Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů

Veselé aktivní kostkyStohovací kostičky pestrých barev a struktur nabízí dětem od jednoho roku příjemnou zábavu.Nejmenší holčičky a kluci si moh


Společenská hra Cluedo verze Lháři


 


V této strategické stolní hře porušujte pravidla, jak to jen jde. Zbavte se koho to jen jde a všechny oklamte. Nová verze ikonické hry, do které je přidáno několik zvratů. Díky této hře a tlačítku LEŽ můžete odhalit lži svých protihráčů ve výslechové místnosti. 
- Vhodné pro děti od 8 let

- Počet hráčů: 2 - 6 hráčů

Hasbro Monopoly - Pro všechny, kdo neradi prohrávají CZ


 


Oblíbená stolní hra Monopoly, nyní v novém obalu, s novými figurkami a vylepšeními tak, aby vyhovovala i hráčům, kterým nejde dle jejich představ. Jděte do toho, buďte "CHUDÁK", získávejte speciální mince a proměňte je tak, abyste získali VĚTŠÍ A LEPŠÍ výhody. Ztráta je jen začátek! Jedná se o klasickou verzi Monopoly, nově s mincemi útěchy, kartami Šance a Pokladna. Vůbec prvé se ve hře objevuje i figurka Mr. Monopoly, díky níž hráč získá výhody ve hře.


Hra byla vynalezena v Americe v době světové hospodářské krize. Je to hra na obchodování ve velkém a na rychlé zbohatnutí. Váš úspěch záleží na vašich spekulacích, rozumných investicích a chytrých obchodech. I když vám štěstí nepřeje, můžete využít hypoték a obchodů s ostatními hráči. Pokud se stanete nejbohatším hráček a přivedete ostatní soupeře k bankrotu - vyhráli jste Monopoly. Při hře můžete využít rady pana Monopoly, které jsou součástí této nové edice.
- Pro 2-6 hráčů

- Vhodné pro děti od 8 let

Hasbro Monopoly Stavitelé 303 CZK  -44% 
Monopoly Stavitelé


 


Nová verze klasické legendární hry. 


Představujeme vám novou verzi Monopoly, kde strategie hraje hlavní roli! V nové hře Monopoly Stavitelé se nestaráte pouze o koupi budov  - rovnou je budete stavět! Vydejte se na životní cestu plnou rozhodnutí přesně jako v klasické verzi hry Monopoly. Ve hře se ale budete muset postarat o obchodování s pracovní silou a materiálem, abyste svoje budovy využili. Budovy ožívají přesně uprostřed hrací plochy! Každý hráč začíná s 12 plastovými budovami, které lze kupit na sebe. Během hry je hráči mohou stavět na vyznačených místech uprostřed hrací plochy. Čím více budov postavíte, tím víc bodů získáte. Hra končí v momentě, kdy má první hráč postavených všech 12 budov. Vyhrává hráč, který má v danou chvíli nejvíc bodů.
- Vhodné pro děti od 8 let

Mistr Pepper vám to pořádně opepří! Hoďte karty do placu a chňapněte tu pravou papričku. Toto je opravdu zábavná hra pro celou rodinu. Vyložte karty na stůl a lapněte co nejrychleji papriku správné barvy. Chce to postřeh. Chce to správný ...

Piatnik Tarot DEVA [Karty] 321 CZK  -31% 
K těmto kartám je podrobný návod v českém jazyce prodáván samostatně zde: Tarot pravidla .

Poznávací jednoduchá naučná hra, která rozvíjí schopnosti miminek již od 3. měsíců věku. Hra ze série "Sovička moudrá hlavička". V této době se významně rozvíjí část mozku určená k rozpoznávání objektů a koordinaci ruka-oko. Ve 3 měsících ...

COOL GAMESS Spy code [HRA] 479 CZK  -50% 
– Vydejte se na loupežnou misi a získejte poklady uložené v sejfu. Vyberte si kartičku s číslem, stejné číslo pak nastavte pomocí kolečka na trezoru, vezměte stetoskop, naskenujte otisk svého prstu a poslouchejte, zda jste zvolil/a správné ...

Obsahuje 24 ilustrovaných karet s plazy (2 karty s každým plazem). Cílem hry je spárovat karty se stejnými plazy. Zobrazené rozměry se vztahují na celé balení. Pravidla hry: Uspořádejte díly na stůl lícem dolů. Otočte v pořadí každý díl a uložte na své místo, též s lícem dolů, též s lícem dolů, a snažte se zapamatovat si obrázek. Hrajte pokud neobjevíte jeho pár.

Hračka Baby Boy 310 CZK  -33% 
Tato barevná hračka je ideálním společníkem na hraní. Je také, ideální pro zklidnění a pohodlí dítěte během spánku, lze ji ohřát v mikrovlnné troubě za 90 sekund, při maximálně 800W. Udržujte teplo po dobu 1 hodiny. Doporučený věk: 0+ měsíců.