Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Box na šití ve vzhledu proutěného košíku - je ideální pro uložení a organizaci vašich šicích potřeb. Obsahuje velký úložný prostor, vyjímatelný organizér s přihrádkami. Na vnitřní straně víka je praktická kapsa na drobnosti a jehelníček. Přehledně v něm uschováte cívky, nitě, jehly, špendlíky, náprstky, nůžky... Vše, co potřebujete při šití uloženo na jednom místě.
Velikost : 25 x 18 x 15 cm
Typ : Box na šití
Země původu : Filipíny
Hmotnost : 1,18 kg
Materiál : Bavlna
Materiál : Polyester

Box na šití – je ideální pro uložení a organizaci vašich šicích potřeb. Obsahuje velký úložný prostor, vyjímatelný organizér s přihrádkami. Na vnitřní straně víka je praktická kapsa na drobnosti a jehelníček. Přehledně v něm uschováte cívky, nitě, jehly, špendlíky, náprstky, nůžky... Vše, co potřebujete při šití uloženo na jednom místě.
Hmotnost : 400 g
Velikost : 25 x 18 x 15 cm
Typ : Box na šití
Země původu : Filipíny
Materiál : Polyester
Materiál : Bavlna

Drobnosti potřebné při šití najdou své místo v tomto praktickém pouzdře. Ať už si do pouzdra uložíte pomůcky, které často používáte a je dobré je mít po ruce, nebo do něj sbalíte šicí potřeby na cesty.
Dodává se s příslušenstvím.
Balení obsahuje : Nitě
Balení obsahuje : Fixa
Materiál : Polyester
Balení obsahuje : Náprstek
Materiál : Bavlna
Země původu : Filipíny
Typ : Set na šití
Balení obsahuje : Nůžky
Balení obsahuje : Meter
Hmotnost : 90 g
Balení obsahuje : Stiskací knoflíky
Balení obsahuje : Špendlíky
Velikost : 14 x 10 x 3 cm

Silikonový iron rest nabízí flexibilitu při krátkodobém odkládání horké mini napařovací žehličky. Žehlička bezpečně sedí na odpočívadle se železným tvarem a je kdykoliv připravena po ruce, když pracujete. Při žehlení s párou je lepší žehličku postavit svisle a dobrovolné použití žehlícího přikrývky dělá toto odložení mimořádně praktickým a bezpečným.
Materiál : Bavlna
Typ : Podložka na žehlení
Země původu : Malajsie
Velikost : 90 x 60 cm