Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Prémiový přenosný ochranný obal pro skládací notový stojan a noty. Třída Premium se vyznačuje vysokou kvalitou použitých materiálů zpracováním detailů, díky čemuž je oblíbenou volbou hudebníků, kteří často cestují. Povrch je tvořen voděodolným nylonem Cordura 600 Denier s podobnými vlastnostmi jako neopren. Všechny díly jsou kvalitně vyztuženy a podšity. Kromě ergonomicky tvarované rukojeti nechybí ani popruh na rameno s nastavitelnou délkou, kovovými rychloupínacími smyčkami a robustní zipy garantující dlouhou životnost. Obal je vybaven pevnou vnitřní výztuhou a dělící přepážkou pro další drobné příslušenství. Na přední straně je vytištěno logo GEWA. Modrá barva. Rozměry 38 x 29 x 7 cm, Hmotnost 0,56 kg.
Země původu : Čína

Prémiový přenosný ochranný obal pro skládací notový stojan a noty. Třída Premium se vyznačuje vysokou kvalitou použitých materiálů zpracováním detailů, díky čemuž je oblíbenou volbou hudebníků, kteří často cestují. Povrch je tvořen voděodolným nylonem Cordura 600 Denier s podobnými vlastnostmi jako neopren. Všechny díly jsou kvalitně vyztuženy a podšity. Kromě ergonomicky tvarované rukojeti nechybí ani popruh na rameno s nastavitelnou délkou, kovovými rychloupínacími smyčkami a robustní zipy garantující dlouhou životnost. Obal je vybaven pevnou vnitřní výztuhou a dělící přepážkou pro další drobné příslušenství. Na přední straně je vytištěno logo GEWA. Červená barva. Rozměry 38 x 29 x 7 cm, Hmotnost 0,56 kg.
Země původu : Čína

Taška na přenášení je vyrobena z odolného nylonu a má otvor na šňůrku a pevný ramenní popruh.Pojme kytarové stojany HERCULES GS412B / GS414B / GS415B / GS422B / GS432B / GS455B / GS405B.Pevná odolná nylonová konstrukce.Otvor na šňůrku.
Materiál : Nylon
Typ : Taška
Kompatibilní s : GS405B
Kompatibilní s : GS412B
Kompatibilní s : GS414B
Kompatibilní s : GS415B
Kompatibilní s : GS422B
Kompatibilní s : GS432B
Kompatibilní s : GS455B
Barva : Černá

Prémiový přenosný ochranný obal pro skládací notový stojan a noty. Třída Premium se vyznačuje vysokou kvalitou použitých materiálů zpracováním detailů, díky čemuž je oblíbenou volbou hudebníků, kteří často cestují. Povrch je tvořen voděodolným nylonem Cordura 600 Denier s podobnými vlastnostmi jako neopren. Všechny díly jsou kvalitně vyztuženy a podšity. Nechybí popruh na rameno s nastavitelnou délkou a ergonomická rukojeť. Obal je bez molitanového polstrování se zapínáním na odolný zip. Na přední straně je vytištěno logo GEWA. Černá barva. Rozměry 69 x 40 x 12 cm. Hmotnost 0,12 kg.
Země původu : Čína