Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Společenská hra Cluedo verze Lháři


 


V této strategické stolní hře porušujte pravidla, jak to jen jde. Zbavte se koho to jen jde a všechny oklamte. Nová verze ikonické hry, do které je přidáno několik zvratů. Díky této hře a tlačítku LEŽ můžete odhalit lži svých protihráčů ve výslechové místnosti. 
- Vhodné pro děti od 8 let

- Počet hráčů: 2 - 6 hráčů

Hasbro Monopoly - Pro všechny, kdo neradi prohrávají CZ


 


Oblíbená stolní hra Monopoly, nyní v novém obalu, s novými figurkami a vylepšeními tak, aby vyhovovala i hráčům, kterým nejde dle jejich představ. Jděte do toho, buďte "CHUDÁK", získávejte speciální mince a proměňte je tak, abyste získali VĚTŠÍ A LEPŠÍ výhody. Ztráta je jen začátek! Jedná se o klasickou verzi Monopoly, nově s mincemi útěchy, kartami Šance a Pokladna. Vůbec prvé se ve hře objevuje i figurka Mr. Monopoly, díky níž hráč získá výhody ve hře.


Hra byla vynalezena v Americe v době světové hospodářské krize. Je to hra na obchodování ve velkém a na rychlé zbohatnutí. Váš úspěch záleží na vašich spekulacích, rozumných investicích a chytrých obchodech. I když vám štěstí nepřeje, můžete využít hypoték a obchodů s ostatními hráči. Pokud se stanete nejbohatším hráček a přivedete ostatní soupeře k bankrotu - vyhráli jste Monopoly. Při hře můžete využít rady pana Monopoly, které jsou součástí této nové edice.
- Pro 2-6 hráčů

- Vhodné pro děti od 8 let

Hasbro Monopoly Stavitelé 303 CZK  -44% 
Monopoly Stavitelé


 


Nová verze klasické legendární hry. 


Představujeme vám novou verzi Monopoly, kde strategie hraje hlavní roli! V nové hře Monopoly Stavitelé se nestaráte pouze o koupi budov  - rovnou je budete stavět! Vydejte se na životní cestu plnou rozhodnutí přesně jako v klasické verzi hry Monopoly. Ve hře se ale budete muset postarat o obchodování s pracovní silou a materiálem, abyste svoje budovy využili. Budovy ožívají přesně uprostřed hrací plochy! Každý hráč začíná s 12 plastovými budovami, které lze kupit na sebe. Během hry je hráči mohou stavět na vyznačených místech uprostřed hrací plochy. Čím více budov postavíte, tím víc bodů získáte. Hra končí v momentě, kdy má první hráč postavených všech 12 budov. Vyhrává hráč, který má v danou chvíli nejvíc bodů.
- Vhodné pro děti od 8 let

Sparkys Námořní bitva


 


Námořní bitva Nové balení klasické hrylodě. Najdi soupeřovu loď a dostaň ji ke dnu. Klasická rodinná hra.
- Vhodné pro děti od 3 let

- Pro 2 hráče

K vytvoření hry nás vedl vztah k přírodě, hra Rybník je kompletně vyrobena v České republice.
Přednosti hry Rybník:

celá výroba probíhá na území České republiky
poctivá ruční malba převedena k potřebám tisku
zabaví opravdu celou rodinu
několik herních možností
nadchne jak rybáře, tak i milovníky stolních her
obsahuje naučné prvky
vhodné pro děti od 6 let
veškeré potřebné právní náležitosti pro prodej hry jsou samozřejmostí

Hra obsahuje:

1x herní pole
100x herní karta
4x figurka
1x kostka
návod

Rozměr krabice - 29*19,5*4 cm
Váha - cca 0,5 kg
Jak hrát hru Rybník


Na začátku hry si hráči vyberou svoji figurku barevně rozlišenou, která představuje postavu rybáře. Dále si určí jednoho člena „porybného“. Porybný má na starosti přidělování hracích karet hráčům. Kartičky si rozdělí podle druhu ryb na jednotlivé hromádky. Ve hře se nachází deset druhů ryb, to znamená, že porybný má deset hromádek. Kartičky má otočené obrázkem nahoru.
Hráči postaví své figury (rybáře) na políčko START. První hráč hodí kostkou a padne např. 2.
Hráč se posune rybáře o dvě hrací políčka. Na druhém políčku od startu se nachází Kapr obecný. Hráč se podívá na kartu kapru obecného. Karta má velkou zelenou číslici, která udává potřebnou výši druhého hodu, tak aby kapra ulovil.
Pokud hráč druhým hodem kostky hodí 4 a více kapra chytil, porybný mu vydá kartu. Hraje další hráč v pořadí. Pokud hodí druhým hodem méně než 4, kapra nechytil a kartu nedostává, hází další hráč v pořadí.
Další možnosti hry Rybník
1. Sumčí sedma
Karetní hra pro 2 – 4 hráče.
Na začátku hry si hráči řádně zamíchají karty. Potom karty rozdělí každému hráči po 7 kartách, balíček zbývajících karet položí na stůl rubem nahoru a jednu vrchní kartu položí vedle lícem nahoru. Hráči si uspořádají karty v ruce lícem k sobě do vějíře, tak aby je ostatní hráči neviděli. Hru začíná hráč, který rozdával karty a ostatní hráči pokračují ve směru hodinových ručiček.
Na kartách jsou dvě číslice:

velká zelená číslice (ZČ)
menší číslice hnědé barvy (HČ)

Na kartu ležící lícem nahoru přihazuje první hráč pokud má v ruce kartu se stejnou ZČ jako je ZČ na kartě ležící na stole. Pokud takovou kartu nemá, může vyhodit jinou kartu a to pouze tu, která má menší dvojčíslici HČ končící 5. Pokud nemá ani tuto možnost, vezme si kartu z balíčku karet ležící rubem nahoru.
Karta se Sumcem velkým má ZČ = 7, může se vhazovat na jakoukoliv kartu, která má poslední číslo menší dvojčíslice HČ = 0. Na sumce hráč, který je v pořadí bere dvě karty s balíčku. Pokud ovšem má i on kartu sumce, tak ji může přihodit a další hráč bere 4 karty.
Hru vyhrává hráč, který se první zbaví všech karet v ruce.
2. Rybí války


Karetní hra pro 2 – 6 hráče.
Na začátku hry si hráči řádně zamíchají karty. Potom karty rozdělí každému hráči po 10 kartách. Každý hráč dá karty na svoji hromádku rubem nahoru. Hru začíná hráč, který rozdával karty.
Vezme si vrchní kartu ze své hromádky a vyloží ji na stůl lícem nahoru. Totéž udělají i osatní hráči v kole po směru hodinových ručiček. Po vyložení všech karet v kole si hráči zkontrolují HČ (míra ryby) a kdo vyložil kartu s vyšším HČ vyhrává a bere všechny vyložené karty.
Pokud někteří hráči vyloží stejnou hodnotu HČ, tak dále vykládají pouze tito hráči dokud jeden z nich nevyloží výšší hodnotu HČ a tento hráč potom bere všechny vyložené karty.
Vyhrané karty si hrači ukládají stranou pro následné sčítání.
Hra se opakuje do té doby než se vyloží všech 10 karet od každého hráče. Po vyložení posledních karet si hráči sečtou karty, vyhrává hráč s nejvíce kartami. Pokud mají někteří hrači schodný počet karet, rozhoduje bodový součet karet podle ZČ.
3. Pexeso
Vyberte si od každého druhu ryb dvě kartičky.
Kartičky zamíchejte a vyskládejte na stůl 4 řady, po 5-ti kartách do obdélníku.
Potom hráči otáčí vždy dvě karty. Vždy otáčí tak, aby ostatní hráči viděli jaké ryby se na kartě nachází. Jestliže se na obrázcích nachází stejné druhy ryb, tak si hráč karty ponechá. Pokud nenajde stejnou rybu, tak karty vrací na stejné místo. Pokračuje další hráč v pořadí.
Kdo má nejvíc páru ryb tak vyhrává. Pokud mají stejně rozhoduje součet bodů ZČ, vždy jen jedné karty z páru.
Můžete si zahrát složitější verzi pexesa, takže si zvýšíte počet karet a vyberete si od každého druhu například tři karty, tak že se obrací třikrát a sbírají se tři shodné ryby.

"The Spaghetti Incident?" je pátým studiovým albem americké hardrockové skupiny Guns N 'Roses. Album se skládá z coverů ze staršího punk rocku, hard rocku a dalších písní. "The Spaghetti Incident?" je jediným studiovým albem, na kterém účinkuje rytmický kytarista Gilby Clarke, který nahradil původního člena skupiny Guns N'Roses Izzy Stradlina během turné skupiny Use Your Illusion v roce 1991, jakož i poslední album s kytaristou Slashem, baskytaristou Duff McKaganem (do jejich návratu v roce 2016) a bubeníkem Mattem Sorumem. Toto umělecké dílo je nyní k dispozici jako 500 dílná skládačka vytištěna na vysoce kvalitním kartonu.
500 kusů
Hmotnost: 490g
Rozměr puzzle: 39cm x 39cm
Velikost balení: 30,9 cm x 30,9 cm x 2,8 cm
Varianta : The Spaghetti Incident?
Země původu : Spojené království
Počet dílů : 500 dílů
Interpret / Téma : Guns N' Roses
Žánr : Hard Rock
Dekáda interpreta : 2000 - 2009
Typ : Puzzle
Dekáda interpreta : 2010 - 2019
Země interpreta : USA
Dekáda interpreta : 1990 - 1999
Rozměry : 41 x 41 cm
Dekáda interpreta : 2020 - 2029
Dekáda interpreta : 1980 - 1989
Počet dílů : 500.0
Subžánr : Heavy Metal

"Girls, Girls, Girls" je čtvrté studiové album americké hardrockové skupiny Motley Crue, které vyšlo 15. května 1987. Album obsahuje singly "Wild Side" a "Girls, Girls, Girls". Byla to poslední spolupráce skupiny s producentem Tomem Wermanem, který produkoval dvě předchozí čtyřnásobně platinová alba "Shout At The Devil" a "Theatre Of Pain". Stejně jako tyto alba, Girls, Girls, Girls dosáhlo čtyřnásobný platinový status a prodalo se z něj více než 4 miliony kopií. Umělecké dílo je nyní k dispozici jako 500 dílná skládačka vytištěna na vysoce kvalitním kartonu.
500 kusů
Hmotnost: 490 g
Rozměr puzzle: 41cm x 41cm
Velikost balení: 30,9 cm x 30,9 cm x 2,8 cm
Dekáda interpreta : 1990 - 1999
Dekáda interpreta : 2010 - 2019
Počet dílů : 500 dílů
Dekáda interpreta : 2000 - 2009
Dekáda interpreta : 2020 - 2029
Typ : Puzzle
Varianta : Girls, Girls, Girls
Země interpreta : USA
Počet dílů : 500.0
Dekáda interpreta : 1980 - 1989
Žánr : Heavy Metal
Interpret / Téma : Motley Crue
Subžánr : Glam Rock
Země původu : Spojené království
Rozměry : 41 x 41 cm

"Shout At The Devil" je druhé studiové album americké hardrockové skupiny Motley Crue, které vyšlo 26. září 1983. Bylo to průlomové album této skupiny a etablovalo Motley Crue jako jeden z nejprodávanějších heavy metalových počinů 80. let. Singly "Looks That Kill" a "Too Young To Fall In Love" byly hity skupiny. Umělecké dílo je nyní k dispozici jako 500 dílná skládačka vytištěna na vysoce kvalitním kartonu.
500 kusů
Hmotnost: 490 g
Rozměr puzzle: 41cm x 41cm
Velikost balení: 30,9 cm x 30,9 cm x 2,8 cm
Dekáda interpreta : 1990 - 1999
Země původu : Spojené království
Dekáda interpreta : 2000 - 2009
Dekáda interpreta : 1980 - 1989
Subžánr : Glam Rock
Dekáda interpreta : 2010 - 2019
Varianta : Shout At The Devil
Dekáda interpreta : 2020 - 2029
Počet dílů : 500.0
Rozměry : 41 x 41 cm
Interpret / Téma : Motley Crue
Počet dílů : 500 dílů
Země interpreta : USA
Typ : Puzzle
Žánr : Heavy Metal

Tic Tac Tony je hra pro předškoláky od společnosti Fisher-Price, která přidává rozkošné štěňátko vrtící osasem ke všeobecně milované hře piškvorek Tic Tac Toe.Děti používají ocas přátelského štěněte Tonyho k seřazení disků a jejich následnému překlopení do otvorů na jeho zádech.Aby získaly bod, musí srovnat disky vodorovně, svisle nebo úhlopříčně. První, kdo dosáhne tří v řadě, vyhrává! Liší se od původní hry, protože štěstí a dovednost při převracení rozhodují o umístění disku a šanci na vítězství!
- Počet hráčů: 2 - 4.

 

- Vhodné pro děti od 3 let
 

Každý hráč si otevře sklopenou desku s tím, že černá část stojí kolmo, aby bránila pohledu soupeře na Vaši hrací plochu a naopak. Hráč si na spodní průhlednou část libovolně rozmístí 5 lodí. Mohou být umístěny vodorovně i kolmo. Oba hráči mají stejný počet lodí o stejných velikostech. Začíná bitva.

Začínající hráč uvede při střelbě písmeno od A do J a číslici od 1 do 10. Vyšle svoji střelu na příslušné souřadnice svého protihráče. Protivník musí oznámit buď "vedle" (střela dopadla mimo lodě) nebo "zásah" (střela zasáhla některé plavidlo). Pokud se jeden z hráčů postupně trefí do všech částí jedné z nepřátelských lodí, její kapitán je povinen ohlásit, že je "loď potopena". Vztyčená černá deska představuje protivníkovo moře, v případě zásahu si vloží střílející hráč do kolmo stojící desky žlutý kolíček, aby měl přehled o stavu soupeřovy flotily. Bílé kolíčky slouží jako pomocné signály označující místa, kde jsme soupeře nezasáhly. Ve střelbě se oba hráči střídají.

Konec hry: Jsou-li zasaženy všechny lodě jednoho z hráčů, jejich "kapitán" prohrává.

Jedná se o cestovní verzi hry. Takže si ji můžete vzít kamkoli s sebou.

Hra obsahuje: 2 sklapovací hrací desky, 10 lodí, 84 žlutých kolíků, sáček bílých kolíků a pravidla hry