Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Unlock CZ 647 CZK  -12% 
Stolní hra Unlock CZ


 


KOOPERATIVNÍ KARETNÍ HRA INSPIROVANÁ ÚNIKOVÝMI MÍSTNOSTMI. Únikové místnosti jsou místnosti, ze kterých se snažíte uniknout za méně než 60 minut. UNLOCK! vám umožní tyto zkušenosti zažít doma u stolu.Tři úchvatná dobrodružství!1) FORMULE - Vstupte do tajné laboratoře a odhalte tajemné sérum, které vyvinul vědec…

2) PÍSK A PÁRAS - Zmařte plány odporného profesora Nosidea v tomto dobrodružství ve stylu kreslených postaviček.

3) OSTROV DOKTORA GOORESE - Navštivte ostrov výstředního miliardáře a sběratele starožitností a překonejte jeho nástrahy!Obsah balení:
- 1 pravidla

- Výuka (10 karet)

- 180 karet (každý scénář 60)


UPOZORNĚNÍ Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty. Nebezpečí udušení.

Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.UPOZORNĚNÍ Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty. Nebezpečí udušení.Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.
- Vhodné pro děti od 10 let

ADC Blackfire Bzzz 359 CZK  -12% 
BZZZ - desková hra


 


Unikátní desková hra na trénování paměti pro celou rodinuStaňte se včelkami a nasbírejte co nejvíce chutného nektaru rozmístěného po celé louce. Dokážete prokličovat nad loukou a nezaplést se do nastražených pavučin?

Máte za úkol v každé partii hry získat co nejvíce destiček s obrázky květin, případně bonbónů a zároveň se vyhnout nástrahám v podobě pavučin a nebezpečného pavouka. Zvládnete to?

Certifikováno pro děti od 0. Ideální rovněž pro hraní na zahradě, u bazénu nebo na pláži. Několik variant hraní pro různé věkové kategorie dětí.Omyvatelné v pračce na 40°Obsahuje 32 hracích žetonů.


UPOZORNĚNÍ Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty.

Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.UPOZORNĚNÍ Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty.
- Vhodné pro děti od 2 let

Stolní hra Pandemic: Rychlé nasazení


 


SVĚTEM OTŘÁSÁ KATASTROFA A LIDSTVO POTŘEBUJE VAŠI POMOC!Pandemic: Rychlé nasazení je napínavou hrou s kostkami, při které hráči musí spolupracovat v reálném čase. Písek v přesýpacích hodinách vám neúprosně krátí čas, který máte na dodání potravin, vody, vakcíny a dalších zásob do měst, kde jsou nejvíce zapotřebí.Podaří se vašemu týmu včasným zajištěním humanitární pomoci zachránit nevinné životy?Obsah balení:
- 1 plastové letadlo

- 24 speciálních kostek

- 1 herní deska

- 1 přesýpací hodiny

- 50 karet

- 10 žetonů

- 20 kostek zásob

 

- Vhodné pro děti od 8 let
 

Brainbox zvieratá 287 CZK  -12% 
Brainbox SK Zvierata


 


Velká spousta karet se zvířaty z celého světa. U každého z 54 zvířat jsou uvedeny důležité údaje, doplněné krásnými ilustracemi. BrainBox Zvířata je rodinnou hrou, navrženou pro procvičování paměti a pozorovacích schopností všech hráčů. Cílem hry je stát se tím, kdo během 10 minut získá nejvíce karet. Je potřeba pozorně prostudovat obrázek na kartě a poté správně odpovědět na položenou otázku. Dokážeš to?


Obsah balení: 
- 54 karet

- 2 karty s pravidly

- 1 přesýpací hodiny

- 1 kostka
Parametry:
- Věk od: 8 let

- Doba hraní:10 minut

- Počet hráčů:1 a více

- SLOVENSKÁ VERZE 

Brainbox príroda SK 287 CZK  -12% 
Brainbox SK Príroda


 


BrainBox pomáhá procvičovat paměť, zlepšovat pozorovací schopnosti a přináší mnoho zajímavých skutečností a znalostí o světě, ve které žijeme. Informace jsou pravidelně aktualizovány a každá karta obsahuje ilustrace z přírody celého světa. Od masožravých rostlin, přes dravé ptáky až po řeku Amazonku. BrainBox svět je přeložen do 20 jazyků a jako klasická rodinná hra.


Obsah balení: 
- 55 karet

- 1 karta s pravidly

- 1 přesýpací hodiny

- 1 kostka
Parametry:
- Věk od: 8 let

- Doba hraní: 10 minut

- Počet hráčů: 1 a více

- SLOVENSKÁ VERZE

ADC Blackfire Hypergrid 298 CZK  -30% 
 


Hra Hypergrid má 3 základní pravidla vedoucí k vytvoření linie stejné barvy.Jeden ze dvou hráčů, který je právě na tahu, pokládá na mřížku 3×3 body dva žetony různé barvy. Takto se na tazích střídají, dokud se nezbaví všech svých žetonů v pěti barvách.Hra je jazykově nezávislá a v principu jednoduchá.


Je ale náročná na prostorovou představivost, protože kromě plochy se berou v potaz i jednotlivé žetony ve sloupcích.


 
- Počet hráčů: 2

- Doba hraní 30 - 60 minut.

- Vhodné pro děti od 7 let.

 

- Obsah balení:

- hrací podložka.

- 65 žetonů (13 ks v pěti barvách).

- 9 + 2 šestistěnných kostek.

- 2 referenční karty.
 

Elektronický čarodějnický kvíz. Otázky klade rozhodčí, který počítá i body. Snaž se odpovědět, na co nejvíce otázek. Prověř si své znalosti ze světa Harryho Pottera.

Přiřazovací hra pro předškoláky obsahuje barevné vzory a obrázky, které děti budou milovat. Hlava příšery chrlí kostky a hraje se tak, že děti položí karty s motivem příšer lícem dolů, potom zatáhnou za ocas válečku s hlavou příšery, aby vyplivla kostku. Kostka ukáže určitou část těla příšery a hráči musí najít kartu s odpovídající částí těla příšery. Když uhádnou správně, dostanou jeden kousek ze skládačky příšery a hrají dál, aby dostali všechny kousky skládačky příšery a mohli sestavit skládačku příšery.

 
- Počet hráčů: 2  - 4.

- Doba hraní: 30 min.

- Vhodné pro děti od 3 let.

Tic Tac Tony je hra pro předškoláky od společnosti Fisher-Price, která přidává rozkošné štěňátko vrtící osasem ke všeobecně milované hře piškvorek Tic Tac Toe.Děti používají ocas přátelského štěněte Tonyho k seřazení disků a jejich následnému překlopení do otvorů na jeho zádech.Aby získaly bod, musí srovnat disky vodorovně, svisle nebo úhlopříčně. První, kdo dosáhne tří v řadě, vyhrává! Liší se od původní hry, protože štěstí a dovednost při převracení rozhodují o umístění disku a šanci na vítězství!
- Počet hráčů: 2 - 4.

 

- Vhodné pro děti od 3 let
 

Gotická strategická hra, ve které se staneš tvůrcem netvora.

V tajných dílnách rozesetých po celém městě se kupí haldy bezvládných končetin a lidských orgánů  - materiálů nezbytných pro nadcházející soutěž, která jako by vypadla z těch nejhorších nočních můr.
- Hra je v češtině.

- Počet hráčů: 2  - 4.

- Doba hraní: 120 min.

- Rozměr balení: 30 × 7,5 × 30 cm.

- Vhodné pro děti od 14 let.