Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Box na šití ve vzhledu proutěného košíku - je ideální pro uložení a organizaci vašich šicích potřeb. Obsahuje velký úložný prostor, vyjímatelný organizér s přihrádkami. Na vnitřní straně víka je praktická kapsa na drobnosti a jehelníček. Přehledně v něm uschováte cívky, nitě, jehly, špendlíky, náprstky, nůžky... Vše, co potřebujete při šití uloženo na jednom místě.
Materiál : Bavlna
Hmotnost : 1,18 kg
Typ : Box na šití
Materiál : Polyester
Země původu : Filipíny
Velikost : 25 x 18 x 15 cm

Box na šití – je ideální pro uložení a organizaci vašich šicích potřeb. Obsahuje velký úložný prostor, vyjímatelný organizér s přihrádkami. Na vnitřní straně víka je praktická kapsa na drobnosti a jehelníček. Přehledně v něm uschováte cívky, nitě, jehly, špendlíky, náprstky, nůžky... Vše, co potřebujete při šití uloženo na jednom místě.
Hmotnost : 400 g
Velikost : 25 x 18 x 15 cm
Materiál : Polyester
Země původu : Filipíny
Materiál : Bavlna
Typ : Box na šití

Drobnosti potřebné při šití najdou své místo v tomto praktickém pouzdře. Ať už si do pouzdra uložíte pomůcky, které často používáte a je dobré je mít po ruce, nebo do něj sbalíte šicí potřeby na cesty.
Dodává se s příslušenstvím.
Materiál : Polyester
Typ : Set na šití
Balení obsahuje : Stiskací knoflíky
Země původu : Filipíny
Balení obsahuje : Špendlíky
Hmotnost : 90 g
Balení obsahuje : Nůžky
Balení obsahuje : Fixa
Velikost : 14 x 10 x 3 cm
Balení obsahuje : Náprstek
Balení obsahuje : Meter
Balení obsahuje : Nitě
Materiál : Bavlna

Šikovná napařovací žehlička Mini je ideální na zvládnutí zvláště jemné práce s propojeními látek nebo na žehlení tenkých švů. Je užitečným společníkem na cesty na žehlení nebo napařování zmačkaných oděvů. Snadno a pohodlně sedne do ruky a speciálně tvarovaná rukojeť snadno přenáší tlak na látku. Žehličku je možné přepnout z 200 V na 110 V. Balení obsahuje také odměrku na plnění vodní nádrže a přenosnou tašku. Nádržka na vodu má objem 40ml.
Velikost : 130 x 75 mm
Typ : Žehlička
Země původu : Malajsie