameno s nastavitelnou délkou, kovovými rychloupínacími smyčkami a robustní zipy garantující dlouhou životnost. Obal je vybaven pevnou vnitřní výztuhou a dělící přepážkou pro další drobné příslušenství. Na přední straně je vytištěno logo GEWA. Modrá barva. Rozměry 38 x 29 x 7 cm, Hmotnost 0,56 kg.
Země původu: Čína

Kvalitní nylonová taška pro snadné a pohodlné přenášení orchestrálních stojanů ze série 118/1. Taška je vyrobena z nepromokavého nylonu a chrání stojany před nepříznivým vlivům počasí, prachem, znečištěním a poškrábáním během přenosu. Rozměry tašky jsou 700 x 120 x 450 mm. Taška je vybavena pevnou nylonovou rukojetí, ramenním pásem s nastavitelnou délkou a dvojicí extra kapes pro příslušenství. Hmotnost: 0.82 kg. Barevné provedení: Black.
Země původu: Německo